Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #37231 6 grudnia 2012, 14:33

Ola83 Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

Proszę o głosy na naszego Mikołajka ;) zalogowani użytkownicy przy jednym głosowaniu oddają nam 3 głosy ;) więc logujcie się ;p
Głosować można raz na dobę ;)

http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/30696

zagłosowalam w pracy w chacie tez to zrobie

Zgłoś nadużycie #37232 6 grudnia 2012, 14:38

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Proszę o głosy na naszego Mikołajka ;) zalogowani użytkownicy przy jednym głosowaniu oddają nam 3 głosy ;) więc logujcie się ;p

ty zebraku... a ja myslałam,ze juz konic :D hehehe

Zgłoś nadużycie #37233 6 grudnia 2012, 14:50

Konto usunięte
Zaomniałam- moja szwagierka sie obraziła :D ona nei poszła do meliny na zwiad co z sylwestrem, bo kgos tam spotkała i ten ktoś nic nei wie, wiec po co ona ma iść. no wiec pisze jej ok, to ja do kumpeli jade. a ta ok, a poetm do mnei,ze z nami to sie nawet nigdy umówic nei mozna bo my nei wiemy czego chcemy!
NApisąłam jej żeby ruszyła sama swoją dupe, bo jest na miejscu. i ze ja sobei poradze. głupia piz..a wodzirejka!

Zgłoś nadużycie #37234 6 grudnia 2012, 14:57

Asica Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

zagłosowałam :-)

Zgłoś nadużycie #37235 6 grudnia 2012, 15:00

Konto usunięte
ide se! jesteście dziś niemrawe! czus! jude mam nadzieje,ze do skzoły dzis pojedzie! to bede pozniej

Zgłoś nadużycie #37236 6 grudnia 2012, 15:05

Asica Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

ide se! jesteście dziś niemrawe! czus! jude mam nadzieje,ze do skzoły dzis pojedzie! to bede pozniej

ja szukam prezentów bo już najwyższy czas coś pozamiawiać

Zgłoś nadużycie #37237 6 grudnia 2012, 15:08

Ewelyna Gotowa na wszystko

Asica napisał(a)

ja szukam prezentów bo już najwyższy czas coś pozamiawiać

ja tak samo :)

Zgłoś nadużycie #37238 6 grudnia 2012, 15:11

Extremalna21 Fajna mama

Ola83 napisał(a)

zagłosowalam w pracy w chacie tez to zrobie

Będę wdzięczna;* :)

Zgłoś nadużycie #37239 6 grudnia 2012, 15:14

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ty zebraku... a ja myslałam,ze juz konic :D hehehe

noł,noł,noł,noł,noł,noł ;D

Zgłoś nadużycie #37240 6 grudnia 2012, 15:19

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ale pięknie!!! Jakimi farbami malowałaś? Może też coś Szymkowi bym strzeliła na ścianie ;) tylko najpierw muszę poćwiczyć bo dłuuugo już nie malowałam ;p a w szkole zawsze same 5 miałam z plastyki;D

Normalną farbą akrylową biała do ścian plus pigmenty...mozna szaleć
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #37241 6 grudnia 2012, 15:21

elka40 Fajna mama

Asica napisał(a)

ja też się boję

Moja śpi na takiej płaskiej podusi od poczatku, oczywiście teraz wyprawia z nią straszne rzeczy :-)

Zgłoś nadużycie #37242 6 grudnia 2012, 15:26

elka40 Fajna mama
Przez jakiś czas forum nie chodziło , to poszłyśmy sobie na spacerek...łaziłyśmy godzinę.
Dziewczyny...czy Wasze dzieciaczki lubią kaszkę gęstą jeść łyżeczką? Albo takie zupki nie całkiem przetarte? Moja nie cierpi! Wypluwa, wzdraga się, krzywi strasznie....wczoraj kupiłam jej danie w słoiczku tym dużym, gdzie warzywa są w malutkich kawałeczkach....szkoda,że tego nie nagrałam...wszystkiego próbowała...łącznie z dławieniem się...nie chce i już! Woli takie na gładko zblendowane wszystko.

