Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #35711 30 listopada 2012, 13:49

Asica Gotowa na wszystko

crystella napisał(a)

fajny my mamy takiego motylka
http://www.ebay.co.uk/itm/130771466724?hlp=false

Śliczny :-)

Zgłoś nadużycie #35712 30 listopada 2012, 13:49

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A widzialyscie to ?

Hahahaha... widziałam, moje marzenie :D

Zgłoś nadużycie #35713 30 listopada 2012, 13:50

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

no właśnie!! te od 6 mają takie tyci tyci a Emila ich jeść nie potrafi!

ja też Rozalce próbowałam dac te od 6go ale nie chce wlasnie bo tam te male kawałeczki są już

Zgłoś nadużycie #35714 30 listopada 2012, 13:54

martus91 Fajna mama
Ja bym teraz poszła z chęcią na spacer, bo Dominika znowu marudzi, ale nie mogę bo czekam na tą durną pralkę.... fak :/

Zgłoś nadużycie #35715 30 listopada 2012, 13:55

crystella Zaprawiona w bojach

ewelina6660 napisał(a)

Ale trzeba juz po malu przyzwyczajac do wiekszych kawalkow,od 7 miesiaca w sloiczkach sa już naprawde duże kawalki.

ja dopiero co zaczelam wprowadzac posilki normalne wiec nie moge od razu przejsc na kawalki - musze stopniowo, jak dzieci jadly od 4 miesiaca to moze juz moga, ja co 4 dni wprowadzam nowy skladnik plus stopniowo zwiekszam dawki wiec zleci mi pewnie ze 2 miesiace zanim zacznie normalnie jesc. dalam wczoraj mojej 100 ml mleka z kaszka na kolacje i juz nie dala rady - za duzo bylo i konczy sie na cycu oczywiscie wiec chyba jej nie bede zwiekszac ilosci mleka tylko ilosc kaszki i bedzie gestsza a ona i tak sobie cycem popije.

Zgłoś nadużycie #35716 30 listopada 2012, 13:58

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

haha plan jest :D
Ola patriotycznie wykorzystywała jude żeby do Polski przyjechać, ja patriotycznie dzietność w kraju poprawiam :D :D W końcu biedna Polska na 209 miejscu :)
a tak na serio to mi się zawsze podobał schemat rodziny jak u Anety 2+3 :D . Teraz jest wielka kapa i kupa roboty ale myślę że za parę lat jak dzieciaki będą trochę starsze to będzie lepiej :D prawda Aneta ?? powiedz coś na ten temat!! :D :D
poza tym ja mimo tej orki codziennej nie żałuję niczego :D . Trochę mi brak normalnej pracy, kontaktów międzyludzkich ale myślę że jak najmłodsze do przedszkola pójdzie to ja jeszcze zdążę się napracować.

Układ który mam jest super :) i nawet ten odstęp jest w pozo bo starszaki widza i pomagaja przy malej pytają a jak to było jak oni byli mali .Pewnie że kupa roboty jest teraz bo inne potrzeby maja straszaki i mała ale dajemy rade .U mnie dwójeczka też była w krotkim odstepie i sama sie nimi zajmowąlam nikt mi nie pomagał, w sumie jak Agatka poszla do pierwszej klasy to dopiero zaczęlam się za praca rozglądać bo u nas taki wymóg że rodzice prowadzą i odbieraja maluchy do zerówki.Lekko nie było zwłaszcza pod względem finansowym ale nie żałuję.Dzieci to najlepsza inwestycja i motywacja do działania i życia w ogóle :) )

Zgłoś nadużycie #35717 30 listopada 2012, 14:01

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A jaki masz ten śpiworek?.na Allegro kupiłaś?

w c&a na tej ostatniej wyprzedaży

Zgłoś nadużycie #35718 30 listopada 2012, 14:35

Like napisał(a)

to masz tak jak ja kubek treningowy a nie niekapek :)

a niekapek to jaki? sorry ale tu takiego slowa nie znalazlam

Zgłoś nadużycie #35719 30 listopada 2012, 14:38

Asica napisał(a)

od kiedy się podaje zółtko ? dałaś je do słoiczka z zupką ?

tak, pol zotlka co drugi dzien podobno. dalam do miseczki z obiadkiem

Zgłoś nadużycie #35720 30 listopada 2012, 14:40

ewelina6660 Fajna mama
Dziewczyny,wszystkie z was kupują sanki.My z mężem wczoraj oglądaliśmy i nie mogliśmy się zdecydować.Łukasz mi cały czas mówi,że dziecko musi stabilnie siedzieć w sankach.

Zgłoś nadużycie #35721 30 listopada 2012, 14:40

Emza napisał(a)

po ukonczeniu 6 miecha czyli w 7..mozna troszke włozyc do słoiczka z zupką i mi lekarz powiedział ze nie wiecej jak 2 razy w tyg

to dobrze ze tak powiedzial - ja tez bede 2 razy w tygodniu wobec tego bo nawet dla starszych dzieci jajka nie powinny byc czesto.

