Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #35591 30 listopada 2012, 10:28

Gosiulkovic Fajna mama

martus91 napisał(a)

Moja to wariuje z tymi kaczorami w wodzie :D najlepsza zabawka :)

ja też miałam takie kaczory ale nam spleśniały w środku :D i wyrzuciłam :D
dziewczyny wypsikujcie wodę ze środka bo niestety pleśnieje.
Muszę kupić nowe.

Zgłoś nadużycie #35592 30 listopada 2012, 10:29

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

laski ide! ide! ja wyrodna z synem ide b mi ropier..la salon. peła z tą miską pluje i sapie! ide po... deseczke dla starego i ciociuni. sit

a jednak! heh drewienko cię nie ominie...

Zgłoś nadużycie #35593 30 listopada 2012, 10:45

martus91 Fajna mama

Asica napisał(a)

a może ma pleśniawki i ją boli jak je. Zobacz jej do buśki czy nic się nie porobiło

Patrzyłam, nic tam nie ma, nie wiem co jej jest :/

Zgłoś nadużycie #35594 30 listopada 2012, 10:47

Konto usunięte

Like napisał(a)

przedwczoraj obniżyliśmy łóżeczko, sadzam tam Emilę i nawet zdaje egzamin!! siedzi tam odkąd wstała i jezst cicho, ma stos zabawek i się bawi, zjadła butlę w między czasie, walnęła kloca i git :)
Musiałam jej tam włożyć tą moją poduchę co z nia spałam jak byłam w ciązy i co na niej karmiłam ją jak była mała, bo się tak giba, że wali głową w szczebelki. Wczoraj walnęła i zrobiła taką minę, że zaczęliśmy się w głos śmiać, a ona wtedy tak się rozwyła!! jakby miała ogromny żal, że my z niej się śmiejemy :)

ja własnie kminie, ze muse syna acąć kłasc w łoecku, kopie mnei bardo w nocy;/ i do tego dis pełzł w strone swiatła.. 4.50 słyse sapie,steka.. idie.. myslałam,e w koło jak awse, coś cicho,a ten juz w nogach u mnie! bo tam lampka taka malusia w kontakcie! dobre ,ze nie usnełam, bo by spadł! dis spi w lozeczku! całą noc! choc ja cierpie, bo lubei  nim spac, chyba bardiej ni on ze mną.

Zgłoś nadużycie #35595 30 listopada 2012, 10:47

martus91 Fajna mama
Lecę sprzątać, póki ten mały awanturnik śpi... może trochę pośpi po tych histeriach :/ dziś na spacer nie pójdę, bo muszę w chałupie stacjonować od rana do nocy, bo mają mi pralkę przywieść :D (przez tydzień nie prałam, bo chciałam w nowej :D ) jutro będzie wieeeeeeeelkie pranie! si ju :)

Zgłoś nadużycie #35596 30 listopada 2012, 10:48

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

he he ja też nie mam raczki poszczepiennej (bo pewnie uważasz mnie za przewrażliwioną ;) ) i moje też chodzą ze mną wszędzie (od pierwszych dni) bo i nie mam ich gdzie zostawić. Są codziennie na dworze przy każdej pogodzie, mają kontakt ze wszystkimi możliwymi zarazkami bo nie wyparzam łyżeczek ani innych sztućców nie przesadzam z szorowaniem zabawek. Asia pełza mi po podłodze bo bez przerwy gdzieś z maty ucieka, liże parkiet, kółka od hulajnogi Iwony ostatnio oblizywała :D :D Niemniej szczepionka to dla mnie kawał porządnego syfu wprowadzonego do organizmu. Nie trzymam ich w izolatce tydzień przed i tydzień po :D :D :D ale podchodzę do tego zdroworozsądkowo- mają być zdrowe i wypoczęte jak idą na szczepienie i do końca dnia już raczej lajtowo.

wiesz,ze za tą hulajnoge i lizanie kół to sie idie do piekła?:>
Ja tez uwaam ,ze ma byc zdrów iz adowolony na szczepieniu.  ostatnio nawet był;D

Zgłoś nadużycie #35597 30 listopada 2012, 10:49

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

o widzę że się swoją miseczka na papu bawi ;) :D :D :D

hahahhaha nie no, w neij bedie tak za meisiac jadł ;p

Zgłoś nadużycie #35598 30 listopada 2012, 10:49

Konto usunięte

Asica napisał(a)

Ty mu takie drogie zabawki kupujesz a jego miska rajcuje ;-)

no własnie.. po co ten skoczek?

