Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #34351 23 listopada 2012, 7:06

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

zajebista te baskinki bardzo modne teraz ;)
strasznie mi sie podoba , bardzo bardzo ;)

mi tez! dzis bede wiedziała, czy nadal mi sie podoba, jak najde jakas podobną i przymierze!

Zgłoś nadużycie #34352 23 listopada 2012, 7:08

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

Co do słoiczków, to moja siostra ostatnio spytała się mnie czy ja wiem, jak oni to robią, że te owoce w tych słoiczkach np. Gerbera się nie psują.... ja mówię, że nie wiem, no bo w sumie, żeby się nie popsuły to trzeba tam sporo cukru dowalić, a przecież w tych słoiczkach cukru nie ma :P i mi powiedziała, że oni przed włożeniem tych warzyw i owoców do słoiczka mrożą je przez 2 lata :D wtedy coś tam się dzieje z cukrami w tych owocach i są słodkie i się nie psują :P i stwierdziłam, że ona ma rację, bo w tamtym roku trzymałam w garażu ziemniaki od mojego dziadka i były mrozy straszne, tak z -20 i potem poszłam po te ziemniaki i jak je ugotowałam to były bardzo słodkie :) więc jak chcecie same zrobić słoiczki to musicie zamrozić składniki :D

kochanienka, mój stary debil robi w fabryce napoi, i tam tez hipp jest.. one sa pasteryzowane.. nikt nic nie mrozi.. na zdrowy rozum nawet- tysiace wychodza co dzien, gdzie by to trzymali? i jakie koszty takiego mrozenia...

Zgłoś nadużycie #34353 23 listopada 2012, 7:10

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

wlasnie ta falbana wyszczupla moja siostra ma na lato podobna bezowa na wesele kupila i bardzo fajnie tuszuje wszytskie niedoskonalosci, serio ;)

oooooooooooooo bo własnie rozmyślamy czy wyszczupli czy pogrub!

Zgłoś nadużycie #34354 23 listopada 2012, 7:14

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

u ła :D to ja biorę! w czerwcu mam wesele, to się zatuszuje :D

cena tez jak ta lala :D hehe ja tez kupei chyba :D
zwłaszcza ze wujek jednak rzyjedzie, dopiero 3 stycznia ma badania, wiec skoczek za tydzien bedzie... wiec zostało mi u mamy 20 e

Zgłoś nadużycie #34355 23 listopada 2012, 7:18

Konto usunięte
jest tu kto?:>

Zgłoś nadużycie #34356 23 listopada 2012, 7:37

Konto usunięte
no to ciul..... ehh samotna jeste :(

Zgłoś nadużycie #34357 23 listopada 2012, 7:39

seshella Fajna mama

Nika napisał(a)

Kiku ruku!
Uściskacze urodzinowe dla E.Milki :-D
U nas gil do pasa. hop sa sa....
Byłyśmy dziś u lekarza i przeziębienie silne. Za chwilę powinny wyjść dolne jedynki ponoć. To by wyjaśniało nocny płacz (podobno nocą najbardziej dokuczają zęby ze względu na większe ukrwienie głowy)

cos wiem o tych płaczkach na zeby, my tez bylismy wczoraj u lekarza, na razie tylko gardlo rozpulchnione, organizm walczy z wirusem i albo sie rozwinie na dobre albo przejdzie, inhalacje kazal robic i psikac tantum verde, zobaczymy co przyniesie dzien

Zgłoś nadużycie #34358 23 listopada 2012, 7:44

ewelina6660 Fajna mama
Melduję się :)
Popisze potem,bo ok 10 jedziemy w odwiedziny do mojej Przyjaciółki,więć kilka godzin nas nie bęzie.
Ola,ta sukienka z falbaną świetna.Chyba sobie kupię na białą salę hahahah

Zgłoś nadużycie #34359 23 listopada 2012, 7:46

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ufff Natalka śpi,ale po godzinnych bojach tzn przez godzinę cycała i nacycać się nie mogła.Całe szczęście,że nie przeszkadza jej tv,to jednym okiem zawsze wiadomości oglądam,a potem tvn style :) .
Jutro jedziemy na kilka godzin do Przyjaciółki i jej rozkrzyczanego :) synka.Natalka znowu będzie miała traumę :)

ja zauważylam że moje dziecko oststnio też jakoś dłużej je zarowno wieczorem po kapaniu jak i w nocy trudno ja od cyca oderwac, a wczesniej 10 minut było max

Zgłoś nadużycie #34360 23 listopada 2012, 7:47

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Melduję się :)
Popisze potem,bo ok 10 jedziemy w odwiedziny do mojej Przyjaciółki,więć kilka godzin nas nie bęzie.
Ola,ta sukienka z falbaną świetna.Chyba sobie kupię na białą salę hahahah

tylk jakościowo pewnie dupa... bo za 60 ika?co to może byc.

