Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #28331 5 listopada 2012, 8:32

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

no :D :D pomoże dobrac kasi bielizne :D

tak tak i jeszcze zażąda zdjęć z Kasią w bieliźnie :D :D

Zgłoś nadużycie #28332 5 listopada 2012, 8:33

Konto usunięte

Like napisał(a)

hola hola koleżanko dietę dopiero zaczynasz nie marudz ;) o której poszlas spać, ze się nie wyspalas :P o 21 ;)

heheh po 20 :D ale młody w nocy miał złe sny i buczał. no i zaszczał swoj spiwor wczoraj i pod kołdra miał spac- ale nei chciał.kopał i szarpał;/ grrrr

Zgłoś nadużycie #28333 5 listopada 2012, 8:33

Konto usunięte

Like napisał(a)

Natalka i Plodzianek juz za chwile pol roku, o ja cię!

no! te nei wierze

Zgłoś nadużycie #28334 5 listopada 2012, 8:35

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

mamy na 9.40

Daj znac jak wrocicie?Sama uidziesz?

Zgłoś nadużycie #28335 5 listopada 2012, 8:35

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

To chodzi o to,tak mi tlumaczyl lekarz,że jak lecą gluty na zewnątrz to jest ok.Gorzej jak są w srodku i splywaja do skrzeli. Ale kto wie,może za kilka lat odkryja,że nie trzeba odciągać.

mi na te gluty własnie syrop dali, zeby nie zalegały;]

Zgłoś nadużycie #28336 5 listopada 2012, 8:35

Konto usunięte

Ewelyna napisał(a)

U mnie pada deszcz, też dieta i chodze jak zombi ;p nie ma to jak fajnie zacząć poniedziałek

to fakt :D nawet jak sie nie pracuje, to zawse jest jakos gowniano :D

Zgłoś nadużycie #28337 5 listopada 2012, 8:36

Ewelyna Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

heheh po 20 :D ale młody w nocy miał złe sny i buczał. no i zaszczał swoj spiwor wczoraj i pod kołdra miał spac- ale nei chciał.kopał i szarpał;/ grrrr

Moja biedrona wiecznie odkopana :/ w śpiworze kopie jak szalona , teraz robi mostki i szarpie za ochraniacze od łóżeczka :)

Zgłoś nadużycie #28338 5 listopada 2012, 8:36

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny co ja wczoraj miałam, o 19:30 umyty i prawie po 20 zasnał.
Ale w pewnuym momencie ryk i tak do 22, ciągle w buziaku grzebał, jezzzuuu, masakra.  dostał paracetamol, ale połowę wypluł.
I stał się CUD, po raz pierwszy przespał cała noc!!!
ale mam w dupie z takim cudem, jak się obudziłam o 2 w nocy, a mały lodowaty , przykryty dwoma kocami, łepek, polioczki, klatka piersiowa lodowata. Przez myśl mi przeszło, dziecko nie żyje.
Serce mi w poprzek staneło!!!!!!!
Musiałam go mocniej szarpnąc bo nie reagował na lekkie pukanie, a jak polozyłam rękę na klatce to nie czułam nic...

Matko,to ladny stres mialas.

Zgłoś nadużycie #28339 5 listopada 2012, 8:38

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

filmik nagrany prze chwilą :) moja mała foka :D http://www.youtube.com/watch?v=aw5qdfsGOls&feature=youtu.be

jeny!!! ona prawie raczkuje! he :D moja synowa :D

Zgłoś nadużycie #28340 5 listopada 2012, 8:39

Asica Gotowa na wszystko

antyjude napisał(a)

mi też poprawia humor :) i daje wiare ze nie jestem najgorszym ojcem i partnerem na swiecie jak twierdzi moja dziewczyna :P

ale chyba coś z Tobą nie tak skoro musisz sie dowartościować na mamuskowym forum ;-)

Zgłoś nadużycie #28341 5 listopada 2012, 8:39

Konto usunięte

aniam napisał(a)

ej, nie pomysłalam, ale może to i jest mozliwe? :P
Olka, przyznaj się!!!!!!!!

jak budududu to nie ja!

