Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #28931 6 listopada 2012, 9:56

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

pochwale sie!!!!! waże 74,7!!!!!!!!!!!!!! tyle w dół w 1 dzien!!!

jestes przed obiadem ;P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #28932 6 listopada 2012, 9:57

Konto usunięte

ankanadi napisał(a)

Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tych waleczkow. Ja niestety wrocilam do wagi z przed ciazy i wygladam jak kosciotrup :( do tego jeszcze codzienne bzykanie bo chcemy nastepnego dzidziusia masakra.

żart? wez... nei wiesz co mówisz... jestem jak mini orka... brzuch jak ide skace na wszytkei strony.. musez nosisc gacie obciskające pod cycki... ciesz sie,ze jestes koscista;]

Zgłoś nadużycie #28933 6 listopada 2012, 9:58

Ulla Fajna mama

mala24 napisał(a)

próbuje nadrabiać, u nas ciężko, mały marudny a jak ma iść spać to katorga dla niego i dla mnie, już drugi dzień usnął ok 23 gdzie zmęczony był już przed 21 i nie daje nic, noszę na rękach, w łóżku, w łóżeczku. Jestem wykończona. Alan płacze, drze się, wygina, a ja ryczę razem z nim, już nie mam pojęcia co mu jest, podejrzewam zęby.

a wczesniej sam zasypiał?

próbowałaś go odłożyc do łóżeczka i zostawic samego?

Zgłoś nadużycie #28934 6 listopada 2012, 9:58

Konto usunięte

madzia75 napisał(a)

nadrobiłam i spadam sprzątac dom bo takiego bałaganu juz dawno nie było. do zobaczenia wieczorem lub jutro rano - bo ja tak samo jak OLla z kurami chodze spac

ja jak nei spie pred 21, to na 2 dzien mam mega kur..ce! jestem wsciekła i chce wyzywac dziecko! wiec kłade sie po kiepskich :D

Zgłoś nadużycie #28935 6 listopada 2012, 9:58

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

t chyba tylko w polsce, płodian od 4 m.z je inic mu nei jest

E tam.Niemcy są ostrożni jeżeli chodzi o leki,wiec na pewno dawka tego czegos jest taka jaka może być.

Zgłoś nadużycie #28936 6 listopada 2012, 9:58

Konto usunięte

Asica napisał(a)

a co to Oli nie ma ? poszła z Płodkiem spać ?

takD

Zgłoś nadużycie #28937 6 listopada 2012, 10:00

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

wiesz co ekspertem nie jestem ale skoro nie masz okresu i karmisz piersią to z tego bzykania chyba i tak nic nie wyjdzie! :D
Moja koleżanka jak chciala zaciążyć po raz drugi to pierwsze co to karmić piersią przestała (tak jej lekarz nakazał). Ja po pierwszej ciąży nie miałam okresu długooo no i wtedy nie myślałam o zabezpieczeniu wcale i nic się nie stało.
Poza tym gdzieś czytałam że jak w ciążę zachodzisz to od razu karmienie trzeba przerwać bo karmienie piersią powoduje skurcze macicy i poronić można.
także chcąc zaciążyć skończ karmić.

ano, te mi sie takie cos o uszy obiło

Zgłoś nadużycie #28938 6 listopada 2012, 10:00

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja jak nei spie pred 21, to na 2 dzien mam mega kur..ce! jestem wsciekła i chce wyzywac dziecko! wiec kłade sie po kiepskich :D

Ja kładę się spać po 22,bo wole rano z usmiechem sie budzic o 6 :)

Zgłoś nadużycie #28939 6 listopada 2012, 10:02

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

no moze jestem nagrzana, ale nie mam chcicy na wszystko co sie rusza. a dla tego pana chciałam być po prostu miła-żeby nie czuł sie nieswojo wśród tylu bab. nie chciałam sie z nim grzmocic :/
po stylu jego wypowiedzi zgaduje, ze ma nie wiecej niz 20 lat... a ja na młodszych nie lece.
tak poza tym-wtedy na pewno nie chcialam-od kilku dni mam ciote :]

Ulka, nie tłumacz się, winny sie tłumaczy :P

Zgłoś nadużycie #28940 6 listopada 2012, 10:03

Ulla Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alan z kolegą Adrianem (Adrian 12 dni starszy) :D

fajnie, ma kumpla do zabawy :D

Zgłoś nadużycie #28941 6 listopada 2012, 10:04

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Ja kładę się spać po 22,bo wole rano z usmiechem sie budzic o 6 :)

ja w ciązy tez się kładłam spac z kurami, około 19 jak Ola, ale teraz musze czekać do po 22 , by smyka dokarmic na spiocha, tak przynajmniej pospi do 2 :)

