Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #35471 30 listopada 2012, 7:53

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

My juz po wizycie u neurologa .
Wszystko dobrze . Wiktor ma odruchy dziecka 8 msc a nie 7 , staje juz na nogi .
Ma tez niedowage 400g ;( ale podobno mam sie nie martwic bo ma na to wplyw wiele czynnikow tzn biegunka tez a pzredewszytskim to ze jest bardzo ruchliwy ;)
Pani doktor stwierdzila ze sie z nim bede miala w przyszlosci bo jet kokieciarz , strzelal do niej usmiechy po czym wtulal sie we mnie robiac minke jakby sie wstydzil .
Ogolnie obstukala go mlotkiem sprawdzila wszystkie odruchy i stwierdzila ze to nasza ostatnia wizyta bo wszystko jest dobrze ;)
Jupi ;)
chociaz tyle dobrego z dzisiejszego dnia ;)
a i kupilam mu teraz tez kleik z hippa i wybil 120 ml ;)

extra, a Wiktorek faktycznie chudzinka jest, widać po filmiku z kąpieli :) Nawet się śmiałam do męża, że chucherko z niego, Emila przy nim to baba!

Zgłoś nadużycie #35472 30 listopada 2012, 7:55

Like Supermama

oll85 napisał(a)

hym .. nie wiem, płodzian nie miał ani goraczki,ani nic... ale Natalka miała... więc moze tak

Emilaa też nigdy nic, wszystko ok i nawet skora do zabaw, ale to chodzi o to , że zarazków naprzynoszą

Zgłoś nadużycie #35473 30 listopada 2012, 7:55

kasia17 Fajna mama
Ja pierdziel Like ja bym zawalu na twoim miejscu dostala

Zgłoś nadużycie #35474 30 listopada 2012, 7:56

Like Supermama

oll85 napisał(a)

aaaaaaaa myślałam,ze ją tuczyłaś :D jak gęś :D

tyciu tyciu, ale ona jak szalona, chciała całą kanapkę na raz i nie poczekałam, za szybko dałam jeden za drugim i nie zdąrzyła poprzełykać widocznie

Zgłoś nadużycie #35475 30 listopada 2012, 7:58

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

Ja pierdziel Like ja bym zawalu na twoim miejscu dostala

spoko, pewnie nie jedną z nas to czeka, dlatego trzeba się nauczyć tej cholernej pierwszej pomocy. Już ją miałam do góry nogami brać, ale paluchem jakoś wygrzebałam, choć tam naprawdę prawie nic nie było, taka mała ciapka z chlebka.

Zgłoś nadużycie #35476 30 listopada 2012, 8:01

Konto usunięte

Like napisał(a)

tyciu tyciu, ale ona jak szalona, chciała całą kanapkę na raz i nie poczekałam, za szybko dałam jeden za drugim i nie zdąrzyła poprzełykać widocznie

haha to tylko Natalka tak wciąga kanapki :D pozadrosciłas? :D

Zgłoś nadużycie #35477 30 listopada 2012, 8:01

Like Supermama
ja nie śpię, a moje dziecko jak anioł dziś! wczoraj wstała przed ósmą już, a uwierzcie to jest za szybko o godzinę! Jak mi się budzi koło 7.30-8.00 to potem ciężko mi ją do jej godziny spania przetrzymać tj. 11.30-12.00, a jak wstaje tak przed 9 lub 9 to jest w sam raz, koło 12 ją kładę, śpi do 13.30-14, potem obiad, spacer...taki nasz rytuał :D

Zgłoś nadużycie #35478 30 listopada 2012, 8:02

Konto usunięte
ja pierdiele.. 23.11 wysłałam buty jude, te za wielkie na wymiane, kurierem.. i jescze nie dosły, co za szit! patre na status, a one 26 dopiero były oddane na magazyn!i nawet nie są jeszcze w drodze! nie ma co na poczte polską jęczeć!

Zgłoś nadużycie #35479 30 listopada 2012, 8:04

Like Supermama

oll85 napisał(a)

haha to tylko Natalka tak wciąga kanapki :D pozadrosciłas? :D

eee wcześniej dałam już ! A NAtalka na filmiku tez się zaczynała dławić i jej tam Ewelina grzebała, ale ona to miała kawał chleba! ,moje dziecko jak za duża gródka zółtka jest to ma odruch wymiotny :)
Ma delikatny przełyk jak mama ;)

Zgłoś nadużycie #35480 30 listopada 2012, 8:05

Konto usunięte

Like napisał(a)

ja nie śpię, a moje dziecko jak anioł dziś! wczoraj wstała przed ósmą już, a uwierzcie to jest za szybko o godzinę! Jak mi się budzi koło 7.30-8.00 to potem ciężko mi ją do jej godziny spania przetrzymać tj. 11.30-12.00, a jak wstaje tak przed 9 lub 9 to jest w sam raz, koło 12 ją kładę, śpi do 13.30-14, potem obiad, spacer...taki nasz rytuał :D

haha ja wczoraj sprzatałam jak dzika , a jude dostał syna, z okazji ,ze znów wagary miał. No i słysze jak go myje: synek nie uciekaj tatusiowi, synek no wracaj! synek no co ty, leż,leż plis! synku tatuś mówi! lez nooooo, nie wolno! no prosze! po 20 minutach przyszłam ubrać pampersa. jude przerazony :D

Zgłoś nadużycie #35481 30 listopada 2012, 8:05

Like Supermama

oll85 napisał(a)

ja pierdiele.. 23.11 wysłałam buty jude, te za wielkie na wymiane, kurierem.. i jescze nie dosły, co za szit! patre na status, a one 26 dopiero były oddane na magazyn!i nawet nie są jeszcze w drodze! nie ma co na poczte polską jęczeć!

no to faktycznie, nie ma co! u nas teraz czas się wydłuzył o 1 dzień, ale to pewnie przez Mikołajki.

