Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #33771 20 listopada 2012, 0:01

Aneczka Gotowa na wszystko

seshella napisał(a)

krzeselko do karmienia ANTILOP do tego oddzielnie dokupuje sie tacke i poduszkę, potem bez tacki dziecko moze siedziec razem z rodzicami przy stole

Własnoe takie mam.

Zgłoś nadużycie #33772 20 listopada 2012, 0:04

Nika napisał(a)

ja wczoraj zupkę ugotowałam trochę marchewk i pietruchy, ziemniak i szpinak, troszkę selera naciowego. Nie trzęsła uszami jak za innymi ale wymiotła sporo.
ja w ogóle mam szczęście z nią i jedzeniem bo chętnie wcina właściwie wszystko co jej dam. Owoce szału nie robią, ale nie przejmuje się. Cos tam zawsze pociamka.

Mój agent to wciąga wszystko co mu dam. Ale przyznam ze ostatnio kiepsko mu rozdzxrezamndiete przez r przeprowadzkę i Noo zapominam dawać gluten. .. A jak ma 6 mies to mleko juz nie bardzo wystarcza prawda? A kaszle muszę dawać? Kaszke? Czy nie? Jak piersią karmie a ma pól roczku?

Zgłoś nadużycie #33773 20 listopada 2012, 0:09

mala24 napisał(a)

http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?filter=mala24 proszę o głosy :D

Juz!

Zgłoś nadużycie #33774 20 listopada 2012, 0:12

Wiecie ze mojego synka wydrukowali zdjęcie w gazecie dziecko?!?! Wczoraj przypadkiem zobaczyłam w gazecie dziecko nr z listopada!!! Ale fajnie! Model normalnie! Zdjęcie które tam na konkurs dałam taki kolaż!

Zgłoś nadużycie #33775 20 listopada 2012, 0:17

kasia17 napisał(a)

Jezuniu najdroższy dodaj mi cierpliwosci !!!
Moje dziecko jest nieokiełznane ! !!!!
Wiecie ze on nawet w spacerowce jak go chcialam uspic przewraca sie na brzuch !!! I siada lapie sie za rurki metalowe i siada zadowolony !!!
Wolalam jak jeszcze nie siadal i nie turlal sie bo teraz jest przej.bane  !!!
Pieluchy nie moge mu zmienic bo spierdziela, rozebrac nie moge juz na lezaco , musze sadzac na kolanie i tak samo z ubieraniem a w sb to tak nam sie usral ze az gowno na glowe wyplynelo z pieluchy bo tak wariowal !!!  musialam go do wanny i szorowac , mowie wam tu ciasto mi sie robi balagan caly wiem ze za niedlugo tesciowie przyjada a ja musze jeszcze ogarnac mieszkanie i siebie a ten jeszcze taki numer odwalil ze byl caly w gownie !!!
Nie wyrabiam z nim osttanio bo zachowuje sie jakby sie nawciagal czegos, ciagle ale to ciagle w ruchu , skad tyle energii ?

"gowno na głowę wyplynelo"!!! Hit :) :)

Zgłoś nadużycie #33776 20 listopada 2012, 0:19

Kasiu 100 lat dla Wiktorka!7 miesięcy niezle! Mój za 2 dni pól roczku!!

Zgłoś nadużycie #33777 20 listopada 2012, 7:01

mala24 Supermama
http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria... proszę o głosy :D

Zgłoś nadużycie #33778 20 listopada 2012, 7:01

mala24 Supermama
witam!!! jak leci?

Zgłoś nadużycie #33779 20 listopada 2012, 7:01

mala24 Supermama
wszystkie śpią? reszta pracuje :)

Zgłoś nadużycie #33780 20 listopada 2012, 7:22

Asica Gotowa na wszystko
Hej Dziewczyny :-)
proszę o pomoc, mój Oskarek obudził się dzisiaj z okropnym katarem :-( a Wasze dzieciaczki (niektóre) już miały katarek - czym zakrapiałyście nosek ? i jak sobie z tym radziłyście ?

Zgłoś nadużycie #33781 20 listopada 2012, 7:24

Asica Gotowa na wszystko

mala24 napisał(a)

http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?filter=mala24 proszę o głosy :D

ZAGŁOSOWANE :-)

