Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #33511 18 listopada 2012, 19:19

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Aniammmmmmm spokojnie, każda wraca do pracy kiedyś! preciez ja już danwo jak ide spratac to nawet na 8 h zostawiam młodego! i to gdie? u ojca pijaka, i jego porypanej żony! nie przesadzaj!

wiem, ale jakos nie mogę sobie z tym poradzić :(

Zgłoś nadużycie #33512 18 listopada 2012, 20:22

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

a ja nadal przezywam, ze jutro do pracy, cały dzień ryczę :(

nie martw się, będzie dobrze, tydzień i sie przyzwyczaisz, zostawiasz małego w dobrych rękach, a twój humor wpływa na Piotrusia

Zgłoś nadużycie #33513 18 listopada 2012, 21:13

Extremalna21 Fajna mama
Przeglądam sobie ceneo.pl i widzę, że niektóre rzeczy można kupić dużo taniej niż na allegro ;)

Znalazłam huśtawkę skaczącą hip-hop montuje się ją do futryny drzwi ;) za ładna nie jest ale cena spoko ;) dla tych którzy nie mają wypasionych skoczków ;D http://berney-toys.pl/product-pol-764-Skaczaca-Hustawka-Hop-Skip-Skoczek-Firmy-D...

Zgłoś nadużycie #33514 18 listopada 2012, 22:04

Extremalna21 Fajna mama
zobaczcie jaki piękny.... szkoda, że nie mam córki bo bym jej sprawiła takiego konika ;) http://www.ceneo.pl/15633268

Zgłoś nadużycie #33515 18 listopada 2012, 22:17

Like Supermama

oll85 napisał(a)

młody wstał o 4.... normalnie, nie wiem co mu zrobic,w dzien wczoraj prawie nei spał i wstal sobie o 4... grrrr jude na 1-2 h tylko dis w robocie. troche sprzatam.
Nie wiem, jak to jest z tymi rankingami, nic nei pisałam, a punkty są. nie łapie.
No nic;] u nas super pogoda i super burdel, po podłode lataja moje ,syna i jude paury, wczoraj było rodzinne obcinanie. musze sprzatac... a tak mi się chce....

bo Ci wczoraj podziękowalam za sto kilkanaście postów duuppooo! ;)

Zgłoś nadużycie #33516 18 listopada 2012, 22:19

Like Supermama

Emza napisał(a)

bedzie dobrze..jesli z tesciowa to tak jak z mamą...babcia krzywdy nie zrobi :) ja mojej zostawiłam wczoraj na 6 godzin..teeskniłam i mialam troche stracha...ale chyba bardziej ja niż mała :)

kurde u mnie z tesciową to lepiej jak z mamą! Moja mama tylko na spacer dostawła Emilę, w życiu jej nie zmieniała pampersa ani nie ubierała! W wigilę Emilka będzie spała po raz pierwszy u teściów, tam spędzamy Wigilię i bez sensu zjeść na szybko kolację i lecieć do domu kłaść dziecko, także dziś już teściom oznajmiłam, że wnusia będzie spać...chyba już się nie mogą doczekać :)

Zgłoś nadużycie #33517 18 listopada 2012, 22:20

Like Supermama

mala24 napisał(a)

wszystkiego najlepszego dla Szymonka z okazji 6 miesięcy :D

oo i ode mnie też wszystkiego naj naj naj!

Zgłoś nadużycie #33518 18 listopada 2012, 22:23

Like Supermama

oll85 napisał(a)

100 lat dla łobuza ;)
Mój też matka rozpusciła, jakas nienormalna.. a móiła ciociunia nie ucz go ;p matka i tak swoje ;p
-spanie w łóżku- jest
-nosenie na rękach- jest
-lulanie- jest

no jak u mnie :)
choć wieczorem mam podobnie, jak Ewelina, je mleczko z kaszką i jak nie uśnie to świruje na maksa i usypia, tylko, że u mnie żwiruje dobre 1,5-2h!!! jak dzisiaj!!! masakra! przecież nie może chodzić spać o 22! wczoraj też tak późno poszła spać, nie wiem co jej się pozmieniało!

Zgłoś nadużycie #33519 18 listopada 2012, 22:26

Like Supermama

aniam napisał(a)

wiem, ale jakos nie mogę sobie z tym poradzić :(

Aniu coś mi się wydaje, że to nie tylko kwestia zostawienia małego z teściową, sam powrót do pracy po takim długim okresie jest stresujący, na dodatek gdy ma się zrąbanego szefa!
Mnie to czeka dokładnie za miesiąc, także też wnet! Codziennie mam w myślach ten cholerny powrót!! że ta Polska jest takim glupim krajem!

Zgłoś nadużycie #33520 18 listopada 2012, 22:28

Like Supermama
Dziewczyny Emila boi się facetów! W tym dziadka, wujka, wujka i wujka, których wcześniej widywała!! Tylko ojca się nie boi!! Wystarczy, że się do niej odezwą, albo da się ją twarzą w twarz to od razu usteczka w podkówkę i jak dość szybko nie zabierze się tych faciorów sprzed jej oczu to płacz!! lament!!