Zgłoś nadużycie #28342 5 listopada 2012, 8:40

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

:D :D :D
rozbawiłaś mnie Ola!
już sobie moją wyobraziłam!
tylko że moja ma taką wadę wzroku że pewnie by ekranu nie widziała
a okularów nie włoży heh

:D moja ma okularu  przed 1000 lat wiec może tez nei widzi :D

Zgłoś nadużycie #28343 5 listopada 2012, 8:41

Konto usunięte

Like napisał(a)

I ch.. Maja odłożona słuchawkę i się nie dodzwonie, ciekawe jak długo... Co za po.jebany kraj!

u mnie w gorowie to samo- ciagle zajete, ale dwoniłam ra a razem i w koncu sie udawało jakos wbic

Zgłoś nadużycie #28344 5 listopada 2012, 8:43

Konto usunięte

aniam napisał(a)

dziewczyny co ja wczoraj miałam, o 19:30 umyty i prawie po 20 zasnał.
Ale w pewnuym momencie ryk i tak do 22, ciągle w buziaku grzebał, jezzzuuu, masakra.  dostał paracetamol, ale połowę wypluł.
I stał się CUD, po raz pierwszy przespał cała noc!!!
ale mam w dupie z takim cudem, jak się obudziłam o 2 w nocy, a mały lodowaty , przykryty dwoma kocami, łepek, polioczki, klatka piersiowa lodowata. Przez myśl mi przeszło, dziecko nie żyje.
Serce mi w poprzek staneło!!!!!!!
Musiałam go mocniej szarpnąc bo nie reagował na lekkie pukanie, a jak polozyłam rękę na klatce to nie czułam nic...

ja pierdole:/

Zgłoś nadużycie #28345 5 listopada 2012, 8:43

Gosiulkovic Fajna mama
no kurde śpią!
nie mogę uwierzyć!
myślałam że to tylko tak na chwileczkę!
to ja też idę się kimnąć!
hasta la vista kobitki :D :D :D

Zgłoś nadużycie #28346 5 listopada 2012, 8:43

martus91 Fajna mama
jaaaaaaaaaaaaaaaa! Dominika zaczęła płakać, bo była śpiąca i głodna, chciałam dać jej mleka, ale się wyrywała, więc ją chciałam chwilę ponosić i uspokoić i znowu spróbować dać jej mleko, a moja teściowa na górę przylazła i się pyta czemu ona płacze, mówi że jest głodna i że chce ją uspokoić i dopiero nakarmić, a ta lata koło tego dziecka i Dominika zamiast się uspokajać to jeszcze bardziej się wścieka... aaaaaaaaaa! w końcu wyszła, wychodząc obmacała mi kwiatki i stwierdziła, że mają sucho i trzeba je podlać. Mi dziecko płacze próbuje je wyciszyć, a ta mi o kwiatkach pieprzy :/ jak wyszła to Dominika się w minutę uspokoiła, zjadła i śpi sobie grzecznie. Ja na prawdę niedługo nie wytrzymam się wydrę na tą babę!

Zgłoś nadużycie #28347 5 listopada 2012, 8:44

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

tak tak i jeszcze zażąda zdjęć z Kasią w bieliźnie :D :D

napiszemy we wresniówkach... ze jest taki delikwent u nas:d

Zgłoś nadużycie #28348 5 listopada 2012, 8:45

Konto usunięte

Ewelyna napisał(a)

Moja biedrona wiecznie odkopana :/ w śpiworze kopie jak szalona , teraz robi mostki i szarpie za ochraniacze od łóżeczka :)

moj te mostki i ochraniacz.. ehh neidonry! teraz spi u mnei w lozku! a ja staram sie nadgonic :D juz prawie

Zgłoś nadużycie #28349 5 listopada 2012, 8:45

Konto usunięte

Asica napisał(a)

ale chyba coś z Tobą nie tak skoro musisz sie dowartościować na mamuskowym forum ;-)

hahahahha ładny pocisk :D

Zgłoś nadużycie #28350 5 listopada 2012, 8:46

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

jaaaaaaaaaaaaaaaa! Dominika zaczęła płakać, bo była śpiąca i głodna, chciałam dać jej mleka, ale się wyrywała, więc ją chciałam chwilę ponosić i uspokoić i znowu spróbować dać jej mleko, a moja teściowa na górę przylazła i się pyta czemu ona płacze, mówi że jest głodna i że chce ją uspokoić i dopiero nakarmić, a ta lata koło tego dziecka i Dominika zamiast się uspokajać to jeszcze bardziej się wścieka... aaaaaaaaaa! w końcu wyszła, wychodząc obmacała mi kwiatki i stwierdziła, że mają sucho i trzeba je podlać. Mi dziecko płacze próbuje je wyciszyć, a ta mi o kwiatkach pieprzy :/ jak wyszła to Dominika się w minutę uspokoiła, zjadła i śpi sobie grzecznie. Ja na prawdę niedługo nie wytrzymam się wydrę na tą babę!

jezu, wez daj mi adres- ja jej wyse list!