Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #30551 9 listopada 2012, 14:04

Konto usunięte
nie nadrobie... w tej chwili, wyspratałam saloon, młody spał na tarasie. mam 45 st w słoncu! pomyłam podłogi itd.. kupilam młodianowi radyjko niemieckimi iesniami ora laptopa misia z VTECH oba :D a 8 euro :D hyhy potem wkleje film, wali w lapa jak szalony :D

Zgłoś nadużycie #30552 9 listopada 2012, 14:20

aniam Supermama
duzo nie naprodukowałysmy

Zgłoś nadużycie #30553 9 listopada 2012, 14:50

marrta Fajna mama

Ulla napisał(a)

a jeszcze pytanie. czy z dzieckiem moge normalnei granice przekreaczac? czy on musi miec koniecznie dokument? jak to wygląda, gdy chce jechac turystycznie poza teren kraju?

zdecydowanie musisz wyrobic jakis dokument tylko nie jestetm pewna czy to bedzie paszport czy dowod osobisty..

http://dziecko-i-prawo.wieszjak.pl/dziecko-w-urzedzie/89590,Jakich-dokumentow-po...

Zgłoś nadużycie #30554 9 listopada 2012, 14:54

marrta Fajna mama
Hej Majoweczki..

Raz na jakis czas do Was zagladam bo w koncu jedna noga majowa jestem :)

Widze ze na tablicy temat powrotu do pracy i urozmaicania menu..

Niestety tez wracam do pracy z poczatkiem grudnia, staram sie w ciagu dnia podawac Julce mm, kaszki, owoce, czasem jakas zupke zeby jakos Babcia dala z Nia rade pod moja nieobecnosc zwlaszcza ze karmie Ja caly czas piersia..

Zastanawiam sie jak dam rade stawiac sie w pracy i myslec efektywnie po takiej jednej czy drugiej nocy z pobudkami bo Julka wciaz budzi sie na mleko..

Zgłoś nadużycie #30555 9 listopada 2012, 14:57

marrta Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

u mnie też często taka faza wścieklizny!! wydziera się i wydziera nie wiadomo co z nią robić. Nawet na rękach wrzeszczy po czym chwilę później słodko grucha i uśmiecha do wszystkich.ehh te zęby

No prosze..jak dobrze uslyszec ze nie tylko Moja tak cierpi..fakt z tymi zebami dzien jest przerabany..

Zgłoś nadużycie #30556 9 listopada 2012, 15:00

marrta Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Dziecko me padło! ehhh u mnie też terror taki sieje że szok! na rękach ciągle chce. Jak ją biorę na kolana to wali po klawiaturze i tez czytać nie mogę tylko się z nią siłuję... masakra...

:) Julka paluszkami wyrwala mi juz 4 klawisze z klawiatury!! Sprytne te dzieciaczki wiedza jak skutecznie odciagnac Mame od tego co Ja zajmuje..oczywiscie na swoja korzysc :)

Zgłoś nadużycie #30557 9 listopada 2012, 15:02

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Dzisiaj przyszło krzeselko i dzisiaj Hirek dostał pierwszy inny posiłek niż mleko moje :)
dałam mu kaszke bananową-taka bezglutenową. nestle. nie chciało mi sie robic marchewki wieczorem-wiem, jestem leniem ;P

ale słodziak :) i jaka fryzura ;)

Zgłoś nadużycie #30558 9 listopada 2012, 15:17

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Zamawiamy wizytę dziś, Emila ma znowu zawalony nos i na dodatek kaszle, ja mam kurw.a pięść w gardle, spać nie mogłam. Najgorsze, ze nie wiem co i jak, bo lekarz pracuje w Opolu, no nic będziemy czekać nawet do 22.

oj biedne Wy obie,oby szybko przeszło to choróbsko

Zgłoś nadużycie #30559 9 listopada 2012, 15:21

Like Supermama
Jaką ja mam dzielna córeczkę! Przyszedł inhalator i się juz drugi raz inhalujemy! Uzywamy tego smoczka, para jej bucha prosto do noska :) Śmieszne jest to, ze ja włączam inhalator, wkładam smoka a ona automatycznie daje raczki pod główkę, jak to zwykłą robić sypiajac :D
Siedzi cichutko nawet 10 minut, nic się nie wyrywa, patrzy na mnie, na bajkę, czasem się usmiechniealbo zrobi ghhhyyy eyyy.
Lekarz a 19 będzie, tesciowa do mnie podejdzie,bo maz w pracy a nie chce być mieszka,bo on dziwny jest ;) ale jako lekarz bardzo dobry.

