Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #36191 3 grudnia 2012, 7:09

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

Ja właśnie miałam dziś dylemat jak ubrać to moje stworzenie na te mrozy :/ Ubrałam ją tak : body z długim rękawem, bluzka z długim rękawem, rajstopki, jeansy, grube skarpetki, buciki, kombinezon, szalik, czapka, rękawiczki, w wózku miałam 2 koce (cienkie) pod dupkę i jeden bardzo gruby na wierzch (bo czekam na śpiworek). I tak oto wyszło me dziecko na spacer, szybko usnęła, więc myślę, że było jej ciepło :)
Za to mamusia się popisała, wyszła sobie w samych rajstopkach :D bryyyy...

jaaaaaaaaa a mi gadały,ze płod przegrzany! co jej ubierzesz jak bedzie -10?

Zgłoś nadużycie #36192 3 grudnia 2012, 7:09

Konto usunięte

Ewelyna napisał(a)

A czym najlepiej posmarować buźkę jak sie wychodzi na mróz? :) zastanawiam sie czy jakiś krem kupić. :/

ja mam krem rossmanowy ;) na wiatr i neipogode, ale LIKE ma wazeline jakas fajną

Zgłoś nadużycie #36193 3 grudnia 2012, 7:11

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

ja zakładam warstwę więcej niż sobie i od 2 stopni w dół do spiworka tego z wełny wkladam

a wogóle- w duże mrozu tu wkładamy do spiworka w nóżki termofor :)

Zgłoś nadużycie #36194 3 grudnia 2012, 7:12

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

Kurde... u mnie jest to samo... śpi, śpi i nagle jeden wielki ryk... i to taki, że nie może się uspokoić :( masakra...

kuzwa u mnei to samo, jeczypzez sen pełza, dzis w sciane walił głową na spiocha! i ryczał, no zajob!

Zgłoś nadużycie #36195 3 grudnia 2012, 7:14

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

ja mam kombinezon na 80 i trochę większy jest, do końca zimy wystarczy raczej

m y tez na 80.

Zgłoś nadużycie #36196 3 grudnia 2012, 7:16

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

Polak przyleciał do USA. Idąc ulica Nowego Jorku
widzi mężczyzn stojących w długiej kolejce.
Podchodzi i pyta:
- Po co stoi ta kolejka?
- Stoimy, bo skupują spe rmę.
Płacą 5 dolarów za jeden wytrysk.
Polak idzie dalej. Na sąsiedniej ulicy zauważa drugą,
jeszcze dłuższą kolejkę złożoną z samych mężczyzn.
Podchodzi na jej koniec i pyta:
- Co to, tutaj też spe rmę skupują?
- Tak.
- A po ile za wytrysk?
- 10 dolarów!
- To i ja stanę!
Nagle za Polakiem staje jakaś kobieta.
- Po co tu pani stoi? Przecież tu skupują spe rmę.
Ponieważ kobieta nie odzywa się, kontynuuje:
- Co, też ma pani spe rmę?
Kobieta nie otwierając ust:
- Mhm!
Zboczenice :) dla was :D

ha ha dobre, nie ma jak od rana się pośmiać :)

Zgłoś nadużycie #36197 3 grudnia 2012, 7:19

mala24 Supermama

Like napisał(a)

Ja najczęściej ubieram tak, body + bluzeczka, czasem zamiast bluzeczki cienki sweterek, rajstopy + leginsy lub spodnie dresowe, skarpetki i kombinezon do tego kocyk średniej grubości, jeżeli nie ubieram kombinezonu to kurteczka i wsadzam ja w śpiworek z owczej wełny, oczywiście smaruje buźkę! Nigdy się nie zdarzyło by była zimna ( prócz polikow) czy spocona. Jak będzie na minus to będę ubierala kombinezon i dawała do spiworka. Na dni gondoli mam cały czas rozłożony rożek złożony w pol. A kombinezon postanowiłam zostawić ten od mamy, jest średnio ciepły wg mnie wiec opcja zespiworkiem będzie ok.

ja body, bluzeczkę, rajstopki, spodnie, kombinezon, buciki i kocyk plus ta osłonka na gondole

Zgłoś nadużycie #36198 3 grudnia 2012, 7:21

Konto usunięte
Wogóle ostatnio mi się sniło,ze Anetka :D dała tu moje głe foty z nieogolonymi nogami i bobrem, byłam na nią zła:]

Zgłoś nadużycie #36199 3 grudnia 2012, 7:22

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

Kurde... u mnie jest to samo... śpi, śpi i nagle jeden wielki ryk... i to taki, że nie może się uspokoić :( masakra...

to wam napisze co Alanuś mi wczoraj zrobił, jak tak mi jeszcze zrobi to odjadę na zawał. Przyszli goście i dopiero się obudził i na kuzyna i w ryk, uspokoiłam go a mały się spojrzał na niego i zaczął mi się taić, cały czerwony i aż bezwładny zaczął mi się robić, szok! pierwszy raz taki numer zrobił. podejrzewał że to przez to że sie dopiero obudził

Zgłoś nadużycie #36200 3 grudnia 2012, 7:24

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

artykuly ktore przyslano z kosmosu
http://kobieta.dziennik.pl/dziecko/artykuly/390579,odzywianie-i-dieta-dzieci-i-niemowlat-jaka-dieta-dla-niemowlecia-skutki-niewlasciwej-diety-dziecka.html 
http://kobieta.dziennik.pl/dziecko/artykuly/390579,odzywianie-i-dieta-dzieci-i-n...
zapomnieli tylko dodac o upajaniu niemowlat alkoholem - moim zdaniem to powinno byc karalne
powodzenia w karmieniu dzieci chrupkami, delicjami, herbatnikami, jak beda mialy rok pewnie juz beda jadly chipsy, frytki i hamburgery. definitywnie te forum nie ma na celu dobra dziecka a jedynie zadowolenie matek . przepraszam te, ktore sa w porzadku. bo wiem, ze takie sa. dziekuje za slowa krytyki - wezme sobie do serca te, ktore maja sens.

