Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #30171 8 listopada 2012, 14:43

Extremalna21 Fajna mama
Ale się wkur.wiłam!!!!!
Genia przyszła po małego bo goście do niej przyjechali i chciała im go pokazać. Ja schodzę do niej po 15 min a tam co widzę? mały u niej na kolanach czekoladę wcina!!!!!! nosz kur.wa! Zje.bałam ją że sobie nie życzę żeby dokarmiała mi dziecko! a przede wszystkim nie czekolada! ! a ona do mnie z tekstem, że ona swoim dzieciom w wieku Szymka dawała czekolade ! a ja mówię,że to moje dziecko i nie będę go faszerować czekoladą! i powiedziałam jej, ze już nigdy Szymona na dół nie dostanie.! wzięłam małego i poszłam na górę! nosz kur.wa mać ;!

Zgłoś nadużycie #30172 8 listopada 2012, 14:45

ankanadi Zadomowiona

Like napisał(a)

Emila je cyca i to jak pięknie! Nie wiem czy to te tabletki na laktację, bo je biorę od poniedziałku, ale to sir nie zdarzało do tej pory by tak szamala bez nerwów!! zero zdenerwowania nic a nic, wczoraj wieczorem też tak jadła!

No to super ze tak pieknie je. Ja mam herbatke ale jest tak paskudna ze ja pije tylko raz na tydzien. Ble :(

Zgłoś nadużycie #30173 8 listopada 2012, 14:46

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

ubrałam ją w kombinezon i na styk się zmieściła ;)

A ja kupiłam małemu kombinezon a póżniej na drugi dzień wyciągałam Szymkowi z szafy większe ubrania które dostałam w spadku po siostry synku i co znalazłam? 3 komplety zimowe tzn. kurtka ze spodniami ! na szczęście nie był drogi ten kombinezon bo 32 zł kosztował. może komuś go sprzedam jeszcze ;/

Zgłoś nadużycie #30174 8 listopada 2012, 14:50

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ale się wkur.wiłam!!!!!
Genia przyszła po małego bo goście do niej przyjechali i chciała im go pokazać. Ja schodzę do niej po 15 min a tam co widzę? mały u niej na kolanach czekoladę wcina!!!!!! nosz kur.wa! Zje.bałam ją że sobie nie życzę żeby dokarmiała mi dziecko! a przede wszystkim nie czekolada! ! a ona do mnie z tekstem, że ona swoim dzieciom w wieku Szymka dawała czekolade ! a ja mówię,że to moje dziecko i nie będę go faszerować czekoladą! i powiedziałam jej, ze już nigdy Szymona na dół nie dostanie.! wzięłam małego i poszłam na górę! nosz kur.wa mać ;!

moj tesc tez ma takie zagrywki.... :/

ide jesc sniadanie... a potem spacer do sl;epu
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #30175 8 listopada 2012, 14:50

ankanadi Zadomowiona

Extremalna21 napisał(a)

Ale się wkur.wiłam!!!!!

Ja bym jej wcisla ta czekolade w gebe niech sie udlawi.

Zgłoś nadużycie #30176 8 listopada 2012, 14:57

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Ale się wkur.wiłam!!!!!

kur.. te baby stare to są pojebane. ja widze jak tranzystor sadza mi ciagle dziecko na chama to mam ochote ją zajebać. poduszek milion, jak on nei chce siediec! na kolanach ok, al enie tak o! biedny sie garbi widac ze go to męczy! i te mói no neidługo czekoladke! kuzwa po co?! nie dostanei czekolady, puki ktos mu nei powie ,ze jest takie cos!

Zgłoś nadużycie #30177 8 listopada 2012, 14:58

Konto usunięte
UlaaHirek wyglada na powarznego przedszkolaka :D hehe gratuluje, rob dyplon mechatroniki :D inzuyniera czy cos

Zgłoś nadużycie #30178 8 listopada 2012, 14:59

Konto usunięte
ponosiłam tego barbazynce... bawi sie sam od 3 minut i przeturlał sie na brzuch ! całkiem sam :) dałam mu z pol h temu paracetamolu.... kuzwa biedny jest z tymi kłami

Zgłoś nadużycie #30179 8 listopada 2012, 15:02

Konto usunięte
ooo :D wszytkie sie diecmi zajeły? :) ja zaraz obiad kurzęcy cyc wody w kilogramie soli :D hyh

Zgłoś nadużycie #30180 8 listopada 2012, 15:03

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ale się wkur.wiłam!!!!!

ja pierdol...
jaki jełop z tej baby

Zgłoś nadużycie #30181 8 listopada 2012, 15:06

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

znalazłam jakies tam srubki, poskręcałam wszytsko :D tylko do jednego łacznika nie mam podkładek i nakrętek. ale to jest drobiazg-mozna w kazdej chwlili dokupic. a tak to Hireczek moze juz w nim siedziec :D

No widzisz i po co były te nerwy? nie złość się bo złość piękności szkodzi!

" Krążą plotki, że jestem słodki! " siedzi jak prezes;D a jakie włoski ma ładne ;)

Zgłoś nadużycie #30182 8 listopada 2012, 15:08

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja pierdol...
jaki jełop z tej baby

Mam nadzieję, że brzuszek go nie będzie bolał, kur.wa czekolade takiemu małemu dziecku !
franca ! jeszcze dostanie zjeby od mojego męża ;D

Zgłoś nadużycie #30183 8 listopada 2012, 15:10

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Mam nadzieję, że brzuszek go nie będzie bolał, kur.wa czekolade takiemu małemu dziecku !

kurw.. ja bym ją wyzwała od najgorszych :D jestem porywcza i nerwowa :D

Zgłoś nadużycie #30184 8 listopada 2012, 15:11

aniam Supermama
sukces, mój mały po raz pierwszy zjałd cały słoiczek :)

dumna jestem z mojego potworka :P

Zgłoś nadużycie #30185 8 listopada 2012, 15:12

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

nie dziwię się, ja tez bym się wkurw...

co za debilka!!

może profilaktycznie podaj espumisan albo inne jakie masz kropleki

Zgłoś nadużycie #30186 8 listopada 2012, 15:12

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ponosiłam tego barbazynce... bawi sie sam od 3 minut i przeturlał sie na brzuch ! całkiem sam :) dałam mu z pol h temu paracetamolu.... kuzwa biedny jest z tymi kłami

jednak pomogły?
widac coś go bolało :(

Zgłoś nadużycie #30187 8 listopada 2012, 15:13

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ooo :D wszytkie sie diecmi zajeły? :) ja zaraz obiad kurzęcy cyc wody w kilogramie soli :D hyh

ja karmiłam :)

Zgłoś nadużycie #30188 8 listopada 2012, 15:14

aniam Supermama
http://mail.freshmail.pl/p/b3o8y5pyvb/g26kjqo063/

Zgłoś nadużycie #30189 8 listopada 2012, 15:17

Konto usunięte

aniam napisał(a)

jednak pomogły?
widac coś go bolało :(

zeby.. juz now porykuje,, ide nim sie rozkreci

Zgłoś nadużycie #30190 8 listopada 2012, 15:18

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

mało tu piszemy, więcej konwersacji wczoraj było na fb

aaaaa mało ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?
wchodzę sobie a tutaj od wczoraj mam 30 stron do nadrobienia!!!
wy jesteście szalone!!!
nie mam słów.
przez was moje dzieci będą kiedyś chodzić obesrane!
ja się nie wyrabiam
a tak w ogóle to witam dzisiaj.
dzień paskudny
boję się na fb zajrzeć ...