Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #35651 30 listopada 2012, 12:07

Konto usunięte

Like napisał(a)

o kotlety to jak Ola :) z resztą ja w niedzielne obiady ciążowe u teściów mogłam mieć tylko mielone i nic więcej! Na deser truskawki albo arbuza oczywiście!

tak ja kocham :D ale tylko moje :)

Zgłoś nadużycie #35652 30 listopada 2012, 12:07

crystella Zaprawiona w bojach

Like napisał(a)

myślę czy by nie przełożyć szczepienia na inny dzień niż Mikołajki, tak się zaczęłam w łóżku zastanawiać, położna na patronażu podkreślała, żeby dziecko w dniu szczepienia jednak miało jak najmniejszy kontakt z innymi osobami, a 6 grudnia zwali mi się tu trochę ludzi, bo chrzestny i chrzestna z rodziną, potem moja mama i teście, kurcze chyba za dużo!
Co myślicie?

nigdy o tym nie slyszalam ale dziecko ma prawo byc oslabione, u mnie nigdy dzieci nie mialy zadnych objawow po szczepieniach ale moga byc

Zgłoś nadużycie #35653 30 listopada 2012, 12:08

ewelina6660 Fajna mama

crystella napisał(a)

ja bym nie miala odwagi tak malemu dziecku chleb podac, jesli chodzi o dlawienie to ja mam obsesje tez i zawsze w pamieci corke Ewy Blaszczyk, moja krzusi sie czasem przy cycu teraz moze rzadziej ale jak byla mlodsza to pierwsze chwile gdy duzo mleka bylo to zawsze sie krztusila

Ale trzeba juz po malu przyzwyczajac do wiekszych kawalkow,od 7 miesiaca w sloiczkach sa już naprawde duże kawalki.

Zgłoś nadużycie #35654 30 listopada 2012, 12:08

Like Supermama

Asica napisał(a)

a może ma pleśniawki i ją boli jak je. Zobacz jej do buśki czy nic się nie porobiło

może, albo ząbki, ja bym nie wciskała na siłę tego mleka, odczekaj trochę i zobaczysz czy zje za chwilę, a tak to może jakąś herbatkę i luz, może po prostu nie ma ochoty jeść

Zgłoś nadużycie #35655 30 listopada 2012, 12:08

Asica Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

ja kończę sosik do gołąbków małej dam zupke i trzeba śmignąc na spacer bo wczoraj padało i nie było jak.Dzis zimno i wilgotno to chyba wypróbujemy spiwór nowy :) w ogóle takie chmury na snieg widac , ponuro ogólnie

ale mi narobiłaś ochoty na gołąbki :-) a ja zamówiłam u teściowej kaczkę z jabłkami ;-)

Zgłoś nadużycie #35656 30 listopada 2012, 12:08

Like Supermama

oll85 napisał(a)

ja własnie kminie, ze muse syna acąć kłasc w łoecku, kopie mnei bardo w nocy;/ i do tego dis pełzł w strone swiatła.. 4.50 słyse sapie,steka.. idie.. myslałam,e w koło jak awse, coś cicho,a ten juz w nogach u mnie! bo tam lampka taka malusia w kontakcie! dobre ,ze nie usnełam, bo by spadł! dis spi w lozeczku! całą noc! choc ja cierpie, bo lubei  nim spac, chyba bardiej ni on ze mną.

dobra, dobra powiedz, że nie chce nieproszonego gościa w łóżku :p

Zgłoś nadużycie #35657 30 listopada 2012, 12:08

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Kiedy planujesz? może się umówimy w tym samym czasie :D

Nieee,raczej nie planuje :) .Mam plan zostać przy jednym,ale kto wie :)

Zgłoś nadużycie #35658 30 listopada 2012, 12:09

Like Supermama

martus91 napisał(a)

A chciałam wam jeszcze powiedzieć, że ostatnio się mierzyłam i.... wyszło mi, że w cyckach mam 7 cm. mniej niż przed ciążą, a w biodrach 7 cm. więcej! aaaaaaaaaaaaaaaaa! kuźwa.... jak to moja mama mówi "w przyrodzie nic nie ginie" :P

hahahaha dobre! nie mogło być w cyckach 7 cm więcej? :D

Zgłoś nadużycie #35659 30 listopada 2012, 12:10

Konto usunięte

Like napisał(a)

dobra, dobra powiedz, że nie chce nieproszonego gościa w łóżku :p

hahah no kurka :D wiadomo, nei chce :D ale dzis może, może!

