Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #32531 15 listopada 2012, 0:36

Nika Fajna mama
A! Wer wczoraj 7500 na liczniku miała.
Dziś znowu odmówiła picia wody z butelki natomiast napiła się z mojej szklanki. Chyba chodzi o to że widzi że ja tak piję. Nauka przez obserwacje otoczenia :-D
Wygląda przekomicznie ze giga szklanką z grubego szkła. Ale normalnie pije! Trochę jak kotek z miseczki ale z jakiegoś powodu odmawia wody z butli... (chociaż mleko pija).
Przyłapałam ją też na piciu wody z wanienki..... :-D
Mam nadzieje że nie znajdę jej kiedyś z głową w sedesie.

Zgłoś nadużycie #32532 15 listopada 2012, 7:07

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

Czyli tylko ja jestem wyrodna i ide z jude w pijackie tango :D zatancze gangamstajla :D walca i nei wiem co tam jesce :D jak sie napruje to może nawet brekdensa :D

ja tez bym chciala pójsć tylko mój zdziadział....ale i tak chyba bym sie nie napiła bo karmie....;/

Zgłoś nadużycie #32533 15 listopada 2012, 7:09

Konto usunięte
Jestę!

Zgłoś nadużycie #32534 15 listopada 2012, 7:10

Konto usunięte

Like napisał(a)

mam nadzieję, że nie bo mój stary "na bonda jechał" z kolegą z pracy xD

hahahahahahahahhahahahaha

Zgłoś nadużycie #32535 15 listopada 2012, 7:12

Konto usunięte

Like napisał(a)

no wiem, jeśli się zgodziłaś to sjuż maruj dupę wazeliną xD :D :D :D :D :D :D

nie no :D hahahah od rana mnei rozjebałas :D

Zgłoś nadużycie #32536 15 listopada 2012, 7:13

Konto usunięte

Like napisał(a)

no ale wujek miał przyjeżdżać, co Cię tak w ch..  robia ?? ??

a idz.. oni tu są w 3 kuynkuzyynka i wuj. wuj jedie specjalnei woic coreczke bo choc dostała nową polówke to nie umei jezdic, pzeciez nei dojechałaby 850 km;] no i tatus jawiezie i musi jechac tak jak ona jadą oboje, tylko miało byc na 7 dni,a jest na 14 :(

Zgłoś nadużycie #32537 15 listopada 2012, 7:15

Konto usunięte

Like napisał(a)

a nie możesz wziąć na sab simplex i inne tego typu rzeczy...Ola wierzę w Ciebie!!

noge mam dopeiro wczoraj odebrała, pusciłabym jej przelew za jakies 2 tyg; bo krople mi sie konczą, ale to tylko 8 e. zanim kasa dojdie to bedzie 3 dni. potem jsli ten kurier jest tani- to matka musiała by z 8 kilowym skockiem jechac tramwajem i autosanem na 2 koneic miasta go wysłac- bo to nei jest wtedy od drzwi do drwi. nei chce  jej robi kłopotów

Zgłoś nadużycie #32538 15 listopada 2012, 7:16

Konto usunięte

Like napisał(a)

no jak trzeszczy to polecam wazelinę :D

like co ty z tą waeliną/? wypiełas czoko? :D

Zgłoś nadużycie #32539 15 listopada 2012, 7:19

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

AAAA na szczepieniu był też 13-miesieczny chłopczyk,myślałam,żę ze śmiechu skonam.Normalnie sam sobie podszedl do mamy i ciach jej za bluzkę i wyciąga sobie cyca.To był śmiech przez łzy,bo oczami wyobrazni widziałam siebie i Natalkę :) .Natalka tak się patrzyła,że aż jej slina kapała...hahahha

dla mnei jak ju dziecko chodzi to cyc i karmienie jest obleśne...

