Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #28131 4 listopada 2012, 20:27

kasia17 Fajna mama
Wiktorek dzis juz nie mial temp ale dalam mu na noc Ibum bo mial stan podgoraczkowy.
Ewelina nie moge odtworzyc twoch filmikow, cos sie dzieje z you tube bo nie ktore tylko filmiki mi sie odtwarzaja .
Ola od jutra w trakcie diety mysl sobie ze ja tez sie katuje bedzie razniej .
Zaraz bedzie czas honoru .
teraz buszuje po necie , szukam jakies sexi bielizny na mikolajki, szykuje niespodzinake dla meza , hehe ;)

Zgłoś nadużycie #28132 4 listopada 2012, 20:28

Ewelyna Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

Emila zasnela w hopsalni! Ja się doilam na kanapie,aż grał w guitar hero ( dostal juz) tak głośno, ze głuchy by usłyszał, Emila w hopsalni, koło 19 było,moze trochę po, skakała ładnie, jeszcze mowie do męża, zniz jej liścia bo chce dotknąć tej zaby, znizyl, grał dalej, ja patrzę jak on gra, patrzę ile się juz wydoilam i myślę w duchu jeszcze 20-30ml i do kapania ja biorę, patrze na nią a ta śpi, jak zabita, normalnie twardym snem! Szkoda ze się rozbudziła jak ja maz wyciągnął, teraz leży, umyta najedzona i marudzi spać nie chce.

Skoczek super sprawa ! Gdybym tylko miała gdzie go postawić... Na razie moje mieszkanie to pokój małej :( moja po kaszce i cudem już śpi... Guitar hero znamy znamy moj ma metallice i łupie w nią weekendami :)

Zgłoś nadużycie #28133 4 listopada 2012, 20:30

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

Emila zasnela w hopsalni! Ja się doilam na kanapie, maż grał w guitar hero ( dostal juz) tak głośno, ze głuchy by usłyszał, Emila w hopsalni, koło 19 było,moze trochę po, skakała ładnie, jeszcze mowie do męża, zniz jej liścia bo chce dotknąć tej zaby, znizyl, grał dalej, ja patrzę jak on gra, patrzę ile się juz wydoilam i myślę w duchu jeszcze 20-30ml i do kapania ja biorę, patrze na nią a ta śpi, jak zabita, normalnie twardym snem! Szkoda ze się rozbudziła jak ja maz wyciągnął, teraz leży, umyta najedzona i marudzi spać nie chce.

pewnie slodko wygladala, ja tez obserwuje jedna licytacje , planuje zakup hopsalni .
Mam nadzieje ze maluykiej troche lepiej .

Zgłoś nadużycie #28134 4 listopada 2012, 20:31

Like napisał(a)

a jesteś pewna, ze te ultradźwiękowe źle działają na zwierzęta?ja jeszcze nie czytałam, ale teść mi mówił, ze nie możemy takiego mieć.

No właśnie pytałam sie weterynarza i mówił , że niektóre psy to nawet wariują od tych ultradźwięków i by wybierać nawilżacz ostrożnie... Z m. dziś szukaliśmy tych nieultradźwiękowych i mało ich bardzo :/

Zgłoś nadużycie #28135 4 listopada 2012, 20:34

kasia17 Fajna mama
Dziewczyny ja ten nawilzacz dostalam od bratowej bo oni wyjechali i nie brali go ze soba to co ma sie marnowac niech nam troche posluzy , Fajnie nawilza ale cos tam z wyswietlaczem jest popierdzielone nie wiem czy to nie jest jakis wadliwy nawilzacz bo czytalam na necie opinie o nim i jeden facet pisal wlasnie ze oddal do gwarancji bo nie dzialala funkcja ustawien no i w zadnym sklepie go teraz nie ma , pisza ze w tym momenice nie ma go na stanie wiec sa 2 mozliwosci albo ludzie tak wykupuja albo wycofali bo byly wadliwe . Pisze o tym zebyscie czasem nie wydaly pieniazkow w bloto.

