Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #33931 20 listopada 2012, 15:40

kasia17 Fajna mama
Gocha gdzie ty nam nagle wyjechalas?

Zgłoś nadużycie #33932 20 listopada 2012, 15:41

kasia17 Fajna mama
Smutno tu bez aniam ;(

Zgłoś nadużycie #33933 20 listopada 2012, 15:58

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Wczoraj nie mogłam coś zainstalowac tego programu co mi synchronizuje się z telefonem, męczyłam się do północy! Dziś jeszcze muszę ściągnąć program do obróbki filmików, żeby zmniejszyć ich rozmiar, także najszybciej wieczorem się za to wezmę, a tymczasem na szybko jakieś zdjęcie !

Ale kochana,te fotki z psiakiem po prostu boskie :)

Zgłoś nadużycie #33934 20 listopada 2012, 16:57

Asica Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

no to tak jak dziewczyny pisały, woda morska, ale jak dla mnie tylko ta w sprayu i frida, ten lekarz co był u mnie w domu przepisał mi rózne inne krople, ale zawsze na koniec kazał dawać nasiwin, tylko dokładnie trzeba opróżnić nos i 3 razy w ciągu dnia po jednej kroplece i raz na noc.

Jezu dziewczyny, ale jak odciągacie nos ? bo Oskar tak wierzga i się rzuca ze nie wiem jak to zrobić. chyba muszę go związać

Zgłoś nadużycie #33935 20 listopada 2012, 17:04

Asica Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

Wczoraj nie mogłam coś zainstalowac tego programu co mi synchronizuje się z telefonem, męczyłam się do północy! Dziś jeszcze muszę ściągnąć program do obróbki filmików, żeby zmniejszyć ich rozmiar, także najszybciej wieczorem się za to wezmę, a tymczasem na szybko jakieś zdjęcie !

jaka słodka :-) piękne ma oczka.... i super są zdjęcia z psem - rewelacja :-)

Zgłoś nadużycie #33936 20 listopada 2012, 17:32

ewelina6660 Fajna mama

Asica napisał(a)

Jezu dziewczyny, ale jak odciągacie nos ? bo Oskar tak wierzga i się rzuca ze nie wiem jak to zrobić. chyba muszę go związać

Na to chyba nie ma rady.Natalka straaasznie placze i rzuca sie jak jej odciagam.Jak była mniejsza to nie robiło na niej to wrażenia.

Zgłoś nadużycie #33937 20 listopada 2012, 17:54

Asica Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

Na to chyba nie ma rady.Natalka straaasznie placze i rzuca sie jak jej odciagam.Jak była mniejsza to nie robiło na niej to wrażenia.

jak tylko widzi ze podchodze z fridą w ręce to od razu płacze aż się krztusi :-( biedne dzieciaczki

Zgłoś nadużycie #33938 20 listopada 2012, 18:01

Ola83 Gotowa na wszystko

seshella napisał(a)

Powiem Ci Kasiu, że już poważnie myślałam o zakończeniu karmienia piersią, bo myślałam że na mm dzieci śpią cała noc, ale z tego co piszesz i co czytałam na necie to wcale tak nie jest, takie już po prostu są i nic nie można zrobić, tylko czekać cierpliwie na poprawę. Wczoraj po 19 zjadła całą miskę mlecznej kaszki manny i co nic i tak chciała cyca

Ja właśnie tego sie boje, Malgosia zasypia przy cycu, a jak jej nie bede dawala, to nie wyobrazam sobie nocy. Od 20 do 24 spi w swoim lozeczku, a pozniej do rana z nami, od czasu do czasu pociagajac cyca. Wiem, ze malo inteligentnie wymyslilam schemat naszej nocy, ale tak bylo wygodniej. Bede musiala ja pomalu odzwyczaajac :-(

Zgłoś nadużycie #33939 20 listopada 2012, 18:05

Ola83 Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

to dobrze jak się ma do czego wrócic , ja niestety nie mialam a praca za 800 zł na zmiany bo u nas tylko to zaoferuja jak juz lub umowy smieciowe typu zlecenie 1000 brutto albo sama prowizja ...nic mi nie da bo musze kogos nając do dziecka bo do mamy nie oddam na tydzień nie chcę byc weekendowa mamą.

Anetko, ja niby wrocilam ale musialam otworzyc dzialalnosc, mam tylko nadzieje, ze jakos beda placic w terminie.
Ale wcale Ci sie nie dziwie, u mnie opiekunki sa od 5zl/h, a jeszcze dojazd do pracy trzeba policzyc, takze u mnie zrobilo sie 9h. Na szczescie 2 dni siedze w domu i pracuje, a reszte na miejscu w biurze.
3mam kciuki, zeby Ci sie udalo.

