Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #33791 20 listopada 2012, 7:39

Asica Gotowa na wszystko

kasia17 napisał(a)

Hej Asica ;)
Spokojnie na poczatku zakrop woda morska albo sola fizjologiczna odczekaj 5 min i wyciagnij frida i po takim zabiegu 2 razy dziennie np krople nasiwin .

Ja jeszcze jak szedl spac na poduszke zakrapialam pare kropelek oil ilbas to wtedy latwiej mu sie oddychalo( Like psikala na husteczka i przystawiala malej do noska i tez pomagalo , tylko musisz zachowac odleglosc nie dotykac do noska ) , mozesz jeszcze mascia majerankowa posmarowac pod noskiem tez jest nie zla.

wielkie dzieki, zaraz wysyłam męża do apteki

Sto Lat i całuski dla Wiktorka :-)

Zgłoś nadużycie #33792 20 listopada 2012, 7:39

Emza Fajna mama

Asica napisał(a)

Dzięki, właśnie mam fridę i już w nocy odciągałam ale to mu siedzi tak głęboko że nie chce wszytsko wyjść, poszły tylko wodniste gluty

noo i dobrze..jak idą gluciki jest dobrze...zakrop czy zapsikaj..poczekaz z minutke czy 2 az sie troszke rozpuswci i dawaj :) ja odciagałam póki nie przestało charczeć...

Zgłoś nadużycie #33793 20 listopada 2012, 7:39

Emza Fajna mama

Aneczka napisał(a)

Wiecie ze mojego synka wydrukowali zdjęcie w gazecie dziecko?!?! Wczoraj przypadkiem zobaczyłam w gazecie dziecko nr z listopada!!! Ale fajnie! Model normalnie! Zdjęcie które tam na konkurs dałam taki kolaż!

super gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #33794 20 listopada 2012, 7:40

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

witam!!! jak leci?

no wlasnie leci bardzo jak z kranu wlasnie dostalam okresu ;(
a wczoraj mialam wieczorem takie ssanie tak mi sie chcialo cos kalorycznego i wcinalam same ogorki kiszone z chrzanem zeby nie miec wyrzutow sumienia ze na noc sie objadlam , nie moglam sobie poradzic i wiedzialam ze ciotka nadchodzi bo ja zawsze mialam takie kryzysy.

Zgłoś nadużycie #33795 20 listopada 2012, 7:40

Emza Fajna mama
aa i maść majerankową tez smarowałam tak jak Kasia

Zgłoś nadużycie #33796 20 listopada 2012, 7:43

kasia17 Fajna mama

Emza napisał(a)

super gratulacje :)

Aneczka gratulacje ja ci mowie ze Oskar twoj to kariere zrobi ;)

Zgłoś nadużycie #33797 20 listopada 2012, 7:46

Konto usunięte
Aloha!
Jakoś udało mi sie nie ubić płodziana... dżizus! co za dziad! co on wczoraj robił, jak go jude uśpił o 18 tak spał z 2 przerwami do 7.20! masakra jakas, dziś szczepienie. więc neibawem zbiore siebie i jego- on we wczorajsych ubrankach;] bo myslałam,ze wstanie jescze - a jude kładł go po 17 ,ale do 18 walka była. no nic.. mały brudas, w nocy go przewinełam tylko, zeby nei przeciekł.
Ehhh a moja waga na dzis 72,4 :) no i jestem juz na warzywach... mniam, pyszne pomidorki, bułeczki takie se- ale b. syte ;) i lepsze niż jaja :D

Zgłoś nadużycie #33798 20 listopada 2012, 7:48

Konto usunięte

Like napisał(a)

mój terrorysta chyba usypia.....!!!!! co za łobuz, ja Wam mówię będę z nią miała 3 światy i wiem to już dziś, leży tu koło mnie i wierzga tymi nogami i jedną nogą specjalnie mnie uderza, ja ją podciągam do góry na poduszce żeby miała dalej i żeby nie sięgała, to ta tak wali tymi nogami, z takim ogromnym zacięciem i oczywiście warczy i się wnerwia, tak to zwinnie robi że się zsuwa w dół i już dotyka mnie minimalnie paluchami, to jescze naciąga tą nogę żeby tylko mnie uderzać !! i robi to z całych sił!! wczoraj też tak robiła, tylko uderzała w nogę, bo akurat noga była pod ręką, najpierw szurała tą swoją gołą stopką a potem dawaj i łubudu wali!!

u mnie to samo, ale jeszcze łapami tez! drapie, szczypie za kłaki ciągnie- wcoraj odkrył włosy na rekach i noga judka :D depilacja była :D

Zgłoś nadużycie #33799 20 listopada 2012, 7:50

Konto usunięte

Asica napisał(a)

Hej Dziewczyny :-)
proszę o pomoc, mój Oskarek obudził się dzisiaj z okropnym katarem :-( a Wasze dzieciaczki (niektóre) już miały katarek - czym zakrapiałyście nosek ? i jak sobie z tym radziłyście ?

