Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #36531 3 grudnia 2012, 19:45

madzia75 Zaprawiona w bojach

Ewelyna napisał(a)

a co wczoraj zrobił? :P ja to walczę z usypianiem mojej każdego dnia :/ zakodowała,że będzie chodziła spać o 22 i nie ma mowy by szybciej poszła spać :)

niewiele spał a jak juz zaczął to zachwile mu przerywano, najpierw zasnoł pod koniec mszy w kościele i jak wróciliśmy to mąż chciał muczapke zdjąć i go obudził potem zasnoł w drodze na Andzejki (szwagra imieniny)ale tez chwile i pobutka bo zajechaliśmy na miejsce tam tez tylko chwile pozatym duzo ludzi i charmider

Zgłoś nadużycie #36532 3 grudnia 2012, 19:57

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Post 9000 ;)

nie pogadasz :D

Zgłoś nadużycie #36533 3 grudnia 2012, 20:27

Extremalna21 Fajna mama
Ale się nażarłam ;/ zachciało mi się pierogów ;p wpierdzieliłam 9 szt z cebulką,kiełbaską i polałam tłuszczem;D dobre były ale teraz ledwo siedzę:/

Zgłoś nadużycie #36534 3 grudnia 2012, 20:28

madzia75 Zaprawiona w bojach
mam problem mały od kilku dni robi na zadko a dzis juz 3 razy i ma tyłek czerwony mam do wyboru:
- zeby;
- zmiana mleka z 1 na 2 ale przechodziłam stopniowo tak jak moja pediatra kazała;
- gluten, zaczełam os niedawna dawc mu ta kaszke nestle piec zbóż po jednej łyzeczce dziennie Like z tego co pamiętam ty tez miałś problem z kupami przy glutenie napisz mi jak sie to skończyło ??
:-(

Zgłoś nadużycie #36535 3 grudnia 2012, 20:32

Konto usunięte

Like napisał(a)

Super, że Filip już w domu!! Dominika a karmisz dalej?

Karmię teraz wyłącznie cyckiem. Jak robiłam w środę podejście z zupką to wybijał mi bardzo celnym strzałem łyżeczkę a na sam widok butelki odwraca się na brzuch i chowa twarz albo zasłania rączkami usta. Dobrze że jeszcze mam laktację wystarczającą, co prawda musiałam trochę rozbujać cyce z mlekiem ale już jest wystarczojąca ilość. Tylko szkoda, że znowu będę musiała startować jakby od zera z dawaniem tych zupek. Na nowo go przyzwyczajać.

Zgłoś nadużycie #36536 3 grudnia 2012, 20:39

Konto usunięte

Nika napisał(a)

Dominika cieszę się że z Filipkiem już dobrze. I co to właściwie było?
Skąd te krostki w buzi? To nie były chyba pleśniawki?

Zapalenie jamy ustnej i tak go buzia bolała że jeść nie chciał i miał traumę bo go musiałam smarować mocno fioletem i potem antybiotykiem i jeszcze taka pasta znieczulająca i 3 syropy

Zgłoś nadużycie #36537 3 grudnia 2012, 20:47

Konto usunięte

Ewelyna napisał(a)

A czym najlepiej posmarować buźkę jak sie wychodzi na mróz? :) zastanawiam sie czy jakiś krem kupić. :/

Ja smaruję z Nivea na mróz i wiatr krem, bardzo polecam.

Zgłoś nadużycie #36538 3 grudnia 2012, 20:50

Like Supermama

madzia75 napisał(a)

mam problem mały od kilku dni robi na zadko a dzis juz 3 razy i ma tyłek czerwony mam do wyboru:
- zeby;
- zmiana mleka z 1 na 2 ale przechodziłam stopniowo tak jak moja pediatra kazała;
- gluten, zaczełam os niedawna dawc mu ta kaszke nestle piec zbóż po jednej łyzeczce dziennie Like z tego co pamiętam ty tez miałś problem z kupami przy glutenie napisz mi jak sie to skończyło ??
:-(

niby przy glutenie, ale wtedy też zachciało mi się zmiany mleka z nam na bebiko, no i winne było bebiko, wiec wróciłam do nan. Odstaw kaszkę na tydzień i spróbuj znowu, jak się kupa zmieni i znów powtorzy rzadka to spróbuj inna, jakas owsianke z bobocity albo po prostu manne.

Zgłoś nadużycie #36539 3 grudnia 2012, 21:01

Extremalna21 Fajna mama

Dominika89 napisał(a)

Zapalenie jamy ustnej i tak go buzia bolała że jeść nie chciał i miał traumę bo go musiałam smarować mocno fioletem i potem antybiotykiem i jeszcze taka pasta znieczulająca i 3 syropy

Biedaczyska :( Cieszę się, ze już jest ok.
Od czego takie zapalenie jamy ustnej się robi ??

