Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #36091 2 grudnia 2012, 20:27

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Masz śnieg?! u mnie tylko szron :/ dziś żeby jechać na policję, musiałam 20 minut samochód skrobać! a jak poszłam w małą na spacer to byłam soplem lodu.... ja chcę LATO!!!!!!!!!!!!! Nienawidzę zimy! Szukam właśnie jednoczęściowego kombinezonu dla małej, bo zakładanie tego 2-częściowego mnie doprowadza do szału!

Pada niestety;/ Pierwszy raz w tym roku. już ze 3 cm nawaliło i -2 jest ;/ nienawidzę zimy!! najgorsze jest to,że trzeba się grubo ubierać;/

Zgłoś nadużycie #36092 2 grudnia 2012, 20:32

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Pada niestety;/ Pierwszy raz w tym roku. już ze 3 cm nawaliło i -2 jest ;/ nienawidzę zimy!! najgorsze jest to,że trzeba się grubo ubierać;/

To, że siebie trzeba Ciepło ubrać to nic! gorzej, że dziecko! dla mnie to masakra :/ i potem jeszcze muszę ją opatuloną znieść 2 piętra niżej, do garażu, bo tam stoi wózek.... ręce mi odpadają, zanim wyjdę na spacer to już padam :D

Zgłoś nadużycie #36093 2 grudnia 2012, 20:37

Extremalna21 Fajna mama

Emza napisał(a)

dziewczyny a powiedzcie mi czy próboowałyscie mm ?? bo moja nie chce pic tego bebilonu krzywi sie i wypluwa..no i ja sama spróbowałam i rzeczywiscie ochyda..myslałam ze stare ale data ok..jakies takie w smaku dziwne ni to gorzkie ni to z jakims posmakiem...inne tez takie są ?? próbowała któras ?? ? bo moze kupie bebiko albo coo

Ja próbowałam Nan1 i Bebiko2 ;) powiem Ci, że w smaku lepsze jest Nan ;) zapach tez wydaje mi się lepszy ;) No i Szymek też niechętnie na początku pił te bebiko;/ teraz się już przyzwyczaił ;)
A najlepszy smak i zapach ma Bebiko3 :) u siostry smakowałam :) a jak pięknie pachnie ;) i Bartuś bebiko2 nie chciał pić;/ a teraz jak przeszli na bebiko3 to pije nawet 900ml mleczka w nocy! tak mu smakuje ;)

Zgłoś nadużycie #36094 2 grudnia 2012, 20:41

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

To, że siebie trzeba Ciepło ubrać to nic! gorzej, że dziecko! dla mnie to masakra :/ i potem jeszcze muszę ją opatuloną znieść 2 piętra niżej, do garażu, bo tam stoi wózek.... ręce mi odpadają, zanim wyjdę na spacer to już padam :D

No najgorzej właśnie dzieci ubierać;/ Szymek ostatnio zaczął protestować! nie chce sie ubierać! jak ubieram mu czape to ryk jest;/ jak ubieram kurteczke to zjeżdża mi z kolan i wygina się w każdą stronę byle się nie dać ubrać;/ masakra! chcę lato już! zimo wypier.dalaj już! ;/

Zgłoś nadużycie #36095 2 grudnia 2012, 20:48

Extremalna21 Fajna mama

Emza napisał(a)

aaa właśnie czy któraś ma tu tipsy czy tam paznokcie zelowe ?? chce sobie zrobic ale nioe wiem czy to bedzie funkcjonalne przy małej...

Nigdy w życiu! miałam już żelowe i porobiły mi się normalnie dziury w paznokciach! 8 miesięcy minęło zanim miałam z powrotem ładne płytki paznokcia do tego były słabe i cienkie;/ wolę zapuścić swoje i mieć zdrowe ;)

Zgłoś nadużycie #36096 2 grudnia 2012, 20:50

Nika Fajna mama

Dominika89 napisał(a)

Ja! Ja mam takie gospodarstwo :D Rodzice mają 20 krów i z własnej hodowli od cielaka trzymane i mleko jest bardzo dobre. Żadnej chemii nie ma, mieszkamy 3 km od jakiejkolwiek ulicy w lesie i mleko oddajemy do Biomleku z Chełma. I jak kupuję nabiał w sklepie to właśnie z Biomleku bo wiem że to dobre mleko od takich właśnie gospodarstw :) Wogole lubelszczyzna jest bardzo czysta więc obaw nie mam :P Może w Anglii maja takie chemiczne krowy ale nie w Polsce...

