Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #36551 3 grudnia 2012, 22:00

Ola83 Gotowa na wszystko
Szanowna Użytkowniczko Forum portalu Fajna Mama, Droga Crystello!
W związku z tym, że "piszesz oficjalnie, bo nie jesteś dobra w forach towarzyskich" postanowiłam wzbić się na wyżyny intelektualne i przedstawić stanowisko w sprawie wiadomości, którą otrzymałam od Ciebie w dniu 1.12.2012r. - dla niewtajemniczonych dotyczacą picia alkoholu.
Nie wątpię, że posiadasz znajomych, z którymi potrafisz żartować, jednak poziom żartów bywa różny. Nie jest mi pisane osądzać, czy Wasze są na wyższym czy dużo niższym poziomie niż te, na które pozwalamy sobie na tym forum.
Pragnę zaznaczyć, że tak jak Ty, pozostałe Fajne Mamy również szukają dobrej rady jak również wymiany doświadczeń dotyczacych najważniejszych dla nas osób, czyli naszych dzieci. Jednak nie potrafie zrozumieć dlaczego chcesz prowadzić dalsze rozmowy z "ciemnogrodem", który jest zachwycony faktem picia wódki podczas karmienia piersią. 
Większość Fajnych Mam znam od kilku miesiecy, kiedy to z niepokojem omawiałyśmy wszystkie wątpliwości dotyczace życia płodowego naszych dzieci jak i dolegliwości ciażowe. Zapewniam Cię, że żadna z nas nie chce wyrządzić krzywdy swojemu dziecku, a dzięki żartom - to był jeden z nich!!- czujemy się lepiej i odrywamy się od nieprzespanych nocy i trudnych sytuacj związanych z powrotem do pracy po urlopach macieżyńskich.
Pozwolisz, że zwrócę się do Ciebie z oficjalną prośbą o niepisanie do mnie prywatnych wiadomości jak i o niekomentowanie moich wypowiedzi. 
z góry dziekuję

Zgłoś nadużycie #36552 3 grudnia 2012, 22:07

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Ile Fifi ma już ząbków?

7 już wyszło a chyba idą kolejne. Teraz już chyba trójki a podobno te górne po oczami bolą bardzo :|

Zgłoś nadużycie #36553 3 grudnia 2012, 22:08

Ola83 Gotowa na wszystko

Asica napisał(a)

mi włąśnie dzisiaj powiedziala lekarka żeby dawać skórkę od chleba bo dziecko sobie tym masuje dziąsła, ciekawe co na to ........oczywiście pilnować żeby się nie zakrztusił

To jest stary sposób naszych babć. Małgosia szaleje z chrupkami kukurydzianymi, ze skórka jeszcze nie próbowałam.

Zgłoś nadużycie #36554 3 grudnia 2012, 22:12

Extremalna21 Fajna mama

Dominika89 napisał(a)

7 już wyszło a chyba idą kolejne. Teraz już chyba trójki a podobno te górne po oczami bolą bardzo :|

O matko kochana! 7 zębów! Szok!!!! :D
Bidulko współczuję Ci normalnie;( Chory dzidziuś i jeszcze ząbkowanie;( podziwiam Cię kochana! Że dajesz radę...ja to bym się chyba psychicznie wykończyła...;/

Zgłoś nadużycie #36555 3 grudnia 2012, 22:13

Kiki86 Gotowa na wszystko

Dominika89 napisał(a)

7 zabkow juz ma omg a moja dopiero 2 a gdzie tu reszta

Zgłoś nadużycie #36556 3 grudnia 2012, 22:15

Konto usunięte
Ola83... jako człowiek Ciemnogrodu znad Wisły (dokładniej znad Buga) "sondzem rze ona nie pojmie rze to był rzart" :) a tak poza tym (by the way - znam takie słownictwo ;) ) nie zna a osądza większość z nas, chce do naszej piaskownicy a wali nas swoją łopatką po łbach zamiast się bawić...

Zgłoś nadużycie #36557 3 grudnia 2012, 22:15

Ola83 Gotowa na wszystko

Emza napisał(a)

no dobra..ale co to za chrupki..skad ?? takie zwykłe fliipsy ??

Emza ja małej kupuję chrupki w Tesco "chrupcie" są bez gluteny, konserwantów i sztucznych barwników. Są długie i Mala spokojnie trzyma w rączce, ba nawet przekłada z jednej do drugiej, jak nie ma co włożyć do buźki.

Zgłoś nadużycie #36558 3 grudnia 2012, 22:17

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

O matko kochana! 7 zębów! Szok!!!! :D
Bidulko współczuję Ci normalnie;( Chory dzidziuś i jeszcze ząbkowanie;( podziwiam Cię kochana! Że dajesz radę...ja to bym się chyba psychicznie wykończyła...;/

A dolicz jeszcze chodzenie na zajęcia na 9.50 gdzie muszę sama się nakarmić, ubrać, łeb umyć i małego nakarmić.

