Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #33891 20 listopada 2012, 13:18

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

szukam pracy w D
Oll, 4000 euro na miesiac to dobrze, czy słabo?

cos w to nie wierze... 1,5 tys na reke to juz sporo

Zgłoś nadużycie #33892 20 listopada 2012, 13:25

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

cos w to nie wierze... 1,5 tys na reke to juz sporo

czyli mówisz podpucha..

like, ty zamiat fm nadrabiac to na fb zajrzyj :D tu sie nic nie dzieje :D
a na fm film z nasza koleżanką ;P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #33893 20 listopada 2012, 13:26

Like Supermama
jedna strone odczytałam i już musiałam przerwac bo Emila się przebudziła, nic czytam dalej póki śpi

Zgłoś nadużycie #33894 20 listopada 2012, 13:39

Like Supermama

Ulla napisał(a)

czyli mówisz podpucha..

what?!

Zgłoś nadużycie #33895 20 listopada 2012, 13:42

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

czyli mówisz podpucha..

może jesli ktos jest tzw.selbständig- czyli 1 osobowa firma. ale wtedy podatki i inne to bedzie połowa z tego. albo i lepiej;/

Zgłoś nadużycie #33896 20 listopada 2012, 13:43

Konto usunięte

Like napisał(a)

what?!

no tak tak, ty na podłodze :D

Zgłoś nadużycie #33897 20 listopada 2012, 13:45

Like Supermama

Aneczka napisał(a)

Wiecie ze mojego synka wydrukowali zdjęcie w gazecie dziecko?!?! Wczoraj przypadkiem zobaczyłam w gazecie dziecko nr z listopada!!! Ale fajnie! Model normalnie! Zdjęcie które tam na konkurs dałam taki kolaż!

o super, też muszę kupić!!

Zgłoś nadużycie #33898 20 listopada 2012, 13:46

Like Supermama

Asica napisał(a)

Hej Dziewczyny :-)
proszę o pomoc, mój Oskarek obudził się dzisiaj z okropnym katarem :-( a Wasze dzieciaczki (niektóre) już miały katarek - czym zakrapiałyście nosek ? i jak sobie z tym radziłyście ?

no to tak jak dziewczyny pisały, woda morska, ale jak dla mnie tylko ta w sprayu i frida, ten lekarz co był u mnie w domu przepisał mi rózne inne krople, ale zawsze na koniec kazał dawać nasiwin, tylko dokładnie trzeba opróżnić nos i 3 razy w ciągu dnia po jednej kroplece i raz na noc.

Zgłoś nadużycie #33899 20 listopada 2012, 13:48

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

Hej Asica ;)
Spokojnie na poczatku zakrop woda morska albo sola fizjologiczna odczekaj 5 min i wyciagnij frida i po takim zabiegu 2 razy dziennie np krople nasiwin .
Ja jeszcze jak szedl spac na poduszke zakrapialam pare kropelek oil ilbas to wtedy latwiej mu sie oddychalo( Like psikala na husteczka i przystawiala malej do noska i tez pomagalo , tylko musisz zachowac odleglosc nie dotykac do noska ) , mozesz jeszcze mascia majerankowa posmarowac pod noskiem tez jest nie zla.

tak kropelki rewelacja do zasypiania, jak nosek furczy i jest przytkany, ale bardzo drażnią, dlatego trzeba uważać, kubeczek z wrzątkiem i parę kropli też dawałam do pokoju.

Zgłoś nadużycie #33900 20 listopada 2012, 13:48

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Like,wstaw jakieś foty,a najlepiej film,bo dawno nic nie widziałam.

Wczoraj nie mogłam coś zainstalowac tego programu co mi synchronizuje się z telefonem, męczyłam się do północy! Dziś jeszcze muszę ściągnąć program do obróbki filmików, żeby zmniejszyć ich rozmiar, także najszybciej wieczorem się za to wezmę, a tymczasem na szybko jakieś zdjęcie !

Zgłoś nadużycie #33901 20 listopada 2012, 13:48

Like Supermama

oll85 napisał(a)

u mnie to samo, ale jeszcze łapami tez! drapie, szczypie za kłaki ciągnie- wcoraj odkrył włosy na rekach i noga judka :D depilacja była :D

za włosy, jak tylko są w zasięgu ręki z całej siły ciągnie, aż boli!!