Zgłoś nadużycie #32540 15 listopada 2012, 7:19

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

dziewczyny spadam , padam naprawde ;(
marze zeby choc troche sie wyspac, chyba okres mi sie zbliza bo mnie wkur.ia wszystko !!!
Moj juz siedzi w domu 2 tydz i tylko sie zremy !!!
papa.

ehh ja bym sie ju rowiodła, my 2 dni nei moemy wytrzymacbez walki;]

Zgłoś nadużycie #32541 15 listopada 2012, 7:20

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Też się zbieram do spania,bo wypluta jestem strasznie.Ola to już drugą fazę snu zalicza :)

tak :D na 2 bok sie obracałam  płodziem

Zgłoś nadużycie #32542 15 listopada 2012, 7:21

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

dziewczyny dostalismy propozycje wymiany mieszkania na nasze 3 pokoje i kuchnia na osiedlu gdzie mieszka moja siostra rodzona za 145 tys a nasze warte 120 tys bo na nowym osiedlu mieszkamy tam 60 m a my 36 mamy ;)
Musielibysmy wziac 50 tys kredytu tylko zeby im doplacic i wyremontowac sobie co nie co . ;)
w sb jedziemy ogladac mieszkanie ;)

jezeli wam sie spodoba to nie ma sie co zastanawiac

Zgłoś nadużycie #32543 15 listopada 2012, 7:22

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Mój mały śmieszek cały dzień się brecha ;) wystarczy mu palec pokazać ;D http://www.youtube.com/watch?v=lw1dZ1iU65A&feature=youtu.be

hehhehe :)

Zgłoś nadużycie #32544 15 listopada 2012, 7:22

Konto usunięte

Nika napisał(a)

Siemka,
właśnie piekę czekoladowe muffinki i wiele wskazuje na to że jeszcze dzisiaj jedną zjem :-)
Nie jadłam od ciąży. Być może jak Wit wróci z meczu to zastanie mnie zaszytą w kącie z umorusaną czeko-twarzą i objawami euforii ......

mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ja bym zjadła wszytkie :D

Zgłoś nadużycie #32545 15 listopada 2012, 7:24

Konto usunięte

Nika napisał(a)

Dziś znowu odmówiła picia wody z butelki natomiast napiła się z mojej szklanki. Chyba chodzi o to że widzi że ja tak piję. Nauka przez obserwacje otoczenia :-D
Wygląda przekomicznie ze giga szklanką z grubego szkła. Ale normalnie pije! Trochę jak kotek z miseczki ale z jakiegoś powodu odmawia wody z butli... (chociaż mleko pija).

hahaha wies, ja sie wcale nie zdziwie, jak płodian bedzie zjadał kostki toaletowe.. dzieki bog wsytkie pomiesczenia w domu mam na klucz :D

Zgłoś nadużycie #32546 15 listopada 2012, 7:25

Konto usunięte

seshella napisał(a)

jezeli wam sie spodoba to nie ma sie co zastanawiac

pewnie
Kasia super z tym mieszkaniem, okazja!!!
Jak ja wam azdroszcze w polsce tych mieskań, my własnei z judem plany robimy.... odnosnie mieskań, tylko kuwa wez teraz, albo kup meiskanie, albo otwor sklep.. i wtedy zarob i kup, a jak nam nie wyjdzie? hym sama neiw iem!

Zgłoś nadużycie #32547 15 listopada 2012, 7:27

aniam Supermama
helołł, nadrabiam
prosze o głosy na a_morawiak
http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria...
oraz na dzieciaczki
http://www.bobovita.pl/galeria/81156
http://www.bobovita.pl/galeria/81155

Zgłoś nadużycie #32548 15 listopada 2012, 7:32

aniam Supermama
dziewczyny czuję się tak jakby ktos mi młotkiem walnął w łeb, nie wiem co się dzieje...

aż się boję małego brac, bo kręci sie mi w głowie

Zgłoś nadużycie #32549 15 listopada 2012, 7:32

seshella Fajna mama

Nika napisał(a)

moja to tylko z wanienki wode pije :) butelkami,szklankami, łyżeczką gardzi

Zgłoś nadużycie #32550 15 listopada 2012, 7:33

Konto usunięte

aniam napisał(a)

dziewczyny czuję się tak jakby ktos mi młotkiem walnął w łeb, nie wiem co się dzieje...

aż się boję małego brac, bo kręci sie mi w głowie

ciśneinie? pogoda? te tak czasem mam :D wypij 3 kawy ;) lub 4 :D