Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #33711 19 listopada 2012, 15:48

Like Supermama
ide z moimi dziewczynami na dwór, bo jeszcze nie byłam!
czus ;)

Zgłoś nadużycie #33712 19 listopada 2012, 15:50

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Jezuniu najdroższy dodaj mi cierpliwosci !!!
Moje dziecko jest nieokiełznane ! !!!!
Wiecie ze on nawet w spacerowce jak go chcialam uspic przewraca sie na brzuch !!! I siada lapie sie za rurki metalowe i siada zadowolony !!!
Wolalam jak jeszcze nie siadal i nie turlal sie bo teraz jest przej.bane  !!!
Pieluchy nie moge mu zmienic bo spierdziela, rozebrac nie moge juz na lezaco , musze sadzac na kolanie i tak samo z ubieraniem a w sb to tak nam sie usral ze az gowno na glowe wyplynelo z pieluchy bo tak wariowal !!!  musialam go do wanny i szorowac , mowie wam tu ciasto mi sie robi balagan caly wiem ze za niedlugo tesciowie przyjada a ja musze jeszcze ogarnac mieszkanie i siebie a ten jeszcze taki numer odwalil ze byl caly w gownie !!!
Nie wyrabiam z nim osttanio bo zachowuje sie jakby sie nawciagal czegos, ciagle ale to ciagle w ruchu , skad tyle energii ?

haha! ja mialam taką jazde z kupa w sobote. sama w domu, nei ma mi jak kto pomóc.
patrze, ze kupa jest, to sie biore za przewijanie. ale widze, ze az ma plecy wyszła-body brudne. no to mysle, starym sposobem wezme go nad umywalke, a nie bede sie bawic w chusteczki. ale cos mi to nie szlo-woda leci, trudno ja wyregulowac, raz za ciepla raz za zimna, młody niespokojny, boi sie, cos mu nie pasi, kupa dalej do pleców i tyłka przylepiona. to mysle-włoze jego wanienke do naszej, wsadze hirka i prysznic puszcze. wszytsko jedna reka bo w drugiej trzymam jego. bluzke mam juz cała ww kupie umazaną (chcecie zdjecie? jeszcze nei wyprałam XD) no więc wsadzam Hirka do wanienki, chce puszczac prysznic,a on panika-nie zna prysznica, boi się, jest prawie juz płacz...w wanience troche wody-Hirek na brzuchu lezy i tapla sie w kupie... cholera, wyciagam go, kładę na dywanik w laziece. płacze, zimno mu-nie dziwie sie. szybko myje jego wanenke, nalewam cieplej wody, robie normalną kąpiel. masakra...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #33713 19 listopada 2012, 15:51

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Jejku moje dziecko juz jutro konczy 7 miesiac , kiedy ten miesiac zlecial bo nie wiem !!!

Wiktor tez nie mial morfologii robionej i tez zastanawiam sie czy mu nie zrobic?

?! no jak to? no ja własnie tez nie wiem,kiedy to zleciało XD

Zgłoś nadużycie #33714 19 listopada 2012, 15:55

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wiecie co dziewczyny jak meza nie ma w domu to jakos bardziej jestem zorganizowana.
Posprzatalam, wlosy umylam wymodelowalam wyprostowalam umalowalam sie , bylam na spacerze zmlodym, zrobilam pranie , a teraz wariat maly spi a ja mam czas na kawke , obiadu dzis nie gotowalam.

kurde, jak mój był w delegacji te kilka dni, to tez jakos wszystko grało...a dzisiaj? normalnei nic mi eise nie chce, nie cchce mi sie isc na spacer,mimo ze została mi ostatnia szutka pieluchy! noz kura, niech ktos idzie za mnie :/ zeby to bylo w sklepie za rogiem...ale kurde, ja mam ze 25 minut w jedna strone :/a na dworze tak brzydko :/ obiadu tez nei za bardzo mam :/ mąz za 5 minut kończy prace :/

dobrze, ze chociaz rano prysznic wziełam, włosy umyłam, bo jakies takei poskeljane były (na fb mozna poczytac czemu :D )

Zgłoś nadużycie #33715 19 listopada 2012, 16:04

Konto usunięte
nie czytam was ale obawiam sie ze osaleje albo zrobie cos strasznego... on wyje az sie dusi. tylko go połoze, na rekach sie wyrywa nie daje mi sie ubrac! help

Zgłoś nadużycie #33716 19 listopada 2012, 16:06

ewelina6660 Fajna mama
Moje dziecko dzisiaj coś nie ma apetytu na cyca.W sumie to na nic nie ma apetytu.Za to szaleje jak nigdy.pełza po całym pokoju i turla się wariatka :)

Zgłoś nadużycie #33717 19 listopada 2012, 16:06

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

nie czytam was ale obawiam sie ze osaleje albo zrobie cos strasznego... on wyje az sie dusi. tylko go połoze, na rekach sie wyrywa nie daje mi sie ubrac! help

Łoooo,może mu daj coś na brzuszek,może go boli?
Natalka chyba jeszcz nie miała takiego stanu.

