Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #31291 11 listopada 2012, 21:55

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

Nika, chyba Cię ominęła moja przeprowadzka... ja teraz na wsi mieszkam :( bu... tu są drogi polne! same dziury! teraz nie chodzę z Dominiką na spacery, bo mi jej szkoda jak się na tych dziurach w tym wózku telepie! chyba, że ją w nosik wezmę... masakra tu jest :/ głównie więc będę poruszać się po polach, więc zależy mi na takim wózku, który jest stabilny, ma duże koła i dobrą amortyzację ;) więc ten wydaje mi się akurat :)

faktycznie.
A jak teściowa? Jak mąż? Bo ostatnio byłam na etapie że byliście zaraz po przeprowadzce (nie załapałam że wieś) i dawało babsko w kość.....

Zgłoś nadużycie #31292 11 listopada 2012, 21:55

aniam Supermama

Nika napisał(a)

dla mnie do tej pory mogłoby nie istnieć baraszkowanie. Ale ostatnio , nie powiem, naprawiłam się :-)
Albo niedługo będę mieć okres albo jestem w ciąży bo zczynają mi sny erotyczne wracać....

haha szkoda, ze nie byłas na fb, tam znów ten temat ;d

Zgłoś nadużycie #31293 11 listopada 2012, 21:55

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Znalazłam rondo kąpielowe :) może którejś się przyda http://allegro.pl/bambino-rondo-kapielowe-tanio-i2726516415.html

wcale nie znalazłaś tylko weszlas na przedmioty użytkownika, którego Nika dala z tym siateczkowym gryziolkiem :P Haaaa sama zwróciłam na te rondo uwagę ;) sobie bym kupiła, bo nie lubię jak mi po oczach woda leci, ale głupio :D

Zgłoś nadużycie #31294 11 listopada 2012, 21:56

aniam Supermama

Nika napisał(a)

Ladies - polecam to urządzenie do jedzenia owoców. Świetne też jako gryzak przy ząbkowaniu. Daję Młodej w tym zimne jabłko/gruszkę i mam ją z głowy aż wyciućka przez tą siateczkę prawie do zera. Cała przy tym umorusana zatem fartuszek konieczny.

nie mogę się na nią napatrzeć, taka sliczna :)

Zgłoś nadużycie #31295 11 listopada 2012, 21:57

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Proby siadania ,raczkowania i przytulance po nieprzespanej nocy ;)
Ola tak wyglada matka polka po nieprzespanej nocy nad ranem ;)

wow, a tak się martwiłąś, ze się nie przekręca, a teraz co? wrecz raczujący w miejscu, sisotra cos mnie oszukujesz :P
matka polka w pełnej okazałości :)

Zgłoś nadużycie #31296 11 listopada 2012, 21:58

Nika Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ło a my jak! :D :D :*
aha i jesteś jeszcze fb w plecy- no chyba że podczytywałaś znienacka ;)

podczytywałam trochę bo mi na maila wchodziło ale nie logowałam się nawet na fb żeby ripostować :-)

Zgłoś nadużycie #31297 11 listopada 2012, 21:58

Like Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

ło a my jak! :D :D :*
aha i jesteś jeszcze fb w plecy- no chyba że podczytywałaś znienacka ;)

Haas ona pewnie nie wie co tam w ogóle jest!

Zgłoś nadużycie #31298 11 listopada 2012, 21:59

Like Supermama

Nika napisał(a)

podczytywałam trochę bo mi na maila wchodziło ale nie logowałam się nawet na fb żeby ripostować :-)

a jednak!

Zgłoś nadużycie #31299 11 listopada 2012, 21:59

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

jaka wpatrzona :) nie wypowiadam się na temat ząbkowania bo u nas ciężko z tym

juzzzzzzzu, dziewczyny u mnie masakra, mały usypia, budzi się ,w yje jak kojot (Olka podbieram Twoje okreslenie)... dałam mu pedicetamol zasmarowałam bobodentem i dupa...
nie wiem jak mam pomóc, widać mój bardzo wrazliwy na ból :(

Zgłoś nadużycie #31300 11 listopada 2012, 22:01

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

wcale nie znalazłaś tylko weszlas na przedmioty użytkownika, którego Nika dala z tym siateczkowym gryziolkiem :P Haaaa sama zwróciłam na te rondo uwagę ;) sobie bym kupiła, bo nie lubię jak mi po oczach woda leci, ale głupio :D

śmiszne to rondo :-) Ale u nas nie potrzeba.
a moja o dziwo nie ma problemu że jej po oczach się leje. Celowo ją polewamy na buzi żeby na basenie się nie przestraszyła.
Odpowiadając na ewentualne pytanie - nie, jeszcze nie byliśmy na basenie :-)

Zgłoś nadużycie #31301 11 listopada 2012, 22:02

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

hahaha.... ta, to ona mnie bije! i gryzie w brodę! no mówię wam jaki to jest łobuz! ale rzeczywiście powiedziałam jej, że jak będzie tak piszczeć i wariować to Mikołaj do niej nie przyjdzie!

