Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #28111 4 listopada 2012, 19:14

Extremalna21 Fajna mama
Robię zapiekankę z ziemniakami,papryką, cebulką, kiełbasą i serem;D Od jutra chyba się wezmę za odchudzanie;/ bo się spasłam ;/

Zgłoś nadużycie #28112 4 listopada 2012, 19:17

Ewelyna Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

A to urywek z pełzania.Dzisiaj w ciagu pół godziny przepełzała do tylu chyba ze 20 metrów.
http://www.youtube.com/watch?v=EpNzRjPULqw&feature=youtu.be

Masz niesamowitą córeczkę :) moja nawet nie stara się jeszcze pełzać :)

Zgłoś nadużycie #28113 4 listopada 2012, 19:23

Majowe Mamy zamierzamy kupić z M.nawilżacz ale w związku z tym że mam w domu psy to nie może on być ultradźwiękowy , jest ktoś może w podobnej sytuacji i mógłby mi jakiś polecić?

Zgłoś nadużycie #28114 4 listopada 2012, 19:23

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

A to Natalka i jej ulubiona głośna zabawka :)
http://www.youtube.com/watch?v=DrS5ed-I9tk&feature=youtu.be

własnie obejzałam oba filmy :D jest niesamowita :D aaaaaaaaa muse kamilowi afundowac takie cos grające:d

Zgłoś nadużycie #28115 4 listopada 2012, 19:24

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

To ten motylek mówi "kuku" czy Ty ? ;D

chyba motylek;] ale ja pierwsze 3 kuku myslałam ,ze to mama :D

Zgłoś nadużycie #28116 4 listopada 2012, 19:27

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Robię zapiekankę z ziemniakami,papryką, cebulką, kiełbasą i serem;D Od jutra chyba się wezmę za odchudzanie;/ bo się spasłam ;/

prosze jutro pisac sobie na priv o jedzeniu! bo ja sie spasłam;/ +1kg... i od jutra koniec! nie chce cytac o waszych rarytasach :( bede cierpiała!

Zgłoś nadużycie #28117 4 listopada 2012, 19:33

oll85 napisał(a)

prosze jutro pisac sobie na priv o jedzeniu! bo ja sie spasłam;/ +1kg... i od jutra koniec! nie chce cytac o waszych rarytasach :( bede cierpiała!

Jak Płodosław zacznienbiegać to kilogramy same znikną :) ja sie pocieszam ze tez nadejdzie dzień kiedy zrzucę pociążowe dodatkowe kg :D dziś objadłam się sałatką jarzynową echhhh.... Ale jak tu sobie odmówić :)

Zgłoś nadużycie #28118 4 listopada 2012, 19:35

Konto usunięte

Ewelyna napisał(a)

Jak Płodosław zacznienbiegać to kilogramy same znikną :) ja sie pocieszam ze tez nadejdzie dzień kiedy zrzucę pociążowe dodatkowe kg :D dziś objadłam się sałatką jarzynową echhhh.... Ale jak tu sobie odmówić :)

hha ja jadłam 2 dni :) dziś sie skończyla ;) od jutra dieta... kurka, problem w tym,ze ja 1 ra z mężem ide na sylwestra.. bo osttanioe 2 byłam w ciąży!! i smiejemy sie,e jak do 70 nie ejde, to sylwester w lozku bedzie znów :D

Zgłoś nadużycie #28119 4 listopada 2012, 19:45

oll85 napisał(a)

hha ja jadłam 2 dni :) dziś sie skończyla ;) od jutra dieta... kurka, problem w tym,ze ja 1 ra z mężem ide na sylwestra.. bo osttanioe 2 byłam w ciąży!! i smiejemy sie,e jak do 70 nie ejde, to sylwester w lozku bedzie znów :D

Sylwester dobra motywacja ! Ja Jestem czasami przybita jak cholera że tak ciężko mi teraz zarządzić sobie diete, kiedyś to nie było problemu , ale codziennie jeździłam na rowerku stacjonarnym i zrzuciłam 10 kg,po przeprowadzce nie mam w mieszkaniu na niego miejsca :/ a z dzieciem jakoś teraz to nie patrze jak jem i co ...byle szybko :)

Zgłoś nadużycie #28120 4 listopada 2012, 19:48

Konto usunięte

Ewelyna napisał(a)

Sylwester dobra motywacja ! Ja Jestem czasami przybita jak cholera że tak ciężko mi teraz zarządzić sobie diete, kiedyś to nie było problemu , ale codziennie jeździłam na rowerku stacjonarnym i zrzuciłam 10 kg,po przeprowadzce nie mam w mieszkaniu na niego miejsca :/ a z dzieciem jakoś teraz to nie patrze jak jem i co ...byle szybko :)

a idz.... ja jak ostatnio jechałam do polski to chyba w 2-3 tg prawie 10 zwaliłam!! ale dukanem się katowałam.. niecierpie diet! ale te łosliwe mendy w pl zaraz znów będą mi gadac.. przytyło sie pani!
Ehhh przed ciazami miałam figure modelki... nie czuje sie super z tymi wałami. myslałam nawet o odsysaniu;D ale sie boje :D

Zgłoś nadużycie #28121 4 listopada 2012, 19:50

Konto usunięte
Oglądam smoczki dla pancandragona.. jest taki z napisaem dzikie dziecko :D jutro mu zamówie :D heheh

Zgłoś nadużycie #28122 4 listopada 2012, 19:52

Konto usunięte
ehhh spadam pizame odziac :D i bede telefonu lukać.. wygania mnie! niedobry maż!

