Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #38031 11 grudnia 2012, 11:39

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Gosia ja nie używam żadnych weget ani kostek rosołowych... i bardzo bardzo zredukoiwałam ilość soli. Tak się jakos nauczyliśmy jeść wszystko niedosolone. Kupiłam w Kauflandzie taką jarzynkę-  100% same suszone warzywa bez soli, a mięsko przyprawiam samymi ziołami i odrobiną soli (mam takie "ziółka Małgorzatki" ;) ). nie używam żadnych delikatów ani fixów. Dlatego też daję Asi próbować tego co jemy. Rozgniatam widelcem np marchewkę z zupki. Asia nie chce jeść zmiksowanego! wcale! muszą być kawałeczki. zębów nie ma a ciamka dziąsełkami jak nie wiem :D
U mnie Asia już próbowała rosołku :D . Tak trochę, ale mlaskała strasznie.
wcześniej wcinaliśmy jeszcze dużo koperku i pietruszki ale Iwona strasznie teraz protestuje i basta nie będzie jeść jak jej zielone pływa!

moja jak cos dostaje do jedzenia innego niż zupki itp to aż mruczy z zachwytu jak kotek

Zgłoś nadużycie #38032 11 grudnia 2012, 11:39

aneta74 Fajna mama
hejka.
u mnie znów sypie śnieg a musze dziś na spacer wyjśc bo już dwa dni nie byłam.Nic folię zalłożę i wietrzyć dupsko trzeba tej małej łobuzicy. w nocy spoko nawet spała najlepiej oczywiście nad ranem ze mną ale teraz to tak dokazywala że masakra.tylko na rękach , do spania teraz to godzine się męćzyłam gryzie , kopie ledwo na oczy patrzy a kombinuje .w końcu dalam nurofen bo to może od zębow? no iśpi ,zobaczymy jak długo....

Zgłoś nadużycie #38033 11 grudnia 2012, 11:42

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

ooo... u nas tez juz byly takie święta, że sama sobie zjadłam opłatek, pomodliłam się, zjadłam barszcz i poszłam spac...

ja chociaz bede  mamą i synkiem;] a on jak coś z durną sis i matką ;)

Zgłoś nadużycie #38034 11 grudnia 2012, 11:43

Konto usunięte
umyłam podłoge, poskrobałam bigos. młodzian jeszcze spi;] pranie się kończy, jeszcze 2 ;)

Zgłoś nadużycie #38035 11 grudnia 2012, 11:44

madzia75 Zaprawiona w bojach
a wiec
snieg padał wiec zrobiły sie straszne korki i musielismy z małym isc na parking pieszo bo pod dom nie szło podjechac mały jak mały ale ja myslałam ze mi płuca wyjdą nawieszch do tego zaczeła mi jeszcze z nosa krew leciec. pojechalismy na izbe rzyjec ale bez skierowania nie chcieli przyjąć to muwie pani ze nie zdązyłam do pediatry bo rano przyjmowała i ze tydzien temu tu bylismy z tym samym to kazała wejsc do gabinetu i sie spytac pani dr czy przyjmnie mnie bez skierowania pani dr stwierdziła ze jeslipije i sa tylko kupki nie ma wymiotów to mam nu dac smecte i płyny nawadniające a jeli cos to dziś do pediatry. pojechalismy na pomoc dorazna no bo ja tez ledwo zywa a tam pani nam spowrotem wypisala skierowanie do szpital bo woli zeby obejrzal go pediatra a ja mam zatoki zawalone i to wszystko spływa mi do gardla i stąd ten brzydki kaszel. a wic dalej spowrotem do szpitala, tam naszczeście była juz zmiana dyzuru ale jeszcze zdązylismy w drzwiach zobaczyc panią doktor i sie zdziwiła ze spowrotem. tym razem pani była bardziej kontaktowa i konkretna zrobiła badanie gazometryczne i wykazało ze maly nie jest odwodniony zarządzila diete tak ze cofamy sie z jedzonkiem do 4 miesiąca i powoli spowrotem na nowo wszystko wprowadzamy i ma duzo pic i dac mu smecte.
do domu wruciliśmy cos przed 24. dzis rano kupka była srednia potem zadka ze sluxem ale od 8 narazie nic wiec moze sie unormuje

Zgłoś nadużycie #38036 11 grudnia 2012, 11:45

madzia75 Zaprawiona w bojach
a pozatym wyszedł mu wczoraj ząbek, myslicie ze to moze byc przyczyna tych biegunek ??

Zgłoś nadużycie #38037 11 grudnia 2012, 11:46

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

http://www.citeam.pl/oferty/cala-polska/fotobajka-o-twoim-dziecku-1?utm_source=citeam-newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter-2012-12-11-cala-polska-14642&e=c&uid=300989&nid=14642&t=d886dbf84cd96d5cf78ebc6408310a2570c1ba8f&utm_term=Dziecko,Boże+Narodzenie,Produkt,Nijaka,Średnia+grupa,fotoobrazki,Dla+Dziecka,średnia+grupa,idealne+na+prezent
fajny prezent dla starszych dzieciaczkow

ta książeczka super, dobry pomysł na przyszły rok

Zgłoś nadużycie #38038 11 grudnia 2012, 11:49

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

zazdroszcze figury. ja nadal jestem 7 kg na plus.w ciazy przytylam 23 kg. nadal karmie wiec nie moge sie odchudzac, ale jak tylko skoncze to do dziela. ty kasiu i oll jestescie dla mnie przykladem :)

mi zostało 12 , też karmie więc na razie diet nie za bardzo .wiek może też robi swoje ale wiosną rowerowac się będe to może się uda cosik zrzucić.

