Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #35391 29 listopada 2012, 16:30

crystella Zaprawiona w bojach

Asica napisał(a)

zazdroszcze, ja bym chciała chociaż 4 godzinki bez przerwy przespac :-)

kurcze dziewczyny, ja sie nigdy tak w zyciu nie wysypialam jak teraz na macierzynskim, do pracy nie chodze, do szkoly tez nie a kiedys to czasem na nos padalam... stad nie chce mi sie wracac do roboty - tak sie rozleniwilam - tylko dom i dziecko - w sumie duzo nie mam do roboty teraz

Zgłoś nadużycie #35392 29 listopada 2012, 16:32

Asica napisał(a)

ja od razu od niekapka z lovi z taką wkładka silikonowa w środku żeby za dużo naraz nie leciało

ja kupilam jakis kubeczk z miekkim ustnikiem i moja tego nie lapie- pewnie jej smoczek przypomina i nic - nie nadaje sie - tylko twardy ustnik wchodzi w gre ale z tego dosc szybko sie leje

Zgłoś nadużycie #35393 29 listopada 2012, 16:47

mam dluga liste spraw do zalatwienia w polsce:
usg bioderek, dentysta, 2 ortodontow, fryzjer zaufany obok domu - w koncu balejaz (tu mam moja zaufana fryzjerke na drugim koncu londynu wiec nie dalam rady), no i chyba ginekolog plus cytologia, ktorego chyba od 2 czy 3 lat nie widzialam.

Zgłoś nadużycie #35394 29 listopada 2012, 16:47

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ja co roku robię taki kalendarz :) od 3 lat. Moi rodzice bardzo to lubią :) i się  dopominają że jak im chcemy robić prezent to oni poproszą kalendarz! :D

Super pomysł! Muszę też moim rodzicom zorganizować taki kalendarz na święta ;)

Zgłoś nadużycie #35395 29 listopada 2012, 16:52

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ciekawe...

http://allegro.pl/interaktywny-pchacz-jezdzik-chodzik-3-w-1-super-i2829956910.html

Fajny jest, też go oglądałam bo chciałam kupić Bartusiowi na roczek ;) ale jednak zamówiłam mu namiot+200 piłeczek ;) będzie szalał a za miesiąc może Szymek z nim poszaleje ;)

Zgłoś nadużycie #35396 29 listopada 2012, 16:53

Extremalna21 Fajna mama

Asica napisał(a)

http://allegro.pl/simba-chodzik-pchacz-stolik-interaktywny-4w1-1841-i2813368550.html
ten też jest fajny :-)

Już wiem co chrzestny może kupić Szymkowi na święta ;) muszę mu pokazać ;)

Zgłoś nadużycie #35397 29 listopada 2012, 16:55

Extremalna21 Fajna mama

marla2214 napisał(a)

Dziewczyny stał się cud!!! Moja niunia dzisiejszą noc przespała calutką :-) Tzn. wczoraj zjadła kaszkę o 18.00, zasnęła o 21.30 i spała aż do 5.30 :-) jestem taka wyspana i szczęśliwa. Oby już jej tak zostało...

Super ;) mój łobuziak dał nam ostatnio z soboty na niedziele tak pospać ;)

Zgłoś nadużycie #35398 29 listopada 2012, 16:58

gabi Zaprawiona w bojach
kasia17 to ja ciebie znalazłam hehe ja tylko na chwilke do was , ale jeżeli mnie nie wygonicie to troche was podczytam , może sie dowiem czegoś nowego , no bo wy macie juz za soba a ja przed soba .....

Zgłoś nadużycie #35399 29 listopada 2012, 17:08

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

http://allegro.pl/interaktywny-misiowy-kalkulator-duzy-uczniaczek-i2815249578.html
miś uczniaczek-polski i ang :D

My bierzemy udział w konkursie "List do Świętego Mikołaja" i są do wygrania właśnie tez takie misie, może nam się pofarci i wygramy? :D :D

Zgłoś nadużycie #35400 29 listopada 2012, 17:14

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja sie nie wysilam, jude to jude. wyrwe badyl,wsade w torebke po winie długą i neich sie wali.