ja tylko krople dawałam, tu się gili nie odciąga. Ale reszta odciągała

Zgłoś nadużycie #33800 20 listopada 2012, 7:51

Konto usunięte
Kasiaaa 100 lat dla naszego starszaka :) i dużo wytrwałości dla mamy, przy tych cudownych skokach :D

Zgłoś nadużycie #33801 20 listopada 2012, 7:52

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Aloha!
Jakoś udało mi sie nie ubić płodziana... dżizus! co za dziad! co on wczoraj robił, jak go jude uśpił o 18 tak spał z 2 przerwami do 7.20! masakra jakas, dziś szczepienie. więc neibawem zbiore siebie i jego- on we wczorajsych ubrankach;] bo myslałam,ze wstanie jescze - a jude kładł go po 17 ,ale do 18 walka była. no nic.. mały brudas, w nocy go przewinełam tylko, zeby nei przeciekł.
Ehhh a moja waga na dzis 72,4 :) no i jestem juz na warzywach... mniam, pyszne pomidorki, bułeczki takie se- ale b. syte ;) i lepsze niż jaja :D

OLA super gratulacje !!! Widzisz jeszcze tylko 2 kg i osiagniesz cel ;)

Zgłoś nadużycie #33802 20 listopada 2012, 7:58

Konto usunięte
mój syn nawalił, ja pierdyleeeeeeeeeeeeeee odwołuje co wczesniej mówiłam, dopeior ponałam czym jest smród!
Ale widze,ze bardzo mu sie unormowały kyupy :) tak od tygodnia, od kiedy sam wali, nei ma zatwardzen, tylko normalne, cuchnące kały;] cieszy mnei to ;p

Zgłoś nadużycie #33803 20 listopada 2012, 7:59

ewelina6660 Fajna mama
Wszystkiego naj dla Wiktorka z okazji 7 miesiecy :)

Zgłoś nadużycie #33804 20 listopada 2012, 8:07

Konto usunięte
my dziś szczepienie... ubieram tego smroda;] heh puki co ma nastroj wysmienity, spiewa i gulgocze jak mały delfinek ;)

Zgłoś nadużycie #33805 20 listopada 2012, 8:20

kasia17 Fajna mama
Jezu az sie spocilam przy przeberaniu tego srocha malego ;)
a teraz siedzi w lezaczku i oglada mini mini a mi sie chce spac okropnie !!! jeszcze taka mgla dzis jak tu sie zmotywowac do czegokolwiek /
Jak mam okres to przykrylabym sie najchetniej cala koldra i poszla spac na caly dzien ;(

Zgłoś nadużycie #33806 20 listopada 2012, 8:23

Konto usunięte
ddtvn bedie jak usypiac dziecko i czemu ciezarna nie poleci nigdzie żadnym samolotem :D

Zgłoś nadużycie #33807 20 listopada 2012, 8:25

Ola83 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki!

Jak mnie tu długo nie było. Pozdrawiam wszystkie mamusie i nasze dzieciaczki.
U nas masakra, od dwóch tygodni wróciłam do pracy, Małgosia z opiekunką i dostaję małego bzika na tym punkcie. Wkręcam sobie i to konkretnie.
Ale nie wyprę się tego, że lepiej się czuję jak jestem potrzebna i mogę zrobić coś więcej niż zmieniac pieluchy i zachwycać się Małgosią.
Obiecuję, ze będę zaglądała.
Buziaczki dla wszystkich.

Zgłoś nadużycie #33808 20 listopada 2012, 8:26

Ola83 Gotowa na wszystko

kasia17 napisał(a)

Jezu az sie spocilam przy przeberaniu tego srocha malego ;)
a teraz siedzi w lezaczku i oglada mini mini a mi sie chce spac okropnie !!! jeszcze taka mgla dzis jak tu sie zmotywowac do czegokolwiek /
Jak mam okres to przykrylabym sie najchetniej cala koldra i poszla spac na caly dzien ;(

Kasiu, czy to pierwsz ?? Bo ja jeszcze dokarmiam Małgosią cycuchem i nie miałam. Nie ukrywam, że trochę mnie to martwi. A jak u Was jeszcze karmicie?

Zgłoś nadużycie #33809 20 listopada 2012, 8:32

Konto usunięte

Ola83 napisał(a)

Cześć dziewczynki!

Jak mnie tu długo nie było. Pozdrawiam wszystkie mamusie i nasze dzieciaczki.
U nas masakra, od dwóch tygodni wróciłam do pracy, Małgosia z opiekunką i dostaję małego bzika na tym punkcie. Wkręcam sobie i to konkretnie.
Ale nie wyprę się tego, że lepiej się czuję jak jestem potrzebna i mogę zrobić coś więcej niż zmieniac pieluchy i zachwycać się Małgosią.
Obiecuję, ze będę zaglądała.
Buziaczki dla wszystkich.

wow :D witamy :D

Zgłoś nadużycie #33810 20 listopada 2012, 8:32

Konto usunięte

Ola83 napisał(a)

Kasiu, czy to pierwsz ?? Bo ja jeszcze dokarmiam Małgosią cycuchem i nie miałam. Nie ukrywam, że trochę mnie to martwi. A jak u Was jeszcze karmicie?

kasia juz nei karmi