Zgłoś nadużycie #38039 11 grudnia 2012, 11:49

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

ja zdalam za pierwszym razem, potem troche do pracy jezdzilam, potem zaszlam w ciaze i nie wsiadlam juz za kierownice. balam sie. nie bylam takim dobrym kierowca zeby dzidzie narazac.teraz tez jeszcze nie jeżdżę. za szybko zdalam i nie czulam sie na silach zeby tak swobodnie jechac.ale za niedługo znowu spróbuje

ja prawie do ostatniego dnia w ciąży jeździłam jako kierowca :) za to teraz bardzo mało jeżdże, a teraz jak śnieg i mróz to tymbardziej

Zgłoś nadużycie #38040 11 grudnia 2012, 11:51

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

wrzuce kilka fotek kubusia.obiecalam wczoraj ale sie nie wyrobilam.

jaki śliczny blondyneczek :)

Zgłoś nadużycie #38041 11 grudnia 2012, 11:51

Konto usunięte

madzia75 napisał(a)

a pozatym wyszedł mu wczoraj ząbek, myslicie ze to moze byc przyczyna tych biegunek ??

ponoc możliwe... mój nei miał sraki. no ale jak badania są ok, to najwazniejsze.

Zgłoś nadużycie #38042 11 grudnia 2012, 11:51

Ulla Fajna mama

madzia75 napisał(a)

a wiec
snieg padał wiec zrobiły sie straszne korki i musielismy z małym isc na parking pieszo bo pod dom nie szło podjechac mały jak mały ale ja myslałam ze mi płuca wyjdą nawieszch do tego zaczeła mi jeszcze z nosa krew leciec. pojechalismy na izbe rzyjec ale bez skierowania nie chcieli przyjąć to muwie pani ze nie zdązyłam do pediatry bo rano przyjmowała i ze tydzien temu tu bylismy z tym samym to kazała wejsc do gabinetu i sie spytac pani dr czy przyjmnie mnie bez skierowania pani dr stwierdziła ze jeslipije i sa tylko kupki nie ma wymiotów to mam nu dac smecte i płyny nawadniające a jeli cos to dziś do pediatry. pojechalismy na pomoc dorazna no bo ja tez ledwo zywa a tam pani nam spowrotem wypisala skierowanie do szpital bo woli zeby obejrzal go pediatra a ja mam zatoki zawalone i to wszystko spływa mi do gardla i stąd ten brzydki kaszel. a wic dalej spowrotem do szpitala, tam naszczeście była juz zmiana dyzuru ale jeszcze zdązylismy w drzwiach zobaczyc panią doktor i sie zdziwiła ze spowrotem. tym razem pani była bardziej kontaktowa i konkretna zrobiła badanie gazometryczne i wykazało ze maly nie jest odwodniony zarządzila diete tak ze cofamy sie z jedzonkiem do 4 miesiąca i powoli spowrotem na nowo wszystko wprowadzamy i ma duzo pic i dac mu smecte.
do domu wruciliśmy cos przed 24. dzis rano kupka była srednia potem zadka ze sluxem ale od 8 narazie nic wiec moze sie unormuje

_-_

od Annasza do Kajfasza.... całą Polska...

ponoć może być biegunka od zebów... chyba...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #38043 11 grudnia 2012, 11:52

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

ja prawie do ostatniego dnia w ciąży jeździłam jako kierowca :) za to teraz bardzo mało jeżdże, a teraz jak śnieg i mróz to tymbardziej

hehe wiekszosc tych co za 1 razem dały moich znajomych jedza bardo zadko;] ja jezdziłam z bębnem do końca ;) i teraz tez jezdze, alee sama, albo jak jude sie napruje ;p

Zgłoś nadużycie #38044 11 grudnia 2012, 11:52

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

wrzuce kilka fotek kubusia.obiecalam wczoraj ale sie nie wyrobilam.

śliczny blond kawaler :)

Zgłoś nadużycie #38045 11 grudnia 2012, 11:52

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Ale sypie.Wychodzicie na spacer jak tak pada śnieg?.Nie mam folii na wózek,chociaż dzisiaj ma mi Przyjaciółka dać,bo ma trzy.Nie sądze,że Natalce bedzie się pod folią podobalo,ale warto spróbować.

ja wczoraj byłam pierwszy raz na dworze od tygodnia :) i sypało :) ale nie zakłądałam folii tyle że uważałam żeby małemu nie napadało śniegu

Zgłoś nadużycie #38046 11 grudnia 2012, 11:55

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

kubus cwiczy. tez bym chetnie pocwiczyla na ten moj duzy brzuchol ale jestem po cesarce i sie nadal troche boje

ja też po cerarce i lekarz po 3 miesiącach już pozwolił na ćwiczenia

Zgłoś nadużycie #38047 11 grudnia 2012, 11:56

seshella Fajna mama

madzia75 napisał(a)

z tego co czytałam to jest to mozliwe

Zgłoś nadużycie #38048 11 grudnia 2012, 11:57

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

jude ma wolne.. do poneidziałku...

na fuchę jakąś go :)

Zgłoś nadużycie #38049 11 grudnia 2012, 11:59

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ula wpadaj te dachy odsniezac...

u mnie tak połowa tego co u Ciebie

Zgłoś nadużycie #38050 11 grudnia 2012, 12:01

mala24 Supermama

madzia75 napisał(a)

całkiem możliwe