Zgłoś nadużycie #36559 3 grudnia 2012, 22:18

Ola83 Gotowa na wszystko

Kiki86 napisał(a)

7 zabkow juz ma omg a moja dopiero 2 a gdzie tu reszta

A moja ani jednego :-) Dziewczyny, nie ma się co przejmować, każde maleństwo inaczej sie rozwija, chociaż chciałąbym zobaczyć ten maleńki ząbek :-)
A przy okazji, czyścicie ząbki szczoteczkami?

Zgłoś nadużycie #36560 3 grudnia 2012, 22:21

Extremalna21 Fajna mama

Dominika89 napisał(a)

A dolicz jeszcze chodzenie na zajęcia na 9.50 gdzie muszę sama się nakarmić, ubrać, łeb umyć i małego nakarmić.

Ja pier.dole...

:D

Zgłoś nadużycie #36561 3 grudnia 2012, 22:31

Ola83 Gotowa na wszystko

Ewelyna napisał(a)

dziewczyny a w co ubieracie maluchy na święta? ja zastanawiam się czy sukienkę kupić czy jakoś świątecznie ubrać w pajaca z reniferem :D

Ja mam princeskę od góry szara i dopasowana, a na dole plisowana w szkocką kratę różowy z szarością, a sobie taką samą :-)
Wstawię foty ale po świętach :-)

Zgłoś nadużycie #36562 3 grudnia 2012, 22:31

Extremalna21 Fajna mama
No nic, uciekam spać ;) Jutro muszę szybko wstać bo jadę do siorki i do miasta na zakupy dla małego :D no i może kupie se coś fajnego w końcu :)
Dobranoc ;)

Zgłoś nadużycie #36563 3 grudnia 2012, 22:36

Konto usunięte

Ola83 napisał(a)

A moja ani jednego :-) Dziewczyny, nie ma się co przejmować, każde maleństwo inaczej sie rozwija, chociaż chciałąbym zobaczyć ten maleńki ząbek :-)
A przy okazji, czyścicie ząbki szczoteczkami?

Ja teraz w buzi Filipewi nic nie mogę zrobić :|
A właśnie Fifi zwiał mi do kuchni :) po ciemku zasuwa w chodziku :)

Zgłoś nadużycie #36564 3 grudnia 2012, 22:39

Konto usunięte

Ola83 napisał(a)

Ja mam princeskę od góry szara i dopasowana, a na dole plisowana w szkocką kratę różowy z szarością, a sobie taką samą :-)
Wstawię foty ale po świętach :-)

U mnie ponoć Jacka matka kupiła jakieś ubranko fajne na 6 grudnia na mikołaja więc jeśli naprawdę fajne to założę mu na Boże Narodzenie a jak nie to sama mu kupię jakieś odświętne wdzianko. Zresztą muszę mu i tak kupić dużo nowych ubranek bo te co miał zajeb*ane w fiolecie i się nie sprało.

Zgłoś nadużycie #36565 3 grudnia 2012, 22:42

Konto usunięte
A jak Fifi łazi w chodziku to wszystko w zasięgu rąk jest jego i muszę pilnować żeby np. czegoś cięższego na siebie nie zrzucił albo żeby do pieca w kuchni nie podszedł (mamy kaflowe fajerki jeszcze oprócz gazowej). Ale jaka radość u niego na gębie jak biegnie do mnie :) i u mnie też radość :)

Zgłoś nadużycie #36566 3 grudnia 2012, 23:02

Asica Gotowa na wszystko

Dominika89 napisał(a)

Jesteś wielka !!!

Zgłoś nadużycie #36567 3 grudnia 2012, 23:02

Nika Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

to wrzucam jeszcze raz :)

piękna!!!!!
P.S. fajna mata. gdzie kupiłaś? w  necie gdzieś?

Zgłoś nadużycie #36568 3 grudnia 2012, 23:03

Asica Gotowa na wszystko

Dominika89 napisał(a)

A jak Fifi łazi w chodziku to wszystko w zasięgu rąk jest jego i muszę pilnować żeby np. czegoś cięższego na siebie nie zrzucił albo żeby do pieca w kuchni nie podszedł (mamy kaflowe fajerki jeszcze oprócz gazowej). Ale jaka radość u niego na gębie jak biegnie do mnie :) i u mnie też radość :)

Jak dziecko zdrowieje to nie ma większej radości dla mamy . Super ze juz u was wszystko dobrze :-)

Zgłoś nadużycie #36569 3 grudnia 2012, 23:11

Nika Fajna mama

Dominika89 napisał(a)

i jeszcze masz czas na forum.
Jesteś mistrzynią organizacji!!!!1 jak to sie robi ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #36570 3 grudnia 2012, 23:13

Nika Fajna mama

Dominika89 napisał(a)

o ja pitole!