Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #35971 1 grudnia 2012, 16:05

marla2214 Gotowa na wszystko

aniam napisał(a)

współczuję, my nie dalibyśmy rady, same opłaty pochłaniają 1200zł, a drugie tyle na przeyżcie, stanowczo za mało

Ale jak się nie ma wyjścia to co zrobić? Ja mieszkam w woj.lubelskim i w małym mieście- u nas żeby znaleźć jakąkolwiek pracę graniczy z cudem! Większość młodych wyjechała. My zostaliśmy tylko z tego powodu, że mamy swój dom i wiadomo za wynajem nie trzeba płacić. Mieszkamy z moimi rodzicami- oni na dole, my na górze...

Zgłoś nadużycie #35972 1 grudnia 2012, 16:08

Jak skończy się rehabilitacja Małej to stanę na głowie żeby znaleźć cokolwiek, dosłownie cokolwiek. choć jestem po studiach, ale pójdę nawet do pracy do supermarketu, byle tylko stanąć trochę na nogi. A z Werką będzie siedzieć moja mama... Choć do supermarketu też trzeba mieć znajomości (ja ich nie mam), ale wierzę, że może choć tam mnie zechcą i zwolni się jakieś miejsce. Jak pisałam wcześniej chodzę dorywczo do pracy w żłobku, ale to jest bez sensu. Wyzysk jak cholera, mega wymagania, a 5 zł za godz., a jeżdżę średnio 4 razy w miesiącu na 3,5 h. Parodia jakaś, więc nic innego mi nie pozostaje jak dać sobie z tym spokój...

Zgłoś nadużycie #35973 1 grudnia 2012, 16:14

oll85 napisał(a)

a ja własnei kupiłam łóżko i materac. o tego zostawiłam dzis w komisie mate edukcyjną.. pani powiediała,ze za wózek moge wołac 200 e :D jak nei pojdie to zrobimy 150 :D hyhy takze wozek do żyda. a w pl od trazu po spacerówke jade

Ja też dziś uprałam matę i ją schowam, Mała w sumie jeszcze się bawi, ale odkąd zaczęła się przewracać na brzuszek, to tylko tym jest zainteresowana i mata w sumie jej aby przeszkadza, bo ją blokuje ta pętelka nad matą i nie może się turlać :-) Ja nie będę swojej sprzedawać, poczekam może kiedyś do drugiego niuńka się przyda, albo dam siostrze czy szwagierce jak same będą miały bobaska... Zobaczymy :-)

Zgłoś nadużycie #35974 1 grudnia 2012, 17:57

martus91 Fajna mama

Like napisał(a)

Marta jest jeszcze promocja na te zdjęcia co wywoływałas?

Teraz już chyba nie ma, ta co była to chyba do połowy listopada :/

Zgłoś nadużycie #35975 1 grudnia 2012, 17:59

martus91 Fajna mama

Like napisał(a)

Marta jak ten expres ??
ile kapsulki do niego i ile on kosztuje?

Eksper kosztuje 260 zł, kapsułki to zależnie od sklepu, ale ok 20 zł. za 16 sztuk :)

Zgłoś nadużycie #35976 1 grudnia 2012, 20:30

crystella Zaprawiona w bojach
artykuly ktore przyslano z kosmosu
http://kobieta.dziennik.pl/dziecko/artykuly/390579,odzywianie-i-dieta-dzieci-i-niemowlat-jaka-dieta-dla-niemowlecia-skutki-niewlasciwej-diety-dziecka.html 
http://kobieta.dziennik.pl/dziecko/artykuly/390579,odzywianie-i-dieta-dzieci-i-n...
zapomnieli tylko dodac o upajaniu niemowlat alkoholem - moim zdaniem to powinno byc karalne
powodzenia w karmieniu dzieci chrupkami, delicjami, herbatnikami, jak beda mialy rok pewnie juz beda jadly chipsy, frytki i hamburgery. definitywnie te forum nie ma na celu dobra dziecka a jedynie zadowolenie matek . przepraszam te, ktore sa w porzadku. bo wiem, ze takie sa. dziekuje za slowa krytyki - wezme sobie do serca te, ktore maja sens.

Zgłoś nadużycie #35977 1 grudnia 2012, 21:22

martus91 Fajna mama

crystella napisał(a)

artykuly ktore przyslano z kosmosu
http://kobieta.dziennik.pl/dziecko/artykuly/390579,odzywianie-i-dieta-dzieci-i-niemowlat-jaka-dieta-dla-niemowlecia-skutki-niewlasciwej-diety-dziecka.html 
http://kobieta.dziennik.pl/dziecko/artykuly/390579,odzywianie-i-dieta-dzieci-i-n...
zapomnieli tylko dodac o upajaniu niemowlat alkoholem - moim zdaniem to powinno byc karalne
powodzenia w karmieniu dzieci chrupkami, delicjami, herbatnikami, jak beda mialy rok pewnie juz beda jadly chipsy, frytki i hamburgery. definitywnie te forum nie ma na celu dobra dziecka a jedynie zadowolenie matek . przepraszam te, ktore sa w porzadku. bo wiem, ze takie sa. dziekuje za slowa krytyki - wezme sobie do serca te, ktore maja sens.

