Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #30991 10 listopada 2012, 23:10

Like Supermama
na pierwszej stronie jest nasza lista + kilka nowych dziewczyn, no i niektóre nie zaglądają, inne czytają a nie piszą, a myślę, że ze 20 to wciąż nas jest

Zgłoś nadużycie #30992 10 listopada 2012, 23:11

Like Supermama

agata_grd napisał(a)

Ja właśnie skończyłam kromeczki z szyneczką (swojską :) ). Dziwne, jak mąż na nocce to siedzę na kompie do północy i nie chce mi się spać a jak mąż w domu to o 21.00 idę dzieci usypiać i sama przy nich padam. Ile razy już tak było że on na mnie czekał i się nie doczekał ;)

Agata a Ty karmisz jeszcze?

Zgłoś nadużycie #30993 10 listopada 2012, 23:11

Gosiulkovic Fajna mama

Monika_85 napisał(a)

Czy dobrze zrozumiałam? rodzinka sie powiększy? Mi jeszcze nie prędko do kolejnego i z tego względu też chyba wszelkie amory mi przeszły bo nie panuję jeszcze kiedy co i jak bo okresu ni widu ni słychu ;)

ha ha film "wpadka" na tvńcu :D
też ciotki jeszcze nie mam i na razie wpadać nie zamierzam! dosyć mi chwilowo! jestem zmaltretowana przez moje potwory!
ale jeszcze ostatniego słowa nie powiedziałam ;)
żeby nie było :D :D ha ha

Zgłoś nadużycie #30994 10 listopada 2012, 23:12

Monika_85 Początkująca

agata_grd napisał(a)

Ja właśnie skończyłam kromeczki z szyneczką (swojską :) ). Dziwne, jak mąż na nocce to siedzę na kompie do północy i nie chce mi się spać a jak mąż w domu to o 21.00 idę dzieci usypiać i sama przy nich padam. Ile razy już tak było że on na mnie czekał i się nie doczekał ;)

Witam :) Kiełbaska mniam mniam :D Dobre to co napisałaś :D Ale coś w tym chyba jest ;-)

Zgłoś nadużycie #30995 10 listopada 2012, 23:15

agata_grd Gotowa na wszystko
Ja tu jestem od przypadku do przypadku bo mam dwójkę małych brzdąców i komputer jest czasami ostatnią rzeczą o której pomyślę i na którą mam czas. No ale jak już się dorwę to nadrabiam do północy.

Zgłoś nadużycie #30996 10 listopada 2012, 23:15

Monika_85 Początkująca

Like napisał(a)

na pierwszej stronie jest nasza lista + kilka nowych dziewczyn, no i niektóre nie zaglądają, inne czytają a nie piszą, a myślę, że ze 20 to wciąż nas jest

Aha, o proszę. To niezła gromadka supermamusiek ;-)

Zgłoś nadużycie #30997 10 listopada 2012, 23:17

Monika_85 Początkująca

agata_grd napisał(a)

Ja tu jestem od przypadku do przypadku bo mam dwójkę małych brzdąców i komputer jest czasami ostatnią rzeczą o której pomyślę i na którą mam czas. No ale jak już się dorwę to nadrabiam do północy.

Ja dostałam szału klikania ale to pewnie przez to, że pierwszy raz i chcę obczaić co i jak ;-) Od grudnia wracam do pracy to mniej czasu będzie na pierdułki :-(

Zgłoś nadużycie #30998 10 listopada 2012, 23:20

Like napisał(a)

Agata a Ty karmisz jeszcze?

Nie :) Są tego dobre i złe strony :) Złe to wiadomo że dla dziecka a dobre to na przykład winko które wczoraj piłam, które uśmiechało się do mnie 14 miesięcy i w końcu je skonsumowałam (oczywiście nie sama).

Zgłoś nadużycie #30999 10 listopada 2012, 23:23

Monika_85 Początkująca

agata_grd napisał(a)

Nie :) Są tego dobre i złe strony :) Złe to wiadomo że dla dziecka a dobre to na przykład winko które wczoraj piłam, które uśmiechało się do mnie 14 miesięcy i w końcu je skonsumowałam (oczywiście nie sama).

Ani kropelki nie próbowałaś? To ja jakaś patologiczna jestem ;-) I piweczko jak mnie smak złapie i jakieś wineczko czasem na smaczek ;-) a kawusia to standard poranka. Odpukać, Wikunia ma się dobrze ;-)

Zgłoś nadużycie #31000 10 listopada 2012, 23:25

Przestałam karmić jak Filip miał chore uszy (wtedy mu się bardzo dziąsła rozpulchniały), nie chciał wtedy nic jeść a jak mu wciskałam pierś do buzi to zaciskał dziąsła tak że mało z bólu nie umarłam. A że cyca dostawał tylko w nocy to w końcu po paru dniach już nie miałam czym karmić.

