Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #34631 24 listopada 2012, 21:32

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Wczoraj znowu u nas była wojna... Genia szalała;/ a o co? o to, że pojechałam do siostry... i nie miał kto w centralnym napalić a PANI szła na pogrzeb i ciężko jej było rozpalić!! Wkur.wiła mnie sucz ! zaczęła drzeć morde, nie mogłam małego uspokoić tak płakał :( wkurwiłam się i poszłam na dół i zakluczyłam drzwi!( teraz zawsze będę siedziała zamknięta na klucz) a ta co? zaczeła się dobijać i wyzywać mnie! od najróżniejszych!!!!!!!! tak mnie wkur.wiła, że jej wszystko wyrzygałam ! to, że wykorzystała mojego męża na kase, to że jej mąż z nią nie wytrzymał psychicznie i miał zawał, że tylko lata na wioske i ploty sieje, że jest fałszywa, powiedziałam też ,że już NIGDY mojego dziecka nie weźmie na ręce i na roczku i innych ważnych wydarzeniach w jego życiu też nie będzie! dzisiaj chciała wyprać sobie ciuchy w mojej pralce ( swoją rozje.bała ) ! ma tupet! powiedziałam jej, że nie ma ch..a ,że ma kupić sobie tarke i nad bagno iść sobie te szmaty prać! to znowu zaczęła mnie wyzywać, nagrałam ją i mam zamiar coś z tym zrobić! nie podaruje su.e skoro nikt jej nie nauczył szacunku do innych ludzi to ja to zrobię :D :D

twój teśc zmarł? czy zyje jeszcze? bo te wstrętne babsko ktos powinien porządnie wypiertolić.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #34632 24 listopada 2012, 21:42

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

twój teśc zmarł? czy zyje jeszcze? bo te wstrętne babsko ktos powinien porządnie wypiertolić.

Już 13 lat nie żyje... wszyscy mówią( tzn. jej synowie, córka i jej siostra), że z nią nie wytrzymał... myślę, że mają rację!! bo ciężko z tym babsztylem wytrzymać! człowiek nie chce się kłócić, chce żyć w zgodzie i przede wszystkim żyć po swojemu ale nie idzie!

Zgłoś nadużycie #34633 24 listopada 2012, 21:43

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Już 13 lat nie żyje... wszyscy mówią( tzn. jej synowie, córka i jej siostra), że z nią nie wytrzymał... myślę, że mają rację!! bo ciężko z tym babsztylem wytrzymać! człowiek nie chce się kłócić, chce żyć w zgodzie i przede wszystkim żyć po swojemu ale nie idzie!

no czasem tak jest. nic nie zrobisz. jak baba nie ma dziennie dobrego dymania, to się wredna robi :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #34634 24 listopada 2012, 21:48

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

taa..pot...jasne.... prawie ci uwierzyłyśmy :P

Moja róża zakwitła na czerwono ! :/ Powiem Wam, że jak mam okres to strasznie chce mi się seksić;D

Zgłoś nadużycie #34635 24 listopada 2012, 21:49

Aneczka Gotowa na wszystko
hej dziewczyny, czy ktoras z was ma moze kubek niekapek AVENT? albo koncowke niekapiaca wlasnie aventu? zastanawiam sie wlasnie nad zakupem.

Zgłoś nadużycie #34636 24 listopada 2012, 21:52

Extremalna21 Fajna mama
Ulla śliczny avatar ustawiłaś ;)

Zgłoś nadużycie #34637 24 listopada 2012, 22:55

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

i jakby ktos jeszcze nie wiedział-mała daje dziecku mleko krowie :D hahahha!
ej no, tak na poważnie - nikt cie nie zlinczuje :) każdy robi jak uważa, zobacz- ja póxno zaczęłam Hirkowi diete rozszerzać i co? zjadły mnie? :)
Każdy robi jak uważa. a tu sie tylko wymieniamy tematami :) mnie jeszcze nikt nie zjadl za to, ze nie uzywam pampersów :)
albo słoiczki-tez zdania podzielone- jedne mówia, ze sa lepsze, bo z uparw ekologicznych, a inne wola swoje robic tak czy siak :)
jak kogoś pytam o cos tam, to zbieram opinie i wybieram to co uznam za słuszne :)

:D

Zgłoś nadużycie #34638 24 listopada 2012, 23:00

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Wczoraj znowu u nas była wojna... Genia szalała;/ a o co? o to, że pojechałam do siostry... i nie miał kto w centralnym napalić a PANI szła na pogrzeb i ciężko jej było rozpalić!! Wkur.wiła mnie sucz ! zaczęła drzeć morde, nie mogłam małego uspokoić tak płakał :( wkurwiłam się i poszłam na dół i zakluczyłam drzwi!( teraz zawsze będę siedziała zamknięta na klucz) a ta co? zaczeła się dobijać i wyzywać mnie! od najróżniejszych!!!!!!!! tak mnie wkur.wiła, że jej wszystko wyrzygałam ! to, że wykorzystała mojego męża na kase, to że jej mąż z nią nie wytrzymał psychicznie i miał zawał, że tylko lata na wioske i ploty sieje, że jest fałszywa, powiedziałam też ,że już NIGDY mojego dziecka nie weźmie na ręce i na roczku i innych ważnych wydarzeniach w jego życiu też nie będzie! dzisiaj chciała wyprać sobie ciuchy w mojej pralce ( swoją rozje.bała ) ! ma tupet! powiedziałam jej, że nie ma ch..a ,że ma kupić sobie tarke i nad bagno iść sobie te szmaty prać! to znowu zaczęła mnie wyzywać, nagrałam ją i mam zamiar coś z tym zrobić! nie podaruje su.e skoro nikt jej nie nauczył szacunku do innych ludzi to ja to zrobię :D :D

