Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #31811 13 listopada 2012, 7:38

Like Supermama
no to idę :D chociaż godzinkę, zawsze coś :P
Eweliny nie ma, pewnie bije Natalke i uczy stania na głowie !

Zgłoś nadużycie #31812 13 listopada 2012, 7:40

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Zrobimy składkę :D babcia i dziadek z Anglii sypną kasą, my dołożymy i kupimy;D Sami za swoje byśmy nie kupili bo to w chuuuuj kasy :D

my oczywiscie na chodzik tez mamy zakaz od ortopedy, ale i tak raczej bym sie nie zdecydowala, bo u mnie w rodzinie byl przypadek, ze dziecko po chodziku mialo problemy z chodzeniem, musial jezdzic na rehabilitacje, specjalne buty nosić ortopedyczne za 400 zł i przez to duzo pozniej zaczal chodzic i nie raczkowal

Zgłoś nadużycie #31813 13 listopada 2012, 7:43

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

mój sam sie za wora tarmosi... kurde, serio, targa mięsem, że się patrzeć na to nie da :| masochista czy cos.. ja nie wiem, że go to nie boli?!

ula mojtak nei robi;D myśle,e twoj zboczuch po mamie :D

Zgłoś nadużycie #31814 13 listopada 2012, 7:45

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

Emka śpi a ja się zastanawiam...a biedna Asia w pracy...niedlugo ja takbede podczytywac...nie chce!! Chce wygrać w lotka i nie musieć pracować !!

no masakra... ja też cie Asia żałuję strasznie! i wszystkich dziewczyn co do pracy będą musiały popieprzać... biedne wy!

Zgłoś nadużycie #31815 13 listopada 2012, 7:47

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

fajny ale drogi
ja tak siedze i myslę że musze byc bardziej zaradna tak jak Ola, musze znależć robotę dodatkową dla swojego chłopa bo ta kasa idzie jak woda, maskra dziś dentysta , zakupy żarciowe w Biedrze ,oczywiście w c&a wydałam co nie co , teraz ten gryzak wzięlam na allegro i 5stów pękło :( a jeszcze bym chciała ten kubeczek jej kupić z lovi bo niekapek  zaventu mam ale nie zdaje u nas  egzaminu

ja sie wam nei pochwaliłam.. jude był w piatek 3 h, w sobote 10 i wcoraj godizne i kurde 250 euro mu zapłaciłą! czemu mi za spratanie tak nei płaci?! ladna fuche załatwiłam! ? za tydzien i za 2 jecsez raz tyle!
Z tej okazji jude nakał mi szukać nowego łozka na allegro- do polski :D tzn do naszej sypialni bo on chce sie wysypiac, a e ja syna biore ,a syn zajmuje 70 cm szerokosci łoza(spi w poprzek, ) to musimy jakies big kupic :D he :)

Zgłoś nadużycie #31816 13 listopada 2012, 7:47

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

A wiem ! O karuzeli!
Ja dopiero po zdjęciu Julki od Asi wyczailam, ze ta karuzelke można tak skosem dać, zeby dziecko mogło sobie pluszaki ciagac! Emila uwielbia!! Iszarpie bardzo mocno, raz zleciały te miski, ale to moja wina była, nawet nie plakala wtedy.

moja to sie cieszy jak uda jej sie sciagnac te miski, one sa pluszowe i krzywdy jej nie zrobia :)

Zgłoś nadużycie #31817 13 listopada 2012, 7:47

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

młody zasnął na brzuchu...mam sie martwić? obrócić go na plecy, czy zostwaić, niech spi...?

mój juz tylko na brzuchu spi, dzis chciałam tylko przesunać mu łapska, to zaawył :D ja ei rusam, sam sie przekłada jakc che.

Zgłoś nadużycie #31818 13 listopada 2012, 7:48

Gosiulkovic Fajna mama
kurn.a spać mi się chce! no ale nawet na 10 min drzemki szansy już nie mam! chu...jowo się ten dzień zapowiada :(

Zgłoś nadużycie #31819 13 listopada 2012, 7:48

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja sie wam nei pochwaliłam.. jude był w piatek 3 h, w sobote 10 i wcoraj godizne i kurde 250 euro mu zapłaciłą! czemu mi za spratanie tak nei płaci?! ladna fuche załatwiłam! ? za tydzien i za 2 jecsez raz tyle!
Z tej okazji jude nakał mi szukać nowego łozka na allegro- do polski :D tzn do naszej sypialni bo on chce sie wysypiac, a e ja syna biore ,a syn zajmuje 70 cm szerokosci łoza(spi w poprzek, ) to musimy jakies big kupic :D he :)

jaki szczodry :)