P.s. w dzień drze się jak opętana, ostatnio teściowa sprzątała podwórko i mówiła, że ją aż na zewnątrz słyszała ;) teraz się nie drze, bo śpi :D drzwi mam! w końcu! separacja od teściowej :D niach, niach :D

Ja tez mam drzwi na dole jak się do nas do góry wchodzi, ale nic nie dają;/ moja teściowa jest tak głośna, że słychać ją tak jakby w ogóle drzwi nie było! i ciągle je otwiera i gada mi jakieś ploty z wioski jakby mnie to coś interesowało ;) albo otworzy drzwi i mówi: a mały śpi? ja mówię, że nie. a ona: jak to nie śpi? przecież miał spać! jego godzina już jest! połóż go do łóżeczka i niech zaśnie! nosz kufa co mam mu dać jakieś tabsy, żeby zasnął ? na siłe ma w łóżeczku leżeć bo ona chce! wkurw... mnie;/ i co rano godz. 8.30 drze pyska na psa, napierdziela szczotą o drzwi( niby tak porządnie sprząta) robi wszystko żeby małego obudzić! i wiem, że robi to specjalnie! już nieraz zwracałam jej uwagę ale gadać do niej to tak jakby do ściany gadać;/

Zgłoś nadużycie #31302 11 listopada 2012, 22:03

Nika Fajna mama

aniam napisał(a)

juzzzzzzzu, dziewczyny u mnie masakra, mały usypia, budzi się ,w yje jak kojot (Olka podbieram Twoje okreslenie)... dałam mu pedicetamol zasmarowałam bobodentem i dupa...
nie wiem jak mam pomóc, widać mój bardzo wrazliwy na ból :(

o rany ;-( Przez ząbki tak?
A tą Camille próbowałas? Mają to w aptece tej Cosmedica na kuraku i w Kwiatach Polskich.

Zgłoś nadużycie #31303 11 listopada 2012, 22:04

martus91 Fajna mama

Nika napisał(a)

faktycznie.
A jak teściowa? Jak mąż? Bo ostatnio byłam na etapie że byliście zaraz po przeprowadzce (nie załapałam że wieś) i dawało babsko w kość.....

teściowa jak to teściowa, wkurza mnie mniej więcej 5 razy dziennie :P ostatnio postanowiła przewieszać mi pranie, bo uznała, że źle je rozwieszam :D ona drze się z góry, że mi to pranie przewiesza, a ja do Mariusza syczę "weź ją, bo jej coś zrobię" :P z Mariuszem ok, nie kłócimy się w sumie w ogóle ( cisza przed burzą? :D ) :)
no na wieś kurde mnie wywieźli :D niby 0,5 km. od granicy Mińska, ale jednak wieś.... teraz właśnie pół km. ode mnie wybudowali jakieś centrum handlowe, ale jeszcze zamknięte :( mogliby tam rossmana zrobić :D

Zgłoś nadużycie #31304 11 listopada 2012, 22:04

Nika Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja tez mam drzwi na dole jak się do nas do góry wchodzi, ale nic nie dają;/ moja teściowa jest tak głośna, że słychać ją tak jakby w ogóle drzwi nie było! i ciągle je otwiera i gada mi jakieś ploty z wioski jakby mnie to coś interesowało ;) albo otworzy drzwi i mówi: a mały śpi? ja mówię, że nie. a ona: jak to nie śpi? przecież miał spać! jego godzina już jest! połóż go do łóżeczka i niech zaśnie! nosz kufa co mam mu dać jakieś tabsy, żeby zasnął ? na siłe ma w łóżeczku leżeć bo ona chce! wkurw... mnie;/ i co rano godz. 8.30 drze pyska na psa, napierdziela szczotą o drzwi( niby tak porządnie sprząta) robi wszystko żeby małego obudzić! i wiem, że robi to specjalnie! już nieraz zwracałam jej uwagę ale gadać do niej to tak jakby do ściany gadać;/

co za babiszon!
Ej to weź jakiegos rabanu narób jak ona śpi :-D

Zgłoś nadużycie #31305 11 listopada 2012, 22:05

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

No yo;D

Zgłoś nadużycie #31306 11 listopada 2012, 22:06

aniam Supermama

Like napisał(a)

pierwszy dzień na forum i się zchowuje jakby wszystkich znala, jakiś nowy trend czy co ? :P

Gośka, przeciez to nasza stara Monika :)

Zgłoś nadużycie #31307 11 listopada 2012, 22:07

aniam Supermama

Like napisał(a)

pierwszy dzień na forum i się zchowuje jakby wszystkich znala, jakiś nowy trend czy co ? :P

nie pamiętasz naszej homeopatki :P

Zgłoś nadużycie #31308 11 listopada 2012, 22:08

Extremalna21 Fajna mama

Nika napisał(a)

co za babiszon!
Ej to weź jakiegos rabanu narób jak ona śpi :-D

Ja specjalnie latam po pokojach i kuchni w nocy;D u niej na dole słychać jak chole.ra jak się chodzi;D a póżniej rano mi gada że pół nocy nie mogła spać bo ktoś ciągle u góry lata :D a ja mam beke ;D

Zgłoś nadużycie #31309 11 listopada 2012, 22:09

aniam Supermama

Nika napisał(a)

no to mąż !!!!
chyba że jeszcze starsza córka ;-)
u mnie jeszcze się pierze.....  pełna pralka. buuuuuu

ja dopiero jutro będę prać :)

Zgłoś nadużycie #31310 11 listopada 2012, 22:11

aniam Supermama

Nika napisał(a)

o rany ;-( Przez ząbki tak?
A tą Camille próbowałas? Mają to w aptece tej Cosmedica na kuraku i w Kwiatach Polskich.

mam, tez dałam wczoraj, ale jak paracetamol nie pomógł to Camilla tez nie :(