Zgłoś nadużycie #28136 4 listopada 2012, 20:34

kasia17 napisał(a)

Wiktorek dzis juz nie mial temp ale dalam mu na noc Ibum bo mial stan podgoraczkowy.
Ewelina nie moge odtworzyc twoch filmikow, cos sie dzieje z you tube bo nie ktore tylko filmiki mi sie odtwarzaja .
Ola od jutra w trakcie diety mysl sobie ze ja tez sie katuje bedzie razniej .
Zaraz bedzie czas honoru .
teraz buszuje po necie , szukam jakies sexi bielizny na mikolajki, szykuje niespodzinake dla meza , hehe ;)

Zdrówka dla synka! My ostatnio przez pleśniawki musieliśmy sie antybiotykami posiłkować bo weszły na gardło i o mało co na oskrzela .Choroba dziecka potrafi wykończyć

Zgłoś nadużycie #28137 4 listopada 2012, 20:35

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

4 lata.... ja to bym chyba po 3 łykach po ścianach chodziła;D

ja wczoraj polazłam na te imienimy i łyknęłam parę kieliszków, powiem wam, że to był dobry pomysł :D trochę mnie rozluźniło :)

Zgłoś nadużycie #28138 4 listopada 2012, 20:36

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

pewnie slodko wygladala, ja tez obserwuje jedna licytacje , planuje zakup hopsalni .
Mam nadzieje ze maluykiej troche lepiej .

no ona ma ten katarek, ale to takie cholerstwo ze gdzieś w środku siedzi i też biedna płacze, jak Wiktorek widząc mamę z Frida.

Zgłoś nadużycie #28139 4 listopada 2012, 20:37

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

jak Wiktorek? lepiej?

dziekuje , tak lepiej nawet sie chichral, ale taki zmieniony w oczkach, widac ze organizm zmeczony po antybiotyku i apetytu nie ma bidulek, ale mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.

Zgłoś nadużycie #28140 4 listopada 2012, 20:37

elka40 Fajna mama
hej dziewczyny...nie było mnie trzy dni i nawet już nie staram się nadrobić. Widzę,że nowe twarze się pojawiły :-)
Natalka rewelacyjna...i jak fajnie pełza..moja niby próbuje ale jeszcze nie bardzo jej to idzie.
Za to po tygodniowych ćwiczeniach jedzenia łyżeczką musze powiedzieć,że moja Zuzka zjadła dziś cały słoiczek deserku i nie ubrudziła wogóle śliniaczka..więc jak na tydzień nauki świetnie jej idzie...otwiera dzioba a jak ma coś dobrego to łąpie moje ręce i popycha je z łyżeczką do buzi.Aha...dziś strasznie chciała mój kubek z herbatą...to jej się dałam napić trzy razy...skubana...pije jak stara..siorbie sobie i pije...i jak jej się to podobało.
A dziś objechaliśmy cmentarze, pojechaliśmy do knajpy na obiad i moje dziecko było jak złote. W karczmie pełno było różnych pierdółek pod sufitem i na ścianach to nie wiedziała gdzie patrzeć...nawet jeść z wrażenia nie chciała. A ja teraz rzadziej zaglądam bo znów się wzięłam za malowanie, to każą wolną chwilę wykorzystuję.A Wy jak zwykle piszecie jak szalone.
Aha..zabawki fajne. Zastanawiam się co małej na gwiazdkę kupić..tyle tego,że nie wiadomo co wybrać.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #28141 4 listopada 2012, 20:39

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Oglądam smoczki dla pancandragona.. jest taki z napisaem dzikie dziecko :D jutro mu zamówie :D heheh

wrzuc linka

Zgłoś nadużycie #28142 4 listopada 2012, 20:39

Like Supermama

Ewelyna napisał(a)

Zdrówka dla synka! My ostatnio przez pleśniawki musieliśmy sie antybiotykami posiłkować bo weszły na gardło i o mało co na oskrzela .Choroba dziecka potrafi wykończyć

ale masakra nie wiedziałam,ze tak moze się porobić od głupich plesniawek!?
A Tunia to Natunia, Natalka? Bo tak myślę... :)

Zgłoś nadużycie #28143 4 listopada 2012, 20:41

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

szczerze? wyniesc sie  tego domu wariatów do mamy.... nie kłóć sie ze swoim- sam w końcu zrozumie. ja bym tam ani dnia nie wytrzymała. poszłabym siedziec za mord na tej ropusze!

