Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #29911 8 listopada 2012, 11:09

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

Sroczka kaszkę warzyła.
Dzieci swoje karmiła.
Temu dała - na łyżeczce,
Temu dała - na miseczce,
Temu dała - na spodeczku,
I dla tego? Nic nie miała!
Frr ! - po więcej poleciała.

super wierszyki :) muszę się ich nauczyć :)

Zgłoś nadużycie #29912 8 listopada 2012, 11:10

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

skoro tam pisza, to dobrze wiedzą do kogo.. pewnie tu czytają i tam też chca :D

genał :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #29913 8 listopada 2012, 11:12

Ulla Fajna mama
udało mi sie wyjąć to czerwone i wsadzić druta tak, zeby sie jakoś trzymało krzesełko. wyszedł nastepny wał- jak chce krzesełk orozłozyć w trzech pozycjach, to ta spręzyna z jednej strony tak chodzi, ze ciężko jest to utrzymać.

no i blat jest bardzo luźny-wsadziłam na próbe Hirka do krzesełka, połózyłam blat, a on co? sam do sobie odepchnął.... to chyba nie powinno tak byc?!...

Zgłoś nadużycie #29914 8 listopada 2012, 11:13

Konto usunięte

Asica napisał(a)

no własnie Oskarek juz się nie miesci w kombinezonie do gondoli dla tego muszę znalezc juz jakąś spacerówkę zeby była dobra dla maluszka a przytym wygodna do prowadzenia i lekka do składania - jak dla mnie odpada parasolka

ja mam spacerówke, do xtrala, wiec mi sie nei pali ;)

Zgłoś nadużycie #29915 8 listopada 2012, 11:16

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

Dziewczyny ja się załamię! :,( a potem mój mąz z pracy wróci i mnei zajepie....
Przyszlo krzesełko...albo jestem debilem, albo nei umiem go złożyc.... tak czy siak sprzedawca nie dał śrubek >:/ do tego, aby założyć siedzenie musze wsadzić taki pręt i tego tez nei potrafię, bo nie moge go wsadzić w dziurki-z jednej strony ma na stałe takie cos, a z drugiej jest zabezpieczenie, którego nei potrafię zdjąć :/
Na dodatek ten blat, o który sie martwiłam, też dupa-nie chodzi o tackę, tylko rzeczywiscie o blat. sprzedawca pisze, ze mozna to naprawic, ale on nie potrafi. otóż nie mozna! bo sruba nie trzyma, a nie trzyma, bo plastyk jest złamany! kura, ja sie załamie!! :(

noo to dupa! pisali ,ze uszkodzone.. wiec nie zrobisz za dużo :( ale o srobu sie upominaj! ehhh  kuwa! wsytkich w bambuko robią!

Zgłoś nadużycie #29916 8 listopada 2012, 11:21

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

na stronie "o mnie" sprzedawca pisze, ze nie. ale to nie jest rozwiązanie, bo przeciez za wysylke mi nie odda, to bym był a 50 zł w plecy... sproboje sie z nim skontaktowac, ale najpierw musze znalezc wszystkie wady tego krzeselka... a poki co mam problem ze złozeniem :/

Ula spokojnie... może jestes ociemniała w tym temacie... facet neich sie mordujesz, a jak co to na niego bedzie- ze głupi i złozyc nei umie;] rilax

Zgłoś nadużycie #29917 8 listopada 2012, 11:22

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

nie zartuj, on mnei zajepie.... :/

ja piertole.... chyba sie ubieram, pakuje młodego w wózek i zapierdalam na piechty do praktikera zeby w ogole to złozyć.... mega długi spacer.... ja sie zajebie :,( normalnie łzy mi sie do oczu cisną :(

ulaa on nie jude... nie  zabje ie..

Zgłoś nadużycie #29918 8 listopada 2012, 11:22

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

nie zartuj, on mnei zajepie.... :/

ja piertole.... chyba sie ubieram, pakuje młodego w wózek i zapierdalam na piechty do praktikera zeby w ogole to złozyć.... mega długi spacer.... ja sie zajebie :,( normalnie łzy mi sie do oczu cisną :(

ulaa on nie jude... nie  zabje ie..

Zgłoś nadużycie #29919 8 listopada 2012, 11:23

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

człowiek chce coś taniej kupić, bo ledwo wiąże koniec z końcem... za chwile będzie jeszcze gorzej, bo zostaniemy z jedną wypłata.... pochalstać sie to mało :(
biednemu zawsze wiatr w oczy....

ulcia bo czasem tak jest, e lepiej dolozyc i nowe kupic. ja po tej akcji z noga newer nie kupie juz uzywki.
a tobie sie diwiłam,ze kupujesz uszkodzone..

