Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #31411 12 listopada 2012, 8:45

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hyh powiedzmy
5 dni jadłam te białka, ale 2 dni pomyliłam płatki z otrębami.. na week sobei pozwoliłam, ale utyłam ino 40 deko.. teraz do srody białka i warzywa
no a w 3 dni 2 kilo spadło

chyba muszę trochę o tym Dukanie poczytać... ja na razie przyjęłam strategię pż ( pół żarcia ) :P kiedyś na pż 15 kg. w 3 miesiące schudłam :D może mi się uda :D 15 by mnie satysfakcjonowało :)

Zgłoś nadużycie #31412 12 listopada 2012, 8:46

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

wszytkie na ca siedza? hehe w niemczech tez jest :)

ja Dominikę usypiałam... matko jak wyła :/ chyba te zębiska.... niby oczy zamknięte, niby śpi, a wyje :( dałam jej paracetamol, zjadła i usnęła... głupie zęby!

Zgłoś nadużycie #31413 12 listopada 2012, 8:48

kasia17 Fajna mama
Marta jesli chcesz schudnac nie emczac sie idz na tych diamondow, poprostu nie lacz , ja jestem na tej diecie i nigdy nie jestem glodna i 4,5 kg mam do tylu a jaestem 3 tyg i dodatkowo latam na vacu well ;)
Czuje juz po ciuchahc ze 4, 5 kg to bardzo duzo a tez mam wesele w czerwcu u kolegi ze szkoly a tam beda same dżagi wiec nie ma przepros do czerwca musze wygladac jak dżaga , zawzielam sie , narazie nie mialam chwili zwatpienia, wczoraj tylko skusilam sie na kawaleczek ciasta ;) ale nic nie utylam ;)

Zgłoś nadużycie #31414 12 listopada 2012, 8:56

Konto usunięte
diamondi kul, ale ja narazie zostane przy swoim. bo to tylko z 2 tyg jecez . i nigdy wiecej diet :D

Zgłoś nadużycie #31415 12 listopada 2012, 8:57

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Marta jesli chcesz schudnac nie emczac sie idz na tych diamondow, poprostu nie lacz , ja jestem na tej diecie i nigdy nie jestem glodna i 4,5 kg mam do tylu a jaestem 3 tyg i dodatkowo latam na vacu well ;)
Czuje juz po ciuchahc ze 4, 5 kg to bardzo duzo a tez mam wesele w czerwcu u kolegi ze szkoly a tam beda same dżagi wiec nie ma przepros do czerwca musze wygladac jak dżaga , zawzielam sie , narazie nie mialam chwili zwatpienia, wczoraj tylko skusilam sie na kawaleczek ciasta ;) ale nic nie utylam ;)

muszę poszperać w necie i obczaić o co chodzi w tej diecie, ale kurde mój kochany mąż ściągał sobie jakąś grę i wykorzystał cały limit na necie i mam tak powolny transfer, że nic w google znaleźć nie mogę, a każda strona otwiera mi się 10 minut :/ od 17 mam nowy limit to to obczaję :D dobrze, że fm mi w miarę chodzi, ale na fb już nie wlezę, za dużo obrazów i w ogóle mi się nie ładuje...

Zgłoś nadużycie #31416 12 listopada 2012, 8:58

martus91 Fajna mama
Kasia, a może mi napiszesz tak krótko o co w tej diecie chodzi? co mam jeść, a czego nie?

Zgłoś nadużycie #31417 12 listopada 2012, 8:59

Konto usunięte
no to dupiasto:] ale najwazniejsza stronka działaa
W tym ca nawet sukeinki maja neimeickim wieczorowe ;) i nawet kilka ładnych jest. ale jak na to zdeformowane cielsko na necie upic.... ehh nei da sie

Zgłoś nadużycie #31418 12 listopada 2012, 9:00

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

wszytkie na ca siedza? hehe w niemczech tez jest :)

hehe :)

Zgłoś nadużycie #31419 12 listopada 2012, 9:00

Konto usunięte
Podstawowym składnikiem diety Diamondów są warzywa (marchew, brokuły, buraki, cebula, papryka, pomidory, ogórek) i owoce (ananas, jabłka, kiwi, melony, owoce cytrusowe, owoce leśne; unikać należy bananów).

