Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #38011 11 grudnia 2012, 10:30

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ula wpadaj te dachy odsniezac...

a to na pierwszym planie to chodnik?
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #38012 11 grudnia 2012, 10:31

madzia75 Zaprawiona w bojach
hej jestesmy w domu ta nasza słuzba zdrowia o kant du.. by ja rozczaskac. doczytuje was jak doczytam to wszystko opisze

Zgłoś nadużycie #38013 11 grudnia 2012, 10:31

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

a czemu jestes zrozpaczona?

jude ma wolne.. do poneidziałku...

Zgłoś nadużycie #38014 11 grudnia 2012, 10:39

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

aa mój syn wychudł!!! grubo ubrany waży 9,2 kg!! ostatnio mniej je! bieulek!!

moja też wyluzowała z jedzeniem..
wczoraj byłyśmy na szczepieniu ostatnim! wreszcie! miałam co prawda przesunąć ale się zdecydowałam iść i to odwalić w końcu.Troszkę pobuczała po ukłuciu. Moja waży na golaska 9380.  Lekarka jak usłyszała że ją nie dokarmiam mm to śmiała się że mi z cyców śmietana nie mleko leci.
I zastanawiam się czy to po szczepionce czy co ale Aśka była cały dzień wczoraj po prostu nieznośna!! wyła, buczała, nie mogłam przy lapku usiąść bo ryk. tylko jedną stronę fm nadrobiłam i dlatego dzisiaj dopiero doczytuję. Ponad 40 stron mi się nazbierało!

Zgłoś nadużycie #38015 11 grudnia 2012, 10:39

Gosiulkovic Fajna mama

phoenix212 napisał(a)

no hej, po cwiczeniach lepiej. jeszcze nie raczkuje ale przekreca sie sama z brzucha na plecy i odwrotnie :) a no i mamy dwa zęby :) pierwszy na mikołaja a drugi dzis

zębolów gratuluję serdecznie!!

Zgłoś nadużycie #38016 11 grudnia 2012, 10:41

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

jude ma wolne.. do poneidziałku...

o to faktycznie tragedia :D ja bym wiedziała, jak chłopa w domu wykorzystac :D sama pomysl-ma wolne, jest zrelaksowany... :D

Zgłoś nadużycie #38017 11 grudnia 2012, 10:46

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

fak...ale sie wkurzyłam....
pół dnia robilam projekty tych kalendarzy... jak juz miałam wszytsko, zrobiłam sobie pauze-mówie-zostawie wrzucanie do koszyka na wieczór... i teraz chce wrzucac, płacic za wysylke i gotowe.. a chce wrzucic i pusto mam-tzn. mam te projekty, ale gdy je otwieram, to tam nic nie ma! >:/ nie wiem co sie stąlo, ale wyglada na to ze musze wszytsko od poczatku robic :(

no ja kalendarz na fotojokerze zamawiam zawsze i co się uklnę i udenerwuję to szok! zawsze mi się coś rozpieprza, zawiesza... ja cię podziwiwm bo mi zrobienie 1 kalendarza zajmuje 3 dni! zanim zdjęcia powybieram, poukładam i potem powklejam... a ty 4 kalendarze !! Ja bym oci..ła!

Zgłoś nadużycie #38018 11 grudnia 2012, 10:48

Asica Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

śnieg wali dalej.. jest już tyle, ze płot ledwo widac... kuzwa, zapowiada sie straszna zima, rok temu aż tyle niebyło;/ a tu już..

a włąśnie ostatnio pokazywali że w Niemczech jest pełno sniegu, ja mam mame w Dusseldorfie i co roku jest problem czy przyleci do Polski bo są sniezyce, ciekawe jak będzie w tym roku

Zgłoś nadużycie #38019 11 grudnia 2012, 10:59

Like Supermama

gwonka napisał(a)

wrzuce kilka fotek kubusia.obiecalam wczoraj ale sie nie wyrobilam.

super Kubunia!! i jaki blondasek :)

Zgłoś nadużycie #38020 11 grudnia 2012, 11:02

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

o to faktycznie tragedia :D ja bym wiedziała, jak chłopa w domu wykorzystac :D sama pomysl-ma wolne, jest zrelaksowany... :D

Tak Ula, ale nam ostatnio się tak super układa...że nawet nei wiem,czy swięta razem spędzimy. więc o sexie to nawet nei myśle- zreszta od dawna

Zgłoś nadużycie #38021 11 grudnia 2012, 11:04

Konto usunięte
Śpi ten mały szajbus, muse podłoge umyć.
PS nie za późno na prezenty z netu? fajne te kalendarze i te kosulki LIKE, ale u nas było tak.. że ktoś coś z neta zamawiał jakos po 10 grudnia i nei doszło... poczty zawalone teraz.

