Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #36991 5 grudnia 2012, 10:14

Emza Fajna mama

Ulla napisał(a)

kufa, nie zartuj.. jak to przyszla?! a brałas u tego sprzedawcy co ja? a jaka forma wysylki? cholera, ja jeszcze nie mam :/ wkurfie sie... w niedziele wieczorem robilam przelew, list polecony priorytet...

no ja kupiłam w pon..ale kurierem..moje dziecko ją olewa..a wogóle to uciekająca to przesadzone słowo..ucieka na 10cm...

Zgłoś nadużycie #36992 5 grudnia 2012, 10:21

Konto usunięte

Ewelyna napisał(a)

no to kwarantanna :D

alergią sie młody nei zarazi. poszła do lekarza specjalnei bo jej jasiu ma katar od kur.. urodzenia ii plamy na cielel ;p

Zgłoś nadużycie #36993 5 grudnia 2012, 10:24

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

żart?! mój dzis wstał o 6.30! jestem szczęsliwa i wyspana!!!!!!!!!!! ostatnio wstawał o 4!!!!!! 1 raz od 2 meisiecy spalismy tak dlugo!

wiem co czujesz, bo my 1,5 tygodnia temu w niedziele do 9 wszyscy troje spaliśmy, a tak to 4.40 i czasem 6

Zgłoś nadużycie #36994 5 grudnia 2012, 10:26

ewelina6660 Fajna mama

Ulla napisał(a)

o jakiej plejadzie piszecie?

W Sosnowcu.

Zgłoś nadużycie #36995 5 grudnia 2012, 10:32

seshella Fajna mama

Emza napisał(a)

no ja kupiłam w pon..ale kurierem..moje dziecko ją olewa..a wogóle to uciekająca to przesadzone słowo..ucieka na 10cm...

to tak jak u mnie niewypał z pełzakiem

Zgłoś nadużycie #36996 5 grudnia 2012, 10:34

seshella Fajna mama
wlaśnie byłam u okulisty i chyba chciał mnie naciagnac, bo w swoich okularach widzialam wszystko, a w o 0,25 mocniejszych widziałam lepiej i stwierdził żebym sobie zmieniła okulary

Zgłoś nadużycie #36997 5 grudnia 2012, 10:37

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

za mala jeszcze, ale piłeczki jej się podobają, no i lubi patrzeć jak Roksanka sie się bawi, a bawi się :D wiec kupuj, zanim mala do niej dorośnie starsza się pobawi :)

chyba sie zdecyduje bo i cena ok. A starsza na pewno się pobawi , wiecie co ostatnio je na kolację...kaszkę ryżową z bobovity :)

Zgłoś nadużycie #36998 5 grudnia 2012, 10:38

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Piekne sloneczko dzis u nas ;)
Musze glowe umyc i pojechac do
Galerii Gabrysi prezent kupic bo my z mezem rodzice chrzestni ;)

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Oferty specjalne dzieci, rozm. 92-128/Idealny prezent/Przejdź do artykułów/100589/3

chyba ta czerwona sukieneczke kupie bo cos siostra marudzila ze jej sie podoba a ze Gabi strojnisia jest to tez bedzie zadowolona ;)

sliczna ta sukieneczka

Zgłoś nadużycie #36999 5 grudnia 2012, 10:39

seshella Fajna mama
wczoraj załatwiłam tez dentyste (ale nic nie było do roboty) i w zeszlym tygodniu gina, takze na razie koniec z lekarzami. Moj mąż właśnie był w pracy po dodatek świąteczny, wymyslili jakies karty za które można zakupy robic, musze obczaic co to jest i o co w tym biega. ale tak czy siak w sobote jedziemy na szoping :)

Zgłoś nadużycie #37000 5 grudnia 2012, 10:42

seshella Fajna mama
a i wczoraj moje dziecko było tak "grzeczne", że aż bez kąpania poszła spać (chyba 3 raz w życiu)

Zgłoś nadużycie #37001 5 grudnia 2012, 10:44

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Aneta ja na twoim miejscu zrobilabym afere !!!
co za chamstwo !!!

chyba tak zrobię...jak sie widzi te uklady ukladziki to normalnie żyć sie nie chce w tym kraju ,>dyrektorki sobie kupuja co lepsze domy kuzwa nad morzem juz wszystko wykupione, ten co nam niby szef chciał dac też wiemy kto kupi .Juz jeden dom kupił na mazurach i mało .siedzi z byłą przełożona mojego męża , sami sa tylko ku...a koty psy konie i kozy jak u wllasowej.nasi "sąsiedzi" zza płota.. a wkur..łam sie
muszę jakies pismo konkretne napisać..Ola pomożesz bo ja nie mam tak lekkiego pióra jak Ty ;)

Zgłoś nadużycie #37002 5 grudnia 2012, 10:45

aneta74 Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

moja peppe uwielbia :D

a moja bajki na razie nie ruszają :(

Zgłoś nadużycie #37003 5 grudnia 2012, 10:49

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

booo kuzwaaa sniegu w chu... a jutro mam inspekcje( śnieg na dworze=grzyb w dom..) odgrzybialam kuchnie... dzis musez sprzatac, jutro ciociunia z mikołajem bedzie.. załoze sie ,ze nakupi gównien za 1 euro. no ale jak ma byc to musze poogarniac, bo wiecie... no i kuzynka  Jasiem(ta chudzina) tez bedie:] tylko nie wiem, czy mam juz dezynfekcje robic, ponoc ona co dzien zabawki wsyztkie parzy. a ja to zamiatam co dzien, co 3 myje podłogi, bo pzeciez sama jestem z małym, nikt brudny tu nei łazi. no nic. najwyzej bedie trzymała dziecko na rękach jak uzna ,ze neisterlnie

no ja też chciałam odgrzybić ale budowlaniec mi powiedział że jak male dziecko to nie można stosować tych srodków.Ja mam taki że capi na cała chatę jak w łazience czyszczę sciany...chciałam malować ale nie wiem czy jest sens ściany mokre a z drugiej strony kur..ca mnie bierze jak patrzę na to wszystko....

