Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #36591 4 grudnia 2012, 7:21

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

tak z Twojego przepisu :)

to i tak juz pewnie znalazlas, ja przepis w domu na laptopie mam :)

Zgłoś nadużycie #36592 4 grudnia 2012, 7:26

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Skoro tak kilka dziewczyn poleca ten krem to i ja jutro kupię ;)

a ja polecam sopelek :) koszt u mnie w aptece 12,5

Zgłoś nadużycie #36593 4 grudnia 2012, 7:44

seshella Fajna mama

Ola83 napisał(a)

A moja ani jednego :-) Dziewczyny, nie ma się co przejmować, każde maleństwo inaczej sie rozwija, chociaż chciałąbym zobaczyć ten maleńki ząbek :-)
A przy okazji, czyścicie ząbki szczoteczkami?

ja czyszcze nakladką na palec i zelem z ziaji

Zgłoś nadużycie #36594 4 grudnia 2012, 7:44

ewelina6660 Fajna mama

Ola83 napisał(a)

A moja ani jednego :-) Dziewczyny, nie ma się co przejmować, każde maleństwo inaczej sie rozwija, chociaż chciałąbym zobaczyć ten maleńki ząbek :-)
A przy okazji, czyścicie ząbki szczoteczkami?

My czyścimy :)

Zgłoś nadużycie #36595 4 grudnia 2012, 7:46

Konto usunięte

Ola83 napisał(a)

Szanowna Użytkowniczko Forum portalu Fajna Mama, Droga Crystello!
W związku z tym, że "piszesz oficjalnie, bo nie jesteś dobra w forach towarzyskich" postanowiłam wzbić się na wyżyny intelektualne i przedstawić stanowisko w sprawie wiadomości, którą otrzymałam od Ciebie w dniu 1.12.2012r. - dla niewtajemniczonych dotyczacą picia alkoholu.
Nie wątpię, że posiadasz znajomych, z którymi potrafisz żartować, jednak poziom żartów bywa różny. Nie jest mi pisane osądzać, czy Wasze są na wyższym czy dużo niższym poziomie niż te, na które pozwalamy sobie na tym forum.
Pragnę zaznaczyć, że tak jak Ty, pozostałe Fajne Mamy również szukają dobrej rady jak również wymiany doświadczeń dotyczacych najważniejszych dla nas osób, czyli naszych dzieci. Jednak nie potrafie zrozumieć dlaczego chcesz prowadzić dalsze rozmowy z "ciemnogrodem", który jest zachwycony faktem picia wódki podczas karmienia piersią. 
Większość Fajnych Mam znam od kilku miesiecy, kiedy to z niepokojem omawiałyśmy wszystkie wątpliwości dotyczace życia płodowego naszych dzieci jak i dolegliwości ciażowe. Zapewniam Cię, że żadna z nas nie chce wyrządzić krzywdy swojemu dziecku, a dzięki żartom - to był jeden z nich!!- czujemy się lepiej i odrywamy się od nieprzespanych nocy i trudnych sytuacj związanych z powrotem do pracy po urlopach macieżyńskich.
Pozwolisz, że zwrócę się do Ciebie z oficjalną prośbą o niepisanie do mnie prywatnych wiadomości jak i o niekomentowanie moich wypowiedzi. 
z góry dziekuję

Ruta, ciemnogród to masz w domu. Weź idz się leczyć. Jaja sobei z ciebie wszytkie zrobiłyśmy, jesteś tak ograniczona, że nie łapiesz żadnych żartów.  Naprawde idź do swoich super znajomych- pewnie są tacy super bystrzy jak ty.

Zgłoś nadużycie #36596 4 grudnia 2012, 7:47

Konto usunięte

Dominika89 napisał(a)

A jak Fifi łazi w chodziku to wszystko w zasięgu rąk jest jego i muszę pilnować żeby np. czegoś cięższego na siebie nie zrzucił albo żeby do pieca w kuchni nie podszedł (mamy kaflowe fajerki jeszcze oprócz gazowej). Ale jaka radość u niego na gębie jak biegnie do mnie :) i u mnie też radość :)

chodzik ?? u RUTY za to idzie się do więźnia!!!!!!!!!!!!   ps. ciekawe co robią w kraju jej męża...

Zgłoś nadużycie #36597 4 grudnia 2012, 7:47

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ruta, ciemnogród to masz w domu. Weź idz się leczyć. Jaja sobei z ciebie wszytkie zrobiłyśmy, jesteś tak ograniczona, że nie łapiesz żadnych żartów.  Naprawde idź do swoich super znajomych- pewnie są tacy super bystrzy jak ty.