Zgłoś nadużycie #38022 11 grudnia 2012, 11:09

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

ja dziś gotowałam: marchewka, kawałek pietruszki,kawałek pora, 3 brukselki, parę różyczek kalafiora, koperek + 3 łyżki kaszy jaglanej a i garstka groszku zieloneg.
Po ugotowaniu zmiksowałam blenderem trochę, ale nie na calkowitą ciaprę, Emila trochę zjadła, mniej więcej mały słoiczek.
No i też się zastanawiałam czy ja to mogę jej jakoś przyprawić choć tyci tyci ?? vegeta czy inne warzywka to sama sól, także nie wiem, jak raz jej dosolę, to potem mi nie będzie chciała słoików jeść. Nie mam w ogole pojęcia czym doprawiać, Godi xnoeu nie ma, a ona gotuje i małej i dużej, może coś podpowie.
A w niedzielę teściowa się mnie spytała kiedy Emilka bęzie mogła zjeść jej rosołek, no to powiedzialam, że jak skończy roczek :)

Gosia ja nie używam żadnych weget ani kostek rosołowych... i bardzo bardzo zredukoiwałam ilość soli. Tak się jakos nauczyliśmy jeść wszystko niedosolone. Kupiłam w Kauflandzie taką jarzynkę-  100% same suszone warzywa bez soli, a mięsko przyprawiam samymi ziołami i odrobiną soli (mam takie "ziółka Małgorzatki" ;) ). nie używam żadnych delikatów ani fixów. Dlatego też daję Asi próbować tego co jemy. Rozgniatam widelcem np marchewkę z zupki. Asia nie chce jeść zmiksowanego! wcale! muszą być kawałeczki. zębów nie ma a ciamka dziąsełkami jak nie wiem :D
U mnie Asia już próbowała rosołku :D . Tak trochę, ale mlaskała strasznie.
wcześniej wcinaliśmy jeszcze dużo koperku i pietruszki ale Iwona strasznie teraz protestuje i basta nie będzie jeść jak jej zielone pływa!

Zgłoś nadużycie #38023 11 grudnia 2012, 11:10

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

wrzuce kilka fotek kubusia.obiecalam wczoraj ale sie nie wyrobilam.

ej no śliczny blądasek!!! słodziak!

Zgłoś nadużycie #38024 11 grudnia 2012, 11:16

Gosiulkovic Fajna mama
oż nadrobiłam!!
chyba się ze szczęścia popłaczę!!
:D :D
idę obiad gotować!

Zgłoś nadużycie #38025 11 grudnia 2012, 11:22

mala24 Supermama

Like napisał(a)

no to kur.wa u nas był Mikołaj z Ameryki!
Nie no wiecie tak po prawdzie moja mama pierwszy raz (poza tym kombinezonem a nie!! nie ! raz jeszcze kupiła pieluchy DADY )kupiła coś emilce ale ja jej komunikowałam już 2 tygdonie wcześniej, że Emilka była grzeczna i czeka na Mikołaja, oczywiście usłyszałam że nie ma kasy, no ale jak widać, skadś wzięła...pewnie pożyczyła!
Mój brat jak był u mnie też jakiś czas temu, to ja mu powiedziałam, że nic Emilce nie kupił odkąd się urodziła i niech nie zapomina, że niedługo Mikołaj,no i raz może się nie napić, a przynieść coś małej. No i początkowo myślałam, że lalkę też kupiła mama, ale nie!! wyobraźcie sobie, że zarobił 70zł i ze 20-30 wydał na Emilkę!!  szok!!
p.s. dziś mi z psem wyszedł i wyciągnął dychę na fajki....tzn pożyczył!!

łał zaszalał :) no nic na takich ludzi nie ma rady :) ale wkońcu to brat, ja z moim nie utrzymuje kontaktów nawet, a mieszka kilometr od mamy

Zgłoś nadużycie #38026 11 grudnia 2012, 11:24

Asica Gotowa na wszystko

Gosiulkovic napisał(a)

moja też wyluzowała z jedzeniem..
wczoraj byłyśmy na szczepieniu ostatnim! wreszcie! miałam co prawda przesunąć ale się zdecydowałam iść i to odwalić w końcu.Troszkę pobuczała po ukłuciu. Moja waży na golaska 9380.  Lekarka jak usłyszała że ją nie dokarmiam mm to śmiała się że mi z cyców śmietana nie mleko leci.
I zastanawiam się czy to po szczepionce czy co ale Aśka była cały dzień wczoraj po prostu nieznośna!! wyła, buczała, nie mogłam przy lapku usiąść bo ryk. tylko jedną stronę fm nadrobiłam i dlatego dzisiaj dopiero doczytuję. Ponad 40 stron mi się nazbierało!

to pięknie waży :-) mój Oskarek 7200

Zgłoś nadużycie #38027 11 grudnia 2012, 11:24

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Haha moja tesciowa tez wszystkich gna do kosciola! paranoja! jak mozna zmuszac doroslych ludzi zeby do kosciola chodzili...co niedziela slyszymy "do kosciola skorwysyny" :D

ooo ostro :) jak nic by mnie ktoś zmusił żebym poszła do kościoła, to sprawa indywidualna

Zgłoś nadużycie #38028 11 grudnia 2012, 11:31

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

Tak Ula, ale nam ostatnio się tak super układa...że nawet nei wiem,czy swięta razem spędzimy. więc o sexie to nawet nei myśle- zreszta od dawna

ooo... u nas tez juz byly takie święta, że sama sobie zjadłam opłatek, pomodliłam się, zjadłam barszcz i poszłam spac...

Zgłoś nadużycie #38029 11 grudnia 2012, 11:33

mala24 Supermama

phoenix212 napisał(a)

no hej, po cwiczeniach lepiej. jeszcze nie raczkuje ale przekreca sie sama z brzucha na plecy i odwrotnie :) a no i mamy dwa zęby :) pierwszy na mikołaja a drugi dzis

gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #38030 11 grudnia 2012, 11:37

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

A ja dzis kupilam sobie dzinsy , bluzke , koszule elegancka, 2 bokserki i pasek wszystko w New Yorker ;)
Dzinsy rozm 28 ;) jupi !!!! a jeszcze 2 msce temu byla 30 -tka rozm ;)

ja też noszę 28 :)