Zgłoś nadużycie #33940 20 listopada 2012, 18:08

ankanadi Zadomowiona
witam was dawno mnie tu nie bylo. mam maly problem moja corka od 3dni ma jakos dziwnie zatkany nos katarku zero a charczy jak lokomotywa.

Zgłoś nadużycie #33941 20 listopada 2012, 18:14

Ola83 Gotowa na wszystko

martus91 napisał(a)

Heja :) ja byłam w sobotę w kinie, z mym mężem :) poszliśmy na wampiry :D nawet fajny film ;) kupiłam też sobie fajną sukienkę na święta w h&m :) (w rozmiarze 40 :D )
znalazłam parę promocji na citeam :) może któraś skorzysta, ja się zastanawiam nad pchaczem :)
http://www.citeam.pl/oferty/prezenty/zabawka-fisher-price
http://www.citeam.pl/oferty/okazje-allegro/nocniczek-zabka-fisher-price
http://www.citeam.pl/oferty/prezenty/naklejki-z-kubusiem-puchatkiem

Martuś, my kupiliśmy pchacz trochę inny z większym panelem. Mała bawi się już od kilku ładnych tygodni, wciska guziczki łapkami i nóżkami - nie żałuje. Natomiast jesli chodzi o pierwszy wózek, to jeszcze nie używamy ale nie mogę się doczekać jak zaczniemy :-)

Zgłoś nadużycie #33942 20 listopada 2012, 18:40

aniam Supermama
dziołszki, nawet nie nadrabiam, nie mam kiedy, teraz w  pracy nie mogę wejść, by czytać...
ciągle ktos łazi, a w domu cieszę się z synka...
jezu, dziewczyny, serce mi się kroi jak go zostawiam...
tak tęsknię, ze szok, czuję jakby coś mi umierało powoli :(

Zgłoś nadużycie #33943 20 listopada 2012, 18:42

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

dziołszki, nawet nie nadrabiam, nie mam kiedy, teraz w  pracy nie mogę wejść, by czytać...

Będzie dobrze...musi być.

Zgłoś nadużycie #33944 20 listopada 2012, 18:47

EdytaH Zaprawiona w bojach
hej dziewczyny
Ja niestety nie mam czasu was nadrobić. Byłam u rodziców 4 dni , a wcześniej Kaliśka była chora i dochodziła do siebie. Po powrocie od rodziców znowu miała temp 38,5 , dzisiaj ją wysypało więc to 3dniówka , ma szczęście a już mocz łapałam do analizy.
Ale u Was się dzieje.
Szkoda mi Oli!
pozdrawiem was serdecznie!

Zgłoś nadużycie #33945 20 listopada 2012, 18:50

ewelina6660 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

hej dziewczyny
Ja niestety nie mam czasu was nadrobić. Byłam u rodziców 4 dni , a wcześniej Kaliśka była chora i dochodziła do siebie. Po powrocie od rodziców znowu miała temp 38,5 , dzisiaj ją wysypało więc to 3dniówka , ma szczęście a już mocz łapałam do analizy.
Ale u Was się dzieje.
Szkoda mi Oli!
pozdrawiem was serdecznie!

My też po 3dniówce.

Zgłoś nadużycie #33946 20 listopada 2012, 19:01

EdytaH Zaprawiona w bojach

ewelina6660 napisał(a)

My też po 3dniówce.

przerąbane!!!
u nas dzis nie byo temp, ale za to straszne jęki były i ciągle na rączkach :(

Zgłoś nadużycie #33947 20 listopada 2012, 19:01

ankanadi Zadomowiona

Ola83 napisał(a)

Ja właśnie tego sie boje, Malgosia zasypia przy cycu, a jak jej nie bede dawala, to nie wyobrazam sobie nocy. Od 20 do 24 spi w swoim lozeczku, a pozniej do rana z nami, od czasu do czasu pociagajac cyca. Wiem, ze malo inteligentnie wymyslilam schemat naszej nocy, ale tak bylo wygodniej. Bede musiala ja pomalu odzwyczaajac :-(

nie jestes sama u nas tez tak wyglada noc ;)

Zgłoś nadużycie #33948 20 listopada 2012, 19:02

Konto usunięte

Asica napisał(a)

mi powiedzieli,e nie odciągac, dostał krople i mukosolvan ,zeby nei sciekało do płuc

Zgłoś nadużycie #33949 20 listopada 2012, 19:03

Konto usunięte

ankanadi napisał(a)

witam was dawno mnie tu nie bylo. mam maly problem moja corka od 3dni ma jakos dziwnie zatkany nos katarku zero a charczy jak lokomotywa.

to katar- mój tez tak miał, nic nie ciekło, ale to neidobre. do lekarza..

Zgłoś nadużycie #33950 20 listopada 2012, 19:05

Konto usunięte

aniam napisał(a)

Jejku;/ ja az tak nei cierpiałam. nie wiem co ci poradzic.