Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #35451 30 listopada 2012, 7:40

Like Supermama
dziewczyna Monika wspomniała o ranach, otarciach itp. a ja myślę, że warto zacząć rozmawiać o zadławieniu, wczoraj miałam incydent! ku.rwa serce mi już stanuęło, masakra, co prawda szybko sobie poradziłam, ale panika była, Emila mi się zadławiła chlebem, wieczorem dawałam jej takie tyci tyci kawałeczki i one ich wszystkich nie połknęła, a ja już dawałam kolejne, no i jej się taka papka zrobiła w buźce i zatkała przełyk, masakra, przepchałam palcem, bo klepanie nic nie pomogło, co prawda Emila po wszystkim się śmiała, no ale ja się strachu najadłam. Także porozmawiajmy może o pierwszej pomocy ! Plisss, ja się muszę nauczyć, jak postępować i nie panikować!! Dawać mi tu lekcje!!

Zgłoś nadużycie #35452 30 listopada 2012, 7:43

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Stoliczek :)
http://www.youtube.com/watch?v=F-UjnUYk5UI&feature=youtu.be

Natalcia jaka zafascynowana ale ona jest fajna taka spokojniutka, tak delikatnie sie obchodzi ze stoliczkiem a moj to juz by chyba przewrocil ten stolik ;)

Zgłoś nadużycie #35453 30 listopada 2012, 7:44

Konto usunięte

Like napisał(a)

myślę czy by nie przełożyć szczepienia na inny dzień niż Mikołajki, tak się zaczęłam w łóżku zastanawiać, położna na patronażu podkreślała, żeby dziecko w dniu szczepienia jednak miało jak najmniejszy kontakt z innymi osobami, a 6 grudnia zwali mi się tu trochę ludzi, bo chrzestny i chrzestna z rodziną, potem moja mama i teście, kurcze chyba za dużo!
Co myślicie?

ja myśle, e to sranie w banie... tyle,ze nastroj pewnie nie bedzie super..

Zgłoś nadużycie #35454 30 listopada 2012, 7:44

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

pneumokoki i 20 lutego mam druga dawkę
ale zrobiło jej się w miejscu szczepienia czerwone zgrubienie dziewczyny co przyłożyć? raczej jej to nie boli cieple to miejsce też nie jest ale może jak przyłożę coś to szybciej zejdzie

pierwszą miałaś teraz, a drugą już w lutym ?? To nie jest za szybko ?? wydawało mi się, że jak daję pierwszą dawkę po pół roku to kolejna jest po ukończeniu przez dziecko roku. Uważacie, że ta szczepionka jest jakaś nie teges ?? kur.wa bo ja po żóltaczce myślę żeby jednak małą zaszczepić, ale jak zaczęłyście o tych padaczkach to już się boję, zaraz mi się przypomina mój poród i że akurat nam się to przytrafiło! i mój gin, który w ciąży jak miałam obawy, by tylko dziecku nic nie było i było zdrowe to mi powiedział, "to jak wygrać w totolotka tylko w odwrotną stronę! zdarza się, ale bardzo rzadko".

Zgłoś nadużycie #35455 30 listopada 2012, 7:45

Like Supermama

oll85 napisał(a)

ja myśle, e to sranie w banie... tyle,ze nastroj pewnie nie bedzie super..

mnie się wydaje, że jednak osłabia organizm

Zgłoś nadużycie #35456 30 listopada 2012, 7:45

Like Supermama

marla2214 napisał(a)

Stał się kolejny cud! Dziś wieczorem Weroniczka pierwszy raz sama przekręciła się z plecków na brzuszek. Jesteśmy tacy szczęśliwi :-) :-) :-)

cudownie, gratuluję!

Zgłoś nadużycie #35457 30 listopada 2012, 7:46

Konto usunięte

Like napisał(a)

dziewczyna Monika wspomniała o ranach, otarciach itp. a ja myślę, że warto zacząć rozmawiać o zadławieniu, wczoraj miałam incydent! ku.rwa serce mi już stanuęło, masakra, co prawda szybko sobie poradziłam, ale panika była, Emila mi się zadławiła chlebem, wieczorem dawałam jej takie tyci tyci kawałeczki i one ich wszystkich nie połknęła, a ja już dawałam kolejne, no i jej się taka papka zrobiła w buźce i zatkała przełyk, masakra, przepchałam palcem, bo klepanie nic nie pomogło, co prawda Emila po wszystkim się śmiała, no ale ja się strachu najadłam. Także porozmawiajmy może o pierwszej pomocy ! Plisss, ja się muszę nauczyć, jak postępować i nie panikować!! Dawać mi tu lekcje!!

ja pierdole ;p like oczadziałas? :D   tym pchaniem kawałków?  ale faktem jest, ze ja tez sie tego boje;/

Zgłoś nadużycie #35458 30 listopada 2012, 7:46

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

myślę czy by nie przełożyć szczepienia na inny dzień niż Mikołajki, tak się zaczęłam w łóżku zastanawiać, położna na patronażu podkreślała, żeby dziecko w dniu szczepienia jednak miało jak najmniejszy kontakt z innymi osobami, a 6 grudnia zwali mi się tu trochę ludzi, bo chrzestny i chrzestna z rodziną, potem moja mama i teście, kurcze chyba za dużo!
Co myślicie?

no pewnie , jak masz taka mozliwosc to przesun .
Lepiej zeby nie maila kontaktu z ludzmi a to Mikolaj to ktos wpadnie naewno ;)

Zgłoś nadużycie #35459 30 listopada 2012, 7:47

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/Colorland/13508118?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_328&a=1661
ja chyba z tego skorzystam jeszcze nigdy nic na grouponie nie kupowalam ale kiedyś musi być pierwszy raz

ja coś tam już brałam, teraz kuzyn z żoną 8 jadą do Zakopca na 4 dni z wyżywieniem za 400zł dla 2 osób, ja myślę o jakiejś wycieczce małej końcem zimy może, ale zobaczymy jak będziemy stać z kasą...pewnie nie będę miała, ale pomarzyć mogę :)

Zgłoś nadużycie #35460 30 listopada 2012, 7:48

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

zmykam , zachciało mi się robić gołąbki a że ja malej ilości nie umiem więc chyba do pólnocy mi zejdzie bo mała jeszcze nie śpi..
pomykam spokojnej , przespanej nocy :)

fajnie, ja uwielbiam a nie robię w ogóle, bo mój stary nie lubi, a dla siebie samej mi się nie chce...mam nadzieję, że Emilcia będzie lubiła :) wtedy będę robić!

Zgłoś nadużycie #35461 30 listopada 2012, 7:49

Konto usunięte
Natalka naprawde jest taka dystyngowana :D widać,ze mama dyscypline wprowadziła :D mój jak osołom traska łapami na oślep :D

Zgłoś nadużycie #35462 30 listopada 2012, 7:49

Like Supermama

oll85 napisał(a)

ja pierdole ;p like oczadziałas? :D   tym pchaniem kawałków?  ale faktem jest, ze ja tez sie tego boje;/

co?!! ona takie tyci tyci dostawała, już nie daję! Pier.dolę będą zęby będzie jeść! one się rozpuszczały, ale musiałao jej gdzieś tam z boku zostać i jak dostała znowu kawałeczek to już za dużo było, no i zaczęła się dusić, okropne!!!

Zgłoś nadużycie #35463 30 listopada 2012, 7:50

Konto usunięte

Like napisał(a)

mnie się wydaje, że jednak osłabia organizm

hym .. nie wiem, płodzian nie miał ani goraczki,ani nic... ale Natalka miała... więc moze tak

Zgłoś nadużycie #35464 30 listopada 2012, 7:50

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Stoliczek :)
http://www.youtube.com/watch?v=F-UjnUYk5UI&feature=youtu.be

super, ja też na pewno będę go brać!

Zgłoś nadużycie #35465 30 listopada 2012, 7:51

Konto usunięte

Like napisał(a)

co?!! ona takie tyci tyci dostawała, już nie daję! Pier.dolę będą zęby będzie jeść! one się rozpuszczały, ale musiałao jej gdzieś tam z boku zostać i jak dostała znowu kawałeczek to już za dużo było, no i zaczęła się dusić, okropne!!!

aaaaaaaa myślałam,ze ją tuczyłaś :D jak gęś :D

Zgłoś nadużycie #35466 30 listopada 2012, 7:51

Like Supermama

crystella napisał(a)

ja kupilam jakis kubeczk z miekkim ustnikiem i moja tego nie lapie- pewnie jej smoczek przypomina i nic - nie nadaje sie - tylko twardy ustnik wchodzi w gre ale z tego dosc szybko sie leje

Emila pije z twardym, który ma dziury, że szybko z nich leci herbatka, nauczyła się dosyć szybko, co prawda zawsze jej daję pić przy mnie, bo czasem jak się przyssa to lubi się jeszcze zakrztusić

Zgłoś nadużycie #35467 30 listopada 2012, 7:51

Konto usunięte

Like napisał(a)

super, ja też na pewno będę go brać!

mi też się podoba :D ale powoli... jude mnie chyba oskalpuje.... mam amiar kupowac,kupowac, kupowac!

Zgłoś nadużycie #35468 30 listopada 2012, 7:52

Like Supermama

gabi napisał(a)

kasia17 to ja ciebie znalazłam hehe ja tylko na chwilke do was , ale jeżeli mnie nie wygonicie to troche was podczytam , może sie dowiem czegoś nowego , no bo wy macie juz za soba a ja przed soba .....

pomyślałam Kasi siostra, jak przeczytałam i się nie pomyliłam :)
Witam !

Zgłoś nadużycie #35469 30 listopada 2012, 7:52

Like Supermama

martus91 napisał(a)

Zamontowałam dziś Dominice gondolę zamiast spacerówki, wsadziłam poduchy, żeby miała główkę wyżej i żeby coś widziała, na początku protestowała, ale jakoś poszło... No ale w spacerówce bez budki bym dziś nie wyszła, bo strasznie wiało... jutro idę na policję zgłosić tego dziada, bo nie odbiera ode mnie tel i mi nie odpisuje... napisałam też do allegro, zobaczymy jak to wyjdzie...

no musisz zgłosić oszustwo! nie daruj chamowi!

Zgłoś nadużycie #35470 30 listopada 2012, 7:53

Konto usunięte

Like napisał(a)

Emila pije z twardym, który ma dziury, że szybko z nich leci herbatka, nauczyła się dosyć szybko, co prawda zawsze jej daję pić przy mnie, bo czasem jak się przyssa to lubi się jeszcze zakrztusić

A właśnie, nie pamiętam, czy dobrze pamiętam... czy od roku odywczajac diecko od butli? to w czym mam mu mleko dawac? w kubku? niekapku?wykłym?cy co? te niekapki to dowody i soków co?