Zgłoś nadużycie #35599 30 listopada 2012, 10:51

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

a jednak! heh drewienko cię nie ominie...

amówiłam, nawet domóiłam za 1,5 euro alakirowanie i zawieszadło ;p wiec 7 zapłace... mam jescze pół litra wyborowej w lodówce dostane od gilojada.. myślicie,ze moge im oddac(gilojad te tam będie) nei lubei tej wódki.. jesli wogole wóde da sie lubić... mam amiar im dać, gilojad nei ma a gros takktu i pewnie i tak sie nei kampie ze to ta sama flaska!

Zgłoś nadużycie #35600 30 listopada 2012, 10:54

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

amówiłam, nawet domóiłam za 1,5 euro alakirowanie i zawieszadło ;p wiec 7 zapłace... mam jescze pół litra wyborowej w lodówce dostane od gilojada.. myślicie,ze moge im oddac(gilojad te tam będie) nei lubei tej wódki.. jesli wogole wóde da sie lubić... mam amiar im dać, gilojad nei ma a gros takktu i pewnie i tak sie nei kampie ze to ta sama flaska!

My raczej zawsze po szczepieniu robimy to co zwykle tzn nie zmieniałam nigdy planów z powodu szczepienia.

Zgłoś nadużycie #35601 30 listopada 2012, 10:54

Konto usunięte
kur...wa jak będe w polsce laptopa oddaje, grarancje ma. a to ZZZZZZZZZZZZZ jebane mnei doprowadza d szału. musze w nie walić

Zgłoś nadużycie #35602 30 listopada 2012, 10:54

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

kurka młody ma zabawe nową

super :) taka zabawka najlepsza :)

Zgłoś nadużycie #35603 30 listopada 2012, 10:55

Konto usunięte

oll85 napisał(a)

kur...wa jak będe w polsce laptopa oddaje, grarancje ma. a to ZZZZZZZZZZZZZ jebane mnei doprowadza d szału. musze w nie walić

wogole.. klawiatura jest tak chu..wa,ze szok, dziwna, inna i pojebana!

Zgłoś nadużycie #35604 30 listopada 2012, 10:55

martus91 Fajna mama
A chciałam wam jeszcze powiedzieć, że ostatnio się mierzyłam i.... wyszło mi, że w cyckach mam 7 cm. mniej niż przed ciążą, a w biodrach 7 cm. więcej! aaaaaaaaaaaaaaaaa! kuźwa.... jak to moja mama mówi "w przyrodzie nic nie ginie" :P

Zgłoś nadużycie #35605 30 listopada 2012, 10:58

Konto usunięte
aa i wiecie .. denerwuje mnie tezz ta posrana reklama jakiegos moljera czy co? jak to wylaczac? gdzie nie klikne to jeb, okno i tran!

Zgłoś nadużycie #35606 30 listopada 2012, 10:59

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

A chciałam wam jeszcze powiedzieć, że ostatnio się mierzyłam i.... wyszło mi, że w cyckach mam 7 cm. mniej niż przed ciążą, a w biodrach 7 cm. więcej! aaaaaaaaaaaaaaaaa! kuźwa.... jak to moja mama mówi "w przyrodzie nic nie ginie" :P

marto moja kochana... jak wiesz, dobiłam do 70 kilo.... a me biodra big są! jakos w spodnie sie mieszcze z przed ciazy... ale kuzwa 42 ?? ?? miałam 38-40 max! moja dupa- biodra big

Zgłoś nadużycie #35607 30 listopada 2012, 11:00

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

wiesz,ze za tą hulajnoge i lizanie kół to sie idie do piekła?:>
Ja tez uwaam ,ze ma byc zdrów iz adowolony na szczepieniu.  ostatnio nawet był;D

tak tak wiem :D :D ja już miejscówę mam zaklepaną :D :D

Zgłoś nadużycie #35608 30 listopada 2012, 11:00

Konto usunięte
wyrwałam z
i działa lepiej :D wsadziłam z powrotem, moze pomoze

Zgłoś nadużycie #35609 30 listopada 2012, 11:01

Konto usunięte
Martaa a może te 7 cm to teraz masz,ale nei w obwodzie tylko w dół? :D bo ja na bank :D

Zgłoś nadużycie #35610 30 listopada 2012, 11:02

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

hahahhaha nie no, w neij bedie tak za meisiac jadł ;p

:D :D :D