Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #29651 7 listopada 2012, 22:16

agata_grd Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

możesz przesłać linka? jest gdzieś na allegro?

http://allegro.pl/quatro-jimmy-lekki-wozek-spacerowy-mega-gratisy-i2745155631.ht...

Zgłoś nadużycie #29652 7 listopada 2012, 22:17

ewelina6660 Fajna mama
Co kupujecie dziaciaczkom na Mikołaja?.
Zastanawiam się nad żyrafą
http://allegro.pl/fisher-price-zyrafa-pelna-klockow-b4253-i2741762607.html

Zgłoś nadużycie #29653 7 listopada 2012, 22:17

Extremalna21 Fajna mama
Eh dzisiaj jakiś do dupy ten dzień... byłam w kościele, moja siostrzenica była chrzczona. Zimno jak cholera ( kościół u nas nie jest ogrzewany) a ta moja przyszła bratowa ubrała małą w body na długi rękaw, sukienkę do chrztu i rajstopki białe! ja ubrałam się ciepło i jeszcze się trzęsłam z zimna!a ta guła głupia nawet nie przykryła małej kocem bo stwierdziła,że mała musi ładnie wyglądać!! Na imprezie nie byliśmy bo zaprosili nas 2 godziny przed chrztem ( tzn. tylko mój brat nas zaprosił) gdzie o chrzcie wiedzieli już od piątku! swoją rodzinę sucz zaprosiła już w piątek a nas tzn mnie, mojego męża , moją siostre z mężem na ostatnią chwile! Mój brat po kościele prosił nas żebyśmy pojechali do jej matki razem z nimi na kawę i ciasto ale nie zgodziłyśmy się;/ ona się nie odezwała,że mamy jechac na kawę i widocznie nie życzyła sobie zebyśmy przyjechały i nie chciałyśmy się wpierdalać....widać było,że mojemu bratu było bardzo przykro że z jego rodziny NIKOGO nie będzie a z jej rodziny byli wszyscy :( W ogóle ta moja przyszła bratowa to panią teraz struga bo w Anglii mieszka! łeb wysoko nosi, co to nie ona itd. mój brat ma przejebane życie z nią....ciągle go szantażuje że jak czegoś nie zrobi tego co ona chce to zabierze małą i wyjedzie do PL na jakiś czas, teksty to też ma do niego zajebiste typu" jak mnie kochasz to mi to kupisz" w ogóle dziwię się mu, że tak daje sobą pomiatać i robi to co ona chce.... eh...szkoda mi go naprawdę....

Zgłoś nadużycie #29654 7 listopada 2012, 22:20

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Jejku, jaki on duży i jak ładnie siedzi. Przyznam że mam sporo zaległości na forum, jak już uda mi się wbić na forum to dzieciaki pozwalają mi na doczytanie maksymalnie dwóch stron wstecz.

Dzięki, ale to mój siostrzeniec;D

Zgłoś nadużycie #29655 7 listopada 2012, 22:20

ewelina6660 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Eh dzisiaj jakiś do dupy ten dzień... byłam w kościele, moja siostrzenica była chrzczona. Zimno jak cholera ( kościół u nas nie jest ogrzewany) a ta moja przyszła bratowa ubrała małą w body na długi rękaw, sukienkę do chrztu i rajstopki białe! ja ubrałam się ciepło i jeszcze się trzęsłam z zimna!a ta guła głupia nawet nie przykryła małej kocem bo stwierdziła,że mała musi ładnie wyglądać!! Na imprezie nie byliśmy bo zaprosili nas 2 godziny przed chrztem ( tzn. tylko mój brat nas zaprosił) gdzie o chrzcie wiedzieli już od piątku! swoją rodzinę sucz zaprosiła już w piątek a nas tzn mnie, mojego męża , moją siostre z mężem na ostatnią chwile! Mój brat po kościele prosił nas żebyśmy pojechali do jej matki razem z nimi na kawę i ciasto ale nie zgodziłyśmy się;/ ona się nie odezwała,że mamy jechac na kawę i widocznie nie życzyła sobie zebyśmy przyjechały i nie chciałyśmy się wpierdalać....widać było,że mojemu bratu było bardzo przykro że z jego rodziny NIKOGO nie będzie a z jej rodziny byli wszyscy :( W ogóle ta moja przyszła bratowa to panią teraz struga bo w Anglii mieszka! łeb wysoko nosi, co to nie ona itd. mój brat ma przejebane życie z nią....ciągle go szantażuje że jak czegoś nie zrobi tego co ona chce to zabierze małą i wyjedzie do PL na jakiś czas, teksty to też ma do niego zajebiste typu" jak mnie kochasz to mi to kupisz" w ogóle dziwię się mu, że tak daje sobą pomiatać i robi to co ona chce.... eh...szkoda mi go naprawdę....