Zasady

Najważniejsza zasada diety to podział żywienia. 60 proc. zajmują węglowodany, 30 proc. białka i 10 proc. tłuszcz. To energia podzielona w danych posiłkach.

Dieta Diamondów ma jedną wspólną cechę z dietą dra Haya – w obu przypadkach diety zakładają, że organizm nie może jednocześnie trawić białka i skrobi, tak więc główne grupy produktów powinny być spożywane oddzielnie.

Dania węglowodanowe jemy na śniadanie oraz obiad, natomiast na kolację spożywamy wyłącznie dania białkowe. Taki system odżywienia wpływa pozytywnie na trawienie i przyspiesza metabolizm.
Dieta składa się z trzech głównych posiłków, ale między nimi można pozwolić sobie na orzechy, jabłka, marchew, ananasy. Przed śniadaniem należy wypić szklankę świeżo wyciśniętego soku owocowego.

Przykładowy jadłospis:

Śniadanie (do wyboru :) - świeżo przygotowany sok pomarańczowy, owoce - 2 jaja gotowane na parze, 1 pomidor - sok ananasowy, winogrona i figi - 1 tost z brokułami, sałatą i ziołami

Obiad (do wyboru) - naleśniki faszerowane sałatką z 2 filiżanek porwanej sałaty, 1 pomidora, 1/2 filiżanki kukurydzy z puszki, 1/4 filiżanki ugotowanego kalafiora, 1 łyżki majonezu i soku z cytryny - 1 tost z brokułami, sałatą i ziołami - 1/4 ugotowanego kalafiora wymieszaj z 1 łyżeczką soku z cytryny, solą i oregano, połóż na pełnoziarnisty chleb razowy. Dodaj do tego pomidor i kiełki sojowe. - 1 gotowana pierś kurczaka, 1 gotowana brukselka

Kolacja (do wyboru): - ryba pieczona na grillu, gotowana fasola lub bób - makaron z sosem grzybowym - kurczak z koperkiem. Posiekany koperek i 1/2 cebuli podduś na 1 łyżeczce masła. Dodaj odrobinę soku z cytryny i 10 dag piersi z kurczaka. Duś 20 minut. - ryba z sałatką warzywną

Zgłoś nadużycie #31420 12 listopada 2012, 9:03

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Podstawowym składnikiem diety Diamondów są warzywa (marchew, brokuły, buraki, cebula, papryka, pomidory, ogórek) i owoce (ananas, jabłka, kiwi, melony, owoce cytrusowe, owoce leśne; unikać należy bananów).

Zasady

Najważniejsza zasada diety to podział żywienia. 60 proc. zajmują węglowodany, 30 proc. białka i 10 proc. tłuszcz. To energia podzielona w danych posiłkach.

Dieta Diamondów ma jedną wspólną cechę z dietą dra Haya – w obu przypadkach diety zakładają, że organizm nie może jednocześnie trawić białka i skrobi, tak więc główne grupy produktów powinny być spożywane oddzielnie.

Dania węglowodanowe jemy na śniadanie oraz obiad, natomiast na kolację spożywamy wyłącznie dania białkowe. Taki system odżywienia wpływa pozytywnie na trawienie i przyspiesza metabolizm.
Dieta składa się z trzech głównych posiłków, ale między nimi można pozwolić sobie na orzechy, jabłka, marchew, ananasy. Przed śniadaniem należy wypić szklankę świeżo wyciśniętego soku owocowego.

Przykładowy jadłospis:

Śniadanie (do wyboru :) - świeżo przygotowany sok pomarańczowy, owoce - 2 jaja gotowane na parze, 1 pomidor - sok ananasowy, winogrona i figi - 1 tost z brokułami, sałatą i ziołami

Obiad (do wyboru) - naleśniki faszerowane sałatką z 2 filiżanek porwanej sałaty, 1 pomidora, 1/2 filiżanki kukurydzy z puszki, 1/4 filiżanki ugotowanego kalafiora, 1 łyżki majonezu i soku z cytryny - 1 tost z brokułami, sałatą i ziołami - 1/4 ugotowanego kalafiora wymieszaj z 1 łyżeczką soku z cytryny, solą i oregano, połóż na pełnoziarnisty chleb razowy. Dodaj do tego pomidor i kiełki sojowe. - 1 gotowana pierś kurczaka, 1 gotowana brukselka

