Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #28311 5 listopada 2012, 8:18

Konto usunięte

antyjude napisał(a)

ale nowych tatusiów już nieco mniej :) :)

nielicąc poporodowychwpisów, to jestes 1!!!!!!!!!!!! jestesmy w szoku!

Zgłoś nadużycie #28312 5 listopada 2012, 8:19

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

dobra! idę spać... moje dziecko śpi już od 4 godzin, a ja siedzę na necie :P ostatnio przesypia mi całe noce i budzi się koło 8 :) mam nadzieję, że dziś też tak będzie ;) w końcu wchłonęła 200 ml. mleka, a zazwyczaj je max 130 ;) trzymajcie kciuki :) nie wiem kiedy do was zawitam, bo mój jutro cały dzień będzie w domu, a jak on jest w domu to ja nie mam jak do was wpaść :( buziaki dla majowych mam i dzieciaków :) do-bra-noc :)

dziewczyny co ja wczoraj miałam, o 19:30 umyty i prawie po 20 zasnał.
Ale w pewnuym momencie ryk i tak do 22, ciągle w buziaku grzebał, jezzzuuu, masakra.  dostał paracetamol, ale połowę wypluł.
I stał się CUD, po raz pierwszy przespał cała noc!!!
ale mam w dupie z takim cudem, jak się obudziłam o 2 w nocy, a mały lodowaty , przykryty dwoma kocami, łepek, polioczki, klatka piersiowa lodowata. Przez myśl mi przeszło, dziecko nie żyje.
Serce mi w poprzek staneło!!!!!!!
Musiałam go mocniej szarpnąc bo nie reagował na lekkie pukanie, a jak polozyłam rękę na klatce to nie czułam nic...

Zgłoś nadużycie #28313 5 listopada 2012, 8:20

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

W pierwszej chwili to myslalam,że ktos po prostu reklamuje pieluchy wielorazowe.

ja tez. pomyślałam, ocho facet handlowiec

Zgłoś nadużycie #28314 5 listopada 2012, 8:22

aniam Supermama

Like napisał(a)

Chyba się juz zaraziłam od Emilki :( gardło boli okropnie i czuje, ze mi się tam gleoko jakby jakaś flegma zbiera. Jeszcze godzina i będę mogła dzwonić do lekarza. Nim poszłam spac to znowu dałam jej powąchać ta kropelkę Olbasu, która wcześniej dałam na chusteczkę, parę oddechów i taka zmiana, ze w szoku jestem. nic jej w nocy kataru nie odcisgalam, do teraz słychać lekkie furczenie, no ale kaszle niestety, wydaje mi się że coraz gorzej.

super, ze pomogło, ale teraz zadbaj o siebie :)

Zgłoś nadużycie #28315 5 listopada 2012, 8:22

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

a poród nie trwał za długo, o o 1 w nicy trafiłam do szpitala a o 9:30 już miałam ja na raczkach :)

hehe ja jakos o 10 spital, o 13.19 juz po;D

Zgłoś nadużycie #28316 5 listopada 2012, 8:23

Konto usunięte

Like napisał(a)

my drugi dzień bez kąpieli, dziś woda w misce i myjką ją tylko obmyłam, biedna bardzo mi kaszlała, bardzo, bardzo, ale teściowa dała mi kropelki olbas oil i zgodnie z tym co jest na opakowaniu dałam jedną kropelkę na chusteczkę higieniczną, pod noskiem (nie dotykałam) potrzymałam i dziewczyny pomogło, katar na jakiś czas normalnie uleciał, nic nie furczało i zasnęła w końcu! Ale co dziwnego w internecie jest napisane, że nie można stosować u niemowlaków...dziwne. Jutro punkt ósma dzwonię do lekarza!

daj nac co  małą

Zgłoś nadużycie #28317 5 listopada 2012, 8:23

Ewelyna Gotowa na wszystko

aniam napisał(a)

Ale w pewnuym momencie ryk i tak do 22, ciągle w buziaku grzebał, jezzzuuu, masakra.  dostał paracetamol, ale połowę wypluł.
ale mam w dupie z takim cudem, jak się obudziłam o 2 w nocy, a mały lodowaty , przykryty dwoma kocami, łepek, polioczki, klatka piersiowa lodowata. Przez myśl mi przeszło, dziecko nie żyje.
Musiałam go mocniej szarpnąc bo nie reagował na lekkie pukanie, a jak polozyłam rękę na klatce to nie czułam nic...

