Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #28351 5 listopada 2012, 8:48

Ewelyna Gotowa na wszystko

martus91 napisał(a)

jaaaaaaaaaaaaaaaa! Dominika zaczęła płakać, bo była śpiąca i głodna, chciałam dać jej mleka, ale się wyrywała, więc ją chciałam chwilę ponosić i uspokoić i znowu spróbować dać jej mleko, a moja teściowa na górę przylazła i się pyta czemu ona płacze, mówi że jest głodna i że chce ją uspokoić i dopiero nakarmić, a ta lata koło tego dziecka i Dominika zamiast się uspokajać to jeszcze bardziej się wścieka... aaaaaaaaaa! w końcu wyszła, wychodząc obmacała mi kwiatki i stwierdziła, że mają sucho i trzeba je podlać. Mi dziecko płacze próbuje je wyciszyć, a ta mi o kwiatkach pieprzy :/ jak wyszła to Dominika się w minutę uspokoiła, zjadła i śpi sobie grzecznie. Ja na prawdę niedługo nie wytrzymam się wydrę na tą babę!

Dziecko złego wyczuje ;) ja jakbym mieszkała z moją teściową miałabym pewnie to samo .... Dzielna jestes :)

Zgłoś nadużycie #28352 5 listopada 2012, 8:48

martus91 Fajna mama
idę kuźwa sprzątać... już mam ciśnienie podniesione, jak przyjdzie Mariusz to mu powiem, żeby przemówił do swojej matki, bo zwariuje :/ by by lejdis :)

Zgłoś nadużycie #28353 5 listopada 2012, 8:48

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

Kasia jakiej używasz soki fizjologicznej? Ja mam od wczoraj taka wodę morska w spreyu specjalna dla niemowląt, psikam i odrazy odciagam, jest super. Wcześniej miałam taka chyba z Fridy, ona na kozy ok, ale do kataru się nie nadaje.

ja uzywam Sterimaru..podobno jest najlepszy

Zgłoś nadużycie #28354 5 listopada 2012, 8:51

Konto usunięte
jest 8.51 a ja ju czuje sie zmęczona.... super!

Zgłoś nadużycie #28355 5 listopada 2012, 9:03

Konto usunięte
no i jak skończyłam, to wsyztkie posżły... no chyba,ze dalej czyta nas antyjude!

Zgłoś nadużycie #28356 5 listopada 2012, 9:04

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

my drugi dzień bez kąpieli, dziś woda w misce i myjką ją tylko obmyłam, biedna bardzo mi kaszlała, bardzo, bardzo, ale teściowa dała mi kropelki olbas oil i zgodnie z tym co jest na opakowaniu dałam jedną kropelkę na chusteczkę higieniczną, pod noskiem (nie dotykałam) potrzymałam i dziewczyny pomogło, katar na jakiś czas normalnie uleciał, nic nie furczało i zasnęła w końcu! Ale co dziwnego w internecie jest napisane, że nie można stosować u niemowlaków...dziwne. Jutro punkt ósma dzwonię do lekarza!

ja zawsze skraplam mu przescieradlo w lozeczku tymi kropelkami i pomaga ;)

Zgłoś nadużycie #28357 5 listopada 2012, 9:08

Konto usunięte
Kasia a jak mały ??

Zgłoś nadużycie #28358 5 listopada 2012, 9:09

U nas butla i nadal spać nie chce biedrona , w jej przypadku ta pogoda daje chyba odwrotny efekt :)

Zgłoś nadużycie #28359 5 listopada 2012, 9:09

Konto usunięte
nie iwme, czy wam pisałam :D jude wczoraj wreczył mi czapki :D buahahaha tak sie z neigo misłam,e powiedział, ze to moj prezent pod choinke :D bauahha wysmaiam go :D ale ogolnei mieliśmy polew :D

Zgłoś nadużycie #28360 5 listopada 2012, 9:10

aniam Supermama
jestem, ale przed 10 tesciowa przyłazi, wiec mnie nie bedzie

Zgłoś nadużycie #28361 5 listopada 2012, 9:10

Asica Gotowa na wszystko
Hej :-)

jak zwykle ciężko Was nadrobić, a mój mały dzisiaj szaleje od 6 i cały czas niechce zasnąć, krzyczy, złości się, sam niewie czego chce !!!..... a do tego jest wstretna pogoda i cały czas jestem głodna a zjadłam już bułkę z almette, miskę owsianki i popiłam kawą..... i myslę co by tu jeszcze przekąsić....