Kobieto, weź się opanuj... Przeczytałam ten artykuł od deski do deski i nie przypominam sobie, żeby którejś dziecko jadło "parówki, soki z kartonu, czarną herbatę z cukrem i cytryną, zupki na kostce rosołowej, która zawiera sól i glutaminian sodu, pierogi ruskie, jajecznica ze skwarkami, frytki z kurczakiem pieczonym, kiełbasa, wędliny peklowane, ogórki konserwowe" :/ a nawet jaby jadło, to co Ci do tego? Ty tu tylko siedzisz i się mądrzysz i mówisz jaką Ty jesteś wspaniałą matką, a jakie to my jesteśmy beznadziejne... 
I jeszcze coś! Napisali tam "Do najważniejszych błędów żywieniowych popełnianych przez matki - oprócz zbyt dużej liczby posiłków - dr Stolarczyk zaliczyła za późne rozszerzanie diety dzieci o pokarmy inne niż mleko matki"  Czy mi się wydaje, czy Ty ostatnio pisałaś, że dopiero zaczynasz wprawadzać coś innego niż własne mleko? Nie znasz schematów? Nie wiesz, że nowe posiłki wprowadza się od 4 miesiąca, a nie od 6?

Co do pojenia dzieci alkoholem to były ŻARTY! Ale Ty jesteś tak dumna i poważna, że nie łapiesz :/ AAA... ja nie mam palmy, na której rosną banany i nie obsmarowuje jej kupą krów, bo chyba też nie załapałaś, że to była ironia...

Jeszcze coś o nafaszerowanych chemią krowach, ja mam rodzinę na wsi, oni chodują krowy i sprzedają ich mleko, krowy mają lepsze warunki niż niektórzy ludzi... Klimatyzowana obora, wyłożona płytkami, jedzenie podane jak na tacy, chowane "bezstresowo", pasione na zwykłych Polskich łąkach i żadnej CHEMI im NIKT nie podaje! Oni mają dotację z Uni i ich kontrolują, jeśli coś by nie tak wykryli to zabierają im dotację i nie przyjmują ich mleka do mleczarni. Dodatkowo wyrywkowo przeprowadzane są kontrolę jakości mleka. No to tyle na temat faszerowanych chemią krów. Jak chcesz być taka mądra to najpierw się dowiedz czegoś na ten temat, a potem się wypowiadaj.

Wiem, jestem wyrodną matką, bo kilka razy dałam Dominice biszkopta, powinnam smażyć się za to w piekle... bo na pewno od tego będzie miała nadwagę i nawotwór :/

Ps. To moja sprawa czym karmię i jak karmię swoje dziecko, więc łaskawię przestań się mądrzyć, bo mi już działasz na nerwy...
Skończyłam!

Zgłoś nadużycie #35978 1 grudnia 2012, 21:29

Anna77 Gotowa na wszystko

martus91 napisał(a)

Kobieto, weź się opanuj... Przeczytałam ten artykuł od deski do deski i nie przypominam sobie, żeby którejś dziecko jadło "parówki, soki z kartonu, czarną herbatę z cukrem i cytryną, zupki na kostce rosołowej, która zawiera sól i glutaminian sodu, pierogi ruskie, jajecznica ze skwarkami, frytki z kurczakiem pieczonym, kiełbasa, wędliny peklowane, ogórki konserwowe" :/ a nawet jaby jadło, to co Ci do tego? Ty tu tylko siedzisz i się mądrzysz i mówisz jaką Ty jesteś wspaniałą matką, a jakie to my jesteśmy beznadziejne... 
I jeszcze coś! Napisali tam "Do najważniejszych błędów żywieniowych popełnianych przez matki - oprócz zbyt dużej liczby posiłków - dr Stolarczyk zaliczyła za późne rozszerzanie diety dzieci o pokarmy inne niż mleko matki"  Czy mi się wydaje, czy Ty ostatnio pisałaś, że dopiero zaczynasz wprawadzać coś innego niż własne mleko? Nie znasz schematów? Nie wiesz, że nowe posiłki wprowadza się od 4 miesiąca, a nie od 6?

Co do pojenia dzieci alkoholem to były ŻARTY! Ale Ty jesteś tak dumna i poważna, że nie łapiesz :/ AAA... ja nie mam palmy, na której rosną banany i nie obsmarowuje jej kupą krów, bo chyba też nie załapałaś, że to była ironia...

Jeszcze coś o nafaszerowanych chemią krowach, ja mam rodzinę na wsi, oni chodują krowy i sprzedają ich mleko, krowy mają lepsze warunki niż niektórzy ludzi... Klimatyzowana obora, wyłożona płytkami, jedzenie podane jak na tacy, chowane "bezstresowo", pasione na zwykłych Polskich łąkach i żadnej CHEMI im NIKT nie podaje! Oni mają dotację z Uni i ich kontrolują, jeśli coś by nie tak wykryli to zabierają im dotację i nie przyjmują ich mleka do mleczarni. Dodatkowo wyrywkowo przeprowadzane są kontrolę jakości mleka. No to tyle na temat faszerowanych chemią krów. Jak chcesz być taka mądra to najpierw się dowiedz czegoś na ten temat, a potem się wypowiadaj.