Zgłoś nadużycie #31820 13 listopada 2012, 7:49

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

moja też na boku śpi :) ale na brzuszku bym się bała ja zostawić pewnie przewrażliwiona jestem

masz grzeczne dziecko,ja dziekuje  bogu jak młody padnie, mam gdies pa brzuchu, na plecach, an kanapie, w wozku, w lozku cy w szafie- neich spi! nie ruszam!

Zgłoś nadużycie #31821 13 listopada 2012, 7:51

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

jak będe się zaraz kładła spac, to go spróbuje obrocic...moze sie nie obudzi... troche sie boje go tak zostawic, bo nei przywykłam-zawsze na plecach spał

ulcia jesli młody tak jak moj sobei upordoba, to nic nei robisz, mój wyje jak go odwracam, a na bruchu usypia juz 2 dobe w 3 minuty...

Zgłoś nadużycie #31822 13 listopada 2012, 7:53

Konto usunięte

Like napisał(a)

mam kanapkę z szynka :D czy Wasze dzieci, jak jecie też na Was patrzą jakby chciały powiedziec " mamo dawaj gryza!" jak myślicie kiedy można dać dzieciakom pociumciac skórkę od chleba?

tez o tym myslałam, chyba można, tak płodzian patrzy na nas jak jemy straszliwie :D

Zgłoś nadużycie #31823 13 listopada 2012, 7:54

Konto usunięte

Like napisał(a)

no i pięknie Emila nie śpi, rozprawia pewnie gdzie jest matka...slysze wymuszany kaszel...pewnie zaraz będzie wymuszać płacz. A matka z CD konsumują ;)
P.s. Mam jeszcze mandarynke. Kasia pisała by dzień zaczynać od owoca xD

hahhaahahhahah dieta cud :D

Zgłoś nadużycie #31824 13 listopada 2012, 7:56

Konto usunięte

Like napisał(a)

apropo jedzenia, ciekawe czy się Ola na swym pracusiu wyzywa juz :D

nie :D jakos mmnie nei wkura, mozedlatego e widze go z 1 h dziennie; hehhe , no i pozatym powiedział,e dostane ładny prezent pod chinke jak nei bede taka opryskliwa :P wiec licze na cos fajnego.. oby nie wybierał z siostrą..... ona ma taki gust, ze na bank bedie to cos z falbanami, cekinami, z tombaku, lub jakiegos siwecącego kału!

Zgłoś nadużycie #31825 13 listopada 2012, 7:57

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

:D :D no niby tak :D

no i jeszcze ponoć mało ci :D

Zgłoś nadużycie #31826 13 listopada 2012, 7:57

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

mam kanapkę z szynka :D czy Wasze dzieci, jak jecie też na Was patrzą jakby chciały powiedziec " mamo dawaj gryza!" jak myślicie kiedy można dać dzieciakom pociumciac skórkę od chleba?

tak wlasnie patrza, ja np wczoraj dalam jej polizac bulke kukurydziana

Zgłoś nadużycie #31827 13 listopada 2012, 7:58

Konto usunięte

Like napisał(a)

Emka śpi a ja się zastanawiam...a biedna Asia w pracy...niedlugo ja takbede podczytywac...nie chce!! Chce wygrać w lotka i nie musieć pracować !!

to jak ja i judek. my tu gramy, tn on :) ja towarzysze i czasem chodze mu wysłac, zebysmy do domu mogli wrócic :)

Zgłoś nadużycie #31828 13 listopada 2012, 7:58

Konto usunięte

Like napisał(a)

no to idę :D chociaż godzinkę, zawsze coś :P
Eweliny nie ma, pewnie bije Natalke i uczy stania na głowie !

na bank! i głodzi! i alkoholem poi!

Zgłoś nadużycie #31829 13 listopada 2012, 8:00

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

no nie jest lekko, szczegolnie że te zeby jej dokuczaja i zle śpi w nocy, ale ja bym nie chciala rezygnowac z pracy

Zgłoś nadużycie #31830 13 listopada 2012, 8:04

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

no i jeszcze ponoć mało ci :D

heh sama sie zastanawiam czy oby na pewno mam pod sufitem równo...