Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #36951 4 grudnia 2012, 23:27

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Mały ciągle mi płacze przez sen :( nie wiem co mu jest :( czy śni mu się coś czy coś go boli :(

u mnie podobnie .ja zwalam to wszystko na zęby

Zgłoś nadużycie #36952 5 grudnia 2012, 0:11

Like Supermama

Ola83 napisał(a)

Oll, mam nadzieję, że Twój ryj jednak pozostanie na miejscu. Jak wygladaja te Wasze skoczki ?? Bo ja chyba mam cos innego... http://allegro.pl/kur-dhl-skoczek-skoczka-zebra-fisher-price-k0317-i2809993263.html

Ty to jesteś hardcore !! Przecie to skoczek dla starszego dzieciaka ;)

Zgłoś nadużycie #36953 5 grudnia 2012, 0:13

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

u mnie tak samo jeszcze potrafi w samych gaciach otworzyc drzwi komuś.

ha i mój też :P

Zgłoś nadużycie #36954 5 grudnia 2012, 0:16

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

Like Ty chyba kupowałaś tą fontannę z pileczek i jak Emilka zainteresowana? bo tak się zastanawiam czy by małej nie dokupic pod choinkę http://allegro.pl/happy-ball-fontanna-pileczek-skaczace-pilki-sklep-i2771714968.html

za mala jeszcze, ale piłeczki jej się podobają, no i lubi patrzeć jak Roksanka sie się bawi, a bawi się :D wiec kupuj, zanim mala do niej dorośnie starsza się pobawi :)

Zgłoś nadużycie #36955 5 grudnia 2012, 0:26

Like Supermama

Ola83 napisał(a)

Bałąm się bardzo jak się ułoży między nimi, ale jest super. Pies spi z nami w lozku i lezy na nim jak nie ma Malgosi, jak ona laduje w nim, to Poker schodzi od razu. Mała jak ma zły humor, to on jej go poprawia, my mozemy sie wyglupiac, przytulac ja, nosic na rekach - nic, a pojawi sie Poker i jak reka odjal, gada do niego jak najeta. Najchetniej sie do niego przytula i glaszcze, a on znosi nawet paluszki w oku. Ostatnio myslalam, ze zwariuje, bo przyniósł jej w pysku chrupke i wsunal do lozeczka. Takze oczy dookola glowy musze miec, bo o maly wlos nie zjadla smakolyku :-) Oby tak dalej. Tylko jak przychodzi opiekunka, to go wyrzucam na dwor do budy, bo nie wiem jak zareaguje, gdy np. Młoda zacznie płakać. Postaram sie wrzucic fote z wczorajszego wieczora.

a widzisz to moja śpi czasem na Emilce :) ale też się bałam, no i jeszcze się cukam trochę, boję się tych jej pazurów, bo ona uwielbia się od kogoś odpychać, obojętnie czy to dziecko czy dorosły. Powiadasz, ze wsadza ręce w oczy...hmm ja właśnie dziś duskutowalam o tym z mężem, na łóżku byliśmy wszyscy Emila " miziala" Fibke, chciała ciągać i wkladac ręce do oczu i pyska, ale ja nie pozwalalam, maz mnie zjechał, powiedział, ze mam pozwolić bo jak zacznie raczkować, a potem chodzić to nie upilnujemy no i ze pies ma się przyzwyczaić ze przecież nic nie zrobi bla bla bla, powiedziałam ze niech se beze mnie na to pozwala, tak bym nie widziała. Wiem, ze ma racje i znam naszą sucz, nigdy do zadnego dziecka nie przejawila ni krzty agresywności, no ale jednak :) to moje dziecko!

Zgłoś nadużycie #36956 5 grudnia 2012, 0:28

Like Supermama
A kurtka jest swietna! Dobrze ze się tam po nią przeprawilas! Dostaniesz kiedyś medal!

Zgłoś nadużycie #36957 5 grudnia 2012, 7:41

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

idę chyba spać,bo Natalka ostatnio wstaje pk 6:30 :(

żart?! mój dzis wstał o 6.30! jestem szczęsliwa i wyspana!!!!!!!!!!! ostatnio wstawał o 4!!!!!! 1 raz od 2 meisiecy spalismy tak dlugo!

Zgłoś nadużycie #36958 5 grudnia 2012, 7:41

Ewelyna Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

A gdzie jedziecie?

SCC bo najbliżej :)

Zgłoś nadużycie #36959 5 grudnia 2012, 7:42

Konto usunięte

Ola83 napisał(a)

Sam skacze ?? jestem pod wrażeniem, bo ja dziś Małgosie wsadziłam ale nie dosięga do podstawki i musiałam nia bujać :-(

płodek chyba naprawde jkis wielki.. bo ma wysoko zawieszony. na 1 było a nisko.