Ola,jak skoczek?

Zgłoś nadużycie #36598 4 grudnia 2012, 7:49

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Ola,jak skoczek?

no właśnie nijak... oglądał, kilka razy tupnał nogą.dziwi się. bardziej ruchliwy jest w bujaku! czuje,ze szybko go popędze na ebay

Zgłoś nadużycie #36599 4 grudnia 2012, 7:49

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

chodzik ?? u RUTY za to idzie się do więźnia!!!!!!!!!!!!   ps. ciekawe co robią w kraju jej męża...

haaaaaahhhaaaa,po prostu prawie się posikałam.Nie chce pisac co robią,bo to nie ładnie będzie,

Zgłoś nadużycie #36600 4 grudnia 2012, 7:50

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

no właśnie nijak... oglądał, kilka razy tupnał nogą.dziwi się. bardziej ruchliwy jest w bujaku! czuje,ze szybko go popędze na ebay

EEE tam,musi zobaczyć co i jak i się przekona.

Zgłoś nadużycie #36601 4 grudnia 2012, 7:50

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

haaaaaahhhaaaa,po prostu prawie się posikałam.Nie chce pisac co robią,bo to nie ładnie będzie,

hahahahha śmierć przez bara bara? :D

Zgłoś nadużycie #36602 4 grudnia 2012, 7:51

Konto usunięte
kurka dzis dał mi sie wyspac! aż do 5.20 :D szok. ale teraz porykuje, 30 minut go kładłam, a ona wpłąk się wygina i wyje. wiec dałam se spokoj....

Zgłoś nadużycie #36603 4 grudnia 2012, 7:51

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

EEE tam,musi zobaczyć co i jak i się przekona.

oby, jude powiedział,ze nie chce go w tym widziec;/

Zgłoś nadużycie #36604 4 grudnia 2012, 7:54

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kurka dzis dał mi sie wyspac! aż do 5.20 :D szok. ale teraz porykuje, 30 minut go kładłam, a ona wpłąk się wygina i wyje. wiec dałam se spokoj....

My do 7 spałyśmy, a teraz natalka bryka po podlodze i co chwile muszę ją spod szafki wyciągać,bo przemieszcza się jak mały samohodzik.

Zgłoś nadużycie #36605 4 grudnia 2012, 7:55

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

oby, jude powiedział,ze nie chce go w tym widziec;/

Niech nie histeryzuje.

Zgłoś nadużycie #36606 4 grudnia 2012, 7:59

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Niech nie histeryzuje.

moja mama niepotrzebnie składała siedzisko, a ja myslałam,ze to tak ma byc, władowałam go tam wczoraj, a on sie bidny zapadł po szyje i płakał. ;/ potem dopeiro załozyłam dobrze i dzis juz spoko było..
chociaz to ja wpadłam na pomysł ze skockami to wam powiem,ze ciulowo sie wkłąda dziecko, i wogole nei przyznam sie jude, ale chyba neiwypał;D

Zgłoś nadużycie #36607 4 grudnia 2012, 8:14

Ewelyna Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

Co? jeszcze szaleje? :D mój już od 19 śpi ;) ale co chwilke płacze przez sen :( podchodzę do niego i jest ok i sie uśmiecha :)

ubzdurała sobie i codziennie chodzi spać po 22 O_O .....

Zgłoś nadużycie #36608 4 grudnia 2012, 8:15

Nika napisał(a)

piękna!!!!!
P.S. fajna mata. gdzie kupiłaś? w  necie gdzieś?

Nika na all  kilkanaście zyla, polecam tylko wywietrzyć i przenyć i jest git :)

Zgłoś nadużycie #36609 4 grudnia 2012, 8:15

Dominika89 napisał(a)

No na forum to mnie jakoś nie było ale na fejsie nadrabiałam co dałam radę :) i poza tym jestem już w połowie haftowania obrazu dla mamy i jeszcze raz dziennie wchodzę na grę on-line :D i 2 razy w tyg na fitnesa latam i teraz będę jeszcze raz w tyg na basena :) jestem miszczem :D

szacun !!

Zgłoś nadużycie #36610 4 grudnia 2012, 8:16

oll85 napisał(a)

hahahahahah OLL jesteś mega :D padłam ze śmiechu :D