Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #34611 24 listopada 2012, 19:51

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

crystella,

macie tam u was jakiegos dobrego okuliste dla dzieci? mozesz kogos polecic? bo znajoma znajomej tam mieszka jej córka nie widzi na jedno oko. chcą jej to oko usunć i pingponga wsadzić :( moze znasz jakiegos super lekarza, ktory sie nią zajmie i uratuje oczko ? :(

O Boże... :( brak mi słów normalnie;( :( :(

Zgłoś nadużycie #34612 24 listopada 2012, 19:55

Aneczka Gotowa na wszystko
Ewelina super filmik z ta kanapka! :) na prawdę niezle wciąga!

Zgłoś nadużycie #34613 24 listopada 2012, 19:57

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Moj syn powinien miec na imie Jaś ;) dokladnie Jas wedrowniczek bo wczoraj na spiocha raczkowal w lozeczku ;)
ja sie budze co to lozko tak sie tzresie patrze a ten na brzuchu glowa w gorze i wedruje a oczy zamkniete i tak przez 2 godz co chwila wstawalam i kladlam go a on wstawal , szok !!!

Następnym razem nagraj go;D

Zgłoś nadużycie #34614 24 listopada 2012, 19:58

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

uciekam spac jestem wykonczona ;)
Dziewczyny moj wiktor to juz raczkuje naprawde ja musze wam go nagrac !!!
papa, dobranoc.

Czekamy na filmik :)

Zgłoś nadużycie #34615 24 listopada 2012, 20:00

Asica napisał(a)

Dziewczyny, szukam nawilżacza powietrza a wiem że Wy już kupowałyście :-) mogę prosic o polecenie jakiegoś sprawdzonego nawilżacza

Ja mam nawilzacz marki SENCOR. To jakies czeskie
Nawilzacze. Podobno
Średnia klasa ale sprawdza sie. W sklepie
Nawet polecali ze nie ma zwrotow. Mam
Fajny model z niebieskim podswirtleniem i wyłącza
Sie gdy skończy sie woda w nim. Cena tez była przystępna.
Używam go non stop
Od czasów ciąży.

Zgłoś nadużycie #34616 24 listopada 2012, 20:00

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

moje dziecko jest tak towarzyskim człowiekiem, że szczerze mówiąc to jej obojętne u kogo jest na rękach, ja zobaczy kogoś nowego to wierzga nóżkami i się śmieje xD a w ogóle to ona nie znosi siedzieć na rękach, woli pełzać :)

Mój Szymek tak samo ;) nikogo się nie boi, do każdego pójdzie i się brecha ; )

Zgłoś nadużycie #34617 24 listopada 2012, 20:05

oll85 napisał(a)

kuzwa! moja spacerówka jest za mała! za wąska! płodian w spiworze i kombineonei nei wejdie! gorzej niz w tym nosidle! kur... co robic?

Wlasnie mi dziecko nie mieści sie w kombinezonow do fotelika samochodowego:/ macie jakis pomysł ?? Ja o muszę cienki ubierać zeby sie zamieścił na szerokość. A jak bedzie minus ileś to co? Nie wiem co robić...

Zgłoś nadużycie #34618 24 listopada 2012, 20:07

Emza napisał(a)

to i ja sie pochwale..od paru dni ja moja mama i babcia uczyłyśmy małą "kosi kosi" i wczoraj ja do niej zrób kosi kosi my patrzymy a ta klaszcze rączkami :D i dzisiaj byłam prawie pewna ze zapomniała ja do niej zrób kosi patrze a ta klaszcze i sie cieszy :D

Mojego babcia nauczyła przebijać piątkę :)

Zgłoś nadużycie #34619 24 listopada 2012, 20:08

oll85 napisał(a)

Tak to ja bez nogi

No wlasnie gdzie masz nogę?

Zgłoś nadużycie #34620 24 listopada 2012, 20:15

Extremalna21 Fajna mama

Aneczka napisał(a)

Mojego babcia nauczyła przebijać piątkę :)

Super ;)

Zgłoś nadużycie #34621 24 listopada 2012, 20:24

ewelina6660 Fajna mama
A mnie Natalka nie mieści się w kombinezon,który kupiłam 1,5 miesiąća temu i dałam 110 zl.Nóżki już na styk.W tym tygodniu muszę kupić nowy :(

Zgłoś nadużycie #34622 24 listopada 2012, 20:31

Extremalna21 Fajna mama
Wczoraj znowu u nas była wojna... Genia szalała;/ a o co? o to, że pojechałam do siostry... i nie miał kto w centralnym napalić a PANI szła na pogrzeb i ciężko jej było rozpalić!! Wkur.wiła mnie sucz ! zaczęła drzeć morde, nie mogłam małego uspokoić tak płakał :( wkurwiłam się i poszłam na dół i zakluczyłam drzwi!( teraz zawsze będę siedziała zamknięta na klucz) a ta co? zaczeła się dobijać i wyzywać mnie! od najróżniejszych!!!!!!!! tak mnie wkur.wiła, że jej wszystko wyrzygałam ! to, że wykorzystała mojego męża na kase, to że jej mąż z nią nie wytrzymał psychicznie i miał zawał, że tylko lata na wioske i ploty sieje, że jest fałszywa, powiedziałam też ,że już NIGDY mojego dziecka nie weźmie na ręce i na roczku i innych ważnych wydarzeniach w jego życiu też nie będzie! dzisiaj chciała wyprać sobie ciuchy w mojej pralce ( swoją rozje.bała ) ! ma tupet! powiedziałam jej, że nie ma ch..a ,że ma kupić sobie tarke i nad bagno iść sobie te szmaty prać! to znowu zaczęła mnie wyzywać, nagrałam ją i mam zamiar coś z tym zrobić! nie podaruje su.e skoro nikt jej nie nauczył szacunku do innych ludzi to ja to zrobię :D :D