Zgłoś nadużycie #33902 20 listopada 2012, 13:49

Like Supermama

Ola83 napisał(a)

Cześć dziewczynki!
Jak mnie tu długo nie było. Pozdrawiam wszystkie mamusie i nasze dzieciaczki.
U nas masakra, od dwóch tygodni wróciłam do pracy, Małgosia z opiekunką i dostaję małego bzika na tym punkcie. Wkręcam sobie i to konkretnie.
Ale nie wyprę się tego, że lepiej się czuję jak jestem potrzebna i mogę zrobić coś więcej niż zmieniac pieluchy i zachwycać się Małgosią.
Obiecuję, ze będę zaglądała.
Buziaczki dla wszystkich.

no hej hej, dawaj foty i zaglądaj częściej

Zgłoś nadużycie #33903 20 listopada 2012, 13:50

Like Supermama

seshella napisał(a)

jakie paluchy? dawaj fotkę, ja daje zwykle flipsy, maz raz kupil takie dlugie chrupki w carfeurze, fajne byly do trzymania, ale sol zawieraly w skladzie

no i cucu mają sól, bo sprawdziłam, dupa najwyżej pójdę do kotła razem z Gochą bo widziałam, że i ona je daje :D

Zgłoś nadużycie #33904 20 listopada 2012, 13:50

Like Supermama

oll85 napisał(a)

no to ch... powiediałam ojcu co o nim myśle, dwonił od rana,ze jakies mieskanie jest. zaszłam, najebany. zaczał mi sapac o ciotke i o to,ze kiedys tam go nei przeprosiłam. no nie... wyjechałąm mu,ze nei był na slubie, na komuni,urodzinach i innych waznych dniach.. i wyszłam. nie sądze by mnie przeprosił, a nawet jesli. to w d.. to mam. dzien mam zjebany. zdenerwowałam sie , az sie poryczałam. nienawide go

co za pierdo.lec!!

Zgłoś nadużycie #33905 20 listopada 2012, 13:51

Like Supermama

oll85 napisał(a)

aaa jaksie ubierałam i małego , to aczał mnei szarpac, zebym nei wychodziła.. jestem normalnie roztelepana!
muse cwiczyc, puki mały spi. o 12 szczepienie, teraz masc i plaster ma na pupce

mój mąż już by u niego był, jakby się dowiedział, że mną szarpał!! by nim za to szarpanie o ścianę poodbijał! co za skur...

Zgłoś nadużycie #33906 20 listopada 2012, 13:53

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Like,a jaki chcecie kupic stoliczek,bo my zdecydowalismy sie chyba na takl:
http://www.smily-play.pl/pl.php?s=96,mowiacy+stoliczek
Nie chcemy z Fishera,bo tam melodyjki są jak w innych zabawkach z Fishera i już mam ich przesyt.Alfabet jest identyczny jak w Uczniaczku i inne melodie też na to samo kopyto.

Ewelina ja Cię proszę zacznij za tydzień, bo teraz jak czycham na ten stoliczak !!! Dziś jeden poszedł za 71zł + przesyłka!! ja bym chciała tak za 80zł z przesyłką, no nic czekamy, nie wiem czy teraz zaraz przed Mikołajem nie będą droższe.

Zgłoś nadużycie #33907 20 listopada 2012, 13:54

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

AAA i będziemy polowac na używany.

no no pisałam poluj, ale nie teraz :p

Zgłoś nadużycie #33908 20 listopada 2012, 13:55

Konto usunięte

Like napisał(a)

mój mąż już by u niego był, jakby się dowiedział, że mną szarpał!! by nim za to szarpanie o ścianę poodbijał! co za skur...

no jude pytał,czy ma iść mu wpierdolić, ale pewnei odrazu by pały wezwali. wiec poprostu od dziś nei mam ojca;]

Zgłoś nadużycie #33909 20 listopada 2012, 13:57

Like Supermama

madzia75 napisał(a)

ja mojemu w sobotę dałam troche skurki od chleba i jak afera była jak mu ją zabrałam wiec moze pomyśle o tych chrupkach

nie ma co myśleć one są rewelacyjne, ja myślę że właśnie dzięki nim Emila choć trochę nauczy się połykać! Choć te cucu się świetnie rozpuszczają przy tych flipsowatych też się bałam .
Tylko dziecko po takich chrupkach jest do mycia i do przebrania :) twarz i ręce Emilki to są jakby jakąś maseczkę ściągającą sobie nałożyła.
Ej a skórkę ja się normalnie boję! wczoraj jej dawałam takie male kawalątki bułki z masłem, ale jej smakowały!

Zgłoś nadużycie #33910 20 listopada 2012, 13:57

Like Supermama

seshella napisał(a)

z ta promocją w tesco napisali "Akcją objęte są wszystkie artykuły pochodzące ze stoiska ZABAWKI. Akcja nie dotyczy konsoli, gier komputerowych i na konsole, zestawów edukacyjnych, książek, zabawek dla niemowląt i asortymentu sportowego", czyli jak rozumiem z zakupow dla naszych dzieciaczkow nici

dlatego najlepsze promocje zawsze na allegro