Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #37451 7 grudnia 2012, 23:49

Konto usunięte
Ulcia, gratuluję :D ja to ci powiem, że z obserwacji wnioskuję, że im więcej razy ktoś zdawał tym bardziej szanuje ten plasticzek w portfelu i mniej mandatów płaci :) i mniej samochodów rozbija :P

Zgłoś nadużycie #37452 7 grudnia 2012, 23:52

Konto usunięte

oll85 napisał(a)

Laski po ile są w PL słoje ?? czy ja dobrze widze? prawie 5 zł? ?? ?? ?? ?? ?? ?? za 200 ?? ??

Nooo, ale ja się nawet nie dziwię bo niby małe te słoiczki i to na masę jest produkowane ale policzyć słoiczek, zakrętkę, produkty z atestami, głodowe pensje dla pracowników i dziesiątki tysięcy na pensję dla prezesa i jego sekretarki to wychodzi po piątaku za sztukę :D

Zgłoś nadużycie #37453 8 grudnia 2012, 0:02

Konto usunięte

Emza napisał(a)

no tak jak pisałam ulewa mi po kaszce nawet bezmleznej(taka jadła bo myslelismy ze ma nietolerancje laktozy) no ale jak mi zaczeła bo obiadku i soczku zwracać no to juz pomyslałam ze cos nie halo..dostalismy nutramigen*zageszczacz i debridat znowu

Współczuję :(  ale po tym zagęszczaczu chyba powinno jakoś pomóc, nie będzie jej tak z brzuszka uciekać jedzenie :(

Zgłoś nadużycie #37454 8 grudnia 2012, 0:04

Konto usunięte
Like, to zdjęcie Emilki w kokardzie to bym się chętnie na tapetę wstawiła :D a Natalka Eweliny to zaraz z warkoczami będzie śmigać :)
A Like, ja się pytam, jak twoja chrześnica wygięła tak nadgarstek ?? toż on się prawie jak scyzoryk złożył!

Zgłoś nadużycie #37455 8 grudnia 2012, 0:09

Konto usunięte
hahah cała strona moja ?? :D
Ja dziś porcjowałam królika. Dwa tygodnie czekał za egzekucję w klatce. I jak zobaczyłam ile z tym pieprzenia z porcjowaniem będzie to pół godziny się zebrać do tego nie mogłam. Ale jakoś się uporałam. I do każdej porcji mięska dodawałam jedną kostkę 1x1cm wątróbki z tegoż królika. A porcja mięska to tak na dwa posiłki wystarczać powinna.

Zgłoś nadużycie #37456 8 grudnia 2012, 0:14

Konto usunięte
Fifi dziś był rozkoszny :D wszystkich gryzł- a uścisk w szczęce ma niczym amstaff więc każdy obolały. on uwielbia łapać ofiarę za włosy albo za uszy i ciągnie do siebie i gryzie za nos albo brodę. A wczoraj chodził w chodziku pomiędzy mną i moją mamą i jak do mnie miał iść to z takim uśmiechem i łapkami wyciągniętymi biegł żeby... dać mi całusa w usta :D a przy okazji gryzł mnie w usta
I spodobało mu się jedzenia jabłka, takie całe jabłko obieram ze skórki i nadgryzam żeby miał już punkt zaczepienia i dalej on sobie sam skrobie ząbkami :)

Zgłoś nadużycie #37457 8 grudnia 2012, 1:49

Like Supermama

kupuj :) ja Emilce też kupię, już dawno oglądałam, ale na tej aukcji chyba w języku angielskim, bo nie widzę liteki "Ł" w alfabecie.

Zgłoś nadużycie #37458 8 grudnia 2012, 1:56

Like Supermama
A Emila dziś pierwszy raz zjadała swą stopę, po kąpieli i nauczyła się robić tany tany.
Dostała od mojej mamy tego laptopa z fishera (jeszcze długo będę w szoku, że moja mama taką kasę wydała :) )
no i tam jest trochę tych różnych melodyjek i tak sobie słuchamy ich od wczoraj, dziś poszła spać po 16 na pół godzinki, zbudziła się, a że spała obok mnie na kanapie, posadziłam Emilę, wzięłam laptopa i sobie przyciskam żeby leciały piosenki, nagle Emila gibie się raz w jedną i raz w drugą stronę, na początku nie zajarzyłam, pomyślałam, że po prostu się chwieje, jak często podczas siedzenia, gdzieś zachwilę wrócił mój mąż i wchodzi i znowu włączam jakąś piosenkę, a ona uśmiech i się giba, a mój mąż, że ona tany tany robi, no i faktycznie!! Do wieczora mieliśmy tyle śmiechu :) cudownie to wygląda, naprawdę :) jeszcze to takie nieporadne, ale cudowne!!

