Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #32311 14 listopada 2012, 11:43

Konto usunięte

seshella napisał(a)

a jeszcze sie mialam zapytac- jakie srodki przeciwolowe stosujecie na zabkowanie oprocz zelu- czopki czy syrop ??

syrop :)

Zgłoś nadużycie #32312 14 listopada 2012, 11:43

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

a ja mam z głowy prezent na 20 rocznice ślubu mego starego :) taki sklep z pamiatkami mam, polazłam, babka ma takie plastry drzewa ciete i robi na nich napisy, za hajs. myslaąłm,ze z 20 euro bedie chciała. a ona mi za free to wypalii pomaluje tylko 5 e. za ten plaster pnia zapłace :)

ha ha i będzie miała czym w piecu napalić w razie czego ;)

Zgłoś nadużycie #32313 14 listopada 2012, 11:43

Ulla Fajna mama

Asica napisał(a)

to oznaka braku seksu ! ;-)

własnie! maseczki na te syfy, Olka, rób :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #32314 14 listopada 2012, 11:45

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

własnie! maseczki na te syfy, Olka, rób :D

durna :D hahahahhahhaha ok, powiem, jude wal na skron!

Zgłoś nadużycie #32315 14 listopada 2012, 11:46

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha i będzie miała czym w piecu napalić w razie czego ;)

no. nie mam zamiaru wydawac na nich. co to jest, moja matka ? niech spada;] jude to taki wiesniak,e powiedział,ze owszem idzie na impreze,ale nic nei kupi. ale mi by wsstyd było.. u niego w rodzinie to norma. od jego rodzenstwa nawet w prezencie slubnym dostaliśmy "NIC"
:D

Zgłoś nadużycie #32316 14 listopada 2012, 11:47

ewelina6660 Fajna mama
ja piole,Szceniaczek Uczniaczek pójdzie na banicję.Uspiłam Natalkę,zadowolona siadam przed komputerem i co...usiadłam szczeniakowi na ucho i zaczoł spiewac.Pobiegłam szybko wsadziłam cycka do buzi i spi dalej ufffff

Zgłoś nadużycie #32317 14 listopada 2012, 11:47

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

doberek :)
zaraz wezmę się za nadrabianie wczoraj mlodzież zaokupowala mi komputer i nie było jek wejść a 22giej juz nie miałam siły na nic.
ale dzieciaczki obgłosowała mi córa :) mam zakładki to tylko klikała nie mogła tylko na Alana ale dzis juz nadrobiam i na Kasi "kindrekę".Kasiu jak co to podaj jeszcze  raz link .
wiecie zastanawiam sie nad tym stolikiem z trampolina babka napisała że ma spakowany i zdjęć  nie ma ale opisała że jest w dobrym stanie , zabawki działają i ogólnie ok.kurcze moze chwile by sie zajęła w tym bo tak to cały czas ze mną się bawi ,jeszcze tą cenę to bym dala rade bo więcej to nie.jak myślicie , brać ??

niech rozpakuje i wali foty... a jak nie to niech spier. dala..
ja nie dostałam zdjec dodatkowych krzesełka i teraz mam..kufa... >:/

Zgłoś nadużycie #32318 14 listopada 2012, 11:50

Ulla Fajna mama

Emza napisał(a)

a ja mam w dupie..mam doła i wpieprzam tiki taki kupiłam całą paczke i cał zjem..i juz :(

mi powoli tez sie zaczyna robic smutno.. bedziemy we dwoje z Hirkiem do soboty :( praktycznie nie rozstawałam się z moim mężem na tak długo :(

Zgłoś nadużycie #32319 14 listopada 2012, 11:51

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

powiem ci ze z tym zapinaniem może być licho! my mamy bardzo podobne i kur.. trzeszczy strasznie! heh
a tak w ogóle sąsiedzi pewnie myślą że my się tutaj jak króliki parzymy bo iwona ciagle po nim skacze i tak rytnicznie skrzypi z 10 razy na dzień :) :)

to wam zazdroszczą :D

Zgłoś nadużycie #32320 14 listopada 2012, 11:54

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

mnie płod pzreaza, utył pol kilo w 3,5 tyg!!!!!!!! to co bedie za rok?

za rok będziesz go wozić w tej spacerówce do 25kg :P

Zgłoś nadużycie #32321 14 listopada 2012, 11:54

Asica Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

ja piole,Szceniaczek Uczniaczek pójdzie na banicję.Uspiłam Natalkę,zadowolona siadam przed komputerem i co...usiadłam szczeniakowi na ucho i zaczoł spiewac.Pobiegłam szybko wsadziłam cycka do buzi i spi dalej ufffff

hahahahaha ale się uśmiałam

Zgłoś nadużycie #32322 14 listopada 2012, 11:55

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

nie może byc! dziś juz 2 x!  tylko cicho bo mi ula pozazdrosci

zazdroszcze :P
mój jak z pracy wroci, zje obiad i kladzie sie spać. w nocy wyjazd... :( buu...

myślicie ze zdązy mnie choć raz pyknąć?

