Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #37031 5 grudnia 2012, 12:05

ewelina6660 Fajna mama
U mojej Przyjaciółki,która ma 9 miesiecznego Kajtusia w poniedziałek rozegrał się DRAMAT.Ona była w pracy,a Kajtkiem zajmowała się jej Mama.Odciągała mu na podłodze katar i jak wstała to straciła przytomność.Jak się ocknęła to Kajtek był na przedpokoju i lizał kozaki.Ona cała we krwi,bo rozcięty łuk brwiowy,wybity bark.Doczołgała się do drzwi i wołała o pomoc :( .Moja Przyjaciółka przerażona,bo jakby się nie ocknęła to co..... ?? ?? ?? .Ona z pracy wróciłaby za 6 godzin.Najgorsze ,że są to sytuacje,którym w żaden sposób nie można zaradzić.

Zgłoś nadużycie #37032 5 grudnia 2012, 12:17

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U mojej Przyjaciółki,która ma 9 miesiecznego Kajtusia w poniedziałek rozegrał się DRAMAT.Ona była w pracy,a Kajtkiem zajmowała się jej Mama.Odciągała mu na podłodze katar i jak wstała to straciła przytomność.Jak się ocknęła to Kajtek był na przedpokoju i lizał kozaki.Ona cała we krwi,bo rozcięty łuk brwiowy,wybity bark.Doczołgała się do drzwi i wołała o pomoc :( .Moja Przyjaciółka przerażona,bo jakby się nie ocknęła to co..... ?? ?? ?? .Ona z pracy wróciłaby za 6 godzin.Najgorsze ,że są to sytuacje,którym w żaden sposób nie można zaradzić.

o matko.... jezu to moje najkoszmarniejsze "co by było jakby".... tak się kiedyś zastanawiałam jakbym np zemdlała co by się stało... Boże mam ciarki na plecach! Biedna kobieta! Jak się teraz czuje ?? To się strachu najedli!

Zgłoś nadużycie #37033 5 grudnia 2012, 12:19

mala24 Supermama

Ewelyna napisał(a)

ja miałam taką lekarkę i zmieniłam .... :)

no właśnie tu jest problem bo szukaliśmy ale do żadnego ośrodka małego nie chcą przyjąć bo mają za dużo dzieci, ale zobaczę bo widziałam że przyjęli nowego pediatre tu gdzie jesteśmy ( do niedawna był tylko jeden)

Zgłoś nadużycie #37034 5 grudnia 2012, 12:34

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

ojej okropnie,  każdemu moze się to zdażyć

Zgłoś nadużycie #37035 5 grudnia 2012, 12:36

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

no będę musiała przed weekendem pójść, chodź nie lubię, on jest jakiś nawiedzony i patrzy na mnie jak na wariatkę która jest przewrażliwiona

a miej go gdzieś a zmienic na innego nie możesz?

Zgłoś nadużycie #37036 5 grudnia 2012, 12:37

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

o matko.... jezu to moje najkoszmarniejsze "co by było jakby".... tak się kiedyś zastanawiałam jakbym np zemdlała co by się stało... Boże mam ciarki na plecach! Biedna kobieta! Jak się teraz czuje ?? To się strachu najedli!

a ja zawsze mam dusze na ramieniu jak schodze z małą po schodach, boje się że się poślizgne i polecimy

Zgłoś nadużycie #37037 5 grudnia 2012, 12:39

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

aż mnie ciarki przeszły...

Zgłoś nadużycie #37038 5 grudnia 2012, 12:39

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

no właśnie tu jest problem bo szukaliśmy ale do żadnego ośrodka małego nie chcą przyjąć bo mają za dużo dzieci, ale zobaczę bo widziałam że przyjęli nowego pediatre tu gdzie jesteśmy ( do niedawna był tylko jeden)

no to może akurat się uda

Zgłoś nadużycie #37039 5 grudnia 2012, 12:40

Ewelyna Gotowa na wszystko

seshella napisał(a)

a ja zawsze mam dusze na ramieniu jak schodze z małą po schodach, boje się że się poślizgne i polecimy

m. się dziś potknął z małą w nocy ... cały był oblany potem ze strachu .... ja mam stracha jak chodzę po śniegu trzymając ją na rękach ...