Zgłoś nadużycie #28362 5 listopada 2012, 9:10

ewelina6660 Fajna mama

martus91 napisał(a)

jaaaaaaaaaaaaaaaa! Dominika zaczęła płakać, bo była śpiąca i głodna, chciałam dać jej mleka, ale się wyrywała, więc ją chciałam chwilę ponosić i uspokoić i znowu spróbować dać jej mleko, a moja teściowa na górę przylazła i się pyta czemu ona płacze, mówi że jest głodna i że chce ją uspokoić i dopiero nakarmić, a ta lata koło tego dziecka i Dominika zamiast się uspokajać to jeszcze bardziej się wścieka... aaaaaaaaaa! w końcu wyszła, wychodząc obmacała mi kwiatki i stwierdziła, że mają sucho i trzeba je podlać. Mi dziecko płacze próbuje je wyciszyć, a ta mi o kwiatkach pieprzy :/ jak wyszła to Dominika się w minutę uspokoiła, zjadła i śpi sobie grzecznie. Ja na prawdę niedługo nie wytrzymam się wydrę na tą babę!

Masakra jakaś,co za wredne babsko.Przeciez sama miała male dziecko wrrrrrrrrrrrr

Zgłoś nadużycie #28363 5 listopada 2012, 9:11

Konto usunięte

Ewelyna napisał(a)

U nas butla i nadal spać nie chce biedrona , w jej przypadku ta pogoda daje chyba odwrotny efekt :)

mój wstał przed 6 ale o 8 poszłam go połozyc, bo oczy tarł... normalnei spałabym z nim ale :D musiałam nadrobic :D nei zasnełabym :D hehehe

Zgłoś nadużycie #28364 5 listopada 2012, 9:11

ewelina6660 Fajna mama

Emza napisał(a)

Tez miałam,ale teraz kupiłam inną.Wszedzie raczej skald podobny.

Zgłoś nadużycie #28365 5 listopada 2012, 9:11

oll85 napisał(a)

nie iwme, czy wam pisałam :D jude wczoraj wreczył mi czapki :D buahahaha tak sie z neigo misłam,e powiedział, ze to moj prezent pod choinke :D bauahha wysmaiam go :D ale ogolnei mieliśmy polew :D

Hehehehe czapki? Juz teraz? W sumie w sklepach juz sa choinki O_o

Zgłoś nadużycie #28366 5 listopada 2012, 9:12

Konto usunięte

Asica napisał(a)

Hej :-)

jak zwykle ciężko Was nadrobić, a mój mały dzisiaj szaleje od 6 i cały czas niechce zasnąć, krzyczy, złości się, sam niewie czego chce !!!..... a do tego jest wstretna pogoda i cały czas jestem głodna a zjadłam już bułkę z almette, miskę owsianki i popiłam kawą..... i myslę co by tu jeszcze przekąsić....

wynocha z tym bufetem! ja tu głodna siedze!

Zgłoś nadużycie #28367 5 listopada 2012, 9:13

Asica Gotowa na wszystko

Emza napisał(a)

a jak mała na to reaguje ? nie jest dla niej za mocny strumień jak wpsikujesz ?? ?

Zgłoś nadużycie #28368 5 listopada 2012, 9:13

Konto usunięte

Ewelyna napisał(a)

Hehehehe czapki? Juz teraz? W sumie w sklepach juz sa choinki O_o

haha bo ty chyba nie wiesz- mój mąż kupił na ebay 2 czapki- w obu wygląda jakby uciekł z czubowa :D no i teraz myśli kogo nimi obdarowac :D hahahahha obie są dosc ch..we jak dla 36 letneigo faceta :D 1 jak skorupa żółwia, a 2 damska- taka z warkoczami i pomponem :D haha jaja sobei robi :D powiedziałam mu :D jude noł noł ja chce brylanty! nei czapke

Zgłoś nadużycie #28369 5 listopada 2012, 9:13

Ulla Fajna mama
widzę ze mamy rodzynka na forum :D robie sobie sniadanie i zaraz przychodze nadrabiac (kij tam z prasowaniem....)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #28370 5 listopada 2012, 9:13

Asica Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

wynocha z tym bufetem! ja tu głodna siedze!

przepraszam :-( obiecuję poprawę