Zawału można dostać ! Ja ciągle patrze czy oddycha, czy sie kocyk rusza, nawyk już :)

Zgłoś nadużycie #28318 5 listopada 2012, 8:23

aniam Supermama

Ewelyna napisał(a)

U mnie pada deszcz, też dieta i chodze jak zombi ;p nie ma to jak fajnie zacząć poniedziałek

u mnie tez deszcz :(
pogoda do dupY :(

Zgłoś nadużycie #28319 5 listopada 2012, 8:24

Konto usunięte

Like napisał(a)

hehe :) to i tak wszystko dzięki temu, że Ola ma takie "lekkie" pióro :)

ja przez te pojawiające sie osoby to zaczynam miec schize... ze ktos najomy to czyta :D wsumei mam to w dupie- ci co mnei nają wiedzą,ze dalego mi do normalnej osoby :D co sie bede ryła :D

Zgłoś nadużycie #28320 5 listopada 2012, 8:24

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

filmik nagrany prze chwilą :) moja mała foka :D http://www.youtube.com/watch?v=aw5qdfsGOls&feature=youtu.be

no nie, rewelacja, niezła :)

Zgłoś nadużycie #28321 5 listopada 2012, 8:26

Konto usunięte

Like napisał(a)

idę sobie zrobić jeszcze herbatę i pyknę w gitar hero :) ...po cichu :D

ja pitole :D nei roumiem tego :D nigdy nei miałam takich faz..  hehe dzieciary jestescie :D

Zgłoś nadużycie #28322 5 listopada 2012, 8:26

Konto usunięte

nata77a napisał(a)

Tańszy ja kupiłam w markecie i jest beznadziejny - nie ma pomiaru wilgotności i nawilża ile fabryka dała... To tak ku przestrodze.
A w istrukcji napisali, ze jakby były wilgotne okna i ściany to należy wyłączyć - taka regulacja ;)

hahahahhahah genialny!

Zgłoś nadużycie #28323 5 listopada 2012, 8:26

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

oż kuźwa! no to miałaś atrakcje nocne! chyba największy koszmar matki! ja też się w nocy budzę i sprawdzam czy z dziewczynami w porządku, przykrywam je bo ciągle rozkopane i zmarznięte.

Zgłoś nadużycie #28324 5 listopada 2012, 8:27

aniam Supermama

Like napisał(a)

mamy na 9.40

jak będzieci epo, daj znać, trzymam kciuki, by osłuchowo było w porządku.
Mój tez miał silny kaszel, takli dorosly, jakby wszystko sie odrywało, ale jak się wypocił + 3 razy dziennnie neosine i wapń i po 2-3 dniach przeszło.

Zgłoś nadużycie #28325 5 listopada 2012, 8:28

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha !!
cała prawda o facetach!! babskie fora podczytują!
pewnie jeszcze oglądasz m jak miłość i czytasz panią domu

i na wspolnej!!

Zgłoś nadużycie #28326 5 listopada 2012, 8:28

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

oż kuźwa! no to miałaś atrakcje nocne! chyba największy koszmar matki! ja też się w nocy budzę i sprawdzam czy z dziewczynami w porządku, przykrywam je bo ciągle rozkopane i zmarznięte.

gdyby nie to cieszyłabym się, ze mały po raz pierwszy przespał cała noc :)

Zgłoś nadużycie #28327 5 listopada 2012, 8:28

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

dla mnie też :D szanowny tato wrześniowy ha ha :D
będziemy miały nowy męski pogląd na różne sprawy haha

no :D :D pomoże dobrac kasi bielizne :D

Zgłoś nadużycie #28328 5 listopada 2012, 8:29

aniam Supermama
prosimy o głosy

http://www.bobovita.pl/galeria/81155

http://www.bobovita.pl/galeria/81156

Zgłoś nadużycie #28329 5 listopada 2012, 8:30

Ewelyna Gotowa na wszystko

aniam napisał(a)

prosimy o głosy

http://www.bobovita.pl/galeria/81155

http://www.bobovita.pl/galeria/81156

Zagłosowane :)

Zgłoś nadużycie #28330 5 listopada 2012, 8:32

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

oj tam, oj tam... Rilaks :P u mnie to codzienność ;) a jakiej diecie? mów! Ty będziesz chudzielcem, a ja dalej za ponton będę robiła :P

no jak co.. dukan srukan