Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #34831 26 listopada 2012, 13:20

Konto usunięte

madzia75 napisał(a)

a to zmienia postac rzeczy my mieliśmy na 19

nawet jakby był od 19, t i tak ja dopeiro jak mały spi ide ;)

Zgłoś nadużycie #34832 26 listopada 2012, 13:20

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

patrzcie ja, wkurfiac mnei będzie od samego rana :/ nie gadamy o tym :P

mięka fajo! idz i zdaj! ja też 1000 razy zdawałam!

Zgłoś nadużycie #34833 26 listopada 2012, 13:22

Konto usunięte
jak myślicie, na ile to mu styknei? miesiac? dwa? kuwa, to jakas kpina!

Zgłoś nadużycie #34834 26 listopada 2012, 13:30

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Kużwa jaka wąska.Myślę,że na miesiąc.

Zgłoś nadużycie #34835 26 listopada 2012, 13:48

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Kużwa jaka wąska.Myślę,że na miesiąc.

porazka co? załuje ze kupiłam ten wózek :(

Zgłoś nadużycie #34836 26 listopada 2012, 13:54

ewelina6660 Fajna mama
U nas tak wyglada,Natalka misiac temu.

Zgłoś nadużycie #34837 26 listopada 2012, 13:58

Konto usunięte
nie ma porownania,.... :( buuuuuuuuuuuuuuuu

Zgłoś nadużycie #34838 26 listopada 2012, 14:00

madzia75 Zaprawiona w bojach
moj miesci sie jeszcze w gondoli tak ze ja narazie nie wymieniam mysle ze jeszcze miesiąc dwa pojeżdzimy w gondoli, do spacerówki tez juz robiłam przymiarki ale wole gondole ma cieplej

Zgłoś nadużycie #34839 26 listopada 2012, 14:01

Konto usunięte
ile natalka wazy?

Zgłoś nadużycie #34840 26 listopada 2012, 14:31

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

żaden problem, jak nie chcesz podejmowac pracy, to na każdą rozmowe bierz ze sobą wiktora :D i najlepiej niech ma wtedy zły humor i ryczy :D

tak wlasnie zrobilam i mial zly humor bo byl glodny i sie darl .
poklocilam sie z baba bo zapytalam czy czeto sa takie wezania a ona stiwerdzila ze jak nie ma kto z dzieckiem zostac to zebym sie wyrejestrowala i ubezpieczyla u meza to ja jej powiedzialam ze zasilek mi sie nalezy i dopoki nie znajda mi pracy to nie mam zamiaru sie wyrejstrowywac, zamknela sie bo widziala ze sie wkurzylam i jeszcze Wiktor sie darl , a i jeszcze stwierdzila ze przedewszystkim mam sama szukac pracy .
Mendy jedne !!! zlodzieje , zero wyrozumialosci !!!

Zgłoś nadużycie #34841 26 listopada 2012, 14:32

Ulla Fajna mama
dobrze, ze ja mam gniazdo pajaków w spacerówce, to przynajmniej się nie załamie, ze jest za mała ;P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #34842 26 listopada 2012, 14:32

Asica Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

My też w domu,bo cycka swojego nie dam rady zostawić.A jak się w nocy budzi to cycac musi.

u mnie też noc bez cycusia nie przejdzie, więc tez sylwek w domu

Zgłoś nadużycie #34843 26 listopada 2012, 14:38

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

tak wlasnie zrobilam i mial zly humor bo byl glodny i sie darl .
poklocilam sie z baba bo zapytalam czy czeto sa takie wezania a ona stiwerdzila ze jak nie ma kto z dzieckiem zostac to zebym sie wyrejestrowala i ubezpieczyla u meza to ja jej powiedzialam ze zasilek mi sie nalezy i dopoki nie znajda mi pracy to nie mam zamiaru sie wyrejstrowywac, zamknela sie bo widziala ze sie wkurzylam i jeszcze Wiktor sie darl , a i jeszcze stwierdzila ze przedewszystkim mam sama szukac pracy .
Mendy jedne !!! zlodzieje , zero wyrozumialosci !!!

co za głupia pizta.... ciekawe czy sama ma dzieci i czy sama taka mądra jest, ze bez pracy by sie nie rejestrowała w UP... _-_
przeraża mnie polskie społeczeństwo...

pewnie ze sama...w koncu oni tam tylko w stolki pierdzą... powiedzmy sobie szczerze...

BTW. nie wiem czy to sie wszytskich miast, urzędów tyczy, ale u nas pracowął taki kucharz kiedys. byla zarejestrowany jako bezrobotny, ale poniewaz sam sobie prace znalazł, to UP co miesiąc przez pół roku jakąs tam kase mu płaciło. i to nie mało. ale tego ci nikt nie powie w uP XD ja tez sobie sama prace znalazłam, nic nie dostalam, bo nie wiedziałam ze mi sie należy...skurfysyny jepane....

Zgłoś nadużycie #34844 26 listopada 2012, 14:39

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

O Kasia wszystkiego najlepszego kochana!!!!!! :) :) spełnienia marzeń, grzecznego Wiktorka, przespanych nocy, układnego męża!
i co przeprowadzacie się ?? ?

