Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #29691 8 listopada 2012, 7:39

aniam Supermama

agata_grd napisał(a)

Mój Filip to taka kluska, równowagi dobrze nie może złapać, głowa mu do przodu ucieka :)

ale duuuży, prawie jak Ninka :P

Zgłoś nadużycie #29692 8 listopada 2012, 7:40

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

Like ja nawet nie wiedzialam ze jest cos takiego na swiecie na rynku jak ten twoj inhalator i nie mialam pojecia ze tak leki mozna podawac , ciemna jestem !!!

myślisz,ze ja wiedzialam :) max jam zaczal pytac w pracy kolegów, co maja dzieci to mówili, ze na pewno się przyda, jak nie teraz to innym razem. Dziś lekarki zapytam, jak w tym podawać ta sol fizjologiczna, bo ostatnio o tym wspomniała, tylko nie tłumaczyła,bo ja inhalatira mowilam,ze nie mam.

Zgłoś nadużycie #29693 8 listopada 2012, 7:40

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Eh dzisiaj jakiś do dupy ten dzień... byłam w kościele, moja siostrzenica była chrzczona. Zimno jak cholera ( kościół u nas nie jest ogrzewany) a ta moja przyszła bratowa ubrała małą w body na długi rękaw, sukienkę do chrztu i rajstopki białe! ja ubrałam się ciepło i jeszcze się trzęsłam z zimna!a ta guła głupia nawet nie przykryła małej kocem bo stwierdziła,że mała musi ładnie wyglądać!! Na imprezie nie byliśmy bo zaprosili nas 2 godziny przed chrztem ( tzn. tylko mój brat nas zaprosił) gdzie o chrzcie wiedzieli już od piątku! swoją rodzinę sucz zaprosiła już w piątek a nas tzn mnie, mojego męża , moją siostre z mężem na ostatnią chwile! Mój brat po kościele prosił nas żebyśmy pojechali do jej matki razem z nimi na kawę i ciasto ale nie zgodziłyśmy się;/ ona się nie odezwała,że mamy jechac na kawę i widocznie nie życzyła sobie zebyśmy przyjechały i nie chciałyśmy się wpierdalać....widać było,że mojemu bratu było bardzo przykro że z jego rodziny NIKOGO nie będzie a z jej rodziny byli wszyscy :( W ogóle ta moja przyszła bratowa to panią teraz struga bo w Anglii mieszka! łeb wysoko nosi, co to nie ona itd. mój brat ma przejebane życie z nią....ciągle go szantażuje że jak czegoś nie zrobi tego co ona chce to zabierze małą i wyjedzie do PL na jakiś czas, teksty to też ma do niego zajebiste typu" jak mnie kochasz to mi to kupisz" w ogóle dziwię się mu, że tak daje sobą pomiatać i robi to co ona chce.... eh...szkoda mi go naprawdę....

co a menda.... nawet ja tak nie robie... choc szwagierke hymm... no nie kocham jej całym sehcem :D

Zgłoś nadużycie #29694 8 listopada 2012, 7:40

kasia17 Fajna mama
A dzisiaj w nocy moj kochany maz zrobil mi niespodzianke , cala noc to on wstawal do malego i robil mu jesc a ja ani 1 raz od porodu nie wstawlam z lozka nawet na chwile, jestem przeszczesliwa ;)  
oj jak mi potrzebna byla taka noc ;0)
a wogole to mam starszne zakwasy nie moge chodzic normalnie!!!

Zgłoś nadużycie #29695 8 listopada 2012, 7:40

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

si :) jestem :) już :)

gratuluję, mój sie nie dał. wolał siedziec na kompie :(

Zgłoś nadużycie #29696 8 listopada 2012, 7:43

Konto usunięte

Like napisał(a)

Dziś biere mi koleś laptopa do naprawy. Trochę mi wstyd, bo tam w klawiaturze na pewno kilo sierści, no ale co zrobić, jak ma się beagla w domu! Jedyna wada tych psów, tyle co z niej sierści wyłazi, najgorsze ze ta sierść to takie igiełki, które wszędzie się wbijają, nie raz chciałam ja wygolic na lyso z nerwów ;)

my nie mamy biglów. a siersc jest wszedie!! tzn w pl.. tu mam swoją siersc, nei igiełki ,ale tez jej pełno

Zgłoś nadużycie #29697 8 listopada 2012, 7:44

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Eh dzisiaj jakiś do dupy ten dzień... byłam w kościele, moja siostrzenica była chrzczona. Zimno jak cholera ( kościół u nas nie jest ogrzewany) a ta moja przyszła bratowa ubrała małą w body na długi rękaw, sukienkę do chrztu i rajstopki białe! ja ubrałam się ciepło i jeszcze się trzęsłam z zimna!a ta guła głupia nawet nie przykryła małej kocem bo stwierdziła,że mała musi ładnie wyglądać!! Na imprezie nie byliśmy bo zaprosili nas 2 godziny przed chrztem ( tzn. tylko mój brat nas zaprosił) gdzie o chrzcie wiedzieli już od piątku! swoją rodzinę sucz zaprosiła już w piątek a nas tzn mnie, mojego męża , moją siostre z mężem na ostatnią chwile! Mój brat po kościele prosił nas żebyśmy pojechali do jej matki razem z nimi na kawę i ciasto ale nie zgodziłyśmy się;/ ona się nie odezwała,że mamy jechac na kawę i widocznie nie życzyła sobie zebyśmy przyjechały i nie chciałyśmy się wpierdalać....widać było,że mojemu bratu było bardzo przykro że z jego rodziny NIKOGO nie będzie a z jej rodziny byli wszyscy :( W ogóle ta moja przyszła bratowa to panią teraz struga bo w Anglii mieszka! łeb wysoko nosi, co to nie ona itd. mój brat ma przejebane życie z nią....ciągle go szantażuje że jak czegoś nie zrobi tego co ona chce to zabierze małą i wyjedzie do PL na jakiś czas, teksty to też ma do niego zajebiste typu" jak mnie kochasz to mi to kupisz" w ogóle dziwię się mu, że tak daje sobą pomiatać i robi to co ona chce.... eh...szkoda mi go naprawdę....

