Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #33491 18 listopada 2012, 12:02

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

płodzian.... 2 sek wczesniej miałam słoj w ręku i się śmiał. odstawiłam i o...

Hehe nie ma to jak wymusić coś płaczem;D Mój syn to jest strasznie już rozwydrzony ;/ tatuś go rozpieszcza, robi samolociki, wszystko mu daje a ja póżniej latam przy nim jak porypana ;/ ja nie wiem co to będzie za 2-3 lata;/ Ale mówię mu nie dawaj małemu tego, tamtego, tak mu nierób itd. a on swoje!!;/ ma to w dup, bo go całymi dniami w domu nie ma a ja czasami nawet do łazienki nie mogę wyjść ;/;/

Zgłoś nadużycie #33492 18 listopada 2012, 12:46

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Hehe nie ma to jak wymusić coś płaczem;D Mój syn to jest strasznie już rozwydrzony ;/ tatuś go rozpieszcza, robi samolociki, wszystko mu daje a ja póżniej latam przy nim jak porypana ;/ ja nie wiem co to będzie za 2-3 lata;/ Ale mówię mu nie dawaj małemu tego, tamtego, tak mu nierób itd. a on swoje!!;/ ma to w dup, bo go całymi dniami w domu nie ma a ja czasami nawet do łazienki nie mogę wyjść ;/;/

wszystkiego najlepszego dla Szymonka z okazji 6 miesięcy :D

Zgłoś nadużycie #33493 18 listopada 2012, 13:38

Emza Fajna mama

aniam napisał(a)

wiem, że krzywdy nie zrobi, zresztą była u nas kilka ładnych razy i widziałam jak zajmowała się małym, poza tym został z nią już na 4 h, ale nie wiem czy to Ja dam radę 9h bez niego

hehe no włąśnie to chyba my mamy z tym większy problem niż nasze maluchy :D

Zgłoś nadużycie #33494 18 listopada 2012, 13:39

Emza Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

wszystkiego naj dla małego rządziciela :D

Zgłoś nadużycie #33495 18 listopada 2012, 14:26

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

STO LAT dla SZYMKA;*

Zgłoś nadużycie #33496 18 listopada 2012, 15:30

Konto usunięte
100 lat dla łobuza ;)
Mój też matka rozpusciła, jakas nienormalna.. a móiła ciociunia nie ucz go ;p matka i tak swoje ;p
-spanie w łóżku- jest
-nosenie na rękach- jest
-lulanie- jest

Zgłoś nadużycie #33497 18 listopada 2012, 15:32

Konto usunięte
mieszkanko bardzo ładne, wielki balkon na poddaszu... wanna i prysznic, 2 pokoje, wieeelka komórka ;)
Ale... własciciele pod nami( juz a tak meiszakliśmy i ta schiza,ze oni słysza wsyztko itd...)
no i baba chce od 1 stycnia, a ja moge od lutego- 3 meichy wypowiedenia mam tu.
no wiec odpada.... będe dalej polowała tu po sąsiedzku. i tak cały dom pusty ,wiec babka poczeka 3 meichy ;)

Zgłoś nadużycie #33498 18 listopada 2012, 15:50

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

100 lat dla łobuza ;)
Mój też matka rozpusciła, jakas nienormalna.. a móiła ciociunia nie ucz go ;p matka i tak swoje ;p
-spanie w łóżku- jest
-nosenie na rękach- jest
-lulanie- jest

U mnie na szczęście lulania nie ma;D moja siostra swojego Bartka tak rozpuściła, że masakra ;/ przed każdym zaśnięciem małego musi go pół godziny bujać bo sam nie zaśnie ! nigdy w życiu! :D ja mam wygode bo położę małego do łóżeczka, dam mu miśka do pitulenia ,włącze mu Kubusia Puchatka i ładnie zasypia ;)

Zgłoś nadużycie #33499 18 listopada 2012, 15:53

Extremalna21 Fajna mama
Jakie nuuuudy :( mały się wyszalał, zjadł obiadek i zasnął ;)

Zgłoś nadużycie #33500 18 listopada 2012, 15:56

Emza Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

U mnie na szczęście lulania nie ma;D moja siostra swojego Bartka tak rozpuściła, że masakra ;/ przed każdym zaśnięciem małego musi go pół godziny bujać bo sam nie zaśnie ! nigdy w życiu! :D ja mam wygode bo położę małego do łóżeczka, dam mu miśka do pitulenia ,włącze mu Kubusia Puchatka i ładnie zasypia ;)

boze ale ci zazdroszcze..ja bujam;/

Zgłoś nadużycie #33501 18 listopada 2012, 16:27

ewelina6660 Fajna mama
Wszystkiego naj dla Szymusia :)
Ola, pewnie,że szukaj dalej,bo z właścicielami na karku to trochę kicha.
Natalka śpi,Łukasz też.Zrobiłam trochę porządku w Natalki szafie i znowu dwie reklamówki za małych rzeczy.
Temperatura chyba poszła w piz.du,bo ma teraz 37 stopni :) .Nawet nie wiecie jak się cieszę.Może to trzydniówka,bo ma dzisiaj też lekkie rozwolnienie, ale wysypki nie ma.Może jeszcze wyskoczy.Wiecie co jest najsmieszniejsze,że trzdniówka jest bardzo zarazliwa i na doroslych też przechodzi. hahahha.Będziemy rodziną trędowatych.

