Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #37271 6 grudnia 2012, 16:23

Like Supermama

seshella napisał(a)

3:0 dla ciuchci :)

tak, tak ciuchcia!
Ja mojemu chrześniakowi (2 latka) myślę by kupić zdlanie sterowaną furę, co myślicie?
Jakieś inne pomysły? dawać propozyszyn pliss!!

Zgłoś nadużycie #37272 6 grudnia 2012, 16:23

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Szymek dostał na Mikołaja tą żabkę z FP i zadowolony jest z niej bardzo;D poza tym dostał jeszcze czepe z rękawiczkami Renifera (ma w niej zdjęcie na Fb) od chrzestnego, od babki z dołu dostał 2 maskotki ;p od mojej mamy przyjdzie paczka na dniach z kolejką i innymi zabawkami i ubrankami ;)

jaką żabkę ??

Zgłoś nadużycie #37273 6 grudnia 2012, 16:24

aneta74 Fajna mama
ide mala uspic bo od jedenstaej nie spi w sumie na dworzu parę minut się zdrzemnęła

Zgłoś nadużycie #37274 6 grudnia 2012, 16:25

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja kaszki na gęsto jak najbardziej ale z tymi zupkami z kawalkami to tak samo jak Zuzia wszystko robi a nie zje.Wczoraj próbowałam znów ale nie dało rady , zblendowałam ją w końcu ale i tak jak juz ten sam smak poczuła to pluła.I dzis juz nawet z papkową był problem bo badała na początku czy aby kawalków nie ma

No ja też w końcu zblendowałam i wtedy moment wciągnęła. Ale ona wogóle nawet jak jej deserek daję to przy pierwszej łyżeczce się krzywi, potem je ładnie ( o ile można nazwać łądnie ssanie palców , bawienie się zabawkami, oglądanie telewizji, prychanie...jednym słowem robienie wszystkiego poza otwieraniem paszczy )
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #37275 6 grudnia 2012, 16:26

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja swojej tez próbowałam dawac chrupki ale ona kombinuje macha nimi do oka pcha ucha tylko nie do buzi

dałam z miesiąc temu to wcale nie chciała, a teraz wciąga po 2-3 na raz

Zgłoś nadużycie #37276 6 grudnia 2012, 16:27

Like Supermama

elka40 napisał(a)

Przez jakiś czas forum nie chodziło , to poszłyśmy sobie na spacerek...łaziłyśmy godzinę.
Dziewczyny...czy Wasze dzieciaczki lubią kaszkę gęstą jeść łyżeczką? Albo takie zupki nie całkiem przetarte? Moja nie cierpi! Wypluwa, wzdraga się, krzywi strasznie....wczoraj kupiłam jej danie w słoiczku tym dużym, gdzie warzywa są w malutkich kawałeczkach....szkoda,że tego nie nagrałam...wszystkiego próbowała...łącznie z dławieniem się...nie chce i już! Woli takie na gładko zblendowane wszystko.

kurde a Emila dziś prawie do dna słoik...a nawet dwa, ale o tym za chwilę :) ja jestem w szoku, że je, otwiera tak szeroko bużkę od 3 dni, nawet łyżeczkę jej zmieniłam na taką szerszą i głębszą bo tą silikonową już się wku.rwiałam.

Zgłoś nadużycie #37277 6 grudnia 2012, 16:29

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

ja bym wolała jakby nie spala ale dziś np.wstała , zjadla zupke wyszlyśmy i po 5 minutach spała juz.No to długo z nią nie łaziłam z 30 minut byłam .a Tak w ogóle na długo wychodzicie jak jest minusowa temperatura/

wczoraj byłam za długo, a wiało i Emila troszkę miała zimne rączki! Byłam ponad godzinę, a tak to wychodzę na 40 minut, czasem idę do teściów, w jedną stronę 15 minut, posiedze godzinkę i wracam, więc jest pół godziny, ale zazwyczaj to tak 40-60 minut nam schodziło.

Zgłoś nadużycie #37278 6 grudnia 2012, 16:29

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

kurde a Emila dziś prawie do dna słoik...a nawet dwa, ale o tym za chwilę :) ja jestem w szoku, że je, otwiera tak szeroko bużkę od 3 dni, nawet łyżeczkę jej zmieniłam na taką szerszą i głębszą bo tą silikonową już się wku.rwiałam.

ojej...też tak chcę!

Zgłoś nadużycie #37279 6 grudnia 2012, 16:30

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

ide mala uspic bo od jedenstaej nie spi w sumie na dworzu parę minut się zdrzemnęła

Emila śpi, koło mnie na kanapie, po szczepieniu zmęczona :(

Zgłoś nadużycie #37280 6 grudnia 2012, 16:31

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

wczoraj byłam za długo, a wiało i Emila troszkę miała zimne rączki! Byłam ponad godzinę, a tak to wychodzę na 40 minut, czasem idę do teściów, w jedną stronę 15 minut, posiedze godzinkę i wracam, więc jest pół godziny, ale zazwyczaj to tak 40-60 minut nam schodziło.