Zgłoś nadużycie #30560 9 listopada 2012, 15:22

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

zas pytam:

jak wczoraj dałam mu pierwszy inny posiłek- ta kaszkę z nestle bananowa bezglutenową, to teraz mam nic nie dawac kilka dni i obserwowac? czy normalnie moge codziennie dawac?

na opakowaniu jest, zeby robic 150ml wody, dac 6-7 łyżek tej kaszki i wymieszac. ja dałam 25ml wody i jedna łyżke. chyba bym narazie na takiej porcji została-nie chce zeby sie zmarnowalo, jakby miał nie jesc.

a i mimo tej kaszki wieczorem i tak jeszcze po niej godzinne ssał pierś :D

i jeszcze jedno pytanie-daje w ogole którąs tą własnie kaszke? bo ja sie zastanawiam, czy nie kupic smoczka na kaszki i dawac mu tego butelką.... tylko wtedy bym musiała to bardzo rzadkie zrobic.np. jedna łyżka na 50ml

moze mi ktos odpowiedziec? cos doradzic?

ja kaszkę podaje łyżeczka , na wieczor dostaje 100 na gęsto i też za chwile domaga sie cyca.To samo po obiadku-rzadko kiedy cycem nie dopije

Zgłoś nadużycie #30561 9 listopada 2012, 15:25

aniam Supermama
dziewczyny tym razem proszę w swoim imieniu o głosy, dziennie od razu mozna zagłosować 3 razy

http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria...

dla nika

a_morawiak

z góry dziekuję :)

Zgłoś nadużycie #30562 9 listopada 2012, 15:26

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a jeszcze pytanie. czy z dzieckiem moge normalnei granice przekreaczac? czy on musi miec koniecznie dokument? jak to wygląda, gdy chce jechac turystycznie poza teren kraju?

Ja wyrabiałam dowód osobisty, bo bez dokumentu nie możesz przekroczyć granicy

Zgłoś nadużycie #30563 9 listopada 2012, 15:28

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

Ja się zbieram powoli, miłego weekendu dziewczyny :*

wzajemnie :)

Zgłoś nadużycie #30564 9 listopada 2012, 15:32

ankanadi Zadomowiona

Like napisał(a)

Jaką ja mam dzielna córeczkę! Przyszedł inhalator i się juz drugi raz inhalujemy! Uzywamy tego smoczka, para jej bucha prosto do noska :) Śmieszne jest to, ze ja włączam inhalator, wkładam smoka a ona automatycznie daje raczki pod główkę, jak to zwykłą robić sypiajac :D
Siedzi cichutko nawet 10 minut, nic się nie wyrywa, patrzy na mnie, na bajkę, czasem się usmiechniealbo zrobi ghhhyyy eyyy.
Lekarz a 19 będzie, tesciowa do mnie podejdzie,bo maz w pracy a nie chce być mieszka,bo on dziwny jest ;) ale jako lekarz bardzo dobry.

Dzielna dziewczynka

Zgłoś nadużycie #30565 9 listopada 2012, 15:32

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

Ula możesz przekroczyć granicę bez dokumentu (ue oczywiście), ale ja osobiście bym się nie odważyła. Lepiej mieć dokument że twoje dziecko to twoje. Jak jechaliśmy z Iwoną miała wtedy z 8 miechów i wyrobiłam jej dowód osobisty. Teraz dziewczynom chcemy też wyrobić paszporty bo czeka nas wyjazd w następnym roku.

Zgłoś nadużycie #30566 9 listopada 2012, 15:33

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Ja wyrabiałam dowód osobisty, bo bez dokumentu nie możesz przekroczyć granicy

czemu nie możesz ?? mnie nikt nigdzie nic nie sprawdzał?

Zgłoś nadużycie #30567 9 listopada 2012, 15:34

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

super to musi wyglądac ja te rączki tak zakłada :) moja przez ta maskę to nie bardzo chciała się inhalować a tu pomysłowo z tym smoczkiem

Zgłoś nadużycie #30568 9 listopada 2012, 15:34

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

a moje dziecko dzis pierwszy raz od urodzenia nie widzi mnie 6 godzin, nie byłam jej karmic o 11, bo spała, a potem zupe miała dostać. jak dobrze pojdzie to za godzine koncze :) ale siedze jak na szpilkach, chyba mi sie kasza manna z mozgu zrobila  :)

Asia i tak cie strasznie podziwiam. Ja bym ładnie panikowała...

Zgłoś nadużycie #30569 9 listopada 2012, 15:43

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

czemu nie możesz ?? mnie nikt nigdzie nic nie sprawdzał?

to miałaś szczęscie bo jak nie ma dokumentu mogą nawet wsadzić do aresztu i do tego jeszcze grzywna dochodzi bo traktują to jako nielegalne przekroczenie granicy http://ways.pl/artykul/paszport_czy_dowod
http://www.strazgraniczna.pl/wps/wcm/connect/3fed9080487c09f79316fb1c786d747a/iN...

Zgłoś nadużycie #30570 9 listopada 2012, 15:45

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Zamawiamy wizytę dziś, Emila ma znowu zawalony nos i na dodatek kaszle, ja mam kurw.a pięść w gardle, spać nie mogłam. Najgorsze, ze nie wiem co i jak, bo lekarz pracuje w Opolu, no nic będziemy czekać nawet do 22.

O kuźwa.myslalam,że juz wszystko ok bedzie.