Zgłoś nadużycie #28942 6 listopada 2012, 10:05

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

no moze jestem nagrzana, ale nie mam chcicy na wszystko co sie rusza. a dla tego pana chciałam być po prostu miła-żeby nie czuł sie nieswojo wśród tylu bab. nie chciałam sie z nim grzmocic :/
po stylu jego wypowiedzi zgaduje, ze ma nie wiecej niz 20 lat... a ja na młodszych nie lece.
tak poza tym-wtedy na pewno nie chcialam-od kilku dni mam ciote :]

no jak masz ciote, to dobra... neich będie.. nei chciała ;p

Zgłoś nadużycie #28943 6 listopada 2012, 10:05

Konto usunięte

aniam napisał(a)

juz mi Goska wypomniała :P

hyhy widziałąm;D

Zgłoś nadużycie #28944 6 listopada 2012, 10:05

Ulla Fajna mama

Like napisał(a)

Mam niezadowolonego piejacego koguta obok :)

ja tez mialam od 8ej-jak go do łóżka wziełam.. po 1,5 ha jak mi spac nie dał, wstałam, odłozyłam go do jego łóżeczka i co... spi w najlepsze, a ja marzne przy kompie we szlafroku :P

Zgłoś nadużycie #28945 6 listopada 2012, 10:06

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

jestes przed obiadem ;P

kochana, waze sie co rano o tej samej pore, po wysikaniu ;) wtedy waga jest najnizsa :D wieczorem raz wazyłąm 77 kolo!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #28946 6 listopada 2012, 10:08

Asica Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

takD

Ola wstała i juz 3 strony do nadrabiania ;-)

Zgłoś nadużycie #28947 6 listopada 2012, 10:08

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

muszę smyknąc bo koleżanka na kawę wpadnie.
dziewczyny ktore sie orientują jak to jest z Upracy - jesli potwierdziła odebranie oferty racy to musze na następną wizytę dać im jakieś potwierdzenie że cv tam złożyłam ?

pierwsze słysze. wiem tylko, ze jesli oni dla ceibie oferty znajdą, a ty trzy razu odmowisz przyjeca oferty, to cie wyrejestrują z UP

Zgłoś nadużycie #28948 6 listopada 2012, 10:08

Konto usunięte
ja warmie koło 24 i koło 4 .... no wiec padam na ryło o 20-21 i o 24 robie 2 flaszki- jedna już, 2 w termos.. i o 4 daje polprzytmna..
Dzis no. młody sie miotał. a ja go zaspana głascze przez szceble i po dluuuugiej chwili jak juz łapa mi prawie uschła, myśle co jest?! czemu nei spisz... taka amulona byłam,ze nei wpadłam no to,ze to czas na żarcie;] zjadł i padł

Zgłoś nadużycie #28949 6 listopada 2012, 10:09

Asica Gotowa na wszystko

aniam napisał(a)

ja w ciązy tez się kładłam spac z kurami, około 19 jak Ola, ale teraz musze czekać do po 22 , by smyka dokarmic na spiocha, tak przynajmniej pospi do 2 :)

ja też tak robię, czekam az sie przebudzi pomiędzy 22-23 i po karmieniu sama sie kładę

Zgłoś nadużycie #28950 6 listopada 2012, 10:11

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wiesz co ekspertem nie jestem ale skoro nie masz okresu i karmisz piersią to z tego bzykania chyba i tak nic nie wyjdzie! :D
Moja koleżanka jak chciala zaciążyć po raz drugi to pierwsze co to karmić piersią przestała (tak jej lekarz nakazał). Ja po pierwszej ciąży nie miałam okresu długooo no i wtedy nie myślałam o zabezpieczeniu wcale i nic się nie stało.
Poza tym gdzieś czytałam że jak w ciążę zachodzisz to od razu karmienie trzeba przerwać bo karmienie piersią powoduje skurcze macicy i poronić można.
także chcąc zaciążyć skończ karmić.

a wszyscy dookola trabia, ze karmienie piersią nie stanowi zabezpieczenia przed ciążą.

co do tych skurczy w trakcie karmienia, to tez bym sie bała będąc w ciąży. ale co jednemu zaszkodzi, na drugim "nie robi wrazenia".