Wlasnie chyba nie bo byla ta bab u nas sb i jakas z kosmosu bo ich mieszkanie wycenione jest na 145 tys i szytko do remontu ( lazienka kuchnia podlogi ) a nasze jabidniej za 120 tys i zaproponowalismy ze zostawimy jej z meblami ( nowe meble w kuchni w lazience na korytarzu szafa komorowa z lustrem i w pokoju wielka szafa komorowa , nowe panele ) czyli bylibysmy w stanie doplacic 25 ty a ona stwierdzila ze chce umeblowane od nas i 50 ty s zebysmy doplacili, wyssmialalm ja i powiedzialam ze nie mamy o czym rozmawiac.

Mysle ze babka ( dyr jakies szkoly ) probowalal wyludzic od nas kase bo myslala ze nam bardzo zalezy .
Jej maz stwierdzil ze jeszcze zadzwonia do nas.
Pokazalam jej ze w necie ze sa ogloszenia nawet w naszym bloku kawlareka o tej samej powierzni jest do sprzedania za 139 tys no to gdzie tam, przesadzila glupia !!!

Zgłoś nadużycie #34845 26 listopada 2012, 14:39

Asica Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

ejk

miesiac, nie więcej. Teraz dzieci najszybciej rosn a

Zgłoś nadużycie #34846 26 listopada 2012, 14:45

kasia17 Fajna mama
A wogole w sb policja mnie na radar zlapala, jechalam 103km/h ;( spiszylam sie do tej baby bo sie z nia umowilam i bylam jzu spozniona a tu taki pech !!!

Zatrzymali mnie i on z ryjem do mnie ze z dzieckiem taka predkosc i wogole i pyta gdzie sie tak spiesze no to ja odpowiadam ze do meza policjanta , hehe ( musialam sie ratowac bo grozilo mi 500zl mandatu i 10pkt karnych )
A on to gdzie maz pracuje i takie tam , wszystko opowiedizalam wzial dokumenty przyszedl i pyta jak synek ma na imie ? Odpowiedzialam Wiktor a on - a to Wiktor zwyciezca , prosze jechac pzdr meza i maz wisi mi butle , po czym stwierdzil ze zartowal z ta butla i zebym juz tak nie jezdzila szybko i jak cos do do lekarza sie spieszylam .
UFF !!! upiklo mi sie , ale ja raczej tak syzbko nie jezdze , no ale facet mial racje pouczajac mnie , potem mialam wyrzuty ze tak szybko jechalam z niunkiem .

Zgłoś nadużycie #34847 26 listopada 2012, 14:45

kasia17 Fajna mama
A wogole w sb policja mnie na radar zlapala, jechalam 103km/h ;( spiszylam sie do tej baby bo sie z nia umowilam i bylam jzu spozniona a tu taki pech !!!

Zatrzymali mnie i on z ryjem do mnie ze z dzieckiem taka predkosc i wogole i pyta gdzie sie tak spiesze no to ja odpowiadam ze do meza policjanta , hehe ( musialam sie ratowac bo grozilo mi 500zl mandatu i 10pkt karnych )
A on to gdzie maz pracuje i takie tam , wszystko opowiedizalam wzial dokumenty przyszedl i pyta jak synek ma na imie ? Odpowiedzialam Wiktor a on - a to Wiktor zwyciezca , prosze jechac pzdr meza i maz wisi mi butle , po czym stwierdzil ze zartowal z ta butla i zebym juz tak nie jezdzila szybko i jak cos do do lekarza sie spieszylam .
UFF !!! upiklo mi sie , ale ja raczej tak syzbko nie jezdze , no ale facet mial racje pouczajac mnie , potem mialam wyrzuty ze tak szybko jechalam z niunkiem .

Zgłoś nadużycie #34848 26 listopada 2012, 14:56

Asica Gotowa na wszystko

kasia17 napisał(a)

to Ci się udało :-)

Zgłoś nadużycie #34849 26 listopada 2012, 14:57

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ile natalka wazy?

14 listopada ważyła 7700

Zgłoś nadużycie #34850 26 listopada 2012, 15:02

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wlasnie chyba nie bo byla ta bab u nas sb i jakas z kosmosu bo ich mieszkanie wycenione jest na 145 tys i szytko do remontu ( lazienka kuchnia podlogi ) a nasze jabidniej za 120 tys i zaproponowalismy ze zostawimy jej z meblami ( nowe meble w kuchni w lazience na korytarzu szafa komorowa z lustrem i w pokoju wielka szafa komorowa , nowe panele ) czyli bylibysmy w stanie doplacic 25 ty a ona stwierdzila ze chce umeblowane od nas i 50 ty s zebysmy doplacili, wyssmialalm ja i powiedzialam ze nie mamy o czym rozmawiac.

Mysle ze babka ( dyr jakies szkoly ) probowalal wyludzic od nas kase bo myslala ze nam bardzo zalezy .
Jej maz stwierdzil ze jeszcze zadzwonia do nas.
Pokazalam jej ze w necie ze sa ogloszenia nawet w naszym bloku kawlareka o tej samej powierzni jest do sprzedania za 139 tys no to gdzie tam, przesadzila glupia !!!

kombinuje jak łysy pod górkę