ja bym pojechała i pokazała jej,że robie to dla brata.Nawet bym z taką francą nie rozmawiała.

Zgłoś nadużycie #29656 7 listopada 2012, 22:21

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Mój Filip to taka kluska, równowagi dobrze nie może złapać, głowa mu do przodu ucieka :)

mój Szymek tak samo jak Filipek nie może złapać równowagi ;)   Ja pierdziele ale  duży Filipek!!! A ta dziewczynka to Twoja córeczka?

Zgłoś nadużycie #29657 7 listopada 2012, 22:22

mala24 Supermama

Like napisał(a)

hehe Ulka zrobiła listę przecież

ale mnie na niej nie ma o ile to ta co widziałam

Zgłoś nadużycie #29658 7 listopada 2012, 22:27

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

W ogóle nie ogarniam kto jest kto.

Wczoraj zrobiłam liste ale nie jestem pewna czy wszystko pasuje;D aha i chyba nie ma wszystkich dziewczyn
Marla2214- Marlena
Kasia17-Katarzyna K.
Aniam-Ania K.
Aneta74-Aneta W.
Dominika89- Dominika P.
Ulla- Urszula K.
Extremalna21- Monika Sz.
Nika- Monika K.
Emza- Monika W.
Oll85- Aleksandra Z.
Gosiulkowic-Małgorzata Z.
Maryna-Martyna M.
Like- Małgosia K.
Ewelina6660- Ewelina
Nata77-Natalia
Kiki86-Danka R.
Aneczka-Anna M.
Iwon88-Iwona G.
Asica-Asia J.
Martus91-Marta M.

Zgłoś nadużycie #29659 7 listopada 2012, 22:29

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ale mnie na niej nie ma o ile to ta co widziałam

Bo też nie do końca ogarniam kto jest kto ;D Przepraszam ;)

Zgłoś nadużycie #29660 7 listopada 2012, 22:31

ewelina6660 Fajna mama
A myslała któraś o foteliku do kąpieli?
http://allegro.pl/smoby-interaktywne-krzeselko-do-kapieli-zabka-ziel-i2761392045...

Zgłoś nadużycie #29661 7 listopada 2012, 22:33

Extremalna21 napisał(a)

Skąd się biorą takie "dziunie" na świecie i dlaczego są tak uwielbiane przez facetów?
Znam ten ból: nie chcesz się wtrącać ale nie możesz na to spokojnie patrzeć :(
Mój kuzyn z którym się wychowywałam (dla mnie niczym brat) też tak wtopił, wpadli (z jej strony świadomie bo inaczej by go przy sobie nie utrzymała), z żalu nie poszłam nawet na jego ślub, pojechałam za to za kuzynkę do niemiec żeby ona mogła wznieść toast za jego szczęście. Na szczęście życie i rodzina dosyć mocno ją naprostowały i po 6 latach jest jedną z moich najlepszych kuzynek.
Może w waszym przypadku też los się odmieni ;)

Zgłoś nadużycie #29662 7 listopada 2012, 22:35

Extremalna21 Fajna mama

Emza napisał(a)

wszyscy mówią wkoło mnie łącznie z moim bratem ze najlepiej kupic spacerówke parasolke taka skłądaną lekka..bo i do auta wejdzie szybciutko sie składa i rozkłada zajmuje mało miejsca i jak cos mozna w reke w ziac
ja mam spacerówke Seki i jestem zadowolona ale niestety duzo miejsca w aucie zajmuje