Zgłoś nadużycie #32323 14 listopada 2012, 11:56

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

no. nie mam zamiaru wydawac na nich. co to jest, moja matka ? niech spada;] jude to taki wiesniak,e powiedział,ze owszem idzie na impreze,ale nic nei kupi. ale mi by wsstyd było.. u niego w rodzinie to norma. od jego rodzenstwa nawet w prezencie slubnym dostaliśmy "NIC"
:D

Nooo "NIC" to świetny prezent.Ale nie martw się moja ciotka jak miał być nasz slub to kilka dni wczesniej zadzwoniła,że nie ma na prezent i jej glupio i przyjdzie tylko do kosciola.Wiadomo przecież,że kazałam jej też do restauracji przyjsc.Wiem,że u nich bardzo krucho z kasą,więc nie miałam petensji,ale za kilka dni dzwoni do Łukasza i pyta sięj jakim wiertlem ma przywiercic aniola na sicanie,bo kupiła w promocji.

Zgłoś nadużycie #32324 14 listopada 2012, 11:56

Ulla Fajna mama

Asica napisał(a)

a może właśnie po seksie ma taki pałer :-)

no właśnie :D

Zgłoś nadużycie #32325 14 listopada 2012, 11:56

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

hahahha dobre

Zgłoś nadużycie #32326 14 listopada 2012, 11:57

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Nooo "NIC" to świetny prezent.Ale nie martw się moja ciotka jak miał być nasz slub to kilka dni wczesniej zadzwoniła,że nie ma na prezent i jej glupio i przyjdzie tylko do kosciola.Wiadomo przecież,że kazałam jej też do restauracji przyjsc.Wiem,że u nich bardzo krucho z kasą,więc nie miałam petensji,ale za kilka dni dzwoni do Łukasza i pyta sięj jakim wiertlem ma przywiercic aniola na sicanie,bo kupiła w promocji.

ale ona ma kase- tzn jego siostra... sobei szmat nakupiła, a nam nawet kartki nei kupiła..

Zgłoś nadużycie #32327 14 listopada 2012, 11:58

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

a ja mam z głowy prezent na 20 rocznice ślubu mego starego :) taki sklep z pamiatkami mam, polazłam, babka ma takie plastry drzewa ciete i robi na nich napisy, za hajs. myslaąłm,ze z 20 euro bedie chciała. a ona mi za free to wypalii pomaluje tylko 5 e. za ten plaster pnia zapłace :)

no i git-jedno z głowy mniej :)

Zgłoś nadużycie #32328 14 listopada 2012, 11:59

Extremalna21 Fajna mama
Dobry;D
My po szczepieniu;D Mały był bardzo dzielny ;) śmiał się jak był szczepiony;D Pielęgniarka nie mogła z niego ;) Szymuch waży 9700.

Ja biorę się za nadrabianie a Wy głosujcie;D
Bartuś https://apps.facebook.com/casting-na-smyka/zdjecie/8a681765102ddae3177ba681f0055...
i ja http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria...

Zgłoś nadużycie #32329 14 listopada 2012, 11:59

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

to on chce!
ale wczoraj zobaczyłam,ze on sie mnei boi. wział w piątek kij od mioty, bomalował sufit. pytam go w niedziele, zabrałes kij? masz go? a on nie... a ja móie, to jutro wez, albo kup miotłe. i rano mu przypominam, a on z takim strachem w oczach.. alee, ale jak go złamałem! buahaha durny, mogł od razu powiedziec, chyba myslał,ze go za to zabije :D

hahaha :D leże i ryje XD

Zgłoś nadużycie #32330 14 listopada 2012, 12:01

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

to on chce!
ale wczoraj zobaczyłam,ze on sie mnei boi. wział w piątek kij od mioty, bomalował sufit. pytam go w niedziele, zabrałes kij? masz go? a on nie... a ja móie, to jutro wez, albo kup miotłe. i rano mu przypominam, a on z takim strachem w oczach.. alee, ale jak go złamałem! buahaha durny, mogł od razu powiedziec, chyba myslał,ze go za to zabije :D

kurde, ja jak jude...kiedy zbije kubek...albo talerz.. co ja się naslucham :/ najpierw sciemniam, ze nic nie wiem... potem sciemniam "to nie ja!" :D