Zgłoś nadużycie #33782 20 listopada 2012, 7:24

Emza Fajna mama

Ulla napisał(a)

haha! ja mialam taką jazde z kupa w sobote. sama w domu, nei ma mi jak kto pomóc.
patrze, ze kupa jest, to sie biore za przewijanie. ale widze, ze az ma plecy wyszła-body brudne. no to mysle, starym sposobem wezme go nad umywalke, a nie bede sie bawic w chusteczki. ale cos mi to nie szlo-woda leci, trudno ja wyregulowac, raz za ciepla raz za zimna, młody niespokojny, boi sie, cos mu nie pasi, kupa dalej do pleców i tyłka przylepiona. to mysle-włoze jego wanienke do naszej, wsadze hirka i prysznic puszcze. wszytsko jedna reka bo w drugiej trzymam jego. bluzke mam juz cała ww kupie umazaną (chcecie zdjecie? jeszcze nei wyprałam XD) no więc wsadzam Hirka do wanienki, chce puszczac prysznic,a on panika-nie zna prysznica, boi się, jest prawie juz płacz...w wanience troche wody-Hirek na brzuchu lezy i tapla sie w kupie... cholera, wyciagam go, kładę na dywanik w laziece. płacze, zimno mu-nie dziwie sie. szybko myje jego wanenke, nalewam cieplej wody, robie normalną kąpiel. masakra...

hahaha no i juz mam dobry humor od rana :D

Zgłoś nadużycie #33783 20 listopada 2012, 7:26

Asica Gotowa na wszystko

Aneczka napisał(a)

Wiecie ze mojego synka wydrukowali zdjęcie w gazecie dziecko?!?! Wczoraj przypadkiem zobaczyłam w gazecie dziecko nr z listopada!!! Ale fajnie! Model normalnie! Zdjęcie które tam na konkurs dałam taki kolaż!

Super !!!! Oskarki górą ;-) muszę kupić tą gazetę

Zgłoś nadużycie #33784 20 listopada 2012, 7:29

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Zagadka gorączki rozwiązana.Dopadła nas trzydniówka,Natalka jest wysypana na brzuszku,plecach i czole.

no widzisz , pewnie ci ulzylo ?
Ale ja pamietam ze okropnie znioslam 3 dniowke Wiktorka ;9(

Zgłoś nadużycie #33785 20 listopada 2012, 7:30

Emza Fajna mama

Asica napisał(a)

proszę o pomoc, mój Oskarek obudził się dzisiaj z okropnym katarem :-( a Wasze dzieciaczki (niektóre) już miały katarek - czym zakrapiałyście nosek ? i jak sobie z tym radziłyście ?

zakrapiaj wodą morską albo solą fizj...i wyciagaj fridą najlepiej

Zgłoś nadużycie #33786 20 listopada 2012, 7:31

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no widzisz , pewnie ci ulzylo ?
Ale ja pamietam ze okropnie znioslam 3 dniowke Wiktorka ;9(

sto lat dla Wiktorrrrrka :)

Zgłoś nadużycie #33787 20 listopada 2012, 7:32

Emza Fajna mama
tak wogóle to chyba taki okres...ja mam doła..mała szaleje tak samo jak wasze...5 minut spokoju nie mam...ma ciagle humory raz płacze raz sie smieje...matko niech te zęby juz wylezą...damy rade dziewczyny! !

Zgłoś nadużycie #33788 20 listopada 2012, 7:33

Asica Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

mój terrorysta chyba usypia.....!!!!! co za łobuz, ja Wam mówię będę z nią miała 3 światy i wiem to już dziś, leży tu koło mnie i wierzga tymi nogami i jedną nogą specjalnie mnie uderza, ja ją podciągam do góry na poduszce żeby miała dalej i żeby nie sięgała, to ta tak wali tymi nogami, z takim ogromnym zacięciem i oczywiście warczy i się wnerwia, tak to zwinnie robi że się zsuwa w dół i już dotyka mnie minimalnie paluchami, to jescze naciąga tą nogę żeby tylko mnie uderzać !! i robi to z całych sił!! wczoraj też tak robiła, tylko uderzała w nogę, bo akurat noga była pod ręką, najpierw szurała tą swoją gołą stopką a potem dawaj i łubudu wali!!

mój robi dokładnie to samo ! a jak go karmię piersią to mnie za nos łapie i ciągnie

Zgłoś nadużycie #33789 20 listopada 2012, 7:34

Asica Gotowa na wszystko

Emza napisał(a)

zakrapiaj wodą morską albo solą fizj...i wyciagaj fridą najlepiej

Dzięki, właśnie mam fridę i już w nocy odciągałam ale to mu siedzi tak głęboko że nie chce wszytsko wyjść, poszły tylko wodniste gluty

Zgłoś nadużycie #33790 20 listopada 2012, 7:37

kasia17 Fajna mama

Asica napisał(a)

Hej Asica ;)
Spokojnie na poczatku zakrop woda morska albo sola fizjologiczna odczekaj 5 min i wyciagnij frida i po takim zabiegu 2 razy dziennie np krople nasiwin .

Ja jeszcze jak szedl spac na poduszke zakrapialam pare kropelek oil ilbas to wtedy latwiej mu sie oddychalo( Like psikala na husteczka i przystawiala malej do noska i tez pomagalo , tylko musisz zachowac odleglosc nie dotykac do noska ) , mozesz jeszcze mascia majerankowa posmarowac pod noskiem tez jest nie zla.