Wiem, jestem wyrodną matką, bo kilka razy dałam Dominice biszkopta, powinnam smażyć się za to w piekle... bo na pewno od tego będzie miała nadwagę i nawotwór :/

Ps. To moja sprawa czym karmię i jak karmię swoje dziecko, więc łaskawię przestań się mądrzyć, bo mi już działasz na nerwy...
Skończyłam!

Mrtus91 i ja razem z Toba w piekle sie smaże mój tez jada biszkopty i flipsy ;)

Zgłoś nadużycie #35979 1 grudnia 2012, 21:35

Nika Fajna mama

madzia75 napisał(a)

bebilon tez ale apteki sprowadzja go pod klinta ja go miałam

W Rossmanie są je jednorazówki Bebilonu od niedawna. Niecałe 3zł i porcja na 210ml wody.

Zgłoś nadużycie #35980 1 grudnia 2012, 21:35

Nika Fajna mama
nie wiem o co idzie bo jeszcze nie doczzytałam ale jakiś kwas tu widzę :-(

Zgłoś nadużycie #35981 1 grudnia 2012, 21:41

ja tym bardziej nie w temacie bo dawno mnie na forum nie było ,ale jedno wiem bede sie smażyc w piekle za to że Filipowi daje biszkopty i chrupki ;)

Zgłoś nadużycie #35982 1 grudnia 2012, 21:44

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

Mam dla was parę fot mojego łobuza :) bo dawno nie wstawiałam :)
1. Dominika sobie siedzi i ogląda bajkę :)
2. Dominika szykuje się na spacer
3. Moje dziecko kontra biszkopt 
4. Tajfun
5. Mariusz na spacerze z córką = CUD
6. Na deser mój super ekologiczny dzięcioł na mojej eko palmie ( nie widać, ale na czubku rosną eko banany :D )

Dominika czad :-) Dzięcioł też super.
Męża na razie nie komplementuje bo mam z nim na pieńku odkąd Cię do roboty tak gonił no i za tą budkę i aferę policyjną :-D :-D :-D

Zgłoś nadużycie #35983 1 grudnia 2012, 21:44

Nika Fajna mama

Anna77 napisał(a)

ja tym bardziej nie w temacie bo dawno mnie na forum nie było ,ale jedno wiem bede sie smażyc w piekle za to że Filipowi daje biszkopty i chrupki ;)

uuuuuuuuuuu
To się diabeł ucieszy :-D

Zgłoś nadużycie #35984 1 grudnia 2012, 21:45

Ale tu dzis cichutko jest gdzie Was wszystkie wywiało?

Zgłoś nadużycie #35985 1 grudnia 2012, 21:45

Nika napisał(a)

uuuuuuuuuuu
To się diabeł ucieszy :-D

Oooo takkk bedzia miał co robić hihihihihi

Zgłoś nadużycie #35986 1 grudnia 2012, 21:50

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

Monika zadzwoń do apteki i zapytaj czy mają takie jednorazowe butelki, tak najlepiej sprawdzisz. To chyba tylko mleka jedynki, ale smak ten sam.

Ja widziałam w Ross ten bebilon 1 i 2. U nas półka opatrzona znaczkiem NOWOŚĆ :-)

Zgłoś nadużycie #35987 1 grudnia 2012, 21:51

Mój mały już godzinę śpi , a ja nalałam sobie lampkę winka i sączę sobie od nie pamiętnych czasów o 3 rano wstanie na mleczko i później prześpi do 8 rano

Zgłoś nadużycie #35988 1 grudnia 2012, 21:54

martus91 Fajna mama

Nika napisał(a)

nie wiem o co idzie bo jeszcze nie doczzytałam ale jakiś kwas tu widzę :-(

eh... no bo ta kobieta ciągle na wszystkich najeżdża... już mam tego po uszy :/

Zgłoś nadużycie #35989 1 grudnia 2012, 21:55

martus91 Fajna mama

Nika napisał(a)

Dominika czad :-) Dzięcioł też super.
Męża na razie nie komplementuje bo mam z nim na pieńku odkąd Cię do roboty tak gonił no i za tą budkę i aferę policyjną :-D :-D :-D

Mąż jest nie dobry! też mam z nim dziś na pieńku! siedzi sobie teraz u mamusi :P a ja mam fantastyczny sobotni wieczór "ja, czipsy i netbook" :P

Zgłoś nadużycie #35990 1 grudnia 2012, 21:56

martus91 Fajna mama

Anna77 napisał(a)

Mój mały już godzinę śpi , a ja nalałam sobie lampkę winka i sączę sobie od nie pamiętnych czasów o 3 rano wstanie na mleczko i później prześpi do 8 rano

narobiłaś mi smaka na winko :( a do sklepu daleko...