Zgłoś nadużycie #33521 18 listopada 2012, 22:30

Like Supermama
I co zauważyłam, przedwczoraj przy kąpieli! Ona ma spuchnięte dziąsła po obu stronach (z jej prawej bardziej) tam gdzie są zęby trójki!! Czyżby trójki miały wyjść prędzej? czy może w końcu przebiją się te kreseczki, które widać w miejscu dolnych jedynek?! Ale one wyglądają cały czas tak samo! Pamiętam, że zauważyłam je jakoś niedługo po Oli, nie wiem 1-2 tyg później, może faktycznie niedługo wyjdą.

Zgłoś nadużycie #33522 18 listopada 2012, 22:32

Like Supermama
Byliśmy dziś w kinie na Saga Zmierzch przed świtem cz.2, mój mąż obiecał Roksanie już dawno dawno i nie było zmiłuj się, ja za bardzo nie chciałam jechać, no ale dałam się namówić. Bardzo fajnie się oglądało, chyba najlepsza część jak dla mnie, o wiele lepsza niż ta część 1.

Zgłoś nadużycie #33523 18 listopada 2012, 22:39

Like Supermama
dziewczyny kupiłam Emilce krzesełko, teściowa chciała żebym się rozglądnęła za jakimś używanym, początkowo chciałam jej kupić te z Ikea, ale teściowa takiego plastikowego nie chciała. Krzeselko z tablicy, przelew zrobiłam, teraz czekam czy w ogóle dostanę ;) Kontakt dosyć fajny z babką,, więc mam nadzieję, że jednak wszystko skończy się dobrze.
A krzesło takie
http://tablica.pl/oferta/milly-mally-active-krzeselko-do-karmienia-ID1Qprp.html
za taką cenę, to byłam lekko w szoku, bo na zdjęciach naprawdę zadbane, mało które na allegro można znaleźć z niepopękanym czy uszkodzonym siedziskiem i to w takiej cenie!

Zgłoś nadużycie #33524 18 listopada 2012, 22:41

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

zobaczcie jaki piękny.... szkoda, że nie mam córki bo bym jej sprawiła takiego konika ;) http://www.ceneo.pl/15633268

na allegro masz tygrysy, zające i inne tego typu, dla chłopaka też się nadają :D

Zgłoś nadużycie #33525 18 listopada 2012, 22:53

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

Dziewczyny Emila boi się facetów! W tym dziadka, wujka, wujka i wujka, których wcześniej widywała!! Tylko ojca się nie boi!! Wystarczy, że się do niej odezwą, albo da się ją twarzą w twarz to od razu usteczka w podkówkę i jak dość szybko nie zabierze się tych faciorów sprzed jej oczu to płacz!! lament!!

mężczyźni mają gruby głos i często głośno mówią a poza tym rzadko się uśmiechają,Musisz otwarcie mówić tym, którzy ją zaczepiają, że ona się boi i żeby starali się nie zwracać na nią uwagi, żeby mogła się oswoić ;) uspokój się i weź na wstrzymanie. A czy dziadek i wujowie mają brode, wąsy albo okulary? niektóre dzieci właśnie przez to się boją;/

Zgłoś nadużycie #33526 18 listopada 2012, 22:55

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny kupiłam Emilce krzesełko, teściowa chciała żebym się rozglądnęła za jakimś używanym, początkowo chciałam jej kupić te z Ikea, ale teściowa takiego plastikowego nie chciała. Krzeselko z tablicy, przelew zrobiłam, teraz czekam czy w ogóle dostanę ;) Kontakt dosyć fajny z babką,, więc mam nadzieję, że jednak wszystko skończy się dobrze.
A krzesło takie
http://tablica.pl/oferta/milly-mally-active-krzeselko-do-karmienia-ID1Qprp.html
za taką cenę, to byłam lekko w szoku, bo na zdjęciach naprawdę zadbane, mało które na allegro można znaleźć z niepopękanym czy uszkodzonym siedziskiem i to w takiej cenie!

Super! ja mam podobne;D tylko, że ja mam całe zielone bez obrazków ;p

Zgłoś nadużycie #33527 18 listopada 2012, 23:00

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Super! ja mam podobne;D tylko, że ja mam całe zielone bez obrazków ;p

ja też mam podobne tylko nie ceratowe :p oba zasponsorowane przez dziadków -teściów :D

Zgłoś nadużycie #33528 18 listopada 2012, 23:01

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

mężczyźni mają gruby głos i często głośno mówią a poza tym rzadko się uśmiechają,Musisz otwarcie mówić tym, którzy ją zaczepiają, że ona się boi i żeby starali się nie zwracać na nią uwagi, żeby mogła się oswoić ;) uspokój się i weź na wstrzymanie. A czy dziadek i wujowie mają brode, wąsy albo okulary? niektóre dzieci właśnie przez to się boją;/

hehe, tak się składa, że żaden nie ma nic z tych rzeczy :D

Zgłoś nadużycie #33529 18 listopada 2012, 23:04

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

hehe, tak się składa, że żaden nie ma nic z tych rzeczy :D

To nie mam pojęcia co jej się stało;/;/;/

Zgłoś nadużycie #33530 18 listopada 2012, 23:49

Aneczka Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

Aniu coś mi się wydaje, że to nie tylko kwestia zostawienia małego z teściową, sam powrót do pracy po takim długim okresie jest stresujący, na dodatek gdy ma się zrąbanego szefa!
Mnie to czeka dokładnie za miesiąc, także też wnet! Codziennie mam w myślach ten cholerny powrót!! że ta Polska jest takim glupim krajem!

Ja tez czuje ze bede mieć stresa wracać to work