Ja na razie mam spacerówke tą dużą z kompletu od wózka a o mniejszej spacerówce pomyślę dopiero na wiosnę, teraz przyjdzie śnieg i mróz to i tak daleko nie wyjdziemy ;/ nie będę zagracać mieszkania teraz :D chyba, że może na święta jakieś promocje na allegro będą a znajdę jakąś ciekawą i lekką to zamówię ;)

Zgłoś nadużycie #29663 7 listopada 2012, 22:38

Extremalna21 napisał(a)

Dzięki, ale to mój siostrzeniec;D

A taki podobny do twojej niuni :) :) :)

Zgłoś nadużycie #29664 7 listopada 2012, 22:42

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

http://allegro.pl/smoby-interaktywne-krzeselko-do-kapieli-zabka-ziel-i2761392045.html

Fajny;D muszę pomyśleć bo powoli chcemy się przenieść do naszej wieeeelkiej wanny gdyż panele długo nie wytrzymają codziennego namaczania dużą ilością wody;/ teraz małego kąpię w jego pokoju na kanapę stawiam wanienkę i go myjkam ale wodę to mam na kanapie, drzwiach, panelach i na płytkach w przedpokoju ! :)

Zgłoś nadużycie #29665 7 listopada 2012, 22:43

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

A taki podobny do twojej niuni :) :) :)

:D :D

Zgłoś nadużycie #29666 7 listopada 2012, 22:47

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

http://allegro.pl/smoby-interaktywne-krzeselko-do-kapieli-zabka-ziel-i2761392045.html

ja o nim myślałam, bo jest w payback za punkty, ale chyba się nie zdecyduję, bo mamy prysznic i do tego nie jest głęboki, tylko taki średni, ja to szukam jakiegoś wkłóadu do niego, żebym mogła swobodnie małą tam myć.

Zgłoś nadużycie #29667 7 listopada 2012, 22:51

Like Supermama
idę się kąpać, narazie :)

Zgłoś nadużycie #29668 7 listopada 2012, 22:55

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Skąd się biorą takie "dziunie" na świecie i dlaczego są tak uwielbiane przez facetów?
Znam ten ból: nie chcesz się wtrącać ale nie możesz na to spokojnie patrzeć :(
Mój kuzyn z którym się wychowywałam (dla mnie niczym brat) też tak wtopił, wpadli (z jej strony świadomie bo inaczej by go przy sobie nie utrzymała), z żalu nie poszłam nawet na jego ślub, pojechałam za to za kuzynkę do niemiec żeby ona mogła wznieść toast za jego szczęście. Na szczęście życie i rodzina dosyć mocno ją naprostowały i po 6 latach jest jedną z moich najlepszych kuzynek.
Może w waszym przypadku też los się odmieni ;)

Nie mam pojęcia skąd się biorą takie france i co faceci w nich widzą;/ W naszej rodzinie nikt jej nie lubi. jest taka sytuacja ona siedzi miesiąc w Pl z Julką i wyobraż sobie, że z wielkiej łaski przyjechała RAZ z małą na 2 godziny żeby ją nam pokazać! a jak przyleciał mój brat to ciągle mu za dup. łaziła i jeżdziła za nim! a tak to drogi nie znała ani do nas ani do naszej babci! mój brat jest w Pl od piątku a ja widziałam się z nim 2 razy dzisiaj i w piątek bo Pani zażyczyła sobie jechać do Torunia do swojej siostrzyczki, to do znajomych! a ten ciołek nie postawił się jej! założę się, że pewnie go zaszantażowała,że jak z nią nie będzie jeżdził to nie wróci z nim do Anglii! Brat jutro wraca do Anglii i nie wiadomo kiedy teraz przyleci a ani ja, ani moja siostra i babcia nie zdążyłyśmy nawet z nim pogadać :(

Zgłoś nadużycie #29669 7 listopada 2012, 23:03

Extremalna21 Fajna mama
a Szymek ma dzisiaj dzień brudasa;D jak zasnął nam w samochodzie o 18.30 to śpi do teraz. szkoda mi było go budzić bo w dzień mało spał ;/ rano go wyplumkam :)

Zgłoś nadużycie #29670 7 listopada 2012, 23:09

Extremalna21 Fajna mama
Spadam bo póżno już ;/ muszę się wykąpać, mężowi zrobić kanapki do roboty i wodę przegotować małemu na noc ;)
See you bye !