i bardzo dobrze że jej wszystko wygarnęłaś :) gratulacje za odwagę :D

Zgłoś nadużycie #34639 24 listopada 2012, 23:02

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

my tez mamy taki fajny kombinezonik.... szkoda że za mały... na sile go jeszcze czasem wciskam :P no i na szczescie darmo go dostałam, więc jakos przezyje, ale szkoda, ze nie przechodzi całej zimy :/

ja mam kombinezon na 80 i licze ze do konca zimy wystarczy a jak nie to kumpela po bliźniakach ma na 86cm :) dzisiaj pełen dom gości :) i Alan dostał fajne bluzeczki od chrzestnego i się zdziwiłam bo tak bez okazji

Zgłoś nadużycie #34640 24 listopada 2012, 23:21

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Estera no to wszystkiego dobrego !

ode mnie też troszke spóznione ale szczere :)

Zgłoś nadużycie #34641 24 listopada 2012, 23:31

aneta74 Fajna mama

Nika napisał(a)

Kiku ruku!
Uściskacze urodzinowe dla E.Milki :-D

U nas gil do pasa. hop sa sa....
Byłyśmy dziś u lekarza i przeziębienie silne. Za chwilę powinny wyjść dolne jedynki ponoć. To by wyjaśniało nocny płacz (podobno nocą najbardziej dokuczają zęby ze względu na większe ukrwienie głowy)

zdrówka dla Weroniki.

Zgłoś nadużycie #34642 24 listopada 2012, 23:38

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

cos wiem o tych płaczkach na zeby, my tez bylismy wczoraj u lekarza, na razie tylko gardlo rozpulchnione, organizm walczy z wirusem i albo sie rozwinie na dobre albo przejdzie, inhalacje kazal robic i psikac tantum verde, zobaczymy co przyniesie dzien

trzymam kciuki żeby wirus dostał wciry i uciekł, zdrówka.

Zgłoś nadużycie #34643 24 listopada 2012, 23:39

aneta74 Fajna mama

Aneczka napisał(a)

Help...Oskarek ma tez katar! Cholera skad?!?! Ledwo oddycha... Biedak. Mam iść do lekarza czy na razie coś samemu robić?!?! Kurna..

co to choróbska sie czepiaja naszych maluszków :( zdrówka dla Oskarka

Zgłoś nadużycie #34644 24 listopada 2012, 23:46

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

kurcze musze kupic inhalator, bo wiem że bedzie potrzebny, dziś pożyczam od siostry, ale lepiej miec swoj. mysle o czyms takim: http://allegro.pl/inhalator-nebulizator-philips-family-i2784397012.html

Ja mam taki ,wszustko jest super tylko najmniejsza maseczka jest za duża dla naszych szkrabów .

Zgłoś nadużycie #34645 24 listopada 2012, 23:48

aneta74 Fajna mama

madzia75 napisał(a)

dziewczyny mam łososia i chce dac na obiad malemu ale nie mam wagi powiedzcie mi ile dajecie " tak na oko" plaster 3x3 bedzie git

A kupowałas w sklepie ?Ja wlasnie się zastanawiałam czy nie kupić i samej gotować no bo łososia to chyba eko w tych słoiczkach nie ma co?

Zgłoś nadużycie #34646 24 listopada 2012, 23:51

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a Alan od wczoraj ciągle krzyczy i mu sie to podoba, chyba założę konto na YT

u Mnie jest to samo, krzyczy strasznie i ma z tego radoche ja mniejszą.Zdrowka dla Alana

Zgłoś nadużycie #34647 24 listopada 2012, 23:55

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Fota

z czego Ty chcesz się odchudzać ?? ?zarabiście wyglądasz :) kiecka super

Zgłoś nadużycie #34648 25 listopada 2012, 0:03

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

aaaaaaaaaa! wiadomośc dnia!!!!
Hirek powiedział MAMUSIA!!!!!!!!!!!!!

Gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #34649 25 listopada 2012, 0:05

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuzwa! moja spacerówka jest za mała! za wąska! płodian w spiworze i kombineonei nei wejdie! gorzej niz w tym nosidle! kur... co robic?

nie ma wyjścia trzeba kupić nowy

Zgłoś nadużycie #34650 25 listopada 2012, 0:09

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

jakby ktos nei czytał:
Dominika

Niedawno wróciłam znowu z izby przyjęć i tam się wykłóciłam o to żeby przyszedł obejrzeć małego pediatra bo wtedy w nocy to od chorób zakaźnych babka była i się całe gówno znała!!! Pediatra obejrzała Filipka i od razu całą receptę zabazgrała. Ma antybiotyk, maść znieczulającą, witaminy, fiolet i caś jeszcze na gardło do pryskania. Leków za 120zł. Pytała czy dam sobie radę ze smarowaniem od środka buzi bo go to strasznie boli i wogóle nie chce dać się, chciała zostawić go na oddziale jkabym sobie nie radziła. I jeśli jutro też jeść nie będzie chciał to do szpitala pod kroplówkę... Dziś jadł np. o 6.00 (po godzinnej walce i wciskaniu mu na siłę cyca) i potem dopiero o 13.30... a gorączka 38st więc musi jeść i pić a herbatki to wogóle nie pokazuję mu bo smoczka nie przyjmuje. Dramat w domu mamy i tyle...

Jejku żeby się tylko nie odwodnił :(