Zgłoś nadużycie #37004 5 grudnia 2012, 10:54

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

wczoraj załatwiłam tez dentyste (ale nic nie było do roboty) i w zeszlym tygodniu gina, takze na razie koniec z lekarzami. Moj mąż właśnie był w pracy po dodatek świąteczny, wymyslili jakies karty za które można zakupy robic, musze obczaic co to jest i o co w tym biega. ale tak czy siak w sobote jedziemy na szoping :)

to super każdy dodatek to duzy plus.
u mojego męża w pracy są paczki dla dzieci ale nie wiem czy Rozalka sie załapie . zawsze dawali do domu ale od zeszlego roku jak szefowi urodził sie wnuk to oraganizują Mikołaja.W zeszłym roku były renifery mikołaj ,sanie i inne bajery. w tym roku tez ale nie wiem czy pojadę starsi są za duzi a Rozalka jeszcze chyba za mała na takie atrakcje..sama nie wiem

Zgłoś nadużycie #37005 5 grudnia 2012, 10:59

aneta74 Fajna mama
ja dziś na tortury do dentysty :( trochę póżno bo na 18,30 z godzine pewnie będę siedzieć na fotelu zanim wrócę ...a ta moja bżdziunia jeszcze różnie spi i je .może w razie w zrobie jej kaszkę przed wyjazdem żeby nie marudziła.

Zgłoś nadużycie #37006 5 grudnia 2012, 11:02

mala24 Supermama

Ola83 napisał(a)

Bałąm się bardzo jak się ułoży między nimi, ale jest super. Pies spi z nami w lozku i lezy na nim jak nie ma Malgosi, jak ona laduje w nim, to Poker schodzi od razu. Mała jak ma zły humor, to on jej go poprawia, my mozemy sie wyglupiac, przytulac ja, nosic na rekach - nic, a pojawi sie Poker i jak reka odjal, gada do niego jak najeta. Najchetniej sie do niego przytula i glaszcze, a on znosi nawet paluszki w oku. Ostatnio myslalam, ze zwariuje, bo przyniósł jej w pysku chrupke i wsunal do lozeczka. Takze oczy dookola glowy musze miec, bo o maly wlos nie zjadla smakolyku :-) Oby tak dalej. Tylko jak przychodzi opiekunka, to go wyrzucam na dwor do budy, bo nie wiem jak zareaguje, gdy np. Młoda zacznie płakać. Postaram sie wrzucic fote z wczorajszego wieczora.

ale super :)

Zgłoś nadużycie #37007 5 grudnia 2012, 11:04

Ewelyna Gotowa na wszystko
[QUOTE=aneta74;1209219]ja dziś na tortury do dentysty :( trochę póżno bo na 18,30 z godzine pewnie będę siedzieć na fotelu zanim wrócę ...a ta moja bżdziunia jeszcze różnie spi i je .może w razie w zrobie jej kaszkę przed wyjazdem żeby nie marudziła.[/QUOTE

ja sie panicznie boje dentysty grrrrrrrr :]

Zgłoś nadużycie #37008 5 grudnia 2012, 11:08

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

to super każdy dodatek to duzy plus.
u mojego męża w pracy są paczki dla dzieci ale nie wiem czy Rozalka sie załapie . zawsze dawali do domu ale od zeszlego roku jak szefowi urodził sie wnuk to oraganizują Mikołaja.W zeszłym roku były renifery mikołaj ,sanie i inne bajery. w tym roku tez ale nie wiem czy pojadę starsi są za duzi a Rozalka jeszcze chyba za mała na takie atrakcje..sama nie wiem

u mojego meża paczki sa od 2 roku zycia a u mnie wcale, a moja siostra byla na takim spotkaniu mikołajkowym z pracy z 9 latkiem i 10 miesięczniakiem i wszyscy zadowoleni

Zgłoś nadużycie #37009 5 grudnia 2012, 11:08

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

ja kłade? on sam sie kładzie  ja julke a ten juz wyje i ovczy trze, do 18 to ja go przetrzymuje!  o 18 mycie, kąpiel czy co tam. potem jesc i spac... no co zrobie.. z 2 strony fajnei od 18 meic spokoj swiety...

dokładnie, ja też się cieszę jak mały idzie spać o 19 - 20 :)

Zgłoś nadużycie #37010 5 grudnia 2012, 11:09

aneta74 Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

[QUOTE=aneta74;1209219]ja dziś na tortury do dentysty :( trochę póżno bo na 18,30 z godzine pewnie będę siedzieć na fotelu zanim wrócę ...a ta moja bżdziunia jeszcze różnie spi i je .może w razie w zrobie jej kaszkę przed wyjazdem żeby nie marudziła.[/QUOTE

ja sie panicznie boje dentysty grrrrrrrr :]

ja też ,wolę dziecko urodzic niż zeby bez znieczulenia robic o rwaniu nie wspomnę