Zgłoś nadużycie #33718 19 listopada 2012, 16:09

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Łoooo,może mu daj coś na brzuszek,może go boli?
Natalka chyba jeszcz nie miała takiego stanu.

mi sie wydaje ze to jego fanaberie.... bo jak jest w nosidle i na rekach to jest spoko, ale do ch... nie bede go caly czas lulac

Zgłoś nadużycie #33719 19 listopada 2012, 16:21

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

mi sie wydaje ze to jego fanaberie.... bo jak jest w nosidle i na rekach to jest spoko, ale do ch... nie bede go caly czas lulac

No ładny terrorysta :)

Zgłoś nadużycie #33720 19 listopada 2012, 17:13

marla2214 Gotowa na wszystko
Hej
u nas w miarę
wciąż nie mamy ząbka :(
moja obraca siuę z brzucha na plecy, ale na odwrót to już nie :-(
nie chce leżeć na brzuchu i kropka!
choć rehabilitacja już daje pewne efekty,m bo wyżej trzyma główkę i podpiera się czasem na łapkach, choć dopiero sporadycznie...
a rehabilitacja ma potrwać dopóki Werka zacznie chodzić...
wyobrażacie sobie ile jeszcze będziemy z nią jeździć...
no ale jak trzeba to trzeba

Zgłoś nadużycie #33721 19 listopada 2012, 17:15

aniam Supermama

Like napisał(a)

Aniu coś mi się wydaje, że to nie tylko kwestia zostawienia małego z teściową, sam powrót do pracy po takim długim okresie jest stresujący, na dodatek gdy ma się zrąbanego szefa!
Mnie to czeka dokładnie za miesiąc, także też wnet! Codziennie mam w myślach ten cholerny powrót!! że ta Polska jest takim glupim krajem!

nadrabiam, póxniej opisze mój pojeba.. dzień w pracy

Zgłoś nadużycie #33722 19 listopada 2012, 17:15

aniam Supermama

Like napisał(a)

Dziewczyny Emila boi się facetów! W tym dziadka, wujka, wujka i wujka, których wcześniej widywała!! Tylko ojca się nie boi!! Wystarczy, że się do niej odezwą, albo da się ją twarzą w twarz to od razu usteczka w podkówkę i jak dość szybko nie zabierze się tych faciorów sprzed jej oczu to płacz!! lament!!

mój tez tak ma, ale generalnie działają wszyscy obcy

Zgłoś nadużycie #33723 19 listopada 2012, 17:16

marla2214 Gotowa na wszystko
zazdroszczę Wam, że Wasze dzieciaczki tak przemieszczają się po pomieszczeniach... Moja niestety tego nie potrafi :-(

Zgłoś nadużycie #33724 19 listopada 2012, 17:19

aniam Supermama

seshella napisał(a)

Moja jest z tatusiem, ale pierwsze dni byłóy stresujące, już teraz coraz lepiej, dwa razy dziennie dzwonie i pytam co robia :)

ja dzielnie ani razu nei zadzwoniłam, tylko zaraz po wyściu, bo zapomniałam powiedziec, by małego przebrała :P

Zgłoś nadużycie #33725 19 listopada 2012, 17:20

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

wiem, ale to takie dołujące... cłowiek żre te szity( jeszcze dis, potem 5 dni warzywa) a tu kurcze 40 deko wiecej.. załamka! ale ogólnie bilans jest 3 kilo w 14 dni... chyba nie najgorzej.

gratuluję, moją diete ch... strzelił, nerwy  wszystko poposuły :(

Zgłoś nadużycie #33726 19 listopada 2012, 17:34

aniam Supermama

seshella napisał(a)

Ania do pracy wrociła i nie ma kto pisac, to co będzie dalej

w pracy nie mogę, bo ciągle ktoś łazi i wszystko na ekranie widać :(

Zgłoś nadużycie #33727 19 listopada 2012, 17:36

aniam Supermama
ewelina6660 napisał(a)
Natalka...końcówka najlepsza http://fajnamama.pl/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=UPHO3CBnn84&feature=youtu.be
wow, ale czad :)

Zgłoś nadużycie #33728 19 listopada 2012, 17:39

aniam Supermama
prosze o głosy
http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria...

Zgłoś nadużycie #33729 19 listopada 2012, 17:43

aniam Supermama

marla2214 napisał(a)

zazdroszczę Wam, że Wasze dzieciaczki tak przemieszczają się po pomieszczeniach... Moja niestety tego nie potrafi :-(

kochana, nie martw się , mój też nie :(

Zgłoś nadużycie #33730 19 listopada 2012, 17:47

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

prosze o głosy
http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?start=18080

2 od nas.