Zgłoś nadużycie #36960 5 grudnia 2012, 7:45

Konto usunięte

Dominika89 napisał(a)

Kuźwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wymiękam ;( Filip od ponad godziny wyje i o ch.. mu chodzi to nie wiem... śpiący jak nie wiem co a nie zaśnie tylko wyje na cały blok... nosz ja pier... przyznaję, że zaczynam być wyrodną matką bo po od 2 tygodni to nie dziecko tylko demon jakiś z tym usypianiem... i mam go czasami dosyć... i Jacka bo on jak weźmie małego to tylko pogarsza sytuację i łóżeczko zaraz całkiem roztelepie... kur...

witam w moim swiecie :D mój wyje za kazdym razem jak go kłade, zmeczony, oczy trze, a wyje i sie miota, bije ,drapie itd.. kiedys spał sam, na kanapie, w kojcu, teraz kuzwa usypianei to czasem 40-50 minut! też czasem jak jescze w nocy daje czadu , mam ochote go zamknąć w szafie! albo nim zatelepac.. chyba kazda tak ma :D   puki to tylko myśli to spoko;D

Zgłoś nadużycie #36961 5 grudnia 2012, 7:45

Ewelyna Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

No kużwa...nie wiem czemu te nasze dzieciaki tak wcześnie wstają.Ostatnio coś jej się pozmieniało,bo wstawała o 7:30.Przynajmniej jasno już było.

Ja od 6 na nogach ... Poszła spać o 23 , wstała w nocy na melko i poległa w naszym łózku :) połamana jestem na maksa

Zgłoś nadużycie #36962 5 grudnia 2012, 9:07

Ola83 Gotowa na wszystko

Gosiulkovic napisał(a)

nie :D sopelek jest na buziulkę- ochrona przed mrozem :)

Dziękuję

Zgłoś nadużycie #36963 5 grudnia 2012, 9:12

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

żart?! mój dzis wstał o 6.30! jestem szczęsliwa i wyspana!!!!!!!!!!! ostatnio wstawał o 4!!!!!! 1 raz od 2 meisiecy spalismy tak dlugo!

o widzisz my tez pospalismy do 8,30 chyba z pol rku temu wstalam ostatni raz o tej godzinie az mnie leb boli bo tak mocno spalam ;)

Zgłoś nadużycie #36964 5 grudnia 2012, 9:15

Ola83 Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

Ty to jesteś hardcore !! Przecie to skoczek dla starszego dzieciaka ;)

No co skoczek, to skoczek. Nie wpadłam na to, że są inne :-) A jak zaczęłam sobie wyobrażać jak te Wasze dzieci dają radę, to prawie osiwiałam :-)

Zgłoś nadużycie #36965 5 grudnia 2012, 9:20

Ola83 Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

a widzisz to moja śpi czasem na Emilce :) ale też się bałam, no i jeszcze się cukam trochę, boję się tych jej pazurów, bo ona uwielbia się od kogoś odpychać, obojętnie czy to dziecko czy dorosły. Powiadasz, ze wsadza ręce w oczy...hmm ja właśnie dziś duskutowalam o tym z mężem, na łóżku byliśmy wszyscy Emila " miziala" Fibke, chciała ciągać i wkladac ręce do oczu i pyska, ale ja nie pozwalalam, maz mnie zjechał, powiedział, ze mam pozwolić bo jak zacznie raczkować, a potem chodzić to nie upilnujemy no i ze pies ma się przyzwyczaić ze przecież nic nie zrobi bla bla bla, powiedziałam ze niech se beze mnie na to pozwala, tak bym nie widziała. Wiem, ze ma racje i znam naszą sucz, nigdy do zadnego dziecka nie przejawila ni krzty agresywności, no ale jednak :) to moje dziecko!

Oboje macie racje. Ja pozwalam na uszy i oczy czujnie obserwując, o pysku nawet nie chcę słyszeć, umarłabym ze strachu... Ale jak teraz będziesz chronić psiaka, to później będzie dla niego szok. Przełam się, przynajmniej spróbuj.

Zgłoś nadużycie #36966 5 grudnia 2012, 9:20

kasia17 Fajna mama
Piekne sloneczko dzis u nas ;)
Musze glowe umyc i pojechac do
Galerii Gabrysi prezent kupic bo my z mezem rodzice chrzestni ;)

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Oferty specjalne dzieci, rozm. 92-128/Idealny prezent/Przejdź do artykułów/100589/3

chyba ta czerwona sukieneczke kupie bo cos siostra marudzila ze jej sie podoba a ze Gabi strojnisia jest to tez bedzie zadowolona ;)

Zgłoś nadużycie #36967 5 grudnia 2012, 9:21

kasia17 Fajna mama

Ola83 napisał(a)

No co skoczek, to skoczek. Nie wpadłam na to, że są inne :-) A jak zaczęłam sobie wyobrażać jak te Wasze dzieci dają radę, to prawie osiwiałam :-)

OLA dobra jestes waritaka ;)
hehe nie moge ;)

bedziesz miala na pozniej skoczek ;)

Zgłoś nadużycie #36968 5 grudnia 2012, 9:25

kasia17 Fajna mama
Aneta ja na twoim miejscu zrobilabym afere !!!
co za chamstwo !!!

Zgłoś nadużycie #36969 5 grudnia 2012, 9:25

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

moje siopaki dzis ;)

fajowe chłopaki

Zgłoś nadużycie #36970 5 grudnia 2012, 9:31

Like Supermama
Co się tak obijacie z pisaniem?!