wcześniej może taka nie była, a teraz jak jest dziecko i widzi, ze mu zalezy na małej to wykorzystuje sytuację. Przykre i faktycznie ma przerąbane :(

Zgłoś nadużycie #29698 8 listopada 2012, 7:44

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

A dzisiaj w nocy moj kochany maz zrobil mi niespodzianke , cala noc to on wstawal do malego i robil mu jesc a ja ani 1 raz od porodu nie wstawlam z lozka nawet na chwile, jestem przeszczesliwa ;)  

mhm.. zazdroszcze...

Zgłoś nadużycie #29699 8 listopada 2012, 7:46

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

Emilce w sumie ten katar super przechodzi i juz się nie wyrywa jak jej psikam i odciagam, chyba wie że zaraz będzie ulga :) mój maluch nie śpi i nadaje z sypialni, jakby ktoś jej posłuchał w życiu by nie powiedział, ze jest chora :) piszczy tak, ze uszy bola :D

to super ;) dzielna dziewczynka ;)
co ty ten moj bojacy dudek to drze sie jak nienormalny jak sie zblizam z frida , na calym osiedlu go slychac , podadza mnie nie dlugo do opieki ze nuby dziecko maltreyuje bo tak krzyczy !!!

Zgłoś nadużycie #29700 8 listopada 2012, 7:46

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Wczoraj zrobiłam liste ale nie jestem pewna czy wszystko pasuje;D aha i chyba nie ma wszystkich dziewczyn

mnie też tu nie ma

Zgłoś nadużycie #29701 8 listopada 2012, 7:48

aniam Supermama

Like napisał(a)

Monia jak wstaniesz skasuj tego posta z nazwiskami :)

popieram :)

Zgłoś nadużycie #29702 8 listopada 2012, 7:48

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

gratuluję, mój sie nie dał. wolał siedziec na kompie :(

a ja wkoncu sie wczoraj skusilam ;) hmmmmm bylo super ;) jakos tak inaczej , lepiej , lubie takie odskocznie czasem ;)

Zgłoś nadużycie #29703 8 listopada 2012, 7:49

aniam Supermama

Like napisał(a)

Emilce w sumie ten katar super przechodzi i juz się nie wyrywa jak jej psikam i odciagam, chyba wie że zaraz będzie ulga :) mój maluch nie śpi i nadaje z sypialni, jakby ktoś jej posłuchał w życiu by nie powiedział, ze jest chora :) piszczy tak, ze uszy bola :D

to super, nareszcie odetchniesz :)

Zgłoś nadużycie #29704 8 listopada 2012, 7:49

kasia17 Fajna mama
a ja dzis do dentysty na 12-ta ;( buuuuuuuuuu , nie lubie ;(

Zgłoś nadużycie #29705 8 listopada 2012, 7:50

Ulla Fajna mama

Like napisał(a)

Kupiłam inhalator, miałam kupić philipsa, ale kupiłam inny dlatego, że ma szybszą nebulizację i smoczek do inhalacji. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
http://allegro.pl/inhalator-nebulizator-care-life-gratis-smoczek-i2726622961.html

wyglada konkretnie :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #29706 8 listopada 2012, 7:50

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

no no chłopina postarał sie, ale musi byc nagroda :P

Zgłoś nadużycie #29707 8 listopada 2012, 7:51

Ulla Fajna mama

Like napisał(a)

tylko sama nie potrafię teraz znaleźć :D

na głównej stronie naszego kanału :)
a zrobiła extremalna, ja tylko przekleiła, zeby nie zaginęłó :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #29708 8 listopada 2012, 7:51

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

a ja dzis do dentysty na 12-ta ;( buuuuuuuuuu , nie lubie ;(

ja też, ale źle mi założyl opatrunek i wbija mi się w język :(
musi dociąć

Zgłoś nadużycie #29709 8 listopada 2012, 7:51

Konto usunięte
ejj wogole!!!! moja waga 73,7 :D lece w dół :D już neibawem! jescze z 2 ygodnie żarcia jaj i bede fajną dupą z twarzy

Zgłoś nadużycie #29710 8 listopada 2012, 7:52

ewelina6660 Fajna mama
Hej Dziewczynki :)
Łukasz własnie wybywa do mechanika zostawic auto.Natalka pelza po calym pokoju.Już nawet na macie 5 minut nie poleży :) Co chwilę muszę ją przesuwać,bo nogami jak pelza tylem to wlazi pod szafkę :)