No my jak wieje bardzo to nie wychodzimy....fakt,że Zuzce mogę założyć folię , ale mi sie nie chce marznąć, a ja zmarzluch jestem

Zgłoś nadużycie #37281 6 grudnia 2012, 16:43

Like Supermama
Byłyśmy na tym szczepieniu, było lepiej niż ostatnio, Emila zaczęła marudzić dopiero przy ważeniu (7840g) a przy wkłuciu tak płakała, że się zanosiła. Biduleńka moja, a obudziła się z takim wspaniałym humorkiem, nie wiem czy to te spanie w łóżeczku ?? bo taka wypocząta, a jednak większość nocy przespała. Po szczepieniu w aucie rozśmieszłam ją to się hichrała ale smutna wciąż była, wróciłyśmy do dom, to szybko słoik z grudkami do mikrofali, Emilę do krzesła i jemy!! Cały słoik w miseczce wylany, zjadłyśmy 2 łyżeczki, nagle dzwoni domofon i ktoś puka, listonosz przynosi opaskę, którą zamówiłam na święta (jest zaje.bista, ta czerwona co wczoraj dałam link) zamykam drzwi i sobie myślę co tam tak cicho, kur.wa sięgła miseczkę z końca tacki i cała zupa na Emilce, brudna ona, brudne krzesło i za chwilę brudna ja! Pies piszczy, bo chce zlizywać z Emilii zupę, ja ją biore, te rzygi wszystkie lądują na podłodze...na szczęście wysprzątała Fiba :) Teraz wszystko się pierze. Mówię Wam , jak było extra! Przynajmniej wyprałam siedzonko, bo było już usyfione, a ja tylko gadałam, musze wyprać, musze wyprać.

Zgłoś nadużycie #37282 6 grudnia 2012, 16:44

Like Supermama

elka40 napisał(a)

ojej...też tak chcę!

jak mówię to jest raptem od 3 dni, z dnia na dzień się zmieniło

Zgłoś nadużycie #37283 6 grudnia 2012, 16:50

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Emila śpi, koło mnie na kanapie, po szczepieniu zmęczona :(

bidulka, ale wszystko ok ?

Zgłoś nadużycie #37284 6 grudnia 2012, 16:53

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

dałam z miesiąc temu to wcale nie chciała, a teraz wciąga po 2-3 na raz

to może mojej też się zmieni.
na razie mam dla niej super gryzak - obieram jej marchewke i pastwi sie nad nia z pół godziny :) zawsze następna chwila żeby coś zrobić

Zgłoś nadużycie #37285 6 grudnia 2012, 17:00

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

tak, tak ciuchcia!
Ja mojemu chrześniakowi (2 latka) myślę by kupić zdlanie sterowaną furę, co myślicie?
Jakieś inne pomysły? dawać propozyszyn pliss!!

kurcze ciężko coś znależć innego w rozsądnej cenie, może jakieś większe auto ale bez sterowania ?
mój syn też kiedys wlaśnie takie dostał ale zamiast sterowania i tak "osobiscie " nim kierował

Zgłoś nadużycie #37286 6 grudnia 2012, 17:02

aneta74 Fajna mama
Ja muszę coś dla chrzesnicy swojej wymyślić jest pół roku młodsza od mojego syna.Jak dam słodycze i kase będzie ok?ciucha jej nie kupię bo nie wiem czy jej się spodoba

Zgłoś nadużycie #37287 6 grudnia 2012, 17:21

ewelina6660 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Szwagier (chrzestny Szymka) chce kupić małemu chodzik na święta ;) mam poszukać jakiś fajny na allegro i zamówić a on zapłaci ;) chciałam tamten ze skoczkiem co kiedyś wam link wkleiłam ale nie będę z niego zdzierać kasy ;) Może widziałyście jakiś wypasiony ale nie za drogi ? :)
A z drugiej strony zastanawiam się czy chodzik czy pchacz;/ pchacz się przyda na dłużej a chodzik na 2-3 miesiące;/

Dla mnie zdecydowanie pchacz.jestem raczej przeciwniczką chodzikow.

Zgłoś nadużycie #37288 6 grudnia 2012, 17:22

ewelina6660 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja bym wolała jakby nie spala ale dziś np.wstała , zjadla zupke wyszlyśmy i po 5 minutach spała juz.No to długo z nią nie łaziłam z 30 minut byłam .a Tak w ogóle na długo wychodzicie jak jest minusowa temperatura/

Natalka dluzej ni 40 minut w wózku nie wytrzymuje.

Zgłoś nadużycie #37289 6 grudnia 2012, 17:24

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

jaką żabkę ??

O ta;D

Zgłoś nadużycie #37290 6 grudnia 2012, 17:32

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Byłyśmy na tym szczepieniu, było lepiej niż ostatnio, Emila zaczęła marudzić dopiero przy ważeniu (7840g) a przy wkłuciu tak płakała, że się zanosiła. Biduleńka moja, a obudziła się z takim wspaniałym humorkiem, nie wiem czy to te spanie w łóżeczku ?? bo taka wypocząta, a jednak większość nocy przespała. Po szczepieniu w aucie rozśmieszłam ją to się hichrała ale smutna wciąż była, wróciłyśmy do dom, to szybko słoik z grudkami do mikrofali, Emilę do krzesła i jemy!! Cały słoik w miseczce wylany, zjadłyśmy 2 łyżeczki, nagle dzwoni domofon i ktoś puka, listonosz przynosi opaskę, którą zamówiłam na święta (jest zaje.bista, ta czerwona co wczoraj dałam link) zamykam drzwi i sobie myślę co tam tak cicho, kur.wa sięgła miseczkę z końca tacki i cała zupa na Emilce, brudna ona, brudne krzesło i za chwilę brudna ja! Pies piszczy, bo chce zlizywać z Emilii zupę, ja ją biore, te rzygi wszystkie lądują na podłodze...na szczęście wysprzątała Fiba :) Teraz wszystko się pierze. Mówię Wam , jak było extra! Przynajmniej wyprałam siedzonko, bo było już usyfione, a ja tylko gadałam, musze wyprać, musze wyprać.

A już mysłałam,że naprawdę wciągnęła dwa słoiki :)