Kolacja (do wyboru): - ryba pieczona na grillu, gotowana fasola lub bób - makaron z sosem grzybowym - kurczak z koperkiem. Posiekany koperek i 1/2 cebuli podduś na 1 łyżeczce masła. Dodaj odrobinę soku z cytryny i 10 dag piersi z kurczaka. Duś 20 minut. - ryba z sałatką warzywną

brzmi nie najgorzej, ale ja uwielbiam kopytka :( i inne kluchy

Zgłoś nadużycie #31421 12 listopada 2012, 9:04

Gosiulkovic Fajna mama

Nika napisał(a)

nooooo.....
Działy się różne rzeczy ale brakuje mi tego czasem. Tzn ciaży i bezobsługowego brzuszka.....
Wszystko było takie "slooooowwwww". Teraz taki kierat że czasem nie ma kiedy się "wysrać do worka" (że tak pozwolę sobie zaczeronać z forumowej klasyki).
U Ciebie trochę inaczej może bo Iwonka, więc i tak miałaś swój kieracik :-)

tak tak kieracik mój pracował już pełną parą ;) :D

Zgłoś nadużycie #31422 12 listopada 2012, 9:05

aniam Supermama
a tu promocje weekendowe w H&M

http://okazje.o2.pl/siterender.aspx?SiteId=41&ThemeID=89&nagroda=18&q27207=DTK&q...

Zgłoś nadużycie #31423 12 listopada 2012, 9:08

martus91 Fajna mama
w sumie dieta nie głupia... ale ja mam taki problem, że popadam w skrajności... ja jak się odchudzam to tak maksymalnie... nie jem praktycznie nic, bo jak jem w miarę normalnie to mi się wydaje, że to za mało i przestaje jeść... kiedyś doszło do tego, że dziennie jadłam 2 jabłka i nic więcej i jeszcze do tego katowałam się ćwiczeniami, albo np. szklanka jogurtu starczała mi na cały weekend :P już w anoreksję wpadałam :/ o ja głupia....

Zgłoś nadużycie #31424 12 listopada 2012, 9:10

martus91 Fajna mama

aniam napisał(a)

a tu promocje weekendowe w H&M

http://okazje.o2.pl/siterender.aspx?SiteId=41&ThemeID=89&nagroda=18&q27207=DTK&q27525=CD112

heheheh.... widzę Ania, że Ty jesteś taki sam łowca promocji jak ja :) ja znalazłam fajną stronkę www.darmolandia.pl, tak sa wszytskie promocję zebrane w kupę, tam znalazłam ta promocję z wywołaniem zdjęć za free :) któraś wywoływała te zdjęcia? ja zamówiłam je w piątek, ciekawe kiedy przyjdą :)

Zgłoś nadużycie #31425 12 listopada 2012, 9:15

Konto usunięte
a ja chyba ide spac;D płodian spi- na bruchu i ja ide :P moe pzykimamy z pol h chociaz;]

Zgłoś nadużycie #31426 12 listopada 2012, 9:19

martus91 Fajna mama
ja też spadam, Mariusz zaraz z nocki wraca :) dziś pewnie mnie nie będzie, bo jadę oglądać wózek :D niach, niach :D baj baj :D
Ps. Extremalna wykonałaś telefon do teściowej? :D

Zgłoś nadużycie #31427 12 listopada 2012, 9:23

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

witam
prosze o głosy mozna od razu 3 razy na a_morawiak
http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?start=18080

:d OK

Zgłoś nadużycie #31428 12 listopada 2012, 9:23

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

My nie spimy od 6:30 :(

o my spałyśmy do 8 :)

Zgłoś nadużycie #31429 12 listopada 2012, 9:25

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

haj hitler.... pisać mi szbko czy zyjes dziecie spi na brzuchu? bo mój oszalał. wyje na placach, pzrez sen, na brzuch sie obraca i spi w poprzek lozka na brzuchuu

asia nie ale Iwona tylko na brzuchu spała. inaczej nie chciała i juz

Zgłoś nadużycie #31430 12 listopada 2012, 9:26

Emza Fajna mama

Nika napisał(a)

A oto Weronezja aktualnie. (Zblondziło ją!!!!! a taka była czarnulka!)

jaka śliczniusia