Zgłoś nadużycie #34361 23 listopada 2012, 7:49

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Może chociaż na raz wytrzyma :)

Zgłoś nadużycie #34362 23 listopada 2012, 7:49

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Na imprezie shlwestrowej będą migały światła to krzywych szwów nie bedzie widac :)

Zgłoś nadużycie #34363 23 listopada 2012, 7:53

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Na imprezie shlwestrowej będą migały światła to krzywych szwów nie bedzie widac :)

no :D haha pewnei sie spoce jakswinia :D w kiecy z butelek :D hahaha wolałabym kupic drozsa, mam nadzieje,ze najde podobną;] ale jak nie to cóż. kupie 10 ml etiaxilu za 43 złote jak latem i czus :D hehe nie bedie szkoda jak mi ja ktos przypali albo co

Zgłoś nadużycie #34364 23 listopada 2012, 7:54

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

cena tez jak ta lala :D hehe ja tez kupei chyba :D
zwłaszcza ze wujek jednak rzyjedzie, dopiero 3 stycznia ma badania, wiec skoczek za tydzien bedzie... wiec zostało mi u mamy 20 e

o to super wiadomosc dla was ;)

Zgłoś nadużycie #34365 23 listopada 2012, 7:58

kasia17 Fajna mama
Moj syn powinien miec na imie Jaś ;) dokladnie Jas wedrowniczek bo wczoraj na spiocha raczkowal w lozeczku ;)
ja sie budze co to lozko tak sie tzresie patrze a ten na brzuchu glowa w gorze i wedruje a oczy zamkniete i tak przez 2 godz co chwila wstawalam i kladlam go a on wstawal , szok !!!

Zgłoś nadużycie #34366 23 listopada 2012, 8:02

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

p
w zyciu niespotkalam sie z tak rozesmianym dzieckiem jak twoja Emilka , ona sie ciagle smieje a tego mojego rozsmieszyc to swieto , co ja musze wyprawiac zeby sie smial w glos jak twoja smieszka , usmiecha sie na zawolanie ale zeby sie tak chichral jak Emilka , nie realne w jego przypadku.

Kasiu po prostu nasze dzieci są bardziej poważne, mojej siostry Jasiek to tez taki smieszek do wszystkich sie usmiecha, zna czy nie zna, a Julia to musi mieć nastroj i do obcych to tez z respektem

Zgłoś nadużycie #34367 23 listopada 2012, 8:06

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ufff,a już myslałam,że tylko moja taka dzikuska,że tylko w domu jej najlepiej :)

nie tylko Twoja :) mamy podobnie

Zgłoś nadużycie #34368 23 listopada 2012, 8:17

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Moj syn powinien miec na imie Jaś ;) dokladnie Jas wedrowniczek bo wczoraj na spiocha raczkowal w lozeczku ;)
ja sie budze co to lozko tak sie tzresie patrze a ten na brzuchu glowa w gorze i wedruje a oczy zamkniete i tak przez 2 godz co chwila wstawalam i kladlam go a on wstawal , szok !!!

mój te! pełza;D ale mój to raczej jaś fasola:]

Zgłoś nadużycie #34369 23 listopada 2012, 8:24

Aneczka Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

nie nie jest na receptę, nam lekarz kazał dokładnie oczyścić i potem po kropelce nasiwinu, bo on jakoś tam wysusza ten katar, przy takim cieknącym to chyba na noc byłby dobry, no i przed spaniem olbas oil stosowałam kropelkę na chusteczkę i z małej odległości dawałam wąchać, albo pare kropelek do kubka z wrzątkiem, od razu lepeij się oddycha, ale jest dosyć mocne, więc trzeba uważać, bo drażni nozdrza.
A Nasiwin to chyba każda z forum, która przechodziła katar używała.

Help...Oskarek ma tez katar! Cholera skad?!?! Ledwo oddycha... Biedak. Mam iść do lekarza czy na razie coś samemu robić?!?! Kurna..

Zgłoś nadużycie #34370 23 listopada 2012, 8:27

Aneczka Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

a kiedy ? tylko w nocy mam czas :)
Emila wstaje koło 8.30-9.30 :) czasem ma pobudkę wcześniej, ale zje, raz zaśnie a następnym razem gada pół godziny i jeszcze zasypia. Wczoraj poszłam spać prawie o 4, ale dziś mam zamiar iść wcześniej.
I tak cały mój i Emili rytm zmieni się po połowie grudnia, jak wróce do pracy, kur.wa już na mnie czekają! muszę iść początkiem grudnia żeby mi porobili jakieś dostępy i hasła do dziwactw, jakie wymyślili...

Do pracy juz na dobre ?