Zgłoś nadużycie #35722 30 listopada 2012, 14:40

ewelina6660 Fajna mama

crystella napisał(a)

a niekapek to jaki? sorry ale tu takiego slowa nie znalazlam

taki,że jak przechylisz to nie leci.Leci dopiero jak dziecko ciągnie.Wpisz na Allegro.

Zgłoś nadużycie #35723 30 listopada 2012, 14:43

ewelina6660 Fajna mama

crystella napisał(a)

to dobrze ze tak powiedzial - ja tez bede 2 razy w tygodniu wobec tego bo nawet dla starszych dzieci jajka nie powinny byc czesto.

Wszędzie pisze,że co drugi dzien.

Zgłoś nadużycie #35724 30 listopada 2012, 14:45

ewelina6660 napisał(a)

Zakupy w tradycyjnym sklepie

Jeżeli konsument dokonał zakupu w sklepie stacjonarnym (w lokalu przedsiębiorcy) – generalnie nie ma prawa do zwrotu. Oczywiście sprzedawca może wykazać się dobrą wolą i zwrot przyjąć. W niektórych sklepach jest to już standard i w wyznaczonym przez sprzedawcę terminie – na przykład 30 dni - można zwracać zakupy. Warto wiedzieć, że uprawnienie do zwrotu przysługuje wtedy, gdy sprzedawca w momencie zawierania umowy sprzedaży zobowiąże się przyjąć oddany towar (wskazane jest uzyskanie takiego zobowiązania na piśmie).

to kiepsko w polsce - tutaj na paragonie zawsze pisze do kiedy mozna zwrocic lub wymienic, ale jak ja mam konto w Nexcie np. to mi nawet po 2 miesiacach przyjmowali, ja bylam w ciazy nakupowalam roznych ciuszkow gdy nie znalam jeszcze plci i pozniej pooddawalam chlopiece.

Zgłoś nadużycie #35725 30 listopada 2012, 14:47

ewelina6660 napisał(a)

Jeżeli konsument dokonał zakupu w sklepie stacjonarnym (w lokalu przedsiębiorcy) – generalnie nie ma prawa do zwrotu. Oczywiście sprzedawca może wykazać się dobrą wolą i zwrot przyjąć. W niektórych sklepach jest to już standard i w wyznaczonym przez sprzedawcę terminie – na przykład 30 dni - można zwracać zakupy. Warto wiedzieć, że uprawnienie do zwrotu przysługuje wtedy, gdy sprzedawca w momencie zawierania umowy sprzedaży zobowiąże się przyjąć oddany towar (wskazane jest uzyskanie takiego zobowiązania na piśmie).

ja tu czesto kupuje dla syna np i nigdy nie wiem czy mu bedzie pasowalo wiec wiele razy zwracam i wymieniam w roznych sklepach a tak to bym musiala z nim na zakupy chodzic co byloby tragedia

Zgłoś nadużycie #35726 30 listopada 2012, 14:48

ewelina6660 napisał(a)

sama czesto tez nie mierze w sklepie tylko wole w domu a pozniej zwracam ewentualnie

Zgłoś nadużycie #35727 30 listopada 2012, 14:49

ewelina6660 napisał(a)

do tej pory zetknelam sie tylko ze sa artykuly kt nie mozna zwrocic ze wzgledow higienicznych np kolczyki

Zgłoś nadużycie #35728 30 listopada 2012, 14:51

Emza napisał(a)

dzieki bo to beblion jest okropne w smaku eh i cała puszka pójdzie sie....@@$ kasa w błoto

a ja wybralam aptamil - to jest bebilon polski bo wydaje sie najlepsze, w polsce nan uzywalam tylko, bebiko nigdy, a bebilonu kiedys nie bylo

Zgłoś nadużycie #35729 30 listopada 2012, 14:53

crystella napisał(a)

trzeba troche hartowac z glowa, poznalam tu jedna dziewczyne kt przeniosla sie z polski tuz przed porodem, ma miesiecznego synka i mowi ze w polsce noworodki po porodzie nie moga wychodzic na dwor przez 2 tygodnie i trzeba stopniowo je przyzwyczajac itp. a ona tutaj tak nie robila, urodzila w pazdzierniku. ja tez wychodzilam od razu ale bylo lato, w zime bym pewnie na poczatku na krotko wychodzila ale tez od pierwszego dnia.

cos sie zacinala ta strona fajnamama i poszlo az tyle razy

Zgłoś nadużycie #35730 30 listopada 2012, 14:55

mala24 Supermama

crystella napisał(a)

ja bym nie miala odwagi tak malemu dziecku chleb podac, jesli chodzi o dlawienie to ja mam obsesje tez i zawsze w pamieci corke Ewy Blaszczyk, moja krzusi sie czasem przy cycu teraz moze rzadziej ale jak byla mlodsza to pierwsze chwile gdy duzo mleka bylo to zawsze sie krztusila

to w jakim wieku chcesz dziecko przyzwyczajać do stałych pokarmów? teraz w słoiczkach od 6 miesiąca nie są tak mocno zmiksowane i są kawałki?! cały czas podajesz zupełne papki? dziecko do któregoś roku życia bedzie jadało wszystko zmiksowane?