Hahahaha :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #35401 29 listopada 2012, 17:19

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

no to cos teraz przyjemniejszych tematów-w sobote idziemy -ja, mój mąz, i Hirek, do wychowawczyni jego ze szkoly podstawowej :D co roku kilka osob z jego byłej klasy odwiedza ją w okolicach dnia nauczyciela u niej w domu :D odkąd jestesmy razem, ja tez z nim jezdze :) zawsze jest super :) a grono sie rozrasta, a to z mężami/żona mi przychodzą, a teraz jeszcze dzieci doszły do tego :) juz się nie moge doczekać :)

Ty to masz dobrze ;) wyrwiesz się troche z domu i co najważniejsze wybieracie się całą rodzinką...ja to już nie pamiętam kiedy gdziekolwiek byłam z mężem :( nigdy nie ma czasu :(

Zgłoś nadużycie #35402 29 listopada 2012, 17:45

martus91 Fajna mama

Ulla napisał(a)

my ciagle o rezentach dla dzieci, a innym dajecie jakies prezenty? macie pomysly? dla męża, reszty rodziny?

Mariusz sam sobie wybrał, golarkę, rodzicom kupujemy ramki cyfrowe, dla chrzęsniaków Mariusza helikopter i lalka, dla mojej siostry kubek termiczny :D Dominika dostała hopsalnie :)

Zgłoś nadużycie #35403 29 listopada 2012, 17:51

martus91 Fajna mama

marla2214 napisał(a)

Mi się tak zdażyło dopiero pierwszy raz... Wcześniej miaął takie momenty, że spała nawet do 4, ale trwałoi to ok tygodnia i szlag to trafił. Njagorsze jest to, że ok niech się budzi, ale niech zje i idzie dalej spać, a ona chce się bawić i tak z nią spędzam w nocy 3 godziny. Masakra. A dziś nie wiem co jej się stało- pomodlę się żeby już jej tak zostało.

moja gdzieś od tygodnia tak ma, że o 3 się budzi i chce się bawić, gada do mnie i ciąga mnie za włosy! i tak z godzinę się z nią morduje i w końcu idzie spać....

Zgłoś nadużycie #35404 29 listopada 2012, 17:57

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Hej :D dawno mnie nie było na Fajnej Mamie, jakoś nie mam czasu ostatnio, głównie kłócę się ze złodziejem budki od wózka, o czym pisałam na fb :) wybaczcie, ale nie dam rady was nadrobić, bo musiałabym przeczytać ponad 100 stron :D ale zauważyłam, że Emilka ma pierwsze ząbki :) super!
Extremalna, Dominika też non stop jęczy, dzisiaj już nie wiedziałam co z nią zrobić, akurat moja szwagierka przyszła, a ta się darła, jeść nie chciała, spać nie chciała, bawić się nie chciała, więc ubrałam ją i wysłałam na spacer ze szwagierką i pomogło, grzecznie siedziała w wózku. Więc może na spacer Szymka zapakuj jak masz taką ekstremalną sytuację ;)
Dominika nic nowego nie umie, nie licząc walenia głową w podłogę :P (czasem też mam ochotę walnąć głową w podłogę :P )
Co do mnie, tak się ostatnio wkur... (zdenerwowałam), że wciągnęłam całą pizze ze stresu i szlag trafił moją dietę :D

Ja z miłą chęcią bym z nim wyszła na spacer ale u nas już 3 dni leje;( i kisimy się w domu;/
Mówisz, że Domisia przybija gwoździe w podłogę? hehe mój Szymuch tak samo ;p jeszcze się brecha przy tym;D
Teraz mi narobiłaś chęci na pizze...idź Ty! ;D muszę napisać do męża żeby mi kupił duuużą ;p