Zgłoś nadużycie #35482 30 listopada 2012, 8:06

Konto usunięte

Like napisał(a)

eee wcześniej dałam już ! A NAtalka na filmiku tez się zaczynała dławić i jej tam Ewelina grzebała, ale ona to miała kawał chleba! ,moje dziecko jak za duża gródka zółtka jest to ma odruch wymiotny :)
Ma delikatny przełyk jak mama ;)

a wiesz, ze płodek ostatnio jakis inny słoik dostał, bo 1 raz mu tez z nestle kupiłam i to samo miał! tylko pół jadł i prawie rzygał :D masakra zdziwiłam sie

Zgłoś nadużycie #35483 30 listopada 2012, 8:08

Like Supermama
aha! no bo jest fontanna!! I tak, pierwsze wrażenie było takie, że wydawało się Emila będzie płakać, ale był w tym czasie mój brat i to jednak on tak na nią działał, wieczorem leżała z Roksi na podłodze i włączały tą suszarę no i nie ryczała, najbardziej lubi piłki, robi z nimi to co robi ze swoimi gumowymi kaczkami :)
A wiecie, że te kachuchy gumowe to jedne z najlepszych zabawek :) a 4 kosztowały 9,99zł :D

Zgłoś nadużycie #35484 30 listopada 2012, 8:10

Like Supermama

oll85 napisał(a)

a wiesz, ze płodek ostatnio jakis inny słoik dostał, bo 1 raz mu tez z nestle kupiłam i to samo miał! tylko pół jadł i prawie rzygał :D masakra zdziwiłam sie

no kurde, ale muszą się nauczyć łykać przecież!! w każdym razie ja zostaję narazie przy chrupkach kukurydzianych przynajmniej do czasu, jak nie będzie miała 4 zębów żeby gryźć :)

Zgłoś nadużycie #35485 30 listopada 2012, 8:10

Konto usunięte

Like napisał(a)

no to faktycznie, nie ma co! u nas teraz czas się wydłuzył o 1 dzień, ale to pewnie przez Mikołajki.

kuzwa co taniego moge kupic temu judaszowi? nie mam weny. jak tak dalej pojde to naprawde nic nie dostanie ;p troche głupio tak :D

Zgłoś nadużycie #35486 30 listopada 2012, 8:13

Like Supermama

oll85 napisał(a)

kuzwa co taniego moge kupic temu judaszowi? nie mam weny. jak tak dalej pojde to naprawde nic nie dostanie ;p troche głupio tak :D

nie wiem, my sobie w tym roku robimy tak ( tzn my, teście i Sławka siostra) ze kupujemy po jednym prezencie, zawsze było 3, bo każda kupowali rodzice, oni i my każdemu, no ale kasy nie ma, no podzieliliśmy się i kupujemy po 1, tylko dzieci dostaną więcej, mój mąż dostanie torbę z adidasa taką saszetkę na ramię, a co ty masz kupić....hmmm może czapkę ?? albo walizkę na ojro :D

Zgłoś nadużycie #35487 30 listopada 2012, 8:13

Like Supermama
słyszałam jakieś ciche yhh ehh ehh yhh :) nie wiem czy zaglądać do sypialni, miałam pić kawę!!

Zgłoś nadużycie #35488 30 listopada 2012, 8:15

Konto usunięte

Like napisał(a)

słyszałam jakieś ciche yhh ehh ehh yhh :) nie wiem czy zaglądać do sypialni, miałam pić kawę!!

mój już wstał;/ niestety. odsłoniłam okna;] sniegu po jaja ;p

Zgłoś nadużycie #35489 30 listopada 2012, 8:17

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

myślę czy by nie przełożyć szczepienia na inny dzień niż Mikołajki, tak się zaczęłam w łóżku zastanawiać, położna na patronażu podkreślała, żeby dziecko w dniu szczepienia jednak miało jak najmniejszy kontakt z innymi osobami, a 6 grudnia zwali mi się tu trochę ludzi, bo chrzestny i chrzestna z rodziną, potem moja mama i teście, kurcze chyba za dużo!
Co myślicie?

O tym nie pomyslałam.Sama nie wiem co C doradzic.

Zgłoś nadużycie #35490 30 listopada 2012, 8:20

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyna Monika wspomniała o ranach, otarciach itp. a ja myślę, że warto zacząć rozmawiać o zadławieniu, wczoraj miałam incydent! ku.rwa serce mi już stanuęło, masakra, co prawda szybko sobie poradziłam, ale panika była, Emila mi się zadławiła chlebem, wieczorem dawałam jej takie tyci tyci kawałeczki i one ich wszystkich nie połknęła, a ja już dawałam kolejne, no i jej się taka papka zrobiła w buźce i zatkała przełyk, masakra, przepchałam palcem, bo klepanie nic nie pomogło, co prawda Emila po wszystkim się śmiała, no ale ja się strachu najadłam. Także porozmawiajmy może o pierwszej pomocy ! Plisss, ja się muszę nauczyć, jak postępować i nie panikować!! Dawać mi tu lekcje!!

My już mielismy takie przeżycie z kawałeczkiem jabłka.Potem w wolnej chwili Ci wszystko napisze o pierwszej pomocy,bo mam takie fajne ulotki gdzie jest wszystko napisane.