U nas niestety był niedawno epizod - afera krowia a raczej sianowa....
Ta historia z krowami karmionymi sianokiszonką skażoną e.colli, salmonellozą i innymi.
Koleś hodował trawę na polach gdzie odprowadzane są ścieki miejskie z Wrocławia. Sprzedawał ją potem jako sianokiszonkę do dużych hodowców krów (gospodarstwa produkujące powyżej 1000l mleka). Oczywiście nie podali jakie mleczarnie to skupują.
Ale to nie chemia tylko sama natura - ektrementy :-)

Kuźwa gdzie my żyjemy

Zgłoś nadużycie #36097 2 grudnia 2012, 20:53

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

hahaha... no przecież nie mogłam im powiedzieć, że mój mąż jest nienormalny, wsadził budkę do bagażnika i o tym zapomniał :P powiedziałam, że dogadałam się z tamtym kolesiem :P

i dobrze :-)

Zgłoś nadużycie #36098 2 grudnia 2012, 20:54

Nika Fajna mama
Dominika cieszę się że z Filipkiem już dobrze. I co to właściwie było?
Skąd te krostki w buzi? To nie były chyba pleśniawki?

Zgłoś nadużycie #36099 2 grudnia 2012, 20:56

Asica Gotowa na wszystko

Dominika89 napisał(a)

Już w domu jesteśmy :) Filip już prawie zdrowy, mam mu tylko pryskać do gardla na odzyskanie głosy Tantum verde i tyle :) a ja spałam normalnie na łóżku a Filip w szpitalnym wózku, takiej gondoli starej. Byłam sama z nim na sali bo jak jest takie małe dziecko to nie dorzucają innych pacjentów i cała sala moja była.

Super że u Was już wszytsko dobrze :-)

Zgłoś nadużycie #36100 2 grudnia 2012, 20:56

Extremalna21 Fajna mama

Asica napisał(a)

a to chyba enfamil jest w takich jednorazówkach

Ja w szpitalu dostałam dla małego jak nie miałam jeszcze pokarmu buteleczkę 90ml bebilonu. mam jeszcze tą buteleczkę na pamiątkę ;p w aptekach powinny być takie mleczka ;)

Zgłoś nadużycie #36101 2 grudnia 2012, 20:57

martus91 Fajna mama

Nika napisał(a)

i dobrze :-)

no, ale pojechał sama, bez Mariusza, chyba mu było wstyd :P

Zgłoś nadużycie #36102 2 grudnia 2012, 21:02

ewelina6660 Fajna mama
Marta , ja kupiołam dzisiaj już drugi taki sam kombinezon jak miałam,bo z rozmiaru 68 wysrosla.
Cena trochę wysoka,ale jak dla mnie jest swietny.
http://www.smyk.com/cool-club-komplet-dziewczecy-rozmiar-74,p1051510669,ubranka-dla-dzieci-p
Na Allegro wczoraj znalazlam używany w idealnym stanie:
http://allegro.pl/kombinezon-rozmiar-74-rozowy-i2822808469.html
W rzeczywistości jest duuużo ładniejszy.