Zgłoś nadużycie #37243 6 grudnia 2012, 15:28

elka40 Fajna mama
Ola deska fajna :-)

Zgłoś nadużycie #37244 6 grudnia 2012, 15:46

Extremalna21 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Przez jakiś czas forum nie chodziło , to poszłyśmy sobie na spacerek...łaziłyśmy godzinę.
Dziewczyny...czy Wasze dzieciaczki lubią kaszkę gęstą jeść łyżeczką? Albo takie zupki nie całkiem przetarte? Moja nie cierpi! Wypluwa, wzdraga się, krzywi strasznie....wczoraj kupiłam jej danie w słoiczku tym dużym, gdzie warzywa są w malutkich kawałeczkach....szkoda,że tego nie nagrałam...wszystkiego próbowała...łącznie z dławieniem się...nie chce i już! Woli takie na gładko zblendowane wszystko.

Kaszka gesta odpada bo pluje, nie lubi ;) a obiadki to już takie nawet po 8 mies jadł normalnie ;) nie ma problemu ;) byle żarełko było dobre ;)

Zgłoś nadużycie #37245 6 grudnia 2012, 15:50

Extremalna21 Fajna mama
Szwagier (chrzestny Szymka) chce kupić małemu chodzik na święta ;) mam poszukać jakiś fajny na allegro i zamówić a on zapłaci ;) chciałam tamten ze skoczkiem co kiedyś wam link wkleiłam ale nie będę z niego zdzierać kasy ;) Może widziałyście jakiś wypasiony ale nie za drogi ? :)

A z drugiej strony zastanawiam się czy chodzik czy pchacz;/ pchacz się przyda na dłużej a chodzik na 2-3 miesiące;/

Zgłoś nadużycie #37246 6 grudnia 2012, 15:50

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Kaszka gesta odpada bo pluje, nie lubi ;) a obiadki to już takie nawet po 8 mies jadł normalnie ;) nie ma problemu ;) byle żarełko było dobre ;)

u nas kasza pod kazda postacią :D a resta to nie wiem;]

Zgłoś nadużycie #37247 6 grudnia 2012, 15:52

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Szwagier (chrzestny Szymka) chce kupić małemu chodzik na święta ;) mam poszukać jakiś fajny na allegro i zamówić a on zapłaci ;) chciałam tamten ze skoczkiem co kiedyś wam link wkleiłam ale nie będę z niego zdzierać kasy ;) Może widziałyście jakiś wypasiony ale nie za drogi ? :)

A z drugiej strony zastanawiam się czy chodzik czy pchacz;/ pchacz się przyda na dłużej a chodzik na 2-3 miesiące;/

ja jak cos to pchacza bede kupowała/zamawiała. w skoczku siedzi, nie moze miec wszystkiego takiego w 1 pozycji..

Zgłoś nadużycie #37248 6 grudnia 2012, 15:55

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

ja mam vtecha i bardzo fajny jest, małej się podoba, kupilam używany, a jakbym miała kupowac nowy to dziewczyny tu wrzucały linki na niefirmowy a z wygldu taki sam jak vtech (chyba niecało 100 kosztował)

też myslalam o uzywanym bo nowy ma cene z kosmosu dla mnie

Zgłoś nadużycie #37249 6 grudnia 2012, 15:57

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

moja też uwielbia na dworze spać, ale odkąd się zimno zrobiło nie daje jej zasypiac na dworze, wole żeby w domu spała, przewaznie po drzemce wychodzimy na pół godziny

ja bym wolała jakby nie spala ale dziś np.wstała , zjadla zupke wyszlyśmy i po 5 minutach spała juz.No to długo z nią nie łaziłam z 30 minut byłam .a Tak w ogóle na długo wychodzicie jak jest minusowa temperatura/

Zgłoś nadużycie #37250 6 grudnia 2012, 15:57

Asica Gotowa na wszystko

elka40 napisał(a)

a mój Oskarek je takie zupki, teź sie krzywi, wzdryga ale dalej buzie otwiera