Wiesz trochę mnie zbulwersował Twój post bo być może każda z nas ma odmienne zdanie i każda robi tak jak uważa za słuszne ale ŻADNA z tego powodu NIE OBRAŻA DRUGIEJ!!! Absolutnie nie mam nic do Ciebie ani Twoich poglądów, ale lekko przegięłaś pisząc że " definitywnie te forum nie ma na celu dobra dziecka". No sorry... Uwierz mi na słowo że dzielą nas tutaj poglądy na wszystko: inaczej karmimy, inaczej szczepimy itd. Ale łączy nas jedno: gigantyczna i nieskończona miłość do naszych dzieci i żadna z nas niezależnie od tego co sobie umyśliłaś nie pragnie krzywdy swojego malucha ani nie traktuje go jak królika doświadczalnego. I jednego jestem pewna że nie ma nic pewnego!!!! Ty święcie wierzysz w produkty dla dzieci a ja nie. Przykład: afera z melaminą w mm, afera ze szkłem w słoiczkach Gerbera, i cukier, cukier, tony cukru w herbatkach, soczkach, kaszkach, ciasteczkach który ja absolutnie wykluczam. Skąd wiesz co naukowcy "udowodnią" za kilka lat? Może wyjdzie że najzdrowsze są dzieciaki które wychowały się na mleku krowim a najbardziej cherlawe na cycu? Ja używam najzwyklejszej kaszy manny i staram się tak jak Ewelina dawać próbować małej to co my jemy bo uważam że jemy naprawdę zdrowo.
heh ale się rozpisałam od rana...
a tak w ogóle to Asia już mruczy- chyba wyssała cały ocet z korniszona więc idę gotowac moim dzieciom parówki bo kupiłam wczoraj po bardzo okazyjnej cenie 2,70 za kilo cały worek 15 kg i będę miała dla nich na cały tydzień. (dla tych co nie czają ironi- to był żart)

Zgłoś nadużycie #36201 3 grudnia 2012, 7:27

Gosiulkovic Fajna mama
a tak w ogóle to dzień dobry :D :D
wstałam dzisiaj 4:30 :D :D wysprzątałam dom, wyszorowałam łazienkę, umyłam sobie włosy, ogoliłam nogi i przystawiłam obiad :D

Zgłoś nadużycie #36202 3 grudnia 2012, 7:30

Konto usunięte
http://www.smyk.com/chicco-simplicity-wozek-spacerowy-kolor-top-klabber-2012,p10...

ogladam spacerówki ;)

Zgłoś nadużycie #36203 3 grudnia 2012, 7:30

Konto usunięte
http://www.smyk.com/chicco-multiway-wozek-spacerowy-kolor-garnet-2012,p105215191...

Zgłoś nadużycie #36204 3 grudnia 2012, 7:30

Konto usunięte
http://www.smyk.com/bebetto-magelan-wozek-spacerowy-zielono-szary-nr-193,p104844...

Zgłoś nadużycie #36205 3 grudnia 2012, 7:32

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

wstałam dzisiaj 4:30 :D :D wysprzątałam dom, wyszorowałam łazienkę, umyłam sobie włosy, ogoliłam nogi i przystawiłam obiad :D

łał :) ja mogę się pochwalić że wstałam jak narazie :)

Zgłoś nadużycie #36206 3 grudnia 2012, 7:32

Konto usunięte
http://www.smyk.com/graco-mirage-myszka-miki-i-przyjaciele-wozek-spacerowy-z-opc...
kuzwa ten!!!! 46 cm szeroki! oooooooooooooo

Zgłoś nadużycie #36207 3 grudnia 2012, 7:32

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Zuzi i Oskarka :*

o jej no to najlepszego dla solenizantów wczorajszych i dzisiejszych!! :D

Zgłoś nadużycie #36208 3 grudnia 2012, 7:33

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

http://www.smyk.com/bebetto-magelan-wozek-spacerowy-zielono-szary-nr-193,p1048444108,swiat-niemowlaka-p

jak narazie ten najbardziej mi się podoba

Zgłoś nadużycie #36209 3 grudnia 2012, 7:33

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

i wreszcie załapała o co chodzi z tym gryzakiem na owoce :)

no ja mojej też kupiłam z tydzień temu i ciumka z radością :D

Zgłoś nadużycie #36210 3 grudnia 2012, 7:35

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

ja prze 4 ... kuzwa o 5 daam jesc synowi, koło 5.30 usnął.. o 5.50 dozprca naku..iał szuflą pod oknami, obudizł go, potem jude wstał i sie tłukł i syn zaczał wyc. jestem zła