Zgłoś nadużycie #36103 2 grudnia 2012, 21:03

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Matko... już mi ręce opadają... tak, teraz wszystko jest nafaszerowane chemią...
Kosmetyki dla dzieci są za to robione z ekologicznych warzyw i proszki do prania też, nie wspominając o ekologicznych zabawkach z ekologicznego plastyku prosto z ekologicznych Chin.
A... ja Dominice jak daje banana, to z mojej ekologicznej uprawy w ogródku pod domem :) oczywiście zamiast nawozów używam kupy krów (moje są ekologiczne, bo jedzą ekologiczną trawę, prosto z mojej ekologicznej łąki, która jest oddalona od najbliższego miasta o 200 km., bo mogłaby się chemia z miasta przenieść na moją ekologiczną łąkę) :)

Parsknęłam kawą na monitor ;D aż mi nosem poszło;/ hahahahaha

Zgłoś nadużycie #36104 2 grudnia 2012, 21:07

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Mam dla was parę fot mojego łobuza :) bo dawno nie wstawiałam :)
1. Dominika sobie siedzi i ogląda bajkę :)
2. Dominika szykuje się na spacer
3. Moje dziecko kontra biszkopt 
4. Tajfun
5. Mariusz na spacerze z córką = CUD
6. Na deser mój super ekologiczny dzięcioł na mojej eko palmie ( nie widać, ale na czubku rosną eko banany :D )

Słodziutka myszka ;)
Jak pyszczek otworzyła ;p fota z biszkoptem wymiata;D

Zgłoś nadużycie #36105 2 grudnia 2012, 21:08

Asica Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

Ja dziś próbowalam dac malej zupke po 6 tym miesiącu z tymi większymi kawalkami ale klęska totalna :( krztusiła , odruch wymiotny w końcu bunt zacisnęła usta więc odpuściłam .zblendowałam ale juz nawet na ten smak buntowała sie więc otworzyłam drugą papkową i zjadła.
i dzis jak ja posadziłam to juz siedziała bez bujania na boki sama ,a tak to zawsze opierała sie o mnie

Ja też dałam dzisiaj Oskarkowi zupkę pomidorową z ryżem ze słoiczka po 6 miesiącu i jadł pięknie, ani razu się nie zakrztusił :-)
ale bardziej martwi mnie że ma uczulenie na ciele, plecy, rączki nóżki - taka sucha szorstka, zaczerwieniona skóra !!! od czego to może być ?? ?? proszku ani płynu nie zmieniałam :-(

Zgłoś nadużycie #36106 2 grudnia 2012, 21:09

Asica Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

Ja dziś próbowalam dac malej zupke po 6 tym miesiącu z tymi większymi kawalkami ale klęska totalna :( krztusiła , odruch wymiotny w końcu bunt zacisnęła usta więc odpuściłam .zblendowałam ale juz nawet na ten smak buntowała sie więc otworzyłam drugą papkową i zjadła.
i dzis jak ja posadziłam to juz siedziała bez bujania na boki sama ,a tak to zawsze opierała sie o mnie

a Rozalka przesłodka :-)

Zgłoś nadużycie #36107 2 grudnia 2012, 21:11

ewelina6660 Fajna mama

Asica napisał(a)

Ja też dałam dzisiaj Oskarkowi zupkę pomidorową z ryżem ze słoiczka po 6 miesiącu i jadł pięknie, ani razu się nie zakrztusił :-)
ale bardziej martwi mnie że ma uczulenie na ciele, plecy, rączki nóżki - taka sucha szorstka, zaczerwieniona skóra !!! od czego to może być ?? ?? proszku ani płynu nie zmieniałam :-(

Musisz chyba przeanalizować co jadł.

Zgłoś nadużycie #36108 2 grudnia 2012, 21:12

ewelina6660 Fajna mama

Asica napisał(a)

Natalce ta zupa pomidorowa nie chciała przez gardło przejść.Dopiero jak ją zmiksowałam to zjadła :(

Zgłoś nadużycie #36109 2 grudnia 2012, 21:17

Extremalna21 Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

Dziewczyny Wasze dzieci też powyginane we wszystkie strony śpią w łóżeczku? M. Dał sobie rade i uśpił Tosie... Patrze a ona na boku powyginana i zadowolona :D kiedys spala tylko na plecach a od kilku dni robi dziwne wygibasy :D

No pewnie;D mam kilka zdjęć nawet ;)

Zgłoś nadużycie #36110 2 grudnia 2012, 21:22

Nika Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

No pewnie;D mam kilka zdjęć nawet ;)

Boski :-)
Chyba mu sie wyczcierają włoski? Jak szlachcic wygląda :-)