Zgłoś nadużycie #34623 24 listopada 2012, 20:33

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A mnie Natalka nie mieści się w kombinezon,który kupiłam 1,5 miesiąća temu i dałam 110 zl.Nóżki już na styk.W tym tygodniu muszę kupić nowy :(

To widzę, że mamy podobny problem;/ nasz kombinezon na długość jest ok ale nie mogę dopiąć małego, dopnę do połowy i du... dalej nie idzie ;/ na szczęście ja dałam za ten kombinezon tylko 32 zł

Zgłoś nadużycie #34624 24 listopada 2012, 20:37

Ola83 Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

Wczoraj znowu u nas była wojna... Genia szalała;/ a o co? o to, że pojechałam do siostry... i nie miał kto w centralnym napalić a PANI szła na pogrzeb i ciężko jej było rozpalić!! Wkur.wiła mnie sucz ! zaczęła drzeć morde, nie mogłam małego uspokoić tak płakał :( wkurwiłam się i poszłam na dół i zakluczyłam drzwi!( teraz zawsze będę siedziała zamknięta na klucz) a ta co? zaczeła się dobijać i wyzywać mnie! od najróżniejszych!!!!!!!! tak mnie wkur.wiła, że jej wszystko wyrzygałam ! to, że wykorzystała mojego męża na kase, to że jej mąż z nią nie wytrzymał psychicznie i miał zawał, że tylko lata na wioske i ploty sieje, że jest fałszywa, powiedziałam też ,że już NIGDY mojego dziecka nie weźmie na ręce i na roczku i innych ważnych wydarzeniach w jego życiu też nie będzie! dzisiaj chciała wyprać sobie ciuchy w mojej pralce ( swoją rozje.bała ) ! ma tupet! powiedziałam jej, że nie ma ch..a ,że ma kupić sobie tarke i nad bagno iść sobie te szmaty prać! to znowu zaczęła mnie wyzywać, nagrałam ją i mam zamiar coś z tym zrobić! nie podaruje su.e skoro nikt jej nie nauczył szacunku do innych ludzi to ja to zrobię :D :D

O f...ck, to sympatycznie,czy to Twoja tesciowa ??
Bo moja wlasnie do takich akcji bylaby zdolna. Wnusia tylko wtedy jest wazna, jak jest ktos obcy, tak ma wszystko w dupie. Tylko naszczescie mieszkamy oddzielnie. Nie pozwol sobie, bo Ci na glowe wejdzie. Dobrze zrobilas.

Zgłoś nadużycie #34625 24 listopada 2012, 20:41

Ola83 Gotowa na wszystko
My juz zmienialysmy kombinezon. Ciekawa jestem ile jeszcze razy tej zimy bedziemy musialy kupowac nowe.
Poza tym rozwalaja mnie te informacje na matkach 74 - na 9 m-cy, tylko ze Malgosia ma 6 juz w nie nie chodzi.

Zgłoś nadużycie #34626 24 listopada 2012, 21:06

Extremalna21 Fajna mama

Ola83 napisał(a)

O f...ck, to sympatycznie,czy to Twoja tesciowa ??
Bo moja wlasnie do takich akcji bylaby zdolna. Wnusia tylko wtedy jest wazna, jak jest ktos obcy, tak ma wszystko w dupie. Tylko naszczescie mieszkamy oddzielnie. Nie pozwol sobie, bo Ci na glowe wejdzie. Dobrze zrobilas.

Nom, niestety to moja "Teściowa" i tak samo robi jak Twoja...mały jest ważny dla niej tylko wtedy jak przyjedzie do niej ktoś z rodziny albo znajomi! jaka to z niej wspaniała "babcia" wtedy jest! a tak to małego ma w dup..

Zgłoś nadużycie #34627 24 listopada 2012, 21:09

Extremalna21 Fajna mama
Sałatka zrobiona :) Mąż wykąpał małego i go nakarmił ;) a właśnie! Genia też miała do mnie wczoraj sapy o to, że Marcin przyjeżdża z pracy i MUSI kąpać małego! Kur... czy ja go do tego zmuszam? nie! Powiedziałam jej, że ch.. ją to interesuje, że ma się zająć swoją wieeeeelką dupą a nie się wpierdala do nas! zbulwersowałam się znowusz ;/

Zgłoś nadużycie #34628 24 listopada 2012, 21:10

Extremalna21 Fajna mama
Idę się wyplumkać bo pot mi po dup.ie leci ;)

Zgłoś nadużycie #34629 24 listopada 2012, 21:29

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Idę się wyplumkać bo pot mi po dup.ie leci ;)

taa..pot...jasne.... prawie ci uwierzyłyśmy :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #34630 24 listopada 2012, 21:31

Ulla Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

my tez mamy taki fajny kombinezonik.... szkoda że za mały... na sile go jeszcze czasem wciskam :P no i na szczescie darmo go dostałam, więc jakos przezyje, ale szkoda, ze nie przechodzi całej zimy :/
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.