Zgłoś nadużycie #28123 4 listopada 2012, 19:54

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

a idz.... ja jak ostatnio jechałam do polski to chyba w 2-3 tg prawie 10 zwaliłam!! ale dukanem się katowałam.. niecierpie diet! ale te łosliwe mendy w pl zaraz znów będą mi gadac.. przytyło sie pani!
Ehhh przed ciazami miałam figure modelki... nie czuje sie super z tymi wałami. myslałam nawet o odsysaniu;D ale sie boje :D

No, widziałam Twoje sexi foty na nk ;D niezła dupa była z Ciebie;D Ja też mam wał;/ jak na razie tylko na brzuchu... ważę już 55 kg! coś szybko tyję;/ przez 2 tygodnie przytyłam 1,5 kg;/ od jutra koniec z obrzeraniem się jak świnia! ;D

Zgłoś nadużycie #28124 4 listopada 2012, 19:54

oll85 napisał(a)

A tam tutaj w Pl. jak nie powiedzą to pomyślą :D Odsysania też bym sie bała ... Każdej operacji chyba .. miałam cc i miałam stracha jak nigdy.. :) a te wały to masakra aż ciężko ... Musimy sie wziąć za siebie :) bo ja już mam dosc tego ze sie nie mieszcze w stare ciuchy!

Zgłoś nadużycie #28125 4 listopada 2012, 19:54

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Oglądam smoczki dla pancandragona.. jest taki z napisaem dzikie dziecko :D jutro mu zamówie :D heheh

daj linka;D

Zgłoś nadużycie #28126 4 listopada 2012, 19:54

Extremalna21 napisał(a)

No, widziałam Twoje sexi foty na nk ;D niezła dupa była z Ciebie;D Ja też mam wał;/ jak na razie tylko na brzuchu... ważę już 55 kg! coś szybko tyję;/ przez 2 tygodnie przytyłam 1,5 kg;/ od jutra koniec z obrzeraniem się jak świnia! ;D

55 kg genialna waga ! Moja wymarzona :)

Zgłoś nadużycie #28127 4 listopada 2012, 20:10

Like Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

Kasiulka jaki macie nawilżacz ?? zamawiałaś na allegro ?? ja na gwałt muszę kupić.

Nika też kupowała w ciąży jeszcze, ja też chce kupić, dziś chyba zarwe nocke i będę szukać czegoś co nie będzie mi z psem kolidować.

Zgłoś nadużycie #28128 4 listopada 2012, 20:12

Like napisał(a)

Nika też kupowała w ciąży jeszcze, ja też chce kupić, dziś chyba zarwe nocke i będę szukać czegoś co nie będzie mi z psem kolidować.

Mam ten sam problem z nawilżaczem :/ mam 2 psy w domu jak na razie to na necie znalazłam taki http://aptekajakmarzenie.pl/-p-9026.html?from=skapiec

Zgłoś nadużycie #28129 4 listopada 2012, 20:22

Like Supermama
Emila zasnela w hopsalni! Ja się doilam na kanapie, maż grał w guitar hero ( dostal juz) tak głośno, ze głuchy by usłyszał, Emila w hopsalni, koło 19 było,moze trochę po, skakała ładnie, jeszcze mowie do męża, zniz jej liścia bo chce dotknąć tej zaby, znizyl, grał dalej, ja patrzę jak on gra, patrzę ile się juz wydoilam i myślę w duchu jeszcze 20-30ml i do kapania ja biorę, patrze na nią a ta śpi, jak zabita, normalnie twardym snem! Szkoda ze się rozbudziła jak ja maz wyciągnął, teraz leży, umyta najedzona i marudzi spać nie chce.

Zgłoś nadużycie #28130 4 listopada 2012, 20:25

Like Supermama

Ewelyna napisał(a)

Mam ten sam problem z nawilżaczem :/ mam 2 psy w domu jak na razie to na necie znalazłam taki http://aptekajakmarzenie.pl/-p-9026.html?from=skapiec

a jesteś pewna, ze te ultradźwiękowe źle działają na zwierzęta?ja jeszcze nie czytałam, ale teść mi mówił, ze nie możemy takiego mieć.