Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #35631 30 listopada 2012, 11:30

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

jak ja marze o zakupach bez wózka!!!!!!!!!!!!!!! ale już niedługo

ja jeszcze z wózkiem to bym przezyła ale z moim chłopem to masakra.On tak kocha ze mną jeżdzić na zakupy jak jude twoje prane ;) )zawsze nerwicę miałam jak z nim robiłam zakupy a teraz on zostaje w domu z misja a ja mam luz :) )

Zgłoś nadużycie #35632 30 listopada 2012, 11:34

aneta74 Fajna mama
a mi przyszedł dywan jest super , grubiutki mięciutki i ciepły.super malej podobaja sie te sznureczki bo wzięłam ten shaggy.odkurza też się dobrze :)

Zgłoś nadużycie #35633 30 listopada 2012, 11:35

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

kurde Ola sam wózek to luz!!!! uwierz mi! jak ja bym miała tylko sam wózek to bym się czuła wolna jak skowronek! ehh dopiero teraz to doceniłam jak muszę wlec oprócz wózka rozwrzeszczanego łobuza, który utrudnia jak tylko może, jęczy, stęka, wydziera się, ucieka, tarza po podłodze w sklepie i w ogóle pół drogi musisz go nieść. Ostatnio mi w Biedrze uciekła. Ja pakuję zakupy przy kasie, ludzi mnóstwo, Asia stęka a Iwona zwiała! Kur.. no myślałam że wyjdę z siebie. Zebrałam rzeczy na bok i Asię na ręke i szukam tej małej cholery. Taka byłam wku...na że mimo iż uważam że to niewychowawcze w dupsko bym strzeliła! Zanim ją znalazłam zdążyłam doliczyć do 20 i mi przeszło.

hahhahahahhahahha

Zgłoś nadużycie #35634 30 listopada 2012, 11:35

aneta74 Fajna mama
moja starsza córa zażyczyla sobie na urodziny cos takiego http://allegro.pl/magiczny-zolw-projektor-gwiazd-lampka-konstelacje-i2814496918..... nie lubi spać ze zgaszonym światlem musi palić się lampka

Zgłoś nadużycie #35635 30 listopada 2012, 11:38

aneta74 Fajna mama
dobra uciekam karmić malego ssaka a potem wywietrzyc jej pupsko :) sama tez z chęcia połażę.Nie moge sie doczekać wiosny bede mogła zapakowac ja w siedzonko na rower i posmigać więcej

Zgłoś nadużycie #35636 30 listopada 2012, 11:42

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

aa i wiecie .. denerwuje mnie tezz ta posrana reklama jakiegos moljera czy co? jak to wylaczac? gdzie nie klikne to jeb, okno i tran!

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/adblock-plus/ do blokowania reklam

Zgłoś nadużycie #35637 30 listopada 2012, 11:44

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

Eh.... no ja miałam tak samo... tęsknie za spodniami w rozmiarze 38 :( bu.... ja miałam takie małe bioderka i takie duże cycki,a teraz to co to kurde ma być :/ miałam 100 w cyckach i 93 w biodrach, a teraz kurde mam odwrotnie :/ 100 w biodrach i 93 w cyckach! skandal! oddawać moje cycki!

to ja nigdy nie chce takich jak miałam w ciąży i przy karmieniu bo koszmar był, za duże.....

Zgłoś nadużycie #35638 30 listopada 2012, 11:45

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

a idź Ty badylaku :P

to się nie wypowiadać w kwestii rozmiarów :)

Zgłoś nadużycie #35639 30 listopada 2012, 11:46

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

ja chyba tez aż takiej sraczki to nie mam po prostu w ten dzięń unikam jakiegoś natłoku ludziów.żeby nie było do sklepów też z nia chodze nie to ze wcale ale jak mam do wyboru zostawić ja z mężem i on pójdzie z nia na spacer a ja w spokoju moge sama zakupy zrobic bez jego jęczenia i marudzenia że czemu tak długo to wole ją zostawić i sama pojechac :) zreszta przeważnie ja robie większe zakupy raz w tygodniu oblatuje tesco , biedrę i tyle po prostu samej mi wygodniej.

u nas w drugą stronę, daję mężowi listę i on robi zakupy

Zgłoś nadużycie #35640 30 listopada 2012, 11:49

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

kurde Ola sam wózek to luz!!!! uwierz mi! jak ja bym miała tylko sam wózek to bym się czuła wolna jak skowronek! ehh dopiero teraz to doceniłam jak muszę wlec oprócz wózka rozwrzeszczanego łobuza, który utrudnia jak tylko może, jęczy, stęka, wydziera się, ucieka, tarza po podłodze w sklepie i w ogóle pół drogi musisz go nieść. Ostatnio mi w Biedrze uciekła. Ja pakuję zakupy przy kasie, ludzi mnóstwo, Asia stęka a Iwona zwiała! Kur.. no myślałam że wyjdę z siebie. Zebrałam rzeczy na bok i Asię na ręke i szukam tej małej cholery. Taka byłam wku...na że mimo iż uważam że to niewychowawcze w dupsko bym strzeliła! Zanim ją znalazłam zdążyłam doliczyć do 20 i mi przeszło.