Zgłoś nadużycie #35660 30 listopada 2012, 12:10

Asica Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

u mnie dzis strasznie zimno, lód na chodnikach.. grrrrrrr

u mnie właśnie zaczął śnieg padać i znowu na dwór nie pójdziemy :-(

Zgłoś nadużycie #35661 30 listopada 2012, 12:11

Konto usunięte
A nasrasyłam jude, ze pan nas osukał,ze jego buty kosztowały nas 50 e.. i nei ma ani e ,ani butow i zazadam sukienki lub cegos :D co ubiore na rocnice, swieta i sylwetra :)

Zgłoś nadużycie #35662 30 listopada 2012, 12:11

Asica Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

ja jeszcze z wózkiem to bym przezyła ale z moim chłopem to masakra.On tak kocha ze mną jeżdzić na zakupy jak jude twoje prane ;) )zawsze nerwicę miałam jak z nim robiłam zakupy a teraz on zostaje w domu z misja a ja mam luz :) )

Ja też wolę Oskarka zostawić z tatusiem i sama lecieć na zakupy :-) w końcu chwila dla siebie

Zgłoś nadużycie #35663 30 listopada 2012, 12:13

Asica Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

moja starsza córa zażyczyla sobie na urodziny cos takiego http://allegro.pl/magiczny-zolw-projektor-gwiazd-lampka-konstelacje-i2814496918..... nie lubi spać ze zgaszonym światlem musi palić się lampka

super :-) dobre też dla naszych dzieciaczków

Zgłoś nadużycie #35664 30 listopada 2012, 12:13

Like napisał(a)

pierwszą miałaś teraz, a drugą już w lutym ?? To nie jest za szybko ?? wydawało mi się, że jak daję pierwszą dawkę po pół roku to kolejna jest po ukończeniu przez dziecko roku. Uważacie, że ta szczepionka jest jakaś nie teges ?? kur.wa bo ja po żóltaczce myślę żeby jednak małą zaszczepić, ale jak zaczęłyście o tych padaczkach to już się boję, zaraz mi się przypomina mój poród i że akurat nam się to przytrafiło! i mój gin, który w ciąży jak miałam obawy, by tylko dziecku nic nie było i było zdrowe to mi powiedział, "to jak wygrać w totolotka tylko w odwrotną stronę! zdarza się, ale bardzo rzadko".

u mnie pneumokoki w wieku 2 misiecy, 2 dawka 4 miesiace a nastepna 13 miesiecy, meningokoki chyba wazniejsze 3 miesiace, 4 miesiace i 12 miesiecy.

Zgłoś nadużycie #35665 30 listopada 2012, 12:15

Asica Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

dobra uciekam karmić malego ssaka a potem wywietrzyc jej pupsko :) sama tez z chęcia połażę.Nie moge sie doczekać wiosny bede mogła zapakowac ja w siedzonko na rower i posmigać więcej

nie lubię teraz się ubierać żeby wyjść na dwór :-( ubieranie trwa dłużej niż sam spacer

Zgłoś nadużycie #35666 30 listopada 2012, 12:17

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

kur...wa jak będe w polsce laptopa oddaje, grarancje ma. a to ZZZZZZZZZZZZZ jebane mnei doprowadza d szału. musze w nie walić

a moze wyjmij to z...i zobacz czy pod nim jakis okruchów nie ma..moze sie przyblokowało

Zgłoś nadużycie #35667 30 listopada 2012, 12:18

Asica Gotowa na wszystko

crystella napisał(a)

ja bym nie miala odwagi tak malemu dziecku chleb podac, jesli chodzi o dlawienie to ja mam obsesje tez i zawsze w pamieci corke Ewy Blaszczyk, moja krzusi sie czasem przy cycu teraz moze rzadziej ale jak byla mlodsza to pierwsze chwile gdy duzo mleka bylo to zawsze sie krztusila

ja też właśsnie ciągle mam w pamięci córkę Ewy Błaszczyk i też bardzo boję się krztuszenia - tabletki to podam dziecku jak bedzie miał 18 lat !!

Zgłoś nadużycie #35668 30 listopada 2012, 12:20

Asica Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

o kotlety to jak Ola :) z resztą ja w niedzielne obiady ciążowe u teściów mogłam mieć tylko mielone i nic więcej! Na deser truskawki albo arbuza oczywiście!

te Twoje arbuzy to będę zawsze pamiętać :-)

Zgłoś nadużycie #35669 30 listopada 2012, 12:20

oll85 napisał(a)

A właśnie, nie pamiętam, czy dobrze pamiętam... czy od roku odywczajac diecko od butli? to w czym mam mu mleko dawac? w kubku? niekapku?wykłym?cy co? te niekapki to dowody i soków co?

a kubeczki niekapki to czym sie roznia od innych - u mnie jak sie przechyli to sie leje, czy to te z miekkim ustnikiem z kt idzie jak sie przycisnie?

Zgłoś nadużycie #35670 30 listopada 2012, 12:20

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Ale trzeba juz po malu przyzwyczajac do wiekszych kawalkow,od 7 miesiaca w sloiczkach sa już naprawde duże kawalki.

no właśnie!! te od 6 mają takie tyci tyci a Emila ich jeść nie potrafi!