Zgłoś nadużycie #37459 8 grudnia 2012, 1:57

Like Supermama

Dominika89 napisał(a)

Like, to zdjęcie Emilki w kokardzie to bym się chętnie na tapetę wstawiła :D a Natalka Eweliny to zaraz z warkoczami będzie śmigać :)
A Like, ja się pytam, jak twoja chrześnica wygięła tak nadgarstek ?? toż on się prawie jak scyzoryk złożył!

jak kości na samej skórze wiszą chudzielcowi, to tak jest :)
ale faktycznie, nie zauważyłam, okropne to :D

Zgłoś nadużycie #37460 8 grudnia 2012, 6:12

Ola83 Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

też myslalam o uzywanym bo nowy ma cene z kosmosu dla mnie

Ja kupiłam zestaw zabawek z allegro, są używane z UK. ZA 13 zabawek zaplaciłam 400zł z przesyłką: pchacz, wózek pchacz z lalką, skoczek, odkurzacz,ciuchcia, garnuszki, telefon, radyjko itd. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko z fishera i v techu.
Polecam

Zgłoś nadużycie #37461 8 grudnia 2012, 6:27

Ola83 Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

tak sobie myślę, że by się coś takiego przydało, ale chyba zapytam u siebie ile by mie kosztowało zrobienie takiego czegoś dokładnie na wymiar mojego kąta :) http://allegro.pl/ikea-duza-skrzynia-na-zabawki-pojemnik-i2838690607.html

Zrób sama, w obi dotną Ci płytę jaką będziesz chciała i tylko poskręcasz. Na pewno wyjdzie taniej.

Zgłoś nadużycie #37462 8 grudnia 2012, 6:28

Ola83 Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

sesja z Chrzestnym :)

Jaka słodka, to ta kokarda ??

Zgłoś nadużycie #37463 8 grudnia 2012, 6:33

Ola83 Gotowa na wszystko

zakochałam się, dlaczego ja nie potrafię na szydełku robic ??

Zgłoś nadużycie #37464 8 grudnia 2012, 6:37

Ola83 Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

I wiecie co, najlepsza zabawka do tej pory jest skoczek!! Cudowny!! Kocham go!! Przynajmniej moge iść na kibel i szybki prysznic, wiem ze jak wrócę to dziecko będzie zadowolone a nie zaryczane!! Na szczęście Emilka wazy niecałe 8kg, wiec dłużej nam posłuży niż Rodzinie "Z"et :P

Ja tak miałam z hustawka, wkładałam, włączałam i melodyjki zabawiały Małgosię, niestety już przestała by wygodna, muszę ja dzis schować :-(

Zgłoś nadużycie #37465 8 grudnia 2012, 6:40

Ola83 Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

Natka:

Jak ona już jest duża na tych zdjęciach, a włosy jakie długie - po mamusi :-) Super

Zgłoś nadużycie #37466 8 grudnia 2012, 6:43

Ola83 Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

aaaaaaa chce córke! taką z włosami!

A jak Ci się bez włosów urodzi ?? Zawsze możesz Płodkowi zapuścić, :-)

Zgłoś nadużycie #37467 8 grudnia 2012, 8:19

Konto usunięte
eh laski, ja sie rozwiode.... nie odzywam sie od wczoraj. i nie chodzi o kase... nei mam nastroju na nic.

Zgłoś nadużycie #37468 8 grudnia 2012, 8:34

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

eh laski, ja sie rozwiode.... nie odzywam sie od wczoraj. i nie chodzi o kase... nei mam nastroju na nic.

Przykro mi,co się stało?

Zgłoś nadużycie #37469 8 grudnia 2012, 9:15

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Przykro mi,co się stało?

szkoda gadac, jude w domu, może w poniediałek w spokoju napisze

Zgłoś nadużycie #37470 8 grudnia 2012, 10:02

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

szkoda gadac, jude w domu, może w poniediałek w spokoju napisze

może sie odmieni do poniedziałku :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.