Oluś, gdyby to było takie proste... Mariusz ma powaloną rodzinę, ale go kocham i wiem, że on mnie też... tą kobiete mam ochotę zatłuc, ale uczę się ją po prostu ignorować :P

Zgłoś nadużycie #28144 4 listopada 2012, 20:42

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

no ona ma ten katarek, ale to takie cholerstwo ze gdzieś w środku siedzi i też biedna płacze, jak Wiktorek widząc mamę z Frida.

ojej wspolczuje mnie az w sercu sciska jak sie zblizam do niego z frida , on wtedy uderza w taki placz ze szok i krzyczy tata jakby chcial powiedziec tata ratuj ;(

Zgłoś nadużycie #28145 4 listopada 2012, 20:43

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Nie pamietam ktora z was jakis czas temu wrzucala przepis na gofry ale dzieki wielkie wlasnie dzis zrobilam na snaidanie i wyszly przepyszne ;) przyznam ze 1 raz w zyciu robilam gofry takze napewno przepis byl sprawdzony ;)
Dzis mam dzien dyspensy i dlatego byly gofry ;) folguje dzis z dieta bo za duzo stresow mam i zmeczenie mnie dopadlo , organizm musi miec wiecej energii ;)
Dieta , przeziebienie, nie przespane noce , chore i marudne dziecko - to chyba jest powod zebys obie 1 dzien odpuscic ? jak myslicie ?

Kasiu, mogę prosić ten przepis? :) też mam ochotę na gofry :)
1 dzień? za to wszystko to powinnaś sobie tydzień odpuścić :)

Zgłoś nadużycie #28146 4 listopada 2012, 20:44

Like napisał(a)

was masakra nie wiedziałam,ze tak moze się porobić od głupich plesniawek!?
A Tunia to Natunia, Natalka? Bo tak myślę... :)

Antonina :D
noooo mówie Ci pleśniawki w naszym przypadku odebrały Antosi głos :( nic nie mogła wydobyć z gardła, żadnego dźwięku tylko piski , kuracje skończyłyśmy tydzień temu ale nadal mamy fioletem pędzlować bo słabo schodziło os wew strony policzka

Zgłoś nadużycie #28147 4 listopada 2012, 20:44

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

jasne! tak samo okres :D hehe ja postanowiłam! od jutra zawalcze! bo dis 76 waga pokaała :( :( :( cierpie :( ehhh

mam tak samo jak Ty :D 76 :P Ola, jakiś pomysł na dietę? :P ja musze się ogarnąć!

Zgłoś nadużycie #28148 4 listopada 2012, 20:45

martus91 napisał(a)

Oluś, gdyby to było takie proste... Mariusz ma powaloną rodzinę, ale go kocham i wiem, że on mnie też... tą kobiete mam ochotę zatłuc, ale uczę się ją po prostu ignorować :P

Teściowe ..... Moja to dopiero bicz !

Zgłoś nadużycie #28149 4 listopada 2012, 20:45

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

ja wczoraj polazłam na te imienimy i łyknęłam parę kieliszków, powiem wam, że to był dobry pomysł :D trochę mnie rozluźniło :)

i bardzo dobrze czasem trzeba sie zresetowac , tylko teraz pewnie tesciowa bedzie gadac ze ma synowa alkoholiczke ;) taki zarcik , dobrze zrobilas ;)

Zgłoś nadużycie #28150 4 listopada 2012, 20:46

kasia17 Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

Antonina :D
noooo mówie Ci pleśniawki w naszym przypadku odebrały Antosi głos :( nic nie mogła wydobyć z gardła, żadnego dźwięku tylko piski , kuracje skończyłyśmy tydzień temu ale nadal mamy fioletem pędzlować bo słabo schodziło os wew strony policzka

jezu ! koszmar bedna Tosia, brr az mam ciarki , troche przeszlyscie ;(