Zgłoś nadużycie #36540 3 grudnia 2012, 21:03

Extremalna21 Fajna mama

Dominika89 napisał(a)

Ja smaruję z Nivea na mróz i wiatr krem, bardzo polecam.

Skoro tak kilka dziewczyn poleca ten krem to i ja jutro kupię ;)

Zgłoś nadużycie #36541 3 grudnia 2012, 21:09

Like Supermama
zrobiłam dziś Emilce nowa kaszkę z Nestle, jakiś zdrowy brzuszek z suszona śliwka, do wody dodałam dwie miarki mleka jedynie, w sumie jak zazwyczaj na nic bo reszta zawsze w kaszce, zdziwił mnie kolor kaszki, taki brązowy, po tym jak Emila otrzymała butle przeczytałam z ciekawości, jak przyrządzić kaszkę, informacja oczywiście zeby wcześniej przygotować mleko, także zamiast 6 miarek Emila miała 2 ;) tyle dziś zjadła, ze kolacja mogła być w wersji light :D

Zgłoś nadużycie #36542 3 grudnia 2012, 21:29

Ewelyna Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

to ja też :D

Zgłoś nadużycie #36543 3 grudnia 2012, 21:30

Ewelyna Gotowa na wszystko
nie wiem skąd moja córa ma tyle sił :/ walczy na macie i robi rolki X_X a ja padam na ryj :/

Zgłoś nadużycie #36544 3 grudnia 2012, 21:37

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

zrobiłam dziś Emilce nowa kaszkę z Nestle, jakiś zdrowy brzuszek z suszona śliwka, do wody dodałam dwie miarki mleka jedynie, w sumie jak zazwyczaj na nic bo reszta zawsze w kaszce, zdziwił mnie kolor kaszki, taki brązowy, po tym jak Emila otrzymała butle przeczytałam z ciekawości, jak przyrządzić kaszkę, informacja oczywiście zeby wcześniej przygotować mleko, także zamiast 6 miarek Emila miała 2 ;) tyle dziś zjadła, ze kolacja mogła być w wersji light :D

Czyli to była kaszka bez mleka modyfikowanego w sobie? ja zawzze kupuje mleczne.

Zgłoś nadużycie #36545 3 grudnia 2012, 21:37

Extremalna21 Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

nie wiem skąd moja córa ma tyle sił :/ walczy na macie i robi rolki X_X a ja padam na ryj :/

Co? jeszcze szaleje? :D mój już od 19 śpi ;) ale co chwilke płacze przez sen :( podchodzę do niego i jest ok i sie uśmiecha :)

Zgłoś nadużycie #36546 3 grudnia 2012, 21:39

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

W sumie to chyba każdy krem dobry o ile nie zawiera wogóle wody.

Zgłoś nadużycie #36547 3 grudnia 2012, 21:42

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Biedaczyska :( Cieszę się, ze już jest ok.
Od czego takie zapalenie jamy ustnej się robi ??

Od wszystkiego może być :( Siostra starsza miała takie coś jak miała 8 miesięcy bo była bardzo sterylnie trzymana i wsadziła sobie do gęby bułkę która jej na piach upadła. A Filip raczej sterylny nie jest ;) więc cholera wie od czego. Lekarka mówiła że często to się robi przy ząbkowaniu, no i Fifi miał ropę naokoło wszystkich górnych zębów.

Zgłoś nadużycie #36548 3 grudnia 2012, 21:42

ewelina6660 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Co? jeszcze szaleje? :D mój już od 19 śpi ;) ale co chwilke płacze przez sen :( podchodzę do niego i jest ok i sie uśmiecha :)

Natalka też spi od 19,ale dwa razy musiałam ja utulać,bo popłakiwała.

Zgłoś nadużycie #36549 3 grudnia 2012, 21:45

Extremalna21 Fajna mama

Dominika89 napisał(a)

Od wszystkiego może być :( Siostra starsza miała takie coś jak miała 8 miesięcy bo była bardzo sterylnie trzymana i wsadziła sobie do gęby bułkę która jej na piach upadła. A Filip raczej sterylny nie jest ;) więc cholera wie od czego. Lekarka mówiła że często to się robi przy ząbkowaniu, no i Fifi miał ropę naokoło wszystkich górnych zębów.

Ile Fifi ma już ząbków?

Zgłoś nadużycie #36550 3 grudnia 2012, 21:51

Konto usunięte
A mój książę nie śpi i cholera wie kiedy łaskawie zaśnie :( chyba mu kolejne zęby idą... nie wiem czy to przeżyję bo już jest ciężko... Śpi po 15-30 minut i z rykiem wstaje, trzyma kciuka między dziąsłami tak jakby mu tam coś przeszkadzało. A w chodziku się chichra ale to do czasu, po 10 minutach i to mu się nudzi i chce na ręce żeby w spokoju pomarudzić...