Zgłoś nadużycie #33502 18 listopada 2012, 16:28

ewelina6660 Fajna mama

Emza napisał(a)

boze ale ci zazdroszcze..ja bujam;/

My też bujamy tzn z reguły usypia przy misce tzn przy cycu,ale jak się jej nie zaśnie to noszonko na rękach.Wyjątek stanowi zasypianie wieczorne,bo nawet jak nie usnie jedząć to wygłupia się na łóżku i nagle zamyka oczy i śpi.

Zgłoś nadużycie #33503 18 listopada 2012, 16:33

ewelina6660 Fajna mama
Muszę jechać na zakupy i to duże,bo ubranek na 74 to ma w trzy diabły,ale na 80 to w ogóle.Jak wyrośnie nagle z tych 74 to nie wiem w co ją ubiorę.Body to chyba w Tesco kupię w tych większych paczkach.
Miałam Wam fotkę zrobić body z Pepco.Wyprałam je i pokazuję Łukaszowi,normalnie nie mógł zgadnąć co to.Rękawy wydłużyły się dwukrotnie,dekold zrobił się trzy razy większy,a na szerokość zrobiły się kwadratowe.
Wiem,że to body kosztowało 8 zł,ale myślałam,że chociaż 2 razy je ubierze.

Zgłoś nadużycie #33504 18 listopada 2012, 16:38

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Wszystkiego naj dla Szymusia :)
Ola, pewnie,że szukaj dalej,bo z właścicielami na karku to trochę kicha.
Natalka śpi,Łukasz też.Zrobiłam trochę porządku w Natalki szafie i znowu dwie reklamówki za małych rzeczy.
Temperatura chyba poszła w piz.du,bo ma teraz 37 stopni :) .Nawet nie wiecie jak się cieszę.Może to trzydniówka,bo ma dzisiaj też lekkie rozwolnienie, ale wysypki nie ma.Może jeszcze wyskoczy.Wiecie co jest najsmieszniejsze,że trzdniówka jest bardzo zarazliwa i na doroslych też przechodzi. hahahha.Będziemy rodziną trędowatych.

Fajnie, że gorączka spadła ;) Ja też muszę jutro zrobić porządek u małego w szafkach bo sporo ciuszków jest już za małych ;/

Zgłoś nadużycie #33505 18 listopada 2012, 16:44

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Muszę jechać na zakupy i to duże,bo ubranek na 74 to ma w trzy diabły,ale na 80 to w ogóle.Jak wyrośnie nagle z tych 74 to nie wiem w co ją ubiorę.Body to chyba w Tesco kupię w tych większych paczkach.
Miałam Wam fotkę zrobić body z Pepco.Wyprałam je i pokazuję Łukaszowi,normalnie nie mógł zgadnąć co to.Rękawy wydłużyły się dwukrotnie,dekold zrobił się trzy razy większy,a na szerokość zrobiły się kwadratowe.
Wiem,że to body kosztowało 8 zł,ale myślałam,że chociaż 2 razy je ubierze.

mi jedne się takie z Pepco trafiły właśnie;/ rozmiar 74 a jak wyprałam ( ręcznie) zrobiły się tak duuuże, że bez jaj ale dwuletnie dziecko by weszło w nie ;) teraz już nie kupuję bodziaków ani innych ubranek bo w szafkach mam do razmiaru 105 :)

Zgłoś nadużycie #33506 18 listopada 2012, 16:45

martus91 Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

Aaaaaaaaaaaaa
Moja Ola sama próbuje siadać! co prawda podpiera sie jedna raczka i jest ochylona do przodu lub ciagnie ja na bok ale siedzi na własnych czterech literach :)
Ale to co na zdieciu to sama bez pomocy z pozycji na pieska do pierwszego siadu :)

świetna jest! moja też tak "siedzi" tylko nie za długo, bo jest strasznie skręcona :)

Zgłoś nadużycie #33507 18 listopada 2012, 16:53

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

płodzian.... 2 sek wczesniej miałam słoj w ręku i się śmiał. odstawiłam i o...

jakie biedne, zgłodzone dziecko... :( Ola!

Zgłoś nadużycie #33508 18 listopada 2012, 17:27

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

jakie biedne, zgłodzone dziecko... :( Ola!

tak, kości wystają ;p

Zgłoś nadużycie #33509 18 listopada 2012, 18:54

aniam Supermama
a ja nadal przezywam, ze jutro do pracy, cały dzień ryczę :(

Zgłoś nadużycie #33510 18 listopada 2012, 19:03

Konto usunięte

aniam napisał(a)

a ja nadal przezywam, ze jutro do pracy, cały dzień ryczę :(

Aniammmmmmm spokojnie, każda wraca do pracy kiedyś! preciez ja już danwo jak ide spratac to nawet na 8 h zostawiam młodego! i to gdie? u ojca pijaka, i jego porypanej żony! nie przesadzaj!