Zgłoś nadużycie #37040 5 grudnia 2012, 12:40

mala24 napisał(a)

trzymam kciuki by Wam się udało zmienić lekarza :)

Zgłoś nadużycie #37041 5 grudnia 2012, 12:41

aneta74 Fajna mama
ide zdiełać obiad.Zupe ogórkową mam z wczoraj to placki tylko utre do tego i niech jedzą.
nie wiem jak ze spacerem bo sypie śnieżek a moja tak niechętnie z folią założona na wózek jeżdzi

Zgłoś nadużycie #37042 5 grudnia 2012, 12:50

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Łuk brwiowy zszyli.bark obolały.Zrobili tomograf i rezonans i wszystko ok.Podobno to skok ciśnienia.

Zgłoś nadużycie #37043 5 grudnia 2012, 13:10

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Łuk brwiowy zszyli.bark obolały.Zrobili tomograf i rezonans i wszystko ok.Podobno to skok ciśnienia.

kurcze dobrze że nic poważnego i że tak to się skończyło... nawet sobie nie próbuję wyobrazić co by się mogło stać...

Zgłoś nadużycie #37044 5 grudnia 2012, 13:50

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

chyba tak zrobię...jak sie widzi te uklady ukladziki to normalnie żyć sie nie chce w tym kraju ,>dyrektorki sobie kupuja co lepsze domy kuzwa nad morzem juz wszystko wykupione, ten co nam niby szef chciał dac też wiemy kto kupi .Juz jeden dom kupił na mazurach i mało .siedzi z byłą przełożona mojego męża , sami sa tylko ku...a koty psy konie i kozy jak u wllasowej.nasi "sąsiedzi" zza płota.. a wkur..łam sie
muszę jakies pismo konkretne napisać..Ola pomożesz bo ja nie mam tak lekkiego pióra jak Ty ;)

jaszka, tylko nie dokładnie wiem o co chodzi- myłam okna odłogi itd...

Zgłoś nadużycie #37045 5 grudnia 2012, 13:51

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

no ja też chciałam odgrzybić ale budowlaniec mi powiedział że jak male dziecko to nie można stosować tych srodków.Ja mam taki że capi na cała chatę jak w łazience czyszczę sciany...chciałam malować ale nie wiem czy jest sens ściany mokre a z drugiej strony kur..ca mnie bierze jak patrzę na to wszystko....

ja wszytko co jakis czas chlorem pryskam. jak tylko widze, otwieram okna, albo wychodze i otweram, jak jest dużo;/

Zgłoś nadużycie #37046 5 grudnia 2012, 14:31

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

ja pier....... az mnie wzdrygło..

Zgłoś nadużycie #37047 5 grudnia 2012, 14:54

Ulla Fajna mama

Emza napisał(a)

no ja kupiłam w pon..ale kurierem..moje dziecko ją olewa..a wogóle to uciekająca to przesadzone słowo..ucieka na 10cm...

przyszła :D podoba mi się :) Ale nie wiem czy Hirkowi tez-dostanie pod choinkę :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #37048 5 grudnia 2012, 14:55

Ulla Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

W Sosnowcu.

ee, myslałam, że o tej w bytomiu :)

Zgłoś nadużycie #37049 5 grudnia 2012, 14:57

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

wczoraj załatwiłam tez dentyste (ale nic nie było do roboty) i w zeszlym tygodniu gina, takze na razie koniec z lekarzami. Moj mąż właśnie był w pracy po dodatek świąteczny, wymyslili jakies karty za które można zakupy robic, musze obczaic co to jest i o co w tym biega. ale tak czy siak w sobote jedziemy na szoping :)

a u mojego męża w pracy w tym roku bonów żadnych nie będzie, bo cyt. prezesa "nie trzeba"....

Zgłoś nadużycie #37050 5 grudnia 2012, 14:59

Ulla napisał(a)

a u mojego męża w pracy w tym roku bonów żadnych nie będzie, bo cyt. prezesa "nie trzeba"....

ale chamstwo .....