Też nas to czeka :)

Zgłoś nadużycie #35641 30 listopada 2012, 11:53

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

ale narazie z 1 sztuką! a wez tu 2 lub 3 łap:] jak ci spierdziela

Zgłoś nadużycie #35642 30 listopada 2012, 11:55

crystella Zaprawiona w bojach

Extremalna21 napisał(a)

:D podziel się z nami;D skoro mówisz, że małej ilości nie robisz to zrób więcej;D i wyślij każdej chociaż po 2 :D :D :D uwielbiam gołąbki!! a najlepsze są te co robi mama! :D Kurcze chyba na niedziele zrobię ;)

ja tez uwielbiam, juz nie moge sie doczekac kiedy u mamy bede, moja mama robi czasem w papryce, pycha i kocham kotlety mielone. nie moge sie tez doczekac faworkow - moze na sylwestra.

Zgłoś nadużycie #35643 30 listopada 2012, 12:02

Konto usunięte
czekam na wiesci od dominiki.... eh jak na szpilkach

Zgłoś nadużycie #35644 30 listopada 2012, 12:03

Like Supermama

crystella napisał(a)

ja tez uwielbiam, juz nie moge sie doczekac kiedy u mamy bede, moja mama robi czasem w papryce, pycha i kocham kotlety mielone. nie moge sie tez doczekac faworkow - moze na sylwestra.

o kotlety to jak Ola :) z resztą ja w niedzielne obiady ciążowe u teściów mogłam mieć tylko mielone i nic więcej! Na deser truskawki albo arbuza oczywiście!

Zgłoś nadużycie #35645 30 listopada 2012, 12:03

Like Supermama
dzwonili z pracy, Emilka dostanie paczkę na Mikołaja, ktoś tam ma mi dziś z Opola przywieźć, hehe to stary będzie szczęśliwy :D

Zgłoś nadużycie #35646 30 listopada 2012, 12:04

crystella Zaprawiona w bojach

Like napisał(a)

dziewczyna Monika wspomniała o ranach, otarciach itp. a ja myślę, że warto zacząć rozmawiać o zadławieniu, wczoraj miałam incydent! ku.rwa serce mi już stanuęło, masakra, co prawda szybko sobie poradziłam, ale panika była, Emila mi się zadławiła chlebem, wieczorem dawałam jej takie tyci tyci kawałeczki i one ich wszystkich nie połknęła, a ja już dawałam kolejne, no i jej się taka papka zrobiła w buźce i zatkała przełyk, masakra, przepchałam palcem, bo klepanie nic nie pomogło, co prawda Emila po wszystkim się śmiała, no ale ja się strachu najadłam. Także porozmawiajmy może o pierwszej pomocy ! Plisss, ja się muszę nauczyć, jak postępować i nie panikować!! Dawać mi tu lekcje!!

ja bym nie miala odwagi tak malemu dziecku chleb podac, jesli chodzi o dlawienie to ja mam obsesje tez i zawsze w pamieci corke Ewy Blaszczyk, moja krzusi sie czasem przy cycu teraz moze rzadziej ale jak byla mlodsza to pierwsze chwile gdy duzo mleka bylo to zawsze sie krztusila

Zgłoś nadużycie #35647 30 listopada 2012, 12:04

Like Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

to kiedy trzecie?
Może poczekaj do momentu kiedy Iwonka zajmie się Asią :D

Zgłoś nadużycie #35648 30 listopada 2012, 12:05

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

ja jeszcze z wózkiem to bym przezyła ale z moim chłopem to masakra.On tak kocha ze mną jeżdzić na zakupy jak jude twoje prane ;) )zawsze nerwicę miałam jak z nim robiłam zakupy a teraz on zostaje w domu z misja a ja mam luz :) )

mój też nie lubi zakupów, z resztą ja to mam takiego co mało co lubi!

Zgłoś nadużycie #35649 30 listopada 2012, 12:06

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Kiedy planujesz? może się umówimy w tym samym czasie :D

Zgłoś nadużycie #35650 30 listopada 2012, 12:07

Like Supermama

martus91 napisał(a)

A ja przeżywam horror z moim dzieckiem! Wczoraj usypiałam ją ponad 2 godziny, nie mogła spać, bo była głodna, a jak jej dawałam butlę to wyła i się wyrywała... ona płakała i ja płakałam.... już nie wiedziałam co zrobić, w końcu zjadła i usnęła po 22... obudziła się dopiero o 6 na jedzenie i pospała jeszcze 1,5 godziny, ale teraz znowu było to samo, nie chciała jeść po prostu...a jak jej trochę mleka do brzuszka wpadło to słyszałam, że ma pusto, bo jej burczało... ja nie wiem co z nią :( mam nadzieję, że ma gorszy dzień i jej tak nie zostanie... wiem, że to żaden problem w porównaniu do Dominiki, ale ja nie wiem co jest jej, dobrze że 2 mamy szczepienie to ją pediatra obejrzy... a może jej przejdzie do tego czasu :)

może ma to co Ola od Sabiny, skok rozwojowy, jeśli tak to Twoja pewnie za 5 dni będzie chodzić :D