Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #29931 8 listopada 2012, 11:49

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

dobra, teraz widze ze trzeba docisnac takie cos, zeby zablokowac... i rzeczywiscie z jednej strony sie da, a druga sprężynuje i nie dociska, ale faktycznie blat trzyma mimo ze tylk ojedna strone sie da wcisnac

no i co? nie trzeba było siać paniki;D
Zaraz zamorduje.... on nei wyje tylko jak jest półnagi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #29932 8 listopada 2012, 11:57

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

kurnaaaaaaa jem! narobiłam palcków platkow owsianych jajka i jogurtu, lepsze niz jaja na twardo :D pysznośći :D

wiem cos o tym, bo tez to kiedys przechodzilam :)

Zgłoś nadużycie #29933 8 listopada 2012, 12:04

ewelina6660 Fajna mama

Emza napisał(a)

dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze ile wasze maluchy zjadają ,
kaszki mml?
mleka
zupki )(cały słoiczek czy pół)
deserku (to samo)
bo moja zjada 150ml kaszki i po pół słoiczka deserku i pół zupki...czy to nie za mało ??
wazy 8kg

ja bym skakała do sufitu jakby Natalka raczyla zjesc pol sloiczka.
A waży calkiem..calkiem,wiec nie masz sie czym martwic.

Zgłoś nadużycie #29934 8 listopada 2012, 12:04

Extremalna21 Fajna mama
Bardzo lekko chodzi ;)

Zgłoś nadużycie #29935 8 listopada 2012, 12:05

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

udało mi sie wyjąć to czerwone i wsadzić druta tak, zeby sie jakoś trzymało krzesełko. wyszedł nastepny wał- jak chce krzesełk orozłozyć w trzech pozycjach, to ta spręzyna z jednej strony tak chodzi, ze ciężko jest to utrzymać.

no i blat jest bardzo luźny-wsadziłam na próbe Hirka do krzesełka, połózyłam blat, a on co? sam do sobie odepchnął.... to chyba nie powinno tak byc?!...

U mnie chodzi lekko, ale mały sam go nie wyjmie;/ może dociśnij mocniej?

Zgłoś nadużycie #29936 8 listopada 2012, 12:07

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

udało mi sie wyjąć to czerwone i wsadzić druta tak, zeby sie jakoś trzymało krzesełko. wyszedł nastepny wał- jak chce krzesełk orozłozyć w trzech pozycjach, to ta spręzyna z jednej strony tak chodzi, ze ciężko jest to utrzymać.

no i blat jest bardzo luźny-wsadziłam na próbe Hirka do krzesełka, połózyłam blat, a on co? sam do sobie odepchnął.... to chyba nie powinno tak byc?!...

Aha i u mnie też ciężko z jednej strony chodzi sprężyna, muszę mocno dociskać;/ może to juz taka wada tych krzesełek?

Zgłoś nadużycie #29937 8 listopada 2012, 12:07

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

poszło :) http://www.bobovita.pl/galeria/81321

równiez głos poszedł

Zgłoś nadużycie #29938 8 listopada 2012, 12:08

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

nie ma co porównywać bo Kamil Oli ile zjada i już od jak dawna :) Alan mi od niedawna zjada cały słoiczek deserku, tak 3/4 obiadku a czasem cały a mleka 160 do 200ml

na dzień czy na raz ??

Zgłoś nadużycie #29939 8 listopada 2012, 12:09

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

no i co? nie trzeba było siać paniki;D
Zaraz zamorduje.... on nei wyje tylko jak jest półnagi!!!!!!!!!!!!!!!!!

może mu za ciepło ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #29940 8 listopada 2012, 12:14

Ulla Fajna mama
kurfa, jestem genialna... naprawiłam tacke, tzn. blat :D wzięłam śrubokręt krzyżakowy, rozkręciłam cały spód blatu... nie wiem, jak kobita to zrobiła, ale sprężyna była nie tam gdzie trzeba. teraz przynajmneij blat jest ok... ale mam wrazenie ze krzyesełko jest krzywe :/ moze jak kupie śruby i je skręce, to bedzie ok...
ale i tak babe zjebie. bo o tym ze podłokietnik jest pękniety, to też zapomniała wspomieć...  z drugiej strony taki dzyndzlek jest urwany. ciekawe ile ten shit wytrzyma...
a na pierwszy rzut oka jest wszytsko ok.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #29941 8 listopada 2012, 12:16

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

kurfa, jestem genialna... naprawiłam tacke, tzn. blat :D wzięłam śrubokręt krzyżakowy, rozkręciłam cały spód blatu... nie wiem, jak kobita to zrobiła, ale sprężyna była nie tam gdzie trzeba. teraz przynajmneij blat jest ok... ale mam wrazenie ze krzyesełko jest krzywe :/ moze jak kupie śruby i je skręce, to bedzie ok...
ale i tak babe zjebie. bo o tym ze podłokietnik jest pękniety, to też zapomniała wspomieć...  z drugiej strony taki dzyndzlek jest urwany. ciekawe ile ten shit wytrzyma...

to może tam gdzie jest pękniete spóbuj zasmarowac silikonem :)

Zgłoś nadużycie #29942 8 listopada 2012, 12:16

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Miszczu ;D jesteś wielka!

Zgłoś nadużycie #29943 8 listopada 2012, 12:17

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

A Ty jak zawsze piszesz to co ja chcę napisać;D :D :D

Zgłoś nadużycie #29944 8 listopada 2012, 12:17

Ulla Fajna mama
no i nie ma tez naramienników-a skoro wrzuca zdjecie z nimi, to tez powinna je dodac, prawda?

Zgłoś nadużycie #29945 8 listopada 2012, 12:19

Konto usunięte

aniam napisał(a)

może mu za ciepło ?? ?? ??

nie... ma tylko koszulke kaftanik i rajty.. drze sie, wymusza, on jest normalnie terrorysta. padł w koncu... od 1,5 h probowałam go uspic w łozku i woku.. eh w koncu tak sie darł,ze go polozylam na kanapie i dałam mu poryczec z 5 minut... ehh no i dopeiro go wziełam do loka i od rau zasnał.D:

Zgłoś nadużycie #29946 8 listopada 2012, 12:19

Konto usunięte

seshella napisał(a)

wiem cos o tym, bo tez to kiedys przechodzilam :)

kurde 4 dień nei dm rady jesc jajek na twardo, fileta z wody i twarogu. ta jajecznica i te prypalone placki to rarytas!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Zgłoś nadużycie #29947 8 listopada 2012, 12:20

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

ja bym skakała do sufitu jakby Natalka raczyla zjesc pol sloiczka.
A waży calkiem..calkiem,wiec nie masz sie czym martwic.

A widzisz mój mały obiadku czy deserku zje cały słoiczek i czasami ma jeszcze mało, za to z mlekiem mam teraz problem;/ czasami przez cały dzień wypije mi tylko 180/200 ml;/

Zgłoś nadużycie #29948 8 listopada 2012, 12:20

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

?? ?? nie rozumieć....

Zgłoś nadużycie #29949 8 listopada 2012, 12:21

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

wiesz co ulcia, ja bym nei kupowała srob, tylko jej odesłała, jak jecsez gdzies popękane jest...

Zgłoś nadużycie #29950 8 listopada 2012, 12:21

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

?? ?? nie rozumieć....

te pęknięcia w plastiku