Zgłoś nadużycie #31001 10 listopada 2012, 23:26

Monika_85 Początkująca
Nie pytałam jeszcze o taką kwestię. Skąd jesteście, jakie okolice itp. Ja reprezentuję podkarpacie i Tarnobrzeg, jeśli któraś o takowym słyszała.

Zgłoś nadużycie #31002 10 listopada 2012, 23:27

Monika_85 napisał(a)

Ani kropelki nie próbowałaś? To ja jakaś patologiczna jestem ;-) I piweczko jak mnie smak złapie i jakieś wineczko czasem na smaczek ;-) a kawusia to standard poranka. Odpukać, Wikunia ma się dobrze ;-)

Karmi w ciąży to bardzo często i kawusia też ale wino musiało poczekać, za dużo procentów na dla fasolkę.

Zgłoś nadużycie #31003 10 listopada 2012, 23:28

Monika_85 Początkująca

agata_grd napisał(a)

Przestałam karmić jak Filip miał chore uszy (wtedy mu się bardzo dziąsła rozpulchniały), nie chciał wtedy nic jeść a jak mu wciskałam pierś do buzi to zaciskał dziąsła tak że mało z bólu nie umarłam. A że cyca dostawał tylko w nocy to w końcu po paru dniach już nie miałam czym karmić.

Uuuuu... to nieźle. Umęczyliście sie pewnie masakrycznie :-/ Szkoda maleństwa.

Zgłoś nadużycie #31004 10 listopada 2012, 23:30

Like Supermama

agata_grd napisał(a)

jejku mi się jeszcze jakoś udaje utrzymać laktację, teraz od tygodnioa biorę tabletki na laktację i Emila nawet w dzień podczas swoich drzemek mi je z piersi i nie muszę chociaż odciągać!Teraz dostaje kaszkę na kolację, więc rzadko w nocy je, chyba że kaszle to jej daję to chwilkę pije, a tak to nad ranem, potem koło 8-9, później koło 13-14 i 17-18, ale na szczęście ssie ! póki co mleko jest!

Zgłoś nadużycie #31005 10 listopada 2012, 23:30

Like Supermama

Monika_85 napisał(a)

Nie pytałam jeszcze o taką kwestię. Skąd jesteście, jakie okolice itp. Ja reprezentuję podkarpacie i Tarnobrzeg, jeśli któraś o takowym słyszała.

Kluczbork, opolskie

Zgłoś nadużycie #31006 10 listopada 2012, 23:31

Like Supermama

agata_grd napisał(a)

Karmi w ciąży to bardzo często i kawusia też ale wino musiało poczekać, za dużo procentów na dla fasolkę.

ja kawa codziennie, a i piwo na wakacjach wieczorami było, teraz mi się nie chce, ale jakby naszła ochota, nie pogardziłabym / :)

Zgłoś nadużycie #31007 10 listopada 2012, 23:32

Like Supermama
idę do mojej rybci, podczytam Was z telefonu :)

p.s. mąż śpi na kanapie, stwierdził, że się bardziej tam wczoraj wyspał, jak z nami! I dobrze, mi pasuje ;)

Zgłoś nadużycie #31008 10 listopada 2012, 23:32

Monika_85 Początkująca
W sumie to jak widać z różnych powodów kobietom brakuje tego pokarmu. Ale myślę, że dopóki dziecko ma chęc ssać to cycusie będą pracować, taki już mechanizm.

Zgłoś nadużycie #31009 10 listopada 2012, 23:33

Żałuj że cię z nami nie było jak chodziłyśmy w ciąży, ech, to były czasy, jak Ola pisywała o swoich zapasach czipsów, koli i innej niezdrowej żywności pochowanej przed mężem np. w szafce za ziemniakami :)

Zgłoś nadużycie #31010 10 listopada 2012, 23:37

Like Supermama

agata_grd napisał(a)

Żałuj że cię z nami nie było jak chodziłyśmy w ciąży, ech, to były czasy, jak Ola pisywała o swoich zapasach czipsów, koli i innej niezdrowej żywności pochowanej przed mężem np. w szafce za ziemniakami :)

no to były czasy :) teraz to też często dużo śmiechu, ale czasy " z brzuszkamu" były najlepsze :)