Zgłoś nadużycie #29920 8 listopada 2012, 11:29

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-z-impregnowanego-materialu-i2748338420.html
dziewczyny, zerknijcie jeszcze raz na to krzesełko, moze któraś mi cos podpowie, jak to sie składa. pamiętam, ze któas ma podobne, albo takie same, ale nie wiem która :/
jak zdjąć ta czerwoną końcówke? bo drugiej strony na pewno nie zdejme

Zaraz coś zaradzimy, nie denerwuj się ;) ja mam takie same krzesełko jak Ty ;) miałam mieć z płozami ale wysłali mi bez bo nie mieli ale za to dostałam 3 opakowania śliniaków w ramach przeprosin ;) zaraz poszukam instrukcję od krzesełka i wkleje ci zdjecia jak się składa ;)

Zgłoś nadużycie #29921 8 listopada 2012, 11:32

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

prosimy o głosy
http://www.bobovita.pl/galeria/81156
http://www.bobovita.pl/galeria/81155

poszło :) http://www.bobovita.pl/galeria/81321

Zgłoś nadużycie #29922 8 listopada 2012, 11:34

Extremalna21 Fajna mama
Znalazłam instrukcję, zaraz zrobię zdjęcie ;)

Zgłoś nadużycie #29923 8 listopada 2012, 11:36

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Zaraz coś zaradzimy, nie denerwuj się ;) ja mam takie same krzesełko jak Ty ;) miałam mieć z płozami ale wysłali mi bez bo nie mieli ale za to dostałam 3 opakowania śliniaków w ramach przeprosin ;) zaraz poszukam instrukcję od krzesełka i wkleje ci zdjecia jak się składa ;)

nie szukaj, ja mam instrukcje.

Powiedz mi, czy u ciebie ten blat tez tak lekko chodzi?

młody nakarmiony i spi, wiec bede dalej walczyc z krzesełkiem... moze wystarczy dokupic sruby i bedzie jakos....

Zgłoś nadużycie #29924 8 listopada 2012, 11:41

Konto usunięte

Emza napisał(a)

dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze ile wasze maluchy zjadają ,
kaszki mml?
mleka
zupki )(cały słoiczek czy pół)
deserku (to samo)
bo moja zjada 150ml kaszki i po pół słoiczka deserku i pół zupki...czy to nie za mało ??
wazy 8kg

mój 230 mleka, albo mniej, czasem nei wsytko,
około 100 obiadku i 100 deserku
kaszki tak 180.. ale i 500 by zjadł jakbym mu dała :D

Zgłoś nadużycie #29925 8 listopada 2012, 11:43

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-z-impregnowanego-materialu-i2748338420.html
dziewczyny, zerknijcie jeszcze raz na to krzesełko, moze któraś mi cos podpowie, jak to sie składa. pamiętam, ze któas ma podobne, albo takie same, ale nie wiem która :/
jak zdjąć ta czerwoną końcówke? bo drugiej strony na pewno nie zdejme

wcisnąc ten drut? co jest w koło?:>

Zgłoś nadużycie #29926 8 listopada 2012, 11:44

mala24 Supermama

Emza napisał(a)

dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze ile wasze maluchy zjadają ,
kaszki mml?
mleka
zupki )(cały słoiczek czy pół)
deserku (to samo)
bo moja zjada 150ml kaszki i po pół słoiczka deserku i pół zupki...czy to nie za mało ??
wazy 8kg

nie ma co porównywać bo Kamil Oli ile zjada i już od jak dawna :) Alan mi od niedawna zjada cały słoiczek deserku, tak 3/4 obiadku a czasem cały a mleka 160 do 200ml

Zgłoś nadużycie #29927 8 listopada 2012, 11:44

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

chciałam, ale późno wysłałam maila.
nie dostałam w koncu maila ze zdjeciami... uzalam ze gosc mial to w dupie skoro az tyle osób i tak liczytowało..

własnei patre..az dziwne ,ze tyle osob

Zgłoś nadużycie #29928 8 listopada 2012, 11:46

Ulla Fajna mama

Ulla napisał(a)

młody nakarmiony i spi, wiec bede dalej walczyc z krzesełkiem... moze wystarczy dokupic sruby i bedzie jakos....

dobra, teraz widze ze trzeba docisnac takie cos, zeby zablokowac... i rzeczywiscie z jednej strony sie da, a druga sprężynuje i nie dociska, ale faktycznie blat trzyma mimo ze tylk ojedna strone sie da wcisnac

Zgłoś nadużycie #29929 8 listopada 2012, 11:48

Extremalna21 Fajna mama
Ulka proszę, tu są zdjęcia instrukcji montażu :

Zgłoś nadużycie #29930 8 listopada 2012, 11:48

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

ulcia geniuszu, zostaw :D jak z instrukcja i ci nei idzie zostaw to chłopu!