Zgłoś nadużycie #35405 29 listopada 2012, 17:58

martus91 Fajna mama
Zamontowałam dziś Dominice gondolę zamiast spacerówki, wsadziłam poduchy, żeby miała główkę wyżej i żeby coś widziała, na początku protestowała, ale jakoś poszło... No ale w spacerówce bez budki bym dziś nie wyszła, bo strasznie wiało... jutro idę na policję zgłosić tego dziada, bo nie odbiera ode mnie tel i mi nie odpisuje... napisałam też do allegro, zobaczymy jak to wyjdzie...

Zgłoś nadużycie #35406 29 listopada 2012, 17:59

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja z miłą chęcią bym z nim wyszła na spacer ale u nas już 3 dni leje;( i kisimy się w domu;/
Mówisz, że Domisia przybija gwoździe w podłogę? hehe mój Szymuch tak samo ;p jeszcze się brecha przy tym;D
Teraz mi narobiłaś chęci na pizze...idź Ty! ;D muszę napisać do męża żeby mi kupił duuużą ;p

No Ty to możesz sobie pozwolić i na 2 duże, chudzino :P

Zgłoś nadużycie #35407 29 listopada 2012, 18:33

marla2214 Gotowa na wszystko

Gosiulkovic napisał(a)

no to super! ja to uwielbiam takie prezenty :D .

ja też :-) Oby dziś była powtórka...

Zgłoś nadużycie #35408 29 listopada 2012, 19:37

kasia17 Fajna mama
My juz po wizycie u neurologa .
Wszystko dobrze . Wiktor ma odruchy dziecka 8 msc a nie 7 , staje juz na nogi .
Ma tez niedowage 400g ;( ale podobno mam sie nie martwic bo ma na to wplyw wiele czynnikow tzn biegunka tez a pzredewszytskim to ze jest bardzo ruchliwy ;)
Pani doktor stwierdzila ze sie z nim bede miala w przyszlosci bo jet kokieciarz , strzelal do niej usmiechy po czym wtulal sie we mnie robiac minke jakby sie wstydzil .
Ogolnie obstukala go mlotkiem sprawdzila wszystkie odruchy i stwierdzila ze to nasza ostatnia wizyta bo wszystko jest dobrze ;)
Jupi ;)
chociaz tyle dobrego z dzisiejszego dnia ;)
a i kupilam mu teraz tez kleik z hippa i wybil 120 ml ;)

Zgłoś nadużycie #35409 29 listopada 2012, 19:41

kasia17 Fajna mama

gabi napisał(a)

kasia17 to ja ciebie znalazłam hehe ja tylko na chwilke do was , ale jeżeli mnie nie wygonicie to troche was podczytam , może sie dowiem czegoś nowego , no bo wy macie juz za soba a ja przed soba .....

hehe ;)
to moja bliźniaczka ;) zalogowala sie na forum marcowych mam ;)
opowiadalam jej ciagle bo na forum dziewczyny pisaly to i tamto no i sama sie zdecydowala ;)

Zgłoś nadużycie #35410 29 listopada 2012, 19:54

Konto usunięte

crystella napisał(a)

mam dluga liste spraw do zalatwienia w polsce:
usg bioderek, dentysta, 2 ortodontow, fryzjer zaufany obok domu - w koncu balejaz (tu mam moja zaufana fryzjerke na drugim koncu londynu wiec nie dalam rady), no i chyba ginekolog plus cytologia, ktorego chyba od 2 czy 3 lat nie widzialam.

pamiętam,e mówiłaś, ze opieka medyczna jest super... to czemu w PL usg ,ginek i dentysta ?? ja to wsytko tu ałatwiam